Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Ότι έχει σχέση με Συνδέσμους Φίλων του ΠΑΟΚ μας από την Ελλάδα και το εξωτερικό!!!

Re: Ανακοινώσεις συνδέσμων και συζήτηση επί αυτών

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:09

δεν αναφέρομαι σε εμένα
Αναφέρομαι στη θύρα 4 κ δεν προσπαθώ να επιβάλλω τίποτα ανώνυμε προκλητικέ κ προσβλητικέ τύπε που χαρακτηρίζεις ένα ιστορικό κομμάτι του ΠΑΟΚ ως Μαλαματίνα
ariskatiforos

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:10

Και μάθε να εκφράζεσαι καλύτερα όχι με εκφράσεις τύπου κατάλαβες κ χαλαρώσε ..
Αυτά μόνο όταν εισαι κατά πρόσωπο κ με φυσική παρουσία
Αλλιώς εισαι ένας μάγκας του πληκτρολογίου
ariskatiforos

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:13

ariskatiforos έγραψε:δεν αναφέρομαι σε εμένα
Αναφέρομαι στη θύρα 4 κ δεν προσπαθώ να επιβάλλω τίποτα ανώνυμε προκλητικέ κ προσβλητικέ τύπε που χαρακτηρίζεις ένα ιστορικό κομμάτι του ΠΑΟΚ ως Μαλαματίνα

Δεν έχεις καταλάβει τίποτα από ότι γράφω και η ανταλλαγή μηνυμάτων μαζί σου, είναι τζάμπα χρόνος. Κάτσε ασχοληθούν εσύ με τον ΠΑΟΚ που θέλεις και νομίζεις και με αυτόν που θέλω και ονειρεύομαι εγώ.
Ευχαριστούμε για την υπέροχη ομάδα των δυο Νταμπλ!
Άβαταρ μέλους
omerta76

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:15

Εσυ μπήκες σε διάλογο μαζί μ κ μάλιστα σε προκλητικό ύφος
Όποτε χάρη θα μου κανεις να μη μπεις στο κόπο να συνεχίσεις τον διάλογο που ξεκίνησες εσυ μαζί μ
ariskatiforos

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:16

omerta76 έγραψε:Καμία απαξίωση. Δεν γουστάρω αυτοί να νομίζουν ότι εκφράζουν τον λαό του ΠΑΟΚ γιατί πιστεύουν ότι είναι περισσότερο ΠΑΟΚ από άλλους. Κατάλαβες;

δεν εκφραζουν το συνολο του λαου του ΠΑΟΚ.Εκφραζουν τη θυρα4 κ ως θυρα4 υπογραφουν.Αν εσυ ταυτιζεσαι με τη θυρα4 καιρος να το αλλαξεις.
Δεν λενε πουθενα οτι ειναι περισσοτερο ΠΑΟΚ. Εκφραζουν μια πολυ σημαντικη ταση μεσα στον ΠΑΟΚ ειτε σου αρεσει ειτε οχι.Κ αν θελεις το συνδεσμιακο κινημα οφειλει να ειναι ταυτισμενο με την ερασιτεχνικη ιδεα του συλλογου.Οποτε πρεπει να διατηρουν αποστασεις κ απο την ιδιοκτησια κ απο το μη συνδεσμιακο κινημα.Στην ερασιτεχνικη μορφη ειναι φορεας ιδεων κ ιστορικης μνημης ο ΠΑΟΚ.Οχι παρτυ εκατομμυριων.
Αυτο που δεν αμφισβτειται ειναι οτι ειναι οτι ζουν για τον ΠΑΟΚ κ κανουν θυσιες γι αυτο.Οποτε τους αξιζει σεβασμος.
Κ στο λεω ενω διαφωνω σε πολλα με τη σταση τους σε μια σειρα ζητηματων.
Άβαταρ μέλους
barlow4

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:19

omerta76 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Ανακοινωσαρα ...μάθημα για τους βασιλικότερους του βασιλέως που πήραν σβάρνα σοσιαλ μίντια κ φορουμ σε αποστολή απαξίωσης του παμπλο κ απόλυτη σύμπλευση με ολων όσων από εμασ θελουμε να κρατήσουμε το συναίσθημα και την αυθεντικότητα ζωντανα στον οργανισμο του ΠΑΟΚ
Δυστυχώς ένα μεγάλο κομμάτι του λαού με τη συμπεριφορά που επέδειξε τελευταία δεν δύναται να εκφράζεται από αυτή την τέλεια ανακοίνωση ...
Μπράβο ρε παλικάρια εσείς είστε οι θεματοφύλακες της ιδέας !
Υ.γ. Επείγει απολύμανση στα γραφεία ώστε η οι παρόντες ν αλλάξουν ρότα η να αντικατασταθούν από αλλους που δε θα κοιτάνε τα μικροσυμφεροντα τους

Σιγά τους θεματοφύλακες!! Όταν κόπηκε η μάσα και τα τζάμπα ταξίδια, ξεκίνησε και η κριτική.

Ας μείνουν στον "ΠΑΟΚ δεν γίναμε για τους τίτλους ...και ΠΑΟΚ ρετσίνα Μαλαματίνα".

Ξεκίνησε η μάσα από σένα μάλλον.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:20

Έτσι !για την άποψη του μπάρλοου ! Απόλυτα εύστοχη
ariskatiforos

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:23

@Barlow

O ΠΑΟΚ προχωρά μπροστά είτε θέλουν κάποιοι είτε οχι.Με τα προβλήματα του, τις παθογένειες του, τα σύνδρομα του παρελθόντος, τα ελαττώματα του ιδιοκτήτη του κτλ.
Εδώ ο κάθε σύνδεσμος πιστεύει ότι είναι πιο σημαντικος από τον ίδιο τον ΠΑΟΚ και κάθε τρεις και λίγο μια ανακοίνωση για "τον Γκαρσία, τον Κυρ Κυρ (προσβλητικό ) τον Γιωργάκη (άλλο προσβλητικό), τον οποιον δεν γουστάρουν".
Δικαίωμα τους θα μου πεις. Δικαίωμα μου και εμένα να κριτικάρω αυτά που γράφουν!
Άβαταρ μέλους
omerta76

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:25

buffalobill4 έγραψε:
omerta76 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Ανακοινωσαρα ...μάθημα για τους βασιλικότερους του βασιλέως που πήραν σβάρνα σοσιαλ μίντια κ φορουμ σε αποστολή απαξίωσης του παμπλο κ απόλυτη σύμπλευση με ολων όσων από εμασ θελουμε να κρατήσουμε το συναίσθημα και την αυθεντικότητα ζωντανα στον οργανισμο του ΠΑΟΚ
Δυστυχώς ένα μεγάλο κομμάτι του λαού με τη συμπεριφορά που επέδειξε τελευταία δεν δύναται να εκφράζεται από αυτή την τέλεια ανακοίνωση ...
Μπράβο ρε παλικάρια εσείς είστε οι θεματοφύλακες της ιδέας !
Υ.γ. Επείγει απολύμανση στα γραφεία ώστε η οι παρόντες ν αλλάξουν ρότα η να αντικατασταθούν από αλλους που δε θα κοιτάνε τα μικροσυμφεροντα τους

Σιγά τους θεματοφύλακες!! Όταν κόπηκε η μάσα και τα τζάμπα ταξίδια, ξεκίνησε και η κριτική.

Ας μείνουν στον "ΠΑΟΚ δεν γίναμε για τους τίτλους ...και ΠΑΟΚ ρετσίνα Μαλαματίνα".

Ξεκίνησε η μάσα από σένα μάλλον.[/quote

Καμία μάσα από εμένα, είμαι λιγάκι μακριά για να φάω.
Η δικιά σου μάσα θα έχει κοπεί και χαλαστηκες..
Άβαταρ μέλους
omerta76

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:26

Ποστ και 20ευρο;
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:28

buffalobill4 έγραψε:Ποστ και 20ευρο;

Μπα θα ήμουν πλούσιος ως τώρα. Εσύ έχεις κερδίσει αρκετά; Μπαίνεις και εσύ τζάμπα στο γήπεδο;;
Άβαταρ μέλους
omerta76

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:32

Το φοβερό είναι ότι εγώ μιλάω για σένα ενώ εσύ με μια γραμμή έβγαλες όλο το οπαδικο κίνημα ότι τα παίρνει. Συνέχισε.
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό omerta76 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:33

Έτσι νομίζεις
Άβαταρ μέλους
omerta76

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:37

omerta76 έγραψε:@Barlow

O ΠΑΟΚ προχωρά μπροστά είτε θέλουν κάποιοι είτε οχι.Με τα προβλήματα του, τις παθογένειες του, τα σύνδρομα του παρελθόντος, τα ελαττώματα του ιδιοκτήτη του κτλ.
Εδώ ο κάθε σύνδεσμος πιστεύει ότι είναι πιο σημαντικος από τον ίδιο τον ΠΑΟΚ και κάθε τρεις και λίγο μια ανακοίνωση για "τον Γκαρσία, τον Κυρ Κυρ (προσβλητικό ) τον Γιωργάκη (άλλο προσβλητικό), τον οποιον δεν γουστάρουν".
Δικαίωμα τους θα μου πεις. Δικαίωμα μου και εμένα να κριτικάρω αυτά που γράφουν!

η ΠΑΕ προχωραει μπροστα.Ο ΠΑΟΚ ειναι ενας προσφυγικος συλλογος που εκφραζει πολυ συγκεκριμενα πραγματα διαχρονικα.Ανεξαρτητα απο την ιδιοκτησια των παε, καε κλπ
Ο καθε συνδεσμος που σεβεται αυτο το παραπανω , αξιζει σεβασμου.Και ο ιδιος ο συνδεσμος οφειλει να εκφραζει καποιες αξιες που υιοθετηθηκαν διαχρονια.
Το οτι η ΠΑΕ προχωρα πχ δε σημαινει πως μπορει καποιος που πληρωνει να φερει το τζορτζεβιτς να του δωσει θεση.
Άβαταρ μέλους
barlow4

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 06 Ιουν 2021, 11:39

barlow4 έγραψε:
omerta76 έγραψε:@Barlow

η ΠΑΕ προχωραει μπροστα.Ο ΠΑΟΚ ειναι ενας προσφυγικος συλλογος που εκφραζει πολυ συγκεκριμενα πραγματα διαχρονικα.Ανεξαρτητα απο την ιδιοκτησια των παε, καε κλπ
Ο καθε συνδεσμος που σεβεται αυτο το παραπανω , αξιζει σεβασμου.Και ο ιδιος ο συνδεσμος οφειλει να εκφραζει καποιες αξιες που υιοθετηθηκαν διαχρονια.
Το οτι η ΠΑΕ προχωρα πχ δε σημαινει πως μπορει καποιος που πληρωνει να φερει το τζορτζεβιτς να του δωσει θεση.

Μαλακιες λες μπαρλοου. Οι πρόσφυγες τα παίρνανε.
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Συνδεσμίτικα Νέα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler