Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
2
1%
Μάτος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρέλα
2
1%
Μαλεζάς
1
1%
Λέοβατς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάνιας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σάκχοφ
6
4%
Μπίσεσβαρ
11
8%
Μυστακίδης
92
64%
Ενρίκε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
1
1%
Πρίγιοβιτς
29
20%
Κίτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 144

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό 2917 » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:54

η διαιτησία εκτός από δίκαιη έχει καθήκον να προστατεύει τους παίκτες.Κάτι τέτοιο δεν έγινε χθες.Το μυαλό των διαιτητών είναι μονίμως μπερδεμένο, σαν των γυναικών.

Για τα χάλια της Ξάνθης όταν παίζει μαζί μας, ευθύνεται κατά τη γνώμη μου ένας άνθρωπος : ο προπονητής της.
Ποτέ δε ξεπέρασε το κόμπλεξ ότι δεν ήρθε στον Π.Α.Ο.Κ.
2917
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Πέμ 24 Σεπ 2015, 17:56

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 10 Φεβ 2017, 11:18

Η κατασταση θυμιζει λιγο εποχες 99 οπου ολοι νομιζαν οτι θα κερδιζουν για παντα στο χρηματιστηριο.Μετα ηρθαν οι φαπες.Καλυτερα να μαστε λιγο πιο προσγειωμενοι .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Φεβ 2017, 11:58

Πφφφφφφφφφφφφφφ...Ρε συ kat5...Ήμαρτον πια ρε φίλε...Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!! :evil:
Δεν γίνεται-κάνει όμως να χαρούμε και λίγο παραπάνω, ρίχνοντας τις φάπες εμείς επιτέλους??? :D :opaokara: :opaokara:

Τα ρεκόρ σπάνε το ένα πίσω απ τ άλλο κι αυτό δεν θα αλλάξει όποια κι αν είναι η συνέχεια!!!! :pano: :pano:

Πάρτε το πρέφα ότι έχουμε την καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και χαρείτε το απεριόριστα για όσο συμβαίνει!!!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:04

kataramenos5 έγραψε:Η κατασταση θυμιζει λιγο εποχες 99 οπου ολοι νομιζαν οτι θα κερδιζουν για παντα στο χρηματιστηριο.Μετα ηρθαν οι φαπες.Καλυτερα να μαστε λιγο πιο προσγειωμενοι .

Φίλε να χαίρεσαι την στιγμή γιατί αν ζεις μόνο με φόβους τι θα γίνει αν και αν και αν δεν θα χαρείς ποτέ.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:06

Με τη διαφορά όμως οτι η φάση με το χρηματιστήριο ήταν μια φούσκα. Δεν ξέρω αν πιστεύεις οτι η ομάδα είναι κ αυτή φούσκα. Εγώ πιστεύω οτι πέρνει αυτό που της αξίζει.

Κατά τα άλλα είναι σωστό και το οτι δε θα πρέπει να πετάμε και να θεωρούμε οτι η φόρμα θα διαρκέσει για πάντα. Ωστόσο η αυτοπεποίθηση κάνει και καλό βοηθώντας στην ψυχολογία. Πάντως στο διάστημα αυτό η ομάδα δείχνει εκτός από το οτι είναι σε καλή κατάσταση και οτι διαχειρίζεται καταστάσεις. Και μπορεί εμείς να λέμε διάφορα μεταξύ μας, αλλά μέσα στην ομάδα φαίνεται οτι δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό.
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:10

goran 64 έγραψε:Πφφφφφφφφφφφφφφ...Ρε συ kat5...Ήμαρτον πια ρε φίλε...Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!! :evil:
Δεν γίνεται-κάνει όμως να χαρούμε και λίγο παραπάνω, ρίχνοντας τις φάπες εμείς επιτέλους??? :D :opaokara: :opaokara:

Τα ρεκόρ σπάνε το ένα πίσω απ τ άλλο κι αυτό δεν θα αλλάξει όποια κι αν είναι η συνέχεια!!!! :pano: :pano:

Πάρτε το πρέφα ότι έχουμε την καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και χαρείτε το απεριόριστα για όσο συμβαίνει!!!! :nairepaok:


Αμα στραβωσει η δουλεια αργοτερα ομως, μη στηνετε κρεμαλες γιατι η ... νεα Μπαρτσα δε γινεται να χανει απο ..κουλες και λαγους.Κι αλλες φορες πηγαιναμε τρενο και στο τελος σπασαμε τα μουτρα μας.
Δε θελω να πηγαινω τρενο ,θελω να να πηγαινω ..λεωφορειο που θα φτασει ομως σιγουρα στο τερμα.Κι αυτο ειναι τα προκρ. του Τσ λου (μεσω πλει οφ)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:25

Ρε παιδιά λογικό είναι να έρθουν και κάποια στραβά αποτελέσματα αν και πιστεύω ότι μόνο με ατυχία μπορούν να έρθουν βλέπε Γιάννενα. Παρολαυτα όπως είπε και ένα παιδί μην ζείτε με αν απολαύστε την ομάδα που είναι στα καλύτερα της και δεν κοντραρεται από κανέναν αυτή την στιγμή.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:28

δε λεει κατι τοσο τραγικο ο κατ
καποια στιγμη θα ερθει και καμια στραβη, και καμια ατυχια
και καμια μερα με πολλους κουρασμενους η νταουν
που θα ειναι δοκαρι κι εξω η μπαλα αντι για δοκαρι και μεσα
εκει ειναι το θεμα να υπαρχει στηριξη, και οχι απογοητευση γιατι ως λαος ειμαστε παντα
η του ζητω η του αι σιχτιρ, παντα των ακρων
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:31

Εμένα πάλι του γραφικού, ο σκοπός μου δεν είναι η Ιθάκη αλλά να ευχαριστηθώ περισσότερο το ταξίδι... 8-)
Ακόμα κι αν αυτό με οδηγήσει (λόγω των γνωστών "εξωγενών παραγόντων") τελικά στα τάρταρα!!!! :shock: :shock:


Υ.Γ. Όσο κι αν τα προηγούμενα ταξίδια με τον bizim Π.Α.Ο.Κ. με περνούσαν απ τον Αχέροντα ποταμό κι όσο/όσα κι αν έχω πλερώσει τον βαρκάρη για να με περάσει απέναντι, τόσο στο επόμενο τρένο ήμουν πάλι επιβάτης... :o
Ξανά και ξανά και ξανά και "εμείς μαζί για μια ζωή..."!!!! :pano:

Υ.Γ. 2..."Ο επιμένων νικά..."!!!! :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:37

Καταλαβαίνω που το πας, αλλά νομίζω οτι πράγματα αυτή τη φορά είναι διαφορετικά από 'τις προηγούμενες φορές'. Έχουμε πιο γεμάτο ρόστερ, πιο ποιοτικό ρόστερ και το πιο σημαντικό είναι οτι οι ανθρωποι που στελεχώνουν την ομάδα δείχνουν να έχουν διαβάσει καλά το μάθημα τους.

Απο την αλλη οι συνέπειες της φορμας που έχει η ομάδα είναι σα χιονοστοιβάδα. Γεμάτο γήπεδο, στήριξη στην ομαδα. Ειμαι σιγουρος οτι και στη στραβη εκει θα ειναι ο κοσμος και θα χειροκροτησει. Αυτο που εκανε και στο ματς με τον αστερα που τα γκολ πιο πολυ μας πεισμωσαν, σε στιγμες που αλλες εποχες (οχι πολυ παλια, μεχρι και λιγους μηνες πιο πριν) θα ειχαν θα εφερναν γκρινια και αποδοκιμασια.
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Παρ 10 Φεβ 2017, 12:43

Ίσως έρθουν και τα άσχημα αποτελέσματα και προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου γιατί βλέπω πράγματα που με κάνουν να αισιοδοξώ. Αυτό που φοβάμαι και με ενοχλεί είναι το γεγονός ότι είμαστε μηδενιστες χωρίς κρίση καθώς αντλουμε πληροφορίες για την ομάδα από στημένους και στην πρώτη στραβή θα τραβηξουμε την ομάδα πίσω με την γκρίνια. Ας αφήσουμε την ηττοπαθεια που φαίνεται έχει αφήσει και η ομάδα πίσω και ας της δώσουμε την ώθηση που της αξίζει.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 10 Φεβ 2017, 13:05

RoMaN έγραψε:Υπάρχει το νέο σύνθημα κάπου; Ο ρυθμός βασικά θέλω να μάθω πώς είναι..


Το σύνθημα είναι ίσως και 20 χρόνια πίσω.
Απλά δε το πολυ λέμε πλέον
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 10 Φεβ 2017, 13:51

RoMaN έγραψε:Ευχαριστώ!
Βλέπετε, δεν διαβάζω πολύ φόρουμ και δεν ξέρω να κινούμαι καλά εδώ μέσα...

Θα μαθεις που θα παει...:P:P
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 10 Φεβ 2017, 13:54

kataramenos5 έγραψε:Η κατασταση θυμιζει λιγο εποχες 99 οπου ολοι νομιζαν οτι θα κερδιζουν για παντα στο χρηματιστηριο.Μετα ηρθαν οι φαπες.Καλυτερα να μαστε λιγο πιο προσγειωμενοι .

Κοιτα η φουσκα ειναι που βρισκεται ο γαυρος στην πρωτη θεση.
Ο ΠΑΟΚ σε ολα τα ματς,εξαιρουμενων 2-3,ειναι ο ιδιος.παραγει,δημιουργει και παιζει καλο ποδοσφαιρο.το αν δεν παιρναμε το αποτελεσμα λογω αστοχιας,ατυχιας,οτι θες πες το δε σημαινει οτι τωρα βρισκομαστε σε φουσκα,ασχετα αν μπορει να στραβωσουν ματς στο μελλον.

Και με τον αστερα θα μπορουσε να στραβωσει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό IKARIA_4 » Παρ 10 Φεβ 2017, 16:14

Μια λεπτομερεια.
Πολυ μου αρεσε στο βιντεο της ΠΑΕ η επιλογη black sabbath.
ειναι στο κλιμα.
IKARIA_4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Τετ 13 Ιαν 2010, 17:21
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης