Συζήτηση περί των ανακοινώσεων των συνδέσμων 17/3

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό bob » Κυρ 20 Μαρ 2011, 18:03

Bono έγραψε:Bakunin αδικείσαι ρε παληκάρι....βάλε υποψηφιότητα για πολιτικός.

Πρόεδρος στον ΠΑΟΚ έπρεπε να πεις,όποιος πει κάτι στον Ζαγορ θέλει να διοικήσει και να γίνουμε σουπερια! :roll:
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob

Δημοσίευσηαπό Bono » Κυρ 20 Μαρ 2011, 18:25

Κριτική στον Ζαγοράκη μπορεί να κάνει ο καθένας και γω μπορεί να έχω κάνει και χειρότερη και από σένα και απ΄αυτόν μόνο που αυτά τα μεσοβέζικα για αυτά τα ζώα που μπούκαραν προχθές και τις κατάπτυστες ανακοινώσεις περί "καθαροαιμίας" που ακολούθησαν,μόνο από στόμα πολιτικού έχω συνηθίσει να τα ακούω.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono

Δημοσίευσηαπό gash04 » Κυρ 20 Μαρ 2011, 20:26

bakunin4 έγραψε:Gash δεν ειμαι εκρποσωπος τυπου τον Συνδεσμων ,ρε γαμωτο 2 πραγματα ζητησα μονο,Ποναει οι ψυχη μου ρε να ακου για πιανολες και καρκινους αυτο θελω να σεβαστουν ολοι.Τοσο δυσκολο ειναι η οποια κριτικη να γινετε χωρις υπονοουμενα και υβρεις ? αυτο ζηταω και με πατε αλλου συνεχεια.

Δεν θα μπω σε διαλογο τωρα γιατι ειλικρινα ξερω οτι δεν θα βγαλει πουθενα ειδικα ετσι απροσωπα αλλα θα σου πω μια αντιφαση,λες οτι δεν εχουμε κοινη γραμμη και ισχυει αυτο οχι οτι ειναι τοσο αντιθετες οι γνωμες καμια σχεση.Το οτι δεν εχουμε κοινη γραμμη ειναι και ο κυριοτερος λογος που δεν θα γινουμε σουπερ3 οπως κατηγορανε διαφοροι.Ο ΠΑΟΚ εχει πολυφωνια στους οργανωμενους και καμια φωνη δεν πνιγεται.

Εμεις πρωτοι λεμε οτι εχουμε κανει πολλα λαθη αλλα δεν θα φαμε και το χρεωμα για οτι γινετε στην Παε με αφορμη μια μπουκα της πλακας.Τα προβληματα μας τα ξερουμε και δεν ειναι προιον για λαικη καταναλωση και ξεκατηνισαμα στο νετ.Αυτα λυνοντε μεταξυ μας.

Τότε να μην λένε οι σύνδεσμοι μετά για 5 μύρια άνοιγμα και Θοδωράκηδες στο τέλος του πρωταθλήματος με ότι να ναι ανακοινώσεις αλλά να κάνουν πράξεις στήριξης και όχι παπαριές με μπούκες πλάκας που μας στερούν σημαντικά έσοδα.
Αρκετά δεν έχουμε τιμωρηθεί σε όλα τα αθλήματα?
Δεν πρέπει να κοιτάξετε λίγο την κερκίδα μας να να μην ακούγεται στερεοφωνικά δίνοντας στήριξη στον πρόεδρο και στον ΠΑΟΚ?
Τι πρέπει να κάνουμε να δείρουμε κόσμο?
Είναι λογική αυτή?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 20 Μαρ 2011, 21:59

Γιουβέντους 27 από 106
Λίβερπουλ-Μάντσεστερ 18 από 107
Ρεαλ 31 απ τα 79
Ρεϊντζερς 53 απο 114
Αγιαξ 29 απο 121
Αντερλεχτ 30 απο 108
Σεντ Ετιεν 10 απο 72
Μπάγερν 21 από 47

Καμμία χώρα όπου καποιος έχει πάνω απ το 50% των τίτλων.... Και τα πρόβατα χαίρονται ακόμα... Καληνύχτα...
Άβαταρ μέλους
novito

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 20 Μαρ 2011, 22:05

bob έγραψε:
Bono έγραψε:Bakunin αδικείσαι ρε παληκάρι....βάλε υποψηφιότητα για πολιτικός.

Πρόεδρος στον ΠΑΟΚ έπρεπε να πεις,όποιος πει κάτι στον Ζαγορ θέλει να διοικήσει και να γίνουμε σουπερια! :roll:

μα κριτικη λεμε χωρις ειρωνια και απαξιωση δεν μπορει να υπαρξει ?
ειναι κριτικη αυτα που λενε....
1. οτι εδωσε εντολη να επιτεθουν τα ΜΑΤ μετα το ματς με αρη ?
2. ειρωνικα "θοδωρακη"
3. "θα μας βρεις μπροστα σου "
4. ο φασιστικος διαχωρισμος σε καθαροαιμους και μη ?

ολα αυτα σε επισημες ανακοινωσεις......
Άβαταρ μέλους
eorptol

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Καστοριάς

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 20 Μαρ 2011, 22:18

thief έγραψε:Πάντως μετά τον Βιολίδη (από τους ελάχιστους παραγοντες που έχουν βοηθήσει και το μπάσκετ και το ποδόσφαιρο) που και αυτός "έτρωγε με χρυσές κουτάλες", πολύ πιθανό να το ακούσουμε και για τον Ζαγοράκη. Ο Βιολίδης φαγώθηκε γιατί ήταν το πιο δυνατό στήριγμα του Ζαγοράκη. Τώρα τα βέλη θα πάνε κατευθείαν στο τελευταίο.

Η ιστορία δυστυχώς επαναλαμβάνεται με θύμα ξανά την ομάδα μας. Τον Παντελάκη τον διώξαμε ως πουλημένο και στημένο. Τον Βουλινό ως μανιακό χρειάστηκαν τα επεισόδια της Π.Σ.Ζ. που γύρισαν την ομάδα 20 χρόνια πίσω. Τον Ζαγοράκη τον διώχνουμε ως λαμόγιο και άχρηστο. Βέβαια αν αντί για 5 νίκες στα 7 παινίδια με τον γαύρο είχαμε αντίστροφο σκορ και γι' αυτόν πολύ πιθανό να ακούγαμε τους χαρακτηρισμούς του Παντελάκη...

ετσι ειναι το κλασικο τρωμε τα στηριγματα αλλα ο στοχος ειναι ο ζαγορακης να τον βγαλουμε λαμογιο .....αυτο ξεκινησε απο την πρωτη στιγμη που αρχισε ο υπογειος πολεμος στον βιολιδη.....
Άβαταρ μέλους
eorptol

Δημοσίευσηαπό WestBlock4 » Κυρ 20 Μαρ 2011, 23:30

Ρε eorptol σταματα να μιλας σε παρακαλω σαυτο το τοπικ... δεν αξιζεις ουτε απαντηση ...

τωρα για τους υπολοιπους... ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΡΕ ΟΤΙ ΕΦΑΓΕ ΛΕΦΤΑ ???
απλα δεν καταλαβαινουμε γιατι οι παιχτες ειναι απληρωτοι 7 κ 8 μηνες... τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβετε... δεν ξερω αν πηγανε σε αλλεσ τρυπες τα λεφτα απλα καποια στιγμη πρεπει να βγει κ να μιλησει ολοι αυτο περιμενουμε....

αυτο ειναι το πιο σωστο κ αυτο πρεπει να γινει... μην βγαζετε σεναρια ετσι οπωσ τα θελετε..
Άβαταρ μέλους
WestBlock4

Δημοσίευσηαπό Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag. » Κυρ 20 Μαρ 2011, 23:52

Αδερφέ Sentinel4,

σου το επισήμανα να κάνουμε υπομονή μέχρι να έχουμε στα χέρια μας την ανάλυση από την ΠΑΕ.

Εσύ όμως βιάστηκες και συνέπεια της βιασύνης σου, είναι να αποδειχτεί περίτρανα η άγνοιά σου.

Που εσύ αφθαίρετα την βάφτισες γνώση και βεβαιότητα. Ως παράδειγμα, θα αναφέρω χαρακτηριστικά, δύο θέματα που αγνοείς:

1ον) Τα πρίμ των ποδοσφαιριστών για τα επιτεύγματά τους, δεν προεξοφλούνται στον
προϋπολογισμό, για τον απλούστατο λόγο οτι δεν ξέρει κανείς πριν τους συγκεκριμένους
αγώνες, την πορεία της ομάδας. Όπως αναφέρει και ο „gika“ με ένα μέσο υπολογισμό αυτά
φτάνουν στο ύψος του 1.000.000 €.

2ον) Τα πρίμ νικών και ισοπαλιών πήγαν εξ ολοκλήρου στους παίκτες, με απόφαση της Διοίκησης.
Αυτό το ποσό ανέρχεται στα 560.000 €.

Εκτός των άλλων εξόδων πρόσθεσε σ΄ αυτά και ακόμα Περίπου 1.560.000 €. Πόσα μένουν μέχρι τώρα. Ρητορική ειναι η ερώτηση.

Αυτά είναι μόνο μερικά που γνωρίζω. Σίγουρα υπάρχουν πολλά που δεν γνωρίζω.

Γι΄αυτό εγώ δεν έχω αγωνία να προτρέχω σε προβλέψεις, βασιζόμενος σε ελλιπή και αφθαίρετα στοιχεία. Διότι έτσι πέφτω στην παγίδα της άγνοιάς μου.

Κάτι το οποίο εσύ κάνεις με μεγάλη ευκολία απ΄ ότι κατάλαβα, με συνέπεια να εκτίθεσαι.

Δεν μπορώ να εξηγήσω την αγωνία σου..; Αφού σχετικά σύντομα θα έχουμε τα επίσημα στοιχεία στα χέρια μας. Πράξε σοφά και κάνε υπομονή.

Κάνεις μεγάλο κακό στην ομάδα μας και αδικείς ανθρώπους, με το να διασπείρεις στους εκάστοτε συνομιλιτές σου αφθαιρεσίες. Ελπίζω μόνο να το κάνεις από αφέλεια και όχι από πρόθεση.

Να είσαι καλά.

Υ.Γ. Καθ΄ όλη την διάρκεια την συνομιλίας μας σε κανένα σημείο δεν σε ειρωνεύτηκα, κάτι που εσύ έκανες σε μένα. Το λεω για να μην με περνάς για αφελή. Ο καθένας έχει τους τρόπους του.

ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ..
Κλείσε τον ΠΑΟΚ στην ψυχή σου και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο !
Π Α Ο Κ..κάτι παραπάνω από μιά αθλητική ομάδα !
Casus Belli σε όποιον αδίκησε τον ΠΑΟΚ έστω και μία φορά.
Άβαταρ μέλους
Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag.

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 21 Μαρ 2011, 00:06

μερικους απο σας θα χαιρομουν να τους γνωρισω απο κοντα να δω αν κανουν ετσι διαλογο ,δλδ να λενε τα δικα τους και να μην ακουνε τι λεει ο αλλος. ειλικρινα οτι να ναι τα κανετε αχταρμα .απο το ενα θεμα στο αλλο και στο μικρο σας το μυαλο μαλλον νομιζετε οτι δικαιωνεστε.

ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΕΘΕΣΑ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ.

o gash mαλιστα εχει αποδειξεις οτι μπουκαρε μεσα η νεαπολη,το εδεσε κομπο.Εγω λεω να βγει και μια καταδικαστικη ανακοινωση απο το φορουμ οτι η νεαπολη εκανε την μπουκα αφου εχεις και αποδειξεις.ή μαλλον λαθος οχι η νεαπολη αλλα ολοι οι συνδεσμοι.

προσωπικα εχω καταδικασει τα διχαστικα σημεια σε καθε ανακοινωση και της νεαπολης και της 4 , αλλα εγω ενας απλος συνδεσμιτης ειμαι και δεν εκπροσωπω κανεναν πλην του εαυτου μου gash.

για τα διοικητικα εδω μεσα κουβεντα δεν θα κανω ,ουτε της αποψεις μου θα πω σε αυτο το τοπικ αλλα σε αυτο που πρεπει.δεν γινετε να υπαρχουν ολα αυτα στο τοπικ της νεαπολης....

υγ. μοντς και αντμινς τοσες σελιδες στο τοπικ αυτο που ειναι ασχετα νεαπολη δεν θα επρπε να μεταφερθουν ? ερωτηση οχι υποδειξη.

yg2. bob προφανως δεν καταλαβες τιποτα.δεν ξερω αν σε τιμαει αυτο.
Άβαταρ μέλους
bakunin4

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Δευτ 21 Μαρ 2011, 00:17

ρε μπακούνιν σόρυ κιόλας, αλλά ....δεν ξέρει ο ένας, δεν ξέρει ο άλλος, δεν καταλαβαίνει ο τρίτος, εντάξει χαλάρωσε ένας συνδεσμίτης είσαι, δεν είσαι ο γκουρού των οπαδών του ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 21 Μαρ 2011, 00:30

αυτο ειπα και εγω

εσεις με βαλατε στην μεση να απολογηθω για κατι που δεν ζητησα, 1000 φορες τα ιδια θα λεμε
Άβαταρ μέλους
bakunin4

Δημοσίευσηαπό novito » Δευτ 21 Μαρ 2011, 00:42

κουραζετε...
Άβαταρ μέλους
novito

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 21 Μαρ 2011, 01:21

Αϊντε κατι τετοια διαβαζουν οι απ' εξω και τριβουν τα χερια τους σκεπτομενοι τον ωραιο εμφυλιο που ηρθε/ερχετε.

Εδω καντε οτι θελετε, ελπιζω αυτος που θα ερθει/θα συνεχισει να μας βαλει ολους στη θεση μας.

Η να μας βγαλει απο αυτη.
Πανελλήνιος ΣΦ ΠΑΟΚ Αθηνών
Άβαταρ μέλους
Asimos

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 21 Μαρ 2011, 02:01

bakunin4 έγραψε:μερικους απο σας θα χαιρομουν να τους γνωρισω απο κοντα να δω αν κανουν ετσι διαλογο ,δλδ να λενε τα δικα τους και να μην ακουνε τι λεει ο αλλος. ειλικρινα οτι να ναι τα κανετε αχταρμα .απο το ενα θεμα στο αλλο και στο μικρο σας το μυαλο μαλλον νομιζετε οτι δικαιωνεστε.

ΟΠΟΙΟΣ ΒΡΕΙ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΕΘΕΣΑ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΛΟΥΚΟΥΜΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΛΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ.

Έτσι είναι όπως τα λες στο μικρό μας το μυαλό τα έχουμε μπερδέψει τελικά.
Αυτό λέω και εγώ αλλά το βρίσκεις ως κατηγορώ τον σύνδεσμο Νεάπολης.
ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΤΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Δευτ 21 Μαρ 2011, 02:07

Η διαγαφη μου ειναι στα χερια του Sera4.

δεν εχει νοημα πλεον , οταν υπαρχουν κακοπροαιρετοι . καλη συνεχεια.
Άβαταρ μέλους
bakunin4

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler