Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:27

hasio_john έγραψε:Μήπως ο κάφρος είναι κάποιο πρόσωπο που η αποκάλυψή του θα προκαλούσε ντόρο και φρόντισαν οι ίδιοι εκεί μέσα να το κουκουλώσουν?


Χάσιο...
Εδώ εκείνο το πιθηκοειδές υπανθρΑΡΔάριο που ακούει στο όνομα Γιάννης Πρετεντέρης και το είχε δέιξει "φάτσα μόστρα" η κάμερα να πετάει στον Τζων Κόρφα γυάλινο μπουκάλι "κόκα κόλα" στο γαμωγηπεδάκι τους του τάφου του (μπαμπά τους?) Ινδού, όχι μόνο δεν το τιμωρησαν, αλλά το έκαναν αιχμή του δόρατος της διαμόρφωσης της πολιτικής άποψης των Ελλήνων πολιτών, με αλλεπάλληλες εκπομπές τόσα χρόνια στα Μέσα Μαζικής Αποβλάκωσης μας, μεταμορφώνοντας τον σε εκατομμυριούχο (σπίτι μέχρι και στο Λονδίνο έχει η γ@μιόλα), "αξιοσέβαστο" μάλιστα απ τους πολιτικούς μας ταγούς εδώ και πάνω από 25 χρόνια!!!! Οπότε για να μην "ψάχνεσαι" σε λέω για τους "χάμω":

Αυτοί έχουν μάθει (αποδεδειγμένα) να λειτουργούν σε ένα "κράτος δικαίου" μόνο για εμάς κι όχι για τους ίδιους!!

Επιπλέον, για το θέμα της μίας "χαλασμένης" κάμερας και του "λάθους" (ανθρώπινου?) ζουμαρίσματος της άλλης:

Πουτ@νας γιοι, μπ@τσοι βρωμοβ@ζελολαγοί!!!!
:twisted: :x :redcard:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:29

Αφού βρέθηκε λοιπόν (ενώ πριν λίγο μαθαίναμε ότι δεν έχει καταγραφεί πουθενά από τις κάμερες) φαντάζομαι ότι η ζέλα θα τον κυνηγήσει ανελέητα για διαφυγόντα κέρδη κλπ. Σωστά;

'Η μήπως:
cellophan έγραψε:Το πιο λογικό είναι να βρήκαν κανέναν φουκαρά αποχαυνωμένο με την ομάδα, να του ξηγήθηκαν το κατιτίς του σε αντάλλαγμα το ποιήμα: "Συγνώμη και το κουτί ήταν άδειο".

Σιγά τώρα χτεσινοί ήμαστε.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:42

sic-4 έγραψε:
gamt έγραψε:Διαβάζω τώρα στο sdna:
''Δύο λάθη με τις κάμερες «κρύβουν» το δράστη της επίθεσης στον Ιβιτς. Τραγέλαφος κι αναστάτωση στην ΕΛΑΣ για τον τρόπο που χάθηκε το οππτικό υλικό''.
....οι άνθρωποι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ! ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΕΞΥΓΙΑΝΣΗ ΡΕ! ΟΘΤΕ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΘΕΛΕΙ/ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΩΝ ΤΟΥ ΠΟΚ!
Ουστ!!!!!!!!!!!!!!!!!


χαθηκε??????!!!!!!!?????
που ρε παιδια? να ψαξουμε.. σηκωσε τα ποδια σου λιγο ρε goran μηπως τα πατας κατα λαθος και δεν τα βλεπουμε. Χασιο μηπως ειναι στην τσεπη σου; Ή μηπως τα πηρε ο simba να τα μονταρει και δεν τα γυρισε ακομα... Ελα ψαξτε λιγο, δεν μπορει καπου εδω γυρω θα ναι.... ρε τι ακουμε.... αναστατωθηκε η αγΕΛΑΣ ρε παιδια, ψαξτε καλα μην κοψει και το γαλα..


:lol: :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ. Ε όχι και "σήκωσε τα πόδια σου λίγο ρε goran..........." βρε αδερφέ μου sic-4, τώρα στα 53 μου...
Με σκέφτεσαι φτωχό, π@@στη, χοντρό, άσχημο και γέρο παράλληλα? Πώς θα την έβγαζα??? :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:43

sic-4 έγραψε:το ωραιοποιεις...
εγω θα ελεγα "το κλανιδι του κωλου πριν το σκατο πεσει στη λεκανη και κανει μπλουμ" (σορυ για τη γλαφυρη εικονα, μου την ενεπνευσαν τα σιχαματα)


:lol: :lol: :lol: :lol:

Με κεφάκια σε κόβω σήμερα και γουστάρω πολύ... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:47

ρε τα πελματα εννοουσα μονο... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 19 Μάιος 2017, 16:58

Α Χ ... Α Τ Ι Μ Ο ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Προτείνω να μην κλειδωθεί ποτέ αυτό το topic...Ακόμα κι όταν κατοχυρωθεί υπέρ μας ο αγώνας με 0-3...
Μια χαρά τις γλεντάμε εδώ τις πράσινες γλιτσιάρες βρωμοβ@ζελίνες...



Υ.Γ. "Βρε τις πουτ@νες" που λέει κι ένας φίλος μου..."Πάλι 3 αρπάξανε"... :D :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 19 Μάιος 2017, 17:31

Αν ο βάζελος βρει δράστη θα είναι ΠΑΟΚτσης, το έχει πει ήδη ο Κωνσταντίνου, ζωγράφισε το φύλλο ο Κομινης, κάνανε και προσφυγή κατά της υπαιτιότητας τους για τη διακοπή...
Να η "δικαίωση"[FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND TIGHTLY-CLOSED EYES]

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Παρ 19 Μάιος 2017, 17:49

Πάντως μου αρέσει που θέλει ο βάζελος και καινούριο γήπεδο.
Δεν τους χαλάει η Λεωφόρος...Κουτί τους ήρθε......
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7763
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Παρ 19 Μάιος 2017, 19:42

goran 64 έγραψε:
hasio_john έγραψε:Μήπως ο κάφρος είναι κάποιο πρόσωπο που η αποκάλυψή του θα προκαλούσε ντόρο και φρόντισαν οι ίδιοι εκεί μέσα να το κουκουλώσουν?


Χάσιο...
Εδώ εκείνο το πιθηκοειδές υπανθρΑΡΔάριο που ακούει στο όνομα Γιάννης Πρετεντέρης και το είχε δέιξει "φάτσα μόστρα" η κάμερα να πετάει στον Τζων Κόρφα γυάλινο μπουκάλι "κόκα κόλα" στο γαμωγηπεδάκι τους του τάφου του (μπαμπά τους?) Ινδού, όχι μόνο δεν το τιμωρησαν, αλλά το έκαναν αιχμή του δόρατος .....


Έτσι ακριβώς Γκόραν!
ΠΕΣ ΤΑ ...
:twisted:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Παρ 19 Μάιος 2017, 20:03

sic-4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Για την βια στα γηπεδα και τις προκλησεις γενικοτερα λεω σικ.Εκει δεν ειμαστε και τα καλυτερα παιδια.Εχουμε προκαλεσει αρκετες φορες και εντελως αναιτια.


Παλι θα διαφωνησω στο "εντελως αναιτια". Αν υπαρχει ΕΝΑΣ στο ελληνικο ποδοσφαιρο που εχει αιτια, ειμαστε εμεις. Μετα απο δεκαετιες σφαγων δεν μπορουμε να λεμε αναιτιες τις αντιδρασεις ακομα κι αν αυτες ειναι σε ανυποπτο χρονο. Αλλα μην με κανεις να διαφωνω μαζι σου γιατι συμφωνω 100% στο σκεπτικο σου :mrgreen:

Εχουμε προκαλεσει Κατ, ναι. Το ποσο εχουμε προκληθει ομως ειναι υπερπολλαπλασιο. Ακομα και αν απο αυριο ξημερωσει μια μερα οπου η διαιτησια και ολα στο ποδοσφαιρο θα ειναι 50-50, παλι δικαιωμενος δεν ειμαι. Με τα κλεμμενα δεκαετιων τι γινεται; Ποιος θα με αποζημιωσει για τα δακρυα που εχω ριξει και την οργη που με εκανε να σκαω καθε φορα που με σαπιζαν μπροστα στα ματια μου και την επομενη μου ελεγαν περιπαικτικα "φτιαξε πρωτα ομαδα"; Θελω κι εγω, οσο κι εσυ, να σταματησουν ολα αυτα τα αισχη. Αλλα αυτα δεν θα σταματησουν αν ο ΠΑΟΚ κανει ενα ακομα βημα πισω και οι κλεφτες συνεχιζουν να ζηταν και τα ρεστα. Μονο με ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ δικαιοσυνη θα σταματησουν αυτα και δεν την βλεπω την κυρια πουθενα τριγυρω...


Πόσο δίκιο έχεις ρε sic. Μαζί σου 100%
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 19 Μάιος 2017, 21:31

sic-4 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Για την βια στα γηπεδα και τις προκλησεις γενικοτερα λεω σικ.Εκει δεν ειμαστε και τα καλυτερα παιδια.Εχουμε προκαλεσει αρκετες φορες και εντελως αναιτια.


Παλι θα διαφωνησω στο "εντελως αναιτια". Αν υπαρχει ΕΝΑΣ στο ελληνικο ποδοσφαιρο που εχει αιτια, ειμαστε εμεις. Μετα απο δεκαετιες σφαγων δεν μπορουμε να λεμε αναιτιες τις αντιδρασεις ακομα κι αν αυτες ειναι σε ανυποπτο χρονο. Αλλα μην με κανεις να διαφωνω μαζι σου γιατι συμφωνω 100% στο σκεπτικο σου :mrgreen:

Εχουμε προκαλεσει Κατ, ναι. Το ποσο εχουμε προκληθει ομως ειναι υπερπολλαπλασιο. Ακομα και αν απο αυριο ξημερωσει μια μερα οπου η διαιτησια και ολα στο ποδοσφαιρο θα ειναι 50-50, παλι δικαιωμενος δεν ειμαι. Με τα κλεμμενα δεκαετιων τι γινεται; Ποιος θα με αποζημιωσει για τα δακρυα που εχω ριξει και την οργη που με εκανε να σκαω καθε φορα που με σαπιζαν μπροστα στα ματια μου και την επομενη μου ελεγαν περιπαικτικα "φτιαξε πρωτα ομαδα"; Θελω κι εγω, οσο κι εσυ, να σταματησουν ολα αυτα τα αισχη. Αλλα αυτα δεν θα σταματησουν αν ο ΠΑΟΚ κανει ενα ακομα βημα πισω και οι κλεφτες συνεχιζουν να ζηταν και τα ρεστα. Μονο με ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ δικαιοσυνη θα σταματησουν αυτα και δεν την βλεπω την κυρια πουθενα τριγυρω...


sic μιλαω για επιθεσεις με μαχαιρι σε αγωνα παιδικου του συμπολιτη,για επιθεση και μαχαιρωματα σε γιορτη παλι του συμπολιτη σε οικογ κεντρο κι ενω οι ρουληδες ηταν γ εθνικη.Και μιλαω και για επιθεσεις παρομοιες κι ανετιες οπως αυτη που στοιχησε τη ζωη του Νασου.Αμα ψαχνουμε να ισοφαρισουμε οσα εγιναν στο παρελθον δε θα παμε ποτε μπροστα.Σα κρητικη βεντετα ειναι ολο αυτο.Μονο απωλειες μετραμε Κι απα την αλλη ποσο μαγκια ειναι να την πεφτουν 5-6 με μαχιαρια σε οικογενιειες ,παιδακια η μεμονωμενα ατομα?που ειναι η περηφανεια η διαφορετικοτητα κι ολα τ αλλα για τα οποια καυχιομαστε τοσα χρονια.Ο μαγκας,ο μπεσαλης δε πειραζει γυναικοπαιδα δε την πεφτει ποτε μ αλλους 5 σ εναν.
Το κλεινω εδω γιατι αλλου πρεπει να την κανουμε τη κουβεντα κι ισως καποια αλλη ωρα με ποιο ψυχραιμο το κεφαλι.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 19 Μάιος 2017, 22:09

ουτε συζητηση για οσα αναφερεις κατ
αυτα ειναι δολοφονικες αλητειες που δεν εχουν καμια σχεση με οποιοδηποτε αισθημα αδικιας συζητουσαμε νωριτερα
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό john4serres » Σάβ 20 Μάιος 2017, 09:20

Δεκτη η εφεση για Κρεσπο.
Αρα:

1 αγωνιστική εκτός ο Κρέσπο
3 αγωνιστικές εκτός ο Σακοφ.
4 αγωνιστικές εκτός ο Μπεργκ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29909
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Παο-Π.Α.Ο.Κ. 17/4-20:30,NS1 & NS1HD

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 20 Μάιος 2017, 09:34

Ας το κλεισουμε γιατι αυριο εχει ματς.
Μια τραγωδια και μιση το ολο ζητημα.
Επειδη στη χωρα που ζουμε ολα ειναι πιθανα, ας δουμε ποτε θα το κατοχυρωσουν.
Συνεχιζουμε με πανιωνιο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron