ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλυκος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ματος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαλεζας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πουγγουρας
3
4%
Λεοβατς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κανιας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσιμιροτ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μπισεσβαρ
12
14%
Καμπος
18
22%
Πελκας
3
4%
Κλαους
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κιτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πριγιοβιτς
47
57%
Κουλουρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 83

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 11:29

Ettien έγραψε:
goran 64 έγραψε:
Ettien έγραψε:Δεν μου αρεσε η ομάδα στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού. Στο β ανεβήκαμε αφού λόγω της αποχώρησης του Σιώπη πήραμε το κέντρο.


Ώρες ώρες δεν καταλαβαίνω τι και γιατί (με ποιο σκεπτικό) γράφετε ρε παίδες και συμπαθάτε με κιόλας, αλλά...

Δηλαδή στο πρώτο ημίχρονο, με 74% - 26% κατοχή μπάλας υπέρ μας, το κέντρο το είχε ο Πανιώνιος? :shock: :oops:


Μη βλέπεις μόνο τα στατιστικά γιατί χάνεις την ουσία. Να κοιτάς την εικόνα της ομάδας. Η κατοχή δεν λέει τίποτε όταν είναι ανευ ουσίας. Το γεγονός είναι ότι ότι τα χαφ μας υστέρησαν χαρακτηριστικά μέχρι την έξοδο του Σιώπη. Αυτό μαρτυρά η εικόνα τόσο του Τσιμι όσο και του Κάνιας τουλάχιστον μέχρι το σημείο εκεινο. Στο πρώτο ημίχρονο δυσκολευτηκαμε πολύ μεσοεπιθετικά.
Η κατοχή άλλωστε είναι αποτέλεσμα του αμυντικού προσανατολισμού του Πανιώνιου και όχι κάποιας δικής μας καλής παρουσίας στο κέντρο.


Στο γήπεδο ήμουν βρε αδερφέ, για ποια στατιστικά και ποιο "χάσιμο ουσίας" με λες τώρα? Σε παρακαλώ δηλαδή...

Ο Πανιώνιος, ακόμα και όσο έπαιξε ο Σιώπης, δεν κράτησε μπάλα για πάνω απ 15 συνεχόμενα δευτερόλεπτα, οπότε μεσοεπιθετικά ήταν όχι μόνο νεκρός αλλά και θαμμένος από καιρό κιόλας...Έχεις αντίρρηση μήπως?

Εσύ πάλι μας λες ότι "πήραμε το κέντρο μετά την αποχώρηση του" κι ότι "δεν είχαμε καλή παρουσία στο κέντρο"...

Θεωρώ λοιπόν λογικότερο ότι εκφράστηκες λάθος παρά ότι πήραμε το κέντρο μετά την αποχώρηση του Σιώπη...

Η διαφορά στο δημιουργικό (μεσοεπιθετικό όπως το λες) απ το πρώτο στο δεύτερο ημίχρονο ήταν η όρεξη του Μπίσεσβαρ και η μετατόπιση του Πέλκα ή του Τζάλμα (πολλές φορές και των δύο μαζί) στον άξονα, ώστε να αποτελούν στηρίγματα για καλύτερη κυκλοφορία με πιο επιθετικό προσανατολισμό και να ανεβαίνουν περισσότερο οι Μάτος και Κίτσιου, μιας και ο Πανιώνιος έπαιζε με τριπλή ζώνη άμυνας, προσανατολισμένη πολύ προς τον άξονα...

Απόψεις είναι φυσικά αυτές, όλοι έχουμε από μία, αλλά επίσης όλοι κρινόμαστε εφ' όσον τις γράφουμε δημόσια...
Ας κρίνουν λοιπόν όσοι διαβάζουν και παράλληλα είδαν τον αγώνα, αντικειμενικότερα δε μέσα απ το γήπεδο...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Μάιος 2017, 12:48

Κάποιος γουρλής παρακαλώ να ανοίξει το τόπικ του αγώνα της Ν. Σμύρνης. Σε 2 ημέρες έχουμε αγώνα!
Απειλώ ότι θα το κάνω εγώ, αν δεν υπάρξει άλλος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 22 Μάιος 2017, 12:54

Εγω το απογευμα...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 13:10

Ωχ..... 8-)
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 22 Μάιος 2017, 13:25

goran 64 έγραψε:Στο γήπεδο ήμουν βρε αδερφέ, για ποια στατιστικά και ποιο "χάσιμο ουσίας" με λες τώρα? Σε παρακαλώ δηλαδή...

Ο Πανιώνιος, ακόμα και όσο έπαιξε ο Σιώπης, δεν κράτησε μπάλα για πάνω απ 15 συνεχόμενα δευτερόλεπτα, οπότε μεσοεπιθετικά ήταν όχι μόνο νεκρός αλλά και θαμμένος από καιρό κιόλας...Έχεις αντίρρηση μήπως?

Εσύ πάλι μας λες ότι "πήραμε το κέντρο μετά την αποχώρηση του" κι ότι "δεν είχαμε καλή παρουσία στο κέντρο"...

Θεωρώ λοιπόν λογικότερο ότι εκφράστηκες λάθος παρά ότι πήραμε το κέντρο μετά την αποχώρηση του Σιώπη...

Η διαφορά στο δημιουργικό (μεσοεπιθετικό όπως το λες) απ το πρώτο στο δεύτερο ημίχρονο ήταν η όρεξη του Μπίσεσβαρ και η μετατόπιση του Πέλκα ή του Τζάλμα (πολλές φορές και των δύο μαζί) στον άξονα, ώστε να αποτελούν στηρίγματα για καλύτερη κυκλοφορία με πιο επιθετικό προσανατολισμό και να ανεβαίνουν περισσότερο οι Μάτος και Κίτσιου, μιας και ο Πανιώνιος έπαιζε με τριπλή ζώνη άμυνας, προσανατολισμένη πολύ προς τον άξονα...

Απόψεις είναι φυσικά αυτές, όλοι έχουμε από μία, αλλά επίσης όλοι κρινόμαστε εφ' όσον τις γράφουμε δημόσια...
Ας κρίνουν λοιπόν όσοι διαβάζουν και παράλληλα είδαν τον αγώνα, αντικειμενικότερα δε μέσα απ το γήπεδο...

Αφου λοιπόν ήσουν στο γηπεδο ένα λόγος παραπάνω να κατάλαβεις οτι η επιθετική ανυπαρξία ξεκινούσε από το πρόβλημα στο κέντρο όπου είχαμε δημιουργικά βραχυκυκλώσει. Ανασταλτικά ο Πανιωνιος ήταν πολυ καλά στημένος. Αν πιστεύεις ότι για την βελτίωση της ομάδας δεν έπαιξε κανένα ρόλο η αποχωρηση του Σιώπη αλλά μονο "η όρεξη" του Μπίσεσβαρ άποψη σου. Και να μου επιτρέψεις να διαφωνώ ριζικά με αυτην.

Ανύπαρκτος λοιπόν ήταν μεσοεπιθετικά ο Πανιώνιος άλλα κι εμείς δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο στο συγκεκριμένο διάστημα. Τι να την κάνω την κατοχή ? Κατοχή είχαμε το 41-44.
Στην Τούμπα παίζαμε και λογικό να έχουμε κατοχή κοντρα σε μια ομάδα που έπαιζε φυση αμυντικά. Κατά τα λοιπά μάτια έχουμε και βλέπουμε και σωστά λοιπόν κρινόμαστε όλοι.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 22 Μάιος 2017, 13:56

το ματς το καθαρισε ο ψηλος με το γκολ ποιημα..
διπλο στη νεα σμυρνη και νικη βαζελου να τελειωσει το παραμυθι
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8161
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 13:59

Ettien...Μόνο "η όρεξη του Μπίσεσβαρ" έγραψα ότι έπαιξε ρόλο??? :oops:

Ettien...Συμπάθα με αλλά μάλλον δεν τα διαβάζεις ολόκληρα τα posts μου αδερφέ... :(
Ή δεν δίνεις σε όσα γράφω την απαραίτητη προσοχή...Ξαναδιάβασε λοιπόν σε παρακαλώ πολύ, εκεί παραμένει... 8-)

Συμπληρώνω: Τρεις κλασσικότατες ευκαιρίες μας τις βγάλαμε ως επί το πλείστο όταν έμειναν 10 απέναντι σε 11... ;)


Υ.Γ. Στο 1ο ημίχρονο είχαμε ένα δοκάρι σε τετ α τετ του Μπίσεσβαρ, ένα σουτ του Λέοβατς που έκοψε δυο μέτρα πριν περάσει την γραμμή του τέρματος ο Ρισβάνης, ένα "τσαφ" του Κλάους με το κεφάλι απ τα δύο μέτρα σε σέντρα-ξυραφιά του Λέοβατς, άλλο ένα του Κλάους που η μπάλα πήρε πολύ ψηλοκρεμαστή τροχιά και την μπλόκαρε εύκολα ο τερματάς τους, κάνα δυο φαρμακερές διαγώνιες μπαλιές τρύπες που δεν πρόλαβε ο Μάτος για να κάνει την ασσίστ για γκολ στην περιοχή τους, μια καρφωτή κεφαλιά του Τζάλμα μόλις άουτ, μερικά κερδισμένα κόρνερ και 3-4 άστοχα (λίγο έως πολύ) σουτ απ το ύψος της μεγάλης περιοχής... :shock:
Αν όλα αυτά εσύ τα λες "τίποτα το ιδιαίτερο" και "επιθετική ανυπαρξία" :o (στο τελευταίο σου post, γιατί και στο προηγούμενο έγραψες, εμφατικά μεν αλλά άστοχα, "ήμασταν μεσοεπιθετικά ανύπαρκτοι" :shock: ), την ώρα που ο Πανιώνιος έπαιζε μόνιμα μα δέκα παίχτες πίσω απ την μπάλα και δεν δημιούργησε τίποτα απολύτως μπροστά (δηλαδή -ΔΕΝ- είχαμε το κέντρο τελικά? :oops: ), τότε πάω πάσο και συνέχισε να γράφεις κατ αυτόν τον τρόπο... :roll:

Υ.Γ. 2...Αν ήσουν κι εσύ στο γήπεδο και σκοπεύεις να σαι και στο επόμενο έχω πρόταση: Να το δούμε παρέα... :)

Υ.Γ. 3...Οι ειρωνείες για την "κατοχή 41-44" δεν θαρρώ ότι αρμόζουν στην κουβέντα μας, ούτε ότι τις προκάλεσα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Indio » Δευτ 22 Μάιος 2017, 14:18

Λοιπον καταθετω και γω την αποψη μου...

-Το καλυτερο μας παιχνιδι στα πλει οφ ,το οποιο ομως χαρακτηριζεται απο αφελεια και φλυαρια απο μερους μας.

- Το μεγαλο προβλημα της ομαδας στα 3/4 του πρωταθληματος ηταν η ελλειψη τελειωματων.Ο ερχομος Πριγιο βοηθησε εννοειται αλλα ΜΗΝ ΞΕΓΙΕΛΙΕΣΤΕ,δεν ελυσε και δε θα λυσει το προβλημα στο σκοραρισμα,ειδικα του χρονου οπου θα επιδιωξουμε υηψηλοτατες πτησεις,και ο λογος ειναι απλος.
Οσο παικταρα και αν ειναι ο Πριγιο δε μπορει ν τραβαει το κουπι μονος.Εν τα γκολ της επιθεσης ερχονται απο 1.Πριγιο 2.Δεξι μπακ (Ματος) 3.Χαφ (Σακχοφ).
ΔΕΝ παιρνουμε γκολ απο τα εξτρεμ μας (Καμπος),(περιμενω να δω συνεπεια απο Ενρικιε γιατι λογικα θα παρουμε πολλα απο αυτον),ουτε απο τα υπολοιπα χαφ μας (τσιμι,κανιας,Μπισε).Για να μη μακρυγορω ειναι απαραιτητο οσοι ερθουν το καλοκαιρι να μπορουν να τελειωνουν φασεις,και να πατανε περιοχη (μεχρι και ο τερματας μη σας πω :D )

- Ευχαριστη η αποδοση Τζαλμα για 2 λογους.
1.Δειχνει οτι μπορει να βοηθησει
2.Παιρνει κι αλλους ποντους ο Ιβιτς που ''΄τη ψαχνει τη δουλεια''
Αλλα για τους λογους που εξηγησα πριν (σκοραρισμα) δεν νομιζω να μπορει να σταθει σε βασικη 11αδα πλην αγωνων ειδικων συνθηκων.

-Επειδη σαν οπαδοι ασχολουμαστε με ολα,θελω να σταθω σε κατι το οποιο ειναι ισως και το 1ο το οποιο θα πρεπει να ασχολουμαστε εμεις και εχουμε και εναν λογο παραπανω.
Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΗ η εικονα της Τουμπας.
Ο Γλυκος και καθε Γλυκος τα ακουνε και θα τα ακουνε στη στραβη.Με εμας τι θα γινει??? Ως ποτε η καραμελα του καλυτερου λαου..???
Εγω βλεπω παρατεταμενα ντεφορμαρισματα,χειροτερα και απο του Κλαους...
Τροφη για σκεψη..
Δικέφαλε μεγάλωσα και άλλαξαν πολλά...
Άβαταρ μέλους
Indio
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:13
Τοποθεσία: (Κωλο)Αθηνα

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 22 Μάιος 2017, 14:29

ΑποστόληςΑ έγραψε:Κάποιος γουρλής παρακαλώ να ανοίξει το τόπικ του αγώνα της Ν. Σμύρνης. Σε 2 ημέρες έχουμε αγώνα!
Απειλώ ότι θα το κάνω εγώ, αν δεν υπάρξει άλλος.

Να το πάρω πάνω μου;
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 22 Μάιος 2017, 14:55

Πολύ αργά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 22 Μάιος 2017, 15:00

@ Goran απο όλες τις φάσεις που έβαλες η μόνη κλασική ευκαρία ηταν αυτή του Μπισε. Οι άλλες ήταν απλά τελικές ή προϋποθέσεις για τελικές. Η κεφαλιά του Κάμπος δεν έφυγε μολις αουτ (οπως λανθασμενα έγραψες) αλλά πολύ έξω και μπορείς να ξαναδείς την φάση. Εστω κι έτσι αν είσαι ευχαριστημενος με 1,5 ευκαρία στο α ημιχρονο καλώς να είσαι. Εγω δεν είμαι. Εχω φαινεται υπερβολικές απαιτήσεις.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 15:18

Επιθετικά ανύπαρκτους όμως, με μια ομάδα που έπαιζε μόνιμα με 10 παίχτες πίσω απ την μπάλα, δεν μας λέω... 8-)
Εσύ μας είπες κι αυτό δεν είναι τόσο θέμα (ούτε καν υπερβολικών) απαιτήσεων όσο γενικού μηδενισμού θαρρώ...
Τέσπα Ettien...Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε και μάλιστα παρασάγγες, στο πώς βλέπουμε την ομάδα μας... :
Πάμε παρακάτω λοιπόν... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 15:33

Ettien έγραψε:@ Goran απο όλες τις φάσεις που έβαλες η μόνη κλασική ευκαρία ηταν αυτή του Μπισε. Οι άλλες ήταν απλά τελικές ή προϋποθέσεις για τελικές. Η κεφαλιά του Κάμπος δεν έφυγε μολις αουτ (οπως λανθασμενα έγραψες) αλλά πολύ έξω και μπορείς να ξαναδείς την φάση. Εστω κι έτσι αν είσαι ευχαριστημενος με 1,5 ευκαρία στο α ημιχρονο καλώς να είσαι. Εγω δεν είμαι. Εχω φαινεται υπερβολικές απαιτήσεις.

Σύμφωνω με γκοραν.... Αν είναι τις ευκαιρίες να τις βγάλουμε προϋποθέσεις για ευκαιρία και στο πρώτο δοκάρι η μπάλα χτύπησε στο εξωτερικό μερος του δοκαριου οπότε θεωρείται προϋπόθεση για ευκαιρία όχι ευκαιρία :) :)
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: ΠΑΟΚ-Πανιώνιος 1-0 MVP Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 22 Μάιος 2017, 16:36

πιο εύκολη απο ότι δείχνει το σκορ επικράτηση.

το νου μας τώρα στο εκτός, που επιβάλλεται να το κερδίσουμε.

mvp ο Ιμπραη....εμμμ. σορρυ. Ο Αλεξάντερ ΠΡΙΓΙΟΒΙΤΣ.

τελος απο εδώ.

όπως..κυκλοφορεί τις τελευταίες ημέρες, η πιο δύσκολη μάχη είναι η επόμενη. Έχουμε άλλους τρείς αγώνες που πρέπει να κερδίσουμε.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες