Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Κυρ 11 Μαρ 2018, 02:20

Σολωμοντεια λύση.. Όχι δικαιοσυνη.
Πάντως το ΠΑΘΟΣ ξαναφουντωνει! Με προσοχή μάγκες!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Δημοσίευσηαπό themgeo » Κυρ 11 Μαρ 2018, 02:22

εγώ ένα ξέρω.. πως ενώ η ομάδα ήταν πρώτη και ακολουθούσε με ηρεμία και πίστη το πλάνο της ήρθαν και τα έκαναν όλα μπάχαλο επίτηδες..

Με το σκεπτικό του -3 ξέφυγε η ομάδα από το πλάνο της και κυνήγησε ανορθόδοξα το διπλό στην Τρίπολη με τις συνέπειες να είναι γνωστές..

Επίσης, άλλο να προπορευόσοτν σήμερα και να ήθελε η Αεκ μονο νίκη αύρίο (που όλοι ξέρουμε τι θα ακολουθούσε αν ανοίγονταν μέσα στην Τούμπα) και άλλο τώρα που αναγκαστικά εσύ πρέπει να ρισκάρεις και να ανοιχτείς από το πρώτο λεπτό, αφού θες μόνο νίκη..
themgeo
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:56

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Κυρ 11 Μαρ 2018, 02:33

Καμια δικαιοσυνη.

Μπραβο στην ΠΑΕ που δεν λεει "ευχαριστω" σε μια αποφαση που ξεκαθαρα δικαιωνει και επιβραβευει το θεατρο.
Πρεπει να συνεχισουμε ολοι μαζι μεχρι τελους για να τιμωρηθει ο κοκκινος καρναβαλος.

Ηρεμα αυριο.
ΜΟΝΟ ΦΩΝΗ.

Ας αφησουμε την ομαδα να παιξει το ποδοσφαιρο της και να δειξει οτι ειναι καλυτερη.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 11 Μαρ 2018, 03:03

themgeo έγραψε:εγώ ένα ξέρω.. πως ενώ η ομάδα ήταν πρώτη και ακολουθούσε με ηρεμία και πίστη το πλάνο της ήρθαν και τα έκαναν όλα μπάχαλο επίτηδες..

Με το σκεπτικό του -3 ξέφυγε η ομάδα από το πλάνο της και κυνήγησε ανορθόδοξα το διπλό στην Τρίπολη με τις συνέπειες να είναι γνωστές..

Επίσης, άλλο να προπορευόσοτν σήμερα και να ήθελε η Αεκ μονο νίκη αύρίο (που όλοι ξέρουμε τι θα ακολουθούσε αν ανοίγονταν μέσα στην Τούμπα) και άλλο τώρα που αναγκαστικά εσύ πρέπει να ρισκάρεις και να ανοιχτείς από το πρώτο λεπτό, αφού θες μόνο νίκη..


Εχεις απόλυτο δίκιο. στην Τρίπολη και η ισοπαλία δεν θα ήταν καταδικαστικη, κάθε άλλο...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Ε.Ο. - Αναβολή αγώνα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 11 Μαρ 2018, 03:08

ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΑ ΑΥΡΙΟ
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης