24. Garry Rodrigues

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό back in black » Δευτ 09 Ιαν 2017, 19:50

gpap έγραψε:Όλες τις ημέρες που εδώ μέσα γινόταν χαμός, η στάση μου ήταν υπέρ της διοίκησης και της επιθυμίας του ποδοσφαιριστή να πάει σε άλλη ομάδα.

Έως σήμερα που είδα τις δηλώσεις του.

Πρώτα από όλα, και επειδή το επικοινωνιακό το έχω σπουδάσει, θα απευθυνθώ στην Διοίκηση της ομάδος.
Στο video που βγάλατε, μίλησε λάθος πρόσωπο.
Αν είχατε κατανοήσει που οφειλόταν η οργή και ο θυμός του κόσμου, τότε θα είχατε καταλάβει πως ενδιαφέρον δεν έχουν οι δηλώσεις του Garry, αλλά οι δηλώσεις οι δικές σας.
Ο κόσμος μαζί σας τα είχε, όχι με τον παίχτη.
Εσάς κατηγορούσε πως δεν είχατε κάνει προεργασία για τον αντικαταστάτη του, εσάς κατηγόρησε που δεν του ανανεώσατε νωρίτερα την ρήτρα, εσάς κατηγόρησε που πιαστήκατε αδιάβαστοι στους μανατζαρέους.
Άρα, στο video, έπρεπε να βγείτε εσείς, και να μας πείτε τι ακριβώς έγινε, και πως θα κινηθείτε από εδώ και πέρα.

Αντ'αυτού, εσείς βγάλατε τον Garry, εμφανώς μπερδεμένο (μπορεί να τον πιέσατε κιόλας να το κάνει), να αρχίζει τις χαζομάρες για το πόσο αγαπάει την ομάδα και πόσο σημαντική ήταν η μεταγραφή στην Γαλατά.
Το κάνατε, μόνο και μόνο για να πορώσετε τον κόσμο, και αντί να κοιτάζει εσάς, να τραβήξει την προσοχή του (οργή και θυμό) στον Garry.
Ψάχνατε το εξιλαστήριο θύμα, και το βρήκατε στο πρόσωπο του παίχτη, που όπως αποδείχθηκε, για να φύγει από την ομάδα, δέχθηκε να κάνει ότι του ζητήσατε:
α) να ξεφτυλιστεί μιλώντας για τις καφενειακές κριτικές που του ασκήθηκαν
β) να ευχαριστήσει την διοίκηση πέντε φορές ονομαστικά (Μίχελ και Σαββίδη)
γ) να παίξει το ρόλο του ΠΑΟΚτσή (έλεος ρε μάγκες)
δ) να μεγαλοποιήσει την Γαλατά, ως στόχο καριέρας (που να τον ζητούσε καμιά σοβαρή ομάδα δηλαδή)

Είμαι 100% σίγουρος πως οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις του συγκεκριμένου Video γράφτηκαν από την ΠΑΕ και στόχο είχαν να δημιουργήσουν ένταση των οπαδών με τον παίχτη, την οποία είμαι 100% σίγουρος θα την ''εμπορευτεί'' αν αύριο-μεθαύριο κληρωθεί ο ΠΑΟΚ με την τούρκικη ομάδα.

Πάμε στον Garry.
Εσύ ρε σκύλε, είχες τον τεράστιο σεβασμό μου έως σήμερα που είδα το video. Τον είχες κερδίσει τον σεβασμό μου, διότι στο χορτάρι πάντα έδωσες τον καλύτερο εαυτό σου, σκύλιαζες για να κερδίσεις, ίδρωνες την φανέλα και έδειχνες πως είσαι σωστός ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, μιας και στον 1,5 χρόνο σε είδα να παίζεις σε όποια θέση σου ζητήθηκε χωρίς θεατρινισμούς και βεντετισμούς.
Κέρδισες τον σεβασμό μου, διότι ως σωστός ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, έβαζες συνέχεια τα γυαλιά σε όσους μπερδεύουν τον επαγγελματισμό με το οπαδιλίκη, διότι έδειξες σε εμένα πως μπορεί ένας σοβαρός ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ, να αναδειχθεί γρήγορα, να ξεδιπλώσει το ταλέντο του και προπάντων να ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ποδοσφαιρικά, να εξελίξει τις ποδοσφαιρικές του δυνατότητες.

Αλλά ρε Garry, τι στην ευχή σκεφτόσουν όταν δέχθηκε να κάνεις αυτή την ''τελευταία συνέντευξη'';;;
Ποιόν πήγες να ευχαριστήσεις;;;
Την Διοίκηση;;; Δεν κατάλαβες πως ήταν στημένο το σκηνικό;
Πως να την ευχαριστήσεις, όταν σε δύο αγώνες αρνήθηκες να παίξεις, άρα δηλώνοντας ξεκάθαρα πως δεν σε ενδιαφέρει πλέον πόσο θα τους εκθέσεις στον κόσμο.
Τους οπαδούς;;; Ποιούς;;;

Garry, ως Επαγγελματίας, όφειλες να μιλούσες ξεκάθαρα, αν όντως ήθελες να ''αποχαιρετήσεις'' τον κόσμο της ομάδος.
Ποιά ''dream team'' ρε Garry, η Γαλατά;;;;
Πως θα αναβαθμίσεις την καριέρα σου ρε Garry, παίζοντας σε ένα πρωτάθλημα που δεν βλέπει κανένας, σε μια ομάδα που δεν παίζει Ευρώπη;;
Οκ, τα λεφτά είναι πολύ καλύτερα, αλλά μην μας ζαλίζεις με φρου-φρου και αρώματα.
Σε έπιασε κότσο η Διοίκηση Garry, και ένας Επαγγελματίας δεν πρέπει να πιάνεται κότσος.

Και για αυτό και μόνο, σε χαιρετώ, σου λέω ''καλή τύχη'', αλλά φεύγεις χωρίς τον σεβασμό μου, τον σεβασμό που κέρδισες επάξια στο χορτάρι της Τούμπας, και που θα έπαιρνες μαζί σου στην Τουρκία, αν δεν έδινες αυτή την συνέντευξη-παρωδία.

Όσο για εσένα Διοίκηση του ΠΑΟΚ, που με ξενέρωσες με αυτό το Video, σου ξεκαθαρίζω πως ο σεβασμός των οπαδών προς την Διοίκηση, κερδίζεται, δεν είναι δεδομένος.
Και κερδίζεται από την Τιμιότητα και την Ειλικρίνια.
Όταν κάνουμε λάθος το αναγνωρίζουμε.
Δεν το κρύβουμε κάτω από το χαλάκι.


Συμφωνώ μέχρι κεραίας.
Να ευχηθώ με τη σειρά μου στο Γκάρυ η επόμενη ομάδα/όνειρο για αυτόν να είναι να είναι η Γκουάν ή Γιανγκ Σου.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 09 Ιαν 2017, 20:14

Αν η επόμενη ομάδα του είναι καμιά κινεζική θα χουν κάνει την τύχη τους μέχρι και τα δισέγγονα του!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 20:37

pilotos έγραψε:Απλά αναλογειστειτε , αν ο Γκάρι, όσο ήταν εδώ ήταν συνεπής.
Για μένα όχι απλά ήταν συνεπής, αλλά υπόδειγμα επαγγελματία.
Δεν γεννήθηκε ΠΑΟΚ, δεν πούλησε οπαδηλικι, όλοι στη θέση του αυτό θα κάναμε.
Ναι είναι ευκαιρία ζωής για αυτόν τον ανθρώπο αυτή η προσφορά, έτσι το βλέπει τι να κάνουμε τώρα;
Ουδείς αναντικατάστατος, αν θέλεις...

Μπράβο σε αυτόν που τον έφερε, μπράβο σε αυτόν που δούλεψε και σε 1,5 χρόνο ανέβασε τις μετοχές του στο ποδοσφαιρικό χρηματιστήριο.

Άλλωστε στο ροστερ του ΠΑΟΚ, είναι αυτός που έπαιρνε πολύ λιγότερα από την συνολική προσφορά του.


Καλή συνέχεια στην καριέρα σου ρε Γκάρι, ειλικρινά εύχομαι να μην είναι ο τελευταίος σταθμός της καριέρας σου ή γάλατα, αλλά να πας ψηλότερα. Μαγκιά σου, με τη δουλειά σου τα πέτυχες όλα. Αυτά να τα κοιτούν οι άλλοι οι βολεμένοι
SM-G935F


Αυτα.
Καλη συνεχεια ρε τρελε
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26729
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:06

pilotos έγραψε:
Άλλωστε στο ροστερ του ΠΑΟΚ, είναι αυτός που έπαιρνε πολύ λιγότερα από την συνολική προσφορά του.


Ετσι μπραβο.

Επισης εξω απτον χορο πολλα λεγονται.Κατηγορησε τον Γκαρυ,ο Ελληνας των 800 ευρω το μηνα,επειδη προτιμησε λεει να παει στην Γαλατα που του δινουνε 1μιση μυριο τον χρονο. Τι λετε ρε μαγκες...γελανε και οι πετρες με αυτα που γραφεται.

100 χιλιαρικα τον χρονο να σας διναν ,θα πηγαινατε Τουρκια με την οπισθεν.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6219
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό paok87 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:17

Εγω ακομα να συνειδητοποιησω οτι αυτές οι μειωτικές για τον συλλογο δηλώσεις φιλοξενούνται και αναπαράγονται από την ΠΑΕ.

Του λεει του αλλου μεσα στα μούτρα του και μέσα στα αποδυτηρια του ΠΑΟΚ, οτι θέλει διακαώς να αγωνιστεί στο χωριό της Γαλατά και το περνάμε ντούκου.
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:23

Σα να μακραίνετε υπερβολικά τον ΠΑΟΚ μερικοί! Τι είναι ο ΠΑΟΚ ρε σεις, το πουτανάκι του κάθε Γκάρι που μπορεί να έρθει να κάνει το κομμάτι του και ΌΤΑΝ και ΌΠΟΤΕ γουστάρει να φύγει? Μας έστησε στην μέση της χρονιάς σαν την καλαμιά στον κάμπο, με ματς φωτιά στην συνέχεια και ενώ ήξερε πως είχε στηθεί ΌΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΩΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ! Και μείναμε ξαφνικά με Πελκάκο, Κουλουράκο, Μύστα, Κλάους και να μην ξέρουμε που πάνε τα 4! Αυτό που κράζουμε μερικοί, είναι το χρονικό σημείο που έγινε η φυγή του και ο τρόπος! Πέρα από αυτό, όλα έδειχναν (εκ του αποτελέσματος), ότι από την αρχή που ήρθε έψαχνε την ευκαιρία να κουνήσει μαντήλι ... ΌΠΟΤΕ του ερχόταν η ευκαιρία, άσχετα αν τον χρειαζόμασταν εμείς! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ.
Και ξαναλέω ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΡΕ ΣΕΙΣ?? Αυτή την εικόνα θέλετε να δείξουμε παραέξω?
Ας πάω στο παοκάκι να κάνω την παράστασή μου και την γράφω στα παπάρια μου όποτε θέλω?
Να κάνω δηλώσεις ΜΕΣΑ στον ναό, εκεί που έχουμε μεγαλώσει, εκεί που ερχόμουν χεράκι χεράκι με τον πατέρα μου και περπατάγαμε χιλιόμετρα για να δούμε την αγάπη μας, να βγαίνει ο κάθε άσχετος και να λέει πως το όνειρό του έγινε πραγματικότητα να παίξει στην ΥΠΕΡ - Τουρκαλο ομαδάρα της ζωής του, λες και θα πάει στην Μπάρτσα και μεις του λέμε και ΜΠΡΑΒΟ??? :shock: :o
Ρε σεις ... ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ τέτοιες μαλακίες???
Και μου βγαίνετε και λέτε καλά έκανε και τέτοια?
Και είμαστε και οι φαπο - έλληνες των 800 ευρώ που πρέπει να βγάλουμε και τον σκασμό εεε??
Με σκυμμένο το κεφαλάκι μας να έρθει ο κάποιος Γκάρυ στο σπίτι μου μέσα (ΠΟΥ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΚΑ) να μου εκθειάσει το χωριό της Τουρκίας εε?? !!!
Εντάξει, η γνώμη σας ... και η γνώμη μου!
Πάμε παρακάτω<!
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9522
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:28

hasio_john έγραψε:Σα να μακραίνετε υπερβολικά τον ΠΑΟΚ μερικοί! Τι είναι ο ΠΑΟΚ ρε σεις, το πουτανάκι του κάθε Γκάρι που μπορεί να έρθει να κάνει το κομμάτι τους και ΌΤΑΝ και ΌΠΟΤΕ γουστάρει να φύγει? Μας έστησε στην μέση της χρονιάς σαν την καλαμιά στον κάμπο, με ματς φωτιά στην συνέχεια και ενώ ήξερε πως είχε στηθεί ΌΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ , ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΩΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΓΚΟΛΑΚΙΑ! Και μείναμε ξαφνικά με Πελκάκο, Κουλουράκο, Μύστα, Κλάους και να μην ξέρουμε που πάνε τα 4! Αυτό που κράζουμε μερικοί, είναι το χρονικό σημείο που έγινε η φυγή του και ο τρόπος! Πέρα από αυτό, όλα έδειχναν (εκ του αποτελέσματος), ότι από την αρχή που ήρθε έψαχνε την ευκαιρία να κουνήσει μαντήλι ... ΌΠΟΤΕ του ερχόταν η ευκαιρία, άσχετα αν τον χρειαζόμασταν εμείς! ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΑΘΕΜΑ.
Και ξαναλέω ... ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΡΕ ΣΕΙΣ?? Αυτή την εικόνα θέλετε να δείξουμε παραέξω?
Ας πάω στο παοκάκι να κάνω την παράστασή μου και την γράφω στα παπάρια μου όποτε θέλω?
Να κάνω δηλώσεις ΜΕΣΑ στον ναό, εκεί που έχουμε μεγαλώσει, εκεί που ερχόμουν χεράκι χεράκι με τον πατέρα μου και περπατάγαμε χιλιόμετρα για να δούμε την αγάπη μας, να βγαίνει ο κάθε άσχετος και να λέει πως το όνειρό του έγινε πραγματικότητα να παίξει στην ΥΠΕΡ - Τουρκαλο ομαδάρα της ζωής του, λες και θα πάει στην Μπάρτσα και μεις του λέμε και ΜΠΡΑΒΟ??? :shock: :o
Ρε σεις ... ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ τέτοιες μαλακίες???
Και μου βγαίνετε και λέτε καλά έκανε και τέτοια?
Και είμαστε και οι φαπο - έλληνες των 800 ευρώ που πρέπει να βγάλουμε και τον σκασμό εεε??
Με σκυμμένο το κεφαλάκι μας να έρθει ο Γκάρυ στο σπίτι μου μέσα να μου εκθειάσει το χωριό της Τουρκίας!
Εντάξει, η γνώμη σας ... και η γνώμη μου!
Πάμε παρακάτω<!


++
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5507
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:39

Εκεί που μας έγραψες εσυ...εκεί σε γράφω κι εγω...σου εύχομαι να μην ξαναπαίξεις...ΠΑΟΚ σακί απο κούνια...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Δευτ 09 Ιαν 2017, 21:47

vasilis.A έγραψε:...σου εύχομαι να μην ξαναπαίξεις...

Ας πάρει μεταγραφή στην Κίνα πρώτα και μετά μου είναι αδιάφορο... :mrgreen:
Στα υπόλοιπα συμφωνώ.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 09 Ιαν 2017, 22:12

Σιγά μην τον λυπηθούμε κιόλας που έπαιρνε μόνο 500 λες και είναι φτωχαδάκι. Στην τελική θα μπορούσε να ζητήσει ο ίδιος αύξηση αποδοχών και τέλος. Όχι ξαφνικά ενώ κυνηγάμε κύπελλο, καλή πορεία στην Ευρώπη και play off και τον θεωρούν όλοι τον καλύτερο παίκτη της ομάδας, να μη θέλει να ξαναπαίξει σε αγώνα του ΠΑΟΚ και να ζητάει επιτακτικά να φύγει . Αυτό είναι ο ορισμός της αχαριστίας. Εκτός αν μερικοί ονειρεύονται τον ΠΑΟΚ ομάδα απλά που θα αναδεικνύει παίκτες και θα βγάζει χρήμα με πωλήσεις. Συμφωνώ και με το σχόλιο του gpap για τη διοίκηση, εκτέθηκε η παε.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1373
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Δευτ 09 Ιαν 2017, 22:57

Όσον αφορά τον επαγγελματία ποδοσφαιριστή Γκάρι Ροντρίγκες και μετά από όσα είπε, αδιαφορώ και με εκφράζει απόλυτα η φωτογραφία του Πάμπλο που δημοσίευσε ο nikolasf.

Όσον αφορά την ΠΑΕ αν θέλουμε να κάνουμε μια συνολική αποτίμηση, πρέπει να πούμε ότι:

1) Κακώς και μάλιστα πολύ κακώς δεν έκανε προεργασία για αντικαταστάτη, εφόσον ο επαγγελματίας ποδοσφαιριστής Γκάρι Ροντρίγκεζ είχε ήδη αρνηθεί να συζητήσει την προοπτική ανανέωσης.

2) Η τιμή πώλησης των 3,8 καθαρών + ποσοστό μεταπώλησης είναι λίγο πάνω από τη ρήτρα και επομένως ικανοποιητική.

3) Περιμένω να ακούσω και τον αντικαταστάτη.
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τρί 10 Ιαν 2017, 00:53

το καλο με την παε ΠΑΟΚ ειναι πως ειναι ενας απροσεκτος οργανισμος με αποτελεσμα να μπορει να αντλησει στοιχεια ο οποιοσδηποτε παρατηρητης(κοινως διαρροες). Απο τη συνεντευξη Γκαρυ κρατω δυο στοιχεια:

1. Ολοι στα αποδυτηρια μου ελεγαν οτι αυτη ειναι ευκαιρια ζωης(δηλαδη να φυγει απο τον ΠΑΟΚ και να παει σε μια ομαδα οπως η γαλατα-ναι μεγαλυτερο brand name αλλα οχι και Τσελσι-)

και

2.Το θεμα δεν ειναι τα λεφτα. Ηταν μια αποφαση που θα βοηθησει την καριερα μου.

Δηλαδη ο φιλος μας ο Γκαρυ μας αποκαλυπτει με λιγα λογια οτι ολοι οι συμπαικτες του τον παροτρυναν να φυγει απο τον ΠΑΟΚ και να δοκιμασει το μεγαλο ονειρο. Πραγμα που αν ισχυει σημαινει οτι δεν τους πολυνοιαζουν οι στοχοι της ομαδας στην οποια αγωνιζονται. Αντι δηλαδη να τον πεισουν να μεινει..κλαιν μαιν..
Και δυο οτι διαπιστωσε ως παιχτης του ΠΑΟΚ, οτι η ομαδα αυτη εχει ταβανι και δεν μπορει να καλυψει τα σχεδια ενος φιλοδοξου ποδοσφαιριστη.



Καλη συνεχεια. Σε ευχαριστουμε.(απλα τυπικα και επαγγελματικα, οπως φερθηκες και εσυ)
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: 24. Garry Rodrigues

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τρί 10 Ιαν 2017, 02:10

K_geo έγραψε:τεταρτη κλειδωνει το παρον.

υγ: ωραίος Κώστα!!!

Ας κλειδωσει απο ξημερωμα Τριτης καλυτερα

Ευχαριστουμε για την προσφορα σου ρε πουλεν και καλη συνεχεια ευχομαι. Και καλη-ακριβη μεταγραφη, πανω απο ολα :nairepaok:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες