Basketball Champions League

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Προμηθέας Πάτρας 25/03 19:30 (PAOKmania Web Rad

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 23 Μαρ 2017, 22:28

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/121160-tsepose-100-000-evro-o-paok
Που πηγαν τα λεφτα Μπανε?Γι αυτο αρχισαμε τις απλες με τα πενταευρα?
Μου βαλατε και αποσμητικο στις τουαλετες(μα το θεο)
Φερτε ασσο ρε και σταματηστε το δουλεμα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Προμηθέας Πάτρας 25/03 19:30 (PAOKmania Web Rad

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 24 Μαρ 2017, 08:51

kataramenos5 έγραψε:http://www.paokmania.gr/stiles/mme/121160-tsepose-100-000-evro-o-paok
Που πηγαν τα λεφτα Μπανε?Γι αυτο αρχισαμε τις απλες με τα πενταευρα?
Μου βαλατε και αποσμητικο στις τουαλετες(μα το θεο)
Φερτε ασσο ρε και σταματηστε το δουλεμα.


μου φαίνεται απίστευτο το νούμερο για αυτή την θλιβερή διοργάνωση. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Και φανταστείτε οτι το 40% των ομάδων έχει λακίσει ήδη για του χρόνου (ιταλικές σίγουρα και νομίζω και οι γαλλικές)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό gman90 » Παρ 24 Μαρ 2017, 09:35

Το ευροκαπ δεν έδινε τιποτα
gman90
 
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Δευτ 06 Μαρ 2017, 11:32

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 24 Μαρ 2017, 11:03

ακριβώς γι αυτό λέω. βέβαια ίσως τους υποσχέθηκε ο μπεκρομέου για του χρόνου.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό Chuck Norris » Παρ 24 Μαρ 2017, 11:09

Κάπου είχα ακούσει πως ο στόχος της διοργάνωσης είναι για σταδιακή αναβάθμιση των ομάδων που παίζουν και φυσικά και του θεάματος. Δε γίνεται από την μία χρονιά στην άλλη να κεντράρεις την Ευρώ λίγκα.
Winnin is like deodorant - it comes up and a lot of things don't stink
Άβαταρ μέλους
Chuck Norris
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Πέμ 11 Ιουν 2015, 20:29
Τοποθεσία: Πόλη με μια ομάδα

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 24 Μαρ 2017, 11:25

εγω δεν καταλαβαινω γιατι να υπαρχουν ευρωπαικες διοργανωσεις που συμμετεχουν ομαδες που δεν εχουν φτασει μεσω καποιας διακρισης.τι ενδιαφερον εχει αυτο.δηλαδη δηλωνεις συμμετοχη σε ενα πραμα που ειναι κατι σαν φεστιβαλ?συμμετεχουν ομαδες που ως επι των πλειστων δεν τις ξερει η μανα τους κ πρεπει να τριγυρνας ανα την ευρωπη ,γιατι?
αντε το πηρες σου λεω εγω αυτο.τι κυρος εχει?
πραγματικα δεν καταλαβαινω.100 χιλιαρικα?σοβαρα τωρα?τα εξοδα για τις μετακινησεις τα πληρωνουν τουλαχιστον οι διοργανωτες?
δηλαδη θα αναβαθμιστουν οι ομαδες με 100 χιλιαρικα?πως?θα παρουν καλες μολτεν?παπουτσια με αεροσολες?
καποιος που δεν νικησε ακομα το μικροβιο του μπασκετ ας μου εξηγησει.μπορει να ειμαι τελειως λαθος.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 24 Μαρ 2017, 11:37

t fucking v
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 24 Μαρ 2017, 11:47

τι τηλεοπτικα πηρε δηλαδη ο ΠΑΟΚ αυτον το θιασο?
ας κανουν ενα ριαλιτι δηλαδη.ενα ντοκιμαντερ.μια δημοπρασια.δυο τρεις συναυλιες.κατι.πιο πολλα θα βγαλουν.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 24 Μαρ 2017, 15:19

Ο ΠΑΟΚ τίποτα άξιο αναφοράς.
Η τιβί όμως γέμισε με ένα πρόγραμμα σχετικά φτηνά ολόκληρη σεζόν σε μία τουλάχιστον ήπειρο
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Basketball Champions League

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 25 Μαρ 2017, 00:39

barlow4 έγραψε:εγω δεν καταλαβαινω γιατι να υπαρχουν ευρωπαικες διοργανωσεις που συμμετεχουν ομαδες που δεν εχουν φτασει μεσω καποιας διακρισης.τι ενδιαφερον εχει αυτο.δηλαδη δηλωνεις συμμετοχη σε ενα πραμα που ειναι κατι σαν φεστιβαλ?συμμετεχουν ομαδες που ως επι των πλειστων δεν τις ξερει η μανα τους κ πρεπει να τριγυρνας ανα την ευρωπη ,γιατι?
αντε το πηρες σου λεω εγω αυτο.τι κυρος εχει?
πραγματικα δεν καταλαβαινω.100 χιλιαρικα?σοβαρα τωρα?τα εξοδα για τις μετακινησεις τα πληρωνουν τουλαχιστον οι διοργανωτες?
δηλαδη θα αναβαθμιστουν οι ομαδες με 100 χιλιαρικα?πως?θα παρουν καλες μολτεν?παπουτσια με αεροσολες?
καποιος που δεν νικησε ακομα το μικροβιο του μπασκετ ας μου εξηγησει.μπορει να ειμαι τελειως λαθος.



απο τη στιγμη που η Ευρωλιγκα εχει γινει κλειστο κλαμπ και ρεαλιστικα για τα επομενα 10 χρονια ΔΕΝ υπαρχει τροπος να παιξουμε εκει(και 10 σερι πρωταθληματα να παρουμε Ευρωλιγκα δεν παιζουμε..οι θεσεις εχουν κλεισει),ναι η συμμετοχη στην ευρωπη δεν εχει καποιο νοημα...δλδ δεν υπαρχει στο μπασκετ η διαδικασια του ποδοσφαιρου,βγαινεις πρωτος παιζεις εκει,βγαινεις τριτος παιζεις στην αλλη διοργανωση..ενα απεραντο μπουρδελο ειναι το ευρωπαικο μπασκετ...για μενα παντως καλως παιζουμε εστω και σε αυτο το υποβαθμισμενο κυπελλο..Πρωτον η ομαδα αποκταει ρυθμο(εστω και αν παραπονουνται για κουραση) και δευτερον τα 13 εντος εδρας ματς συν ενα,δυο στα πλει οφ παραειναι λιγα για μια σεζον.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης