"γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 17 Οκτ 2017, 21:48

Demir έγραψε:βαρελα πιστευω και αριστερα τον κρεσπο...
ντεσπε αν χασεις δεν χαθηκες αλλα αν κερδισεις τον αφηνεις -7 και επομενο ματς μεσα στην λεωφορο....



Αν βαλει αριστερα τον Κρεσπο για μενα ειναι πουθενας,και επειδη δεν πιστευω κατι τετοιο,το αποκλειω.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό Vet_eranos » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:02

NIKOS_PAOK04 έγραψε:Ο ΠΑΟΚ έχει την πιο ποιοτική ομάδα και θα κατεβάσει την ενδεκάδα νίκης με τον γαυρο που θα αποτελείτε από τους
........................... ΡΕΙ ...................................
........ΚΡΕΣΠΟ.......ΣΑΜΠΡΑΝΟ...........ΒΑΑΡΕΛΑ
ΜΑΤΟΣ .................................................ΛΕΟΒΑΤΣ
.............ΚΑΝΙΑΣ .....ΜΑΟΥΡΙΤΣΙΟ.....ΤΣΙΜΙΡΟΤ..........
..............ΒΙΕΙΡΙΝΙΑ...............ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ................



Βαλε Βιερι στον Λεοβατς, με Μακ μπροστα κ το πηρες 0-2 το ματς ενα σε καθε τελος ημιχρονου..Αυτοι ΠΡΕΠΕΙ να κερδισουν κι ο Λουτσεσκου τετοια ειδους ματς εδινε καθε βδομαδα στην Ξανθη..Υπομονη κ θα ναι το πιο γλυκο διπλο φετος..
Vet_eranos
 
Δημοσιεύσεις: 718
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 22:11

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:07

Ηττα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:19

Θήτα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:32

PAOK g@m@ PAOK g@m@ stin Europi tin kaliteri pout@n@!!!
Goran I would give everything to be with you in Toumba on thursday :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:33

desperando έγραψε:Από τη στιγμή που ο λεοβατς είναι καλα πιστεύω ότι η μόνη θέση που παίζει είναι αυτή του αριστερού εξτρέμ μεταξύ Πέλκα και Μακ.

Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είναι ο Ρόμπερτ αλλά αν είναι καλά εγώ θα τον ξεκινουσα γιατί είναι ο καλύτερος μας παίκτης σε παιχνίδι στην πλάτη του αντιπάλου και με τον γαύρο να ανεβάζει ψηλά την άμυνα και με τα χαφ που έχω θα κάνει ζημιά.
Επίσης επειδή ο ελαμπνταουι είναι και αυτός πολύ γρήγορος ποδοσφαιριστής και πολύ επικίνδυνος δεν θα ανεβαίνει τόσο ξέροντας ότι έχει να επιτήρηση τον Μακ.

Το παιχνίδι αυτό σίγουρα δεν βγάζει ούτε πρωταθλητή ούτε τίποτα.
Αν χάσεις δεν χάθηκες,αν κερδίσεις δεν κέρδισες τίποτα παραπάνω από τρεις βαθμούς από έναν ανταγωνιστή σου.
Απλά το ματς αυτό είναι ένα κρας τεστ νοοτροπίας για την ομάδα.αν δούμε 11 σκυλιά του πολέμου αποφασισμένα για την νίκη χωρίς φοβίες και ενωμένοι σαν μια γροθιά τότε και η νίκη να μην έρθει είμαστε σε καλό δρόμο


Ξεκινάς Πελκα που είναι πιο φορμαρισμένος και νιώθει.
Πετάς Μακ γύρω στο 70 και κάνεις πάρτι
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό simba » Τρί 17 Οκτ 2017, 22:55

Sick Bastard έγραψε:
simba έγραψε:Ελπιζω η ανοιχτη προπονηση ....

Ανοιχτή προπόνηση θέλει και πριν το ΟΑΚΑ με την κούλα.
Είναι κάτι που δεν νομίζω να έχουμε δοκιμάσει, ίσως πιάσει αυτή τη φορά.

Αν και με γκει εμφανιζομαστε παντα με το μαχαιρι στα δοντια, όπως σημειωσαν τα παιδιά παραπανω, θα φανει τι παραπάνω θα προσφερει τωρα.
Ελπίζω οχι υπερβολικο βαρος-αγχος.
Αυτο που μπορεί να βοηθησει για να μη συμβει το παραπάνω, ειναι τα @@ κ η προσωπικότητα της πλειοψηφίας των παικτων.




Κατα τ'αλλα, συγχυζομαι απιστευτα με τα ονοματα διαιτητών π ακουγονται..
Και φοβάμαι οτι (παλι)εχει γινει ελλιπης προεργασία στην προασπιση της ομαδας, συνυπολογιζοντας και οσα εγιναν τελευταία, αλλα και το οτι κομινηδες-θανοι-αρετοπουλοι παραμενουν (με κυζα καλφογλου οι μοναδικοι αποχωρησαντες)..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Οκτ 2017, 23:22

paoki_sweden έγραψε:PAOK g@m@ PAOK g@m@ stin Europi tin kaliteri pout@n@!!!
Goran I would give everything to be with you in Toumba on thursday :opaokara:


:pano:

Geia sou trelosouidiko PAOKtsaki mou...Makari na soun edw re file...Me tous 2 gious toulaxiston... :D :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Τρί 17 Οκτ 2017, 23:26

Παίδες το έχω απορία όταν συζητάμε για τους διαιτητές των ντέρμπι. Με βάση τους υπάρχοντες και διαθέσιμους έχετε κάποιον υπόψη σας που θα μπορούσε να διευθύνει ένα τέτοιο ματς? Το ρωτάω γιατί δεν ξέρω αυτές τις πρώτες αγωνιστικές αν κάποιος έχει ξεχωρίσει.

Από την άλλη νομίζω ότι θα πρέπει να θέλουμε διεθνή διαιτητή και όχι κάποιον άπειρο. Αν υπάρχει κάποιο σχέδιο να μας σφάξουν δεν τίθεται καν θέμα ποιος θα οριστεί. Απλά θα μας σφάξουν όποιος και να είναι. Αλλά αν θέλουν να δείξουν ότι η κατάσταση αλλάζει τότε διαιτητές σαν τους Κομίνη, Παπαπέτρου έχουν τα κότσια να μην επηρεαστούν από την ατμόσφαιρα και την πίεση του παππού.

Και για να ολοκληρώσω το σκεπτικό μου, και ο Σιδηρόπουλος και ο Κάκος μας έχουν περάσει πριονοκορδέλα παλιότερα, αλλά όταν καθιερώθηκαν και δεν είχαν ανάγκη την Ε.Ο. ήξερες ότι θα το προσπαθήσουν το 50-50. Γιαυτό και ο γαύρος σκύλιαζε τις προηγούμενες μέρες στα non-paper. Κάτι αντίστοιχο ξεκίνησε από τον νικολακόπουλο για τον Κομίνη σημερα.
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 18 Οκτ 2017, 00:59

Ποσους ειχαμε στην Τουμπα στην υποδοχη Μπερπατωφ?
Κανονιστε να ειμαστε λιγοτεροι την Πεμπτη...

κι εγω φοβαμαι λιγο το υπερβολικο βαρος-αγχος που λεει ο simba, αλλα αφου τωρα εγινε ετσι, παμε να το κανουμε καλα
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό paoki_sweden » Τετ 18 Οκτ 2017, 06:51

Kathe olympiakos ine kai pout@n@s gios genithike ston pirea ton paaliooo poust@r@

:opaokara:

Anevaste tous psixologika! AINTAAAAA PAOKARAAAAAA
Άβαταρ μέλους
paoki_sweden
 
Δημοσιεύσεις: 1798
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:51
Τοποθεσία: Stockholm

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Οκτ 2017, 08:06

Κόλαση αύριο στις 6 στην Τούμπα...Γουστάρω το πιο μεγάλο ever φλεγόμενο δαχτυλίδι δίχως κίνδυνο τιμωρίας!!!!

Εικόνα

ΑΪΝΤΑ ΡΕ Π.Α.Ο.Κ. :pano: ΑΑΑΑΡΡΡΡΑΑΑΑ!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:nairepaok:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 18 Οκτ 2017, 10:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 18 Οκτ 2017, 09:14

Δεν υπάρχει περίπτωση αυτός ο Mak να ξεκινήσει στο Καραϊσκάκη. Η σύνθεση θα είναι η ίδια με αυτήν του προηγούμενο αγώνα. πλην Shkahov που στη θέση του θα μπει ο Cimirot.
Εγώ βέβαια θα ξεκίναγα (όπως πάντα) τον Bis τα χαρακτηριστικά του οποίου δεν υπάρχουν σε κανέναν άλλο, αλλά ο Ρουμάνος θα βάλει Πέλκα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89364
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό northend4 » Τετ 18 Οκτ 2017, 09:47

Το να κάνει ο ΟΣΦΠ ροτεισον με Μπαρτσελονα για να μην κάνει γαργάρα με ΠΑΟΚ με φτιάχνει.
Πόσο ξεφτιλισμένοι κ fake ευρωπαϊκή ομάδα κτλ. Βρε μ@λ@κες θα ξανα παίξετε κ άλλη φορά με Μπαρτσα; Δεν νομίζω.
Εμεις χαμηλά την μπάλα, χωρίς έπαρση κ τέτοια, πολλή δουλεια 90’ κ το διπλό θα ερθει.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: "γαύρος"-Π.Α.Ο.Κ., 22/10, 20:30, NS1

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 18 Οκτ 2017, 10:19

ΑποστόληςΑ έγραψε:Δεν υπάρχει περίπτωση αυτός ο Mak να ξεκινήσει στο Καραϊσκάκη. Η σύνθεση θα είναι η ίδια με αυτήν του προηγούμενο αγώνα. πλην Shkahov που στη θέση του θα μπει ο Cimirot.
Εγώ βέβαια θα ξεκίναγα (όπως πάντα) τον Bis τα χαρακτηριστικά του οποίου δεν υπάρχουν σε κανέναν άλλο, αλλά ο Ρουμάνος θα βάλει Πέλκα.


Ακριβώς έτσι είναι. Άντε να μπει ο Λημνιός αντί για Πέλκα για πιο νεύρο και δύναμη.
Εντελώς φιλολογικά, το Μακ θα τον έβαζα μόνο αντί για Πρίγιο ως ανακατωσούρα και ευέλικτο, αλλά τον βάζεις ενώ ο Πρίγιο είναι ο on fire (όπως και ο Πέλκας αυτήν την περίοδο) και με δεδομένη τη γνωστή χασογκολίαση του Μακ ΚΑΙ στα καλά του;
Θα ξεκινούσα και τον γνωστό ασιστέρ σενάντια σε γκέι Μαλεζά, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες