Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Mvp

Μπρικτς
3
5%
Μαλεζάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρέλα
1
2%
Μάτος
2
3%
Λέοβατς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάνιας
26
41%
Σάκχοφ
9
14%
Μπίσεσβαρ
10
16%
Ενρίκε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μυστακίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθανασιάδης
1
2%
Κουλούρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
9
14%
Κάτσε
2
3%
 
Σύνολο ψήφων : 63

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 03 Απρ 2017, 14:07

Μακαρας έγραψε:Δεν κατάλαβα ποτέ τι ήθελε η κερκίδα μας. Παίζαμε μπαλάρα 30-1 τα σουτ και 75-25 κατοχή και χάσαμε από γιαννενα μπεσα στην Τούμπα και γκρίνια γκρίνια γκρίνια.... Νικάμε την καλονή 1-5 και γκρίνια γκρίνια γκρίνια. Έχουμε έναν προπονητή που δουλεύει και έχει κάνει την ομάδα αποτελεσματική και κερδίζω με δώδεκα σούτ 2-0 τα τυριά έχοντας και δοκάρι και γκρίνια γκρίνια γκρίνια. Ξέρετε γιατί είναι από πάνω ο νιόνιος και ο γαύρος γιατί έχουν λιγότερη γκρίνια... Χθές λέει επειδή έκαναν τέσσερις ευκαιρίες χειρότερες από τις τριάντα που κάναμε με γιάννενο είπαν ότι έπαιξαν μπαλάρα. Εάν με τέτοια εμφάνιση νικύσα το γιάννενο και μέσα έξω την γριά θα ήμουν πρώτος και με μείον τρείς που ξεκίνησα το πρωτάθλημα. Θέλω νίκες με μισό μηδέν και τρόπαια και πορεία στην ευρώπη και μακάρι να κάνω και μεγάλες νίκες με πεντάρες και εφτάρες αλλά μου αρκούν του χρόνου και τριάντα νίκες με 1-0 και εκατό ευκαιρίες σε όλα τα μάτς. Θέλω νίκες βαθμούς τρόπαια. Και ναι δοκιμάζει σχήματα γιατί στον τελικό κυπέλλου μπορεί πάλι να σου τιμωρήσουν δύο φορμαρισμένους παίκτες όπως (νάτχο και Αθανασιάδης που είχε καρφώσει γαύρο και βάζελο εκείνη την χρονιά) και θα πρέπει να παίξω με κίτσιου μυστακίδη τον φετινό αθανασιάδη και ουάρντα και σάκχοφ βασικούς.... Άρα ζεσταίνει την μηχανή με μιά χαρά νίκες και αυτή την στιγμή παίζει το πιο ΜΕΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ. νίκησες νιόνιο γαύρο και άλλες ομάδες και στράβωσε το παιχνίδι με κούλα και με γεροκλή ευτυχώς που δεν είχαμε περισσότερους τραυματισμούς... Διαβάστε λίγο τις δηλώσεις ΣΑΒΒΙΔΗ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΣΤΩ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΑΣ.....


Δεν έχω να προσθέσω τίποτε.
Τα bold δικά μου
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό falconakis » Δευτ 03 Απρ 2017, 22:49

Επαγγελματική νίκη με 11αδα ανάγκης και χωρίς ουσιαστικά επιθετικούς...
Με την αλλαγή του Ενρίκε και τον τραυματισμό Μύστα δεν υπήρχε εναλλακτική λύση...
Εγώ το ξαναλέω από μέσα Απριλίου και τον Μάιο θα είμαστε καλά!!!
Άσε τον βάζελο να παίζει τώρα και να κάνει την κοιλιά στο κύπελλο και τα πλέι ωχ!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1793
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 03 Απρ 2017, 23:03

Ποιοί άλλοι δύο αλήτες ψήφισαν Μπρκιτς; :mrgreen:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 03 Απρ 2017, 23:06

falconakis έγραψε:Επαγγελματική νίκη με 11αδα ανάγκης και χωρίς ουσιαστικά επιθετικούς...
Με την αλλαγή του Ενρίκε και τον τραυματισμό Μύστα δεν υπήρχε εναλλακτική λύση...
Εγώ το ξαναλέω από μέσα Απριλίου και τον Μάιο θα είμαστε καλά!!!
Άσε τον βάζελο να παίζει τώρα και να κάνει την κοιλιά στο κύπελλο και τα πλέι ωχ!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara:

Μακάρι να έχουμε αγωνιστικά αυτήν την εξέλιξη.... Είναι πολύ πιθανόν να γίνει έτσι
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΕΛ 2-0,Mvp-Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 04 Απρ 2017, 16:07

Τέλος από εδώ.
Συνέχεια αύριο με ατρόμητο.
MVP ΚΑΝΙΑΣ...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες