Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ.

Γλύκος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
3
3%
Μαλεζάς
5
5%
Varela
6
6%
Crespo
5
5%
Cimirot
2
2%
Χαρίσης
5
5%
Biseswar
43
45%
Δεληγιαννίδης
7
7%
Campos
4
4%
Αθανασιάδης
15
16%
Leovac
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Prijovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μυστακίδης
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 96

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 01:31

Χωρις να εχω καμια διαθεση για γκρινια θα πω απλα την αποψη μου.Ο Βλανταν σημερα το εκανε αναποδα.Επρεπε πρωτα να χρησιμοποιησει τους φορμαρισμενους Πριγιοβιτς και Μυστακιδη ωστε να παρουμε το γκολ που λογικα θα μας εδινε ευκολα το τριποντο.
Ενα αλλο που με βρισκει αντιθετο ειναι αυτη η δικαιολογια περι κουρασης που την επικαλουνται μονο εδω στην Ελλαδα.Επαγγελματιας αθλητης εισαι οχι οτι αυριο θα πας στην οικοδομη και σε δυο μερες θα ξαναπαιξεις.Εχεις την αποθεραπεια και τα μασαζ σου τα ζεστα μπανακια σου ωστε σε 48 ωρες να εισαι παλι απολυτα ετοιμος,εκτος αν εχεις τραυματισμο.
Καραμελα που συνηθως καλυπτει αδυναμιες παιχτων.
Στα του ματς,σημερα δεν ειδαμε τον γνωστο Τσιμιροτ(ισως να ειχε το μυαλο του στο παιχνιδι της Πεμπτης) δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο αυτο,με αποτελεσμα να εχουμε λιγοτερη ωρα την μπαλα στα ποδια μας αρα δημιουργησαμε λιγοτερες επιθεσεις.
Ο Μπισεσβαρ ναι μεν αλλα...ετρεξε κρατησε μπαλα αλλα σε καμια δεκαρια χτυπηματα κορνερ φαουλ ηταν ολα ερασιτεχνικα εκτελεσμενα.Αν βαλουμε και την φαση της ευκαιριας που επρεπε απ ευθειας να στειλει την μπαλα χωρις κοντρολ(με το αριστερο) στην απεναντι γωνια.....
Για την ευκαιρια του Κλαους σωστα το εκανε με την μια αλλα ηταν πολυ κακη η εκτελεση.Πολυ βιαστικη,ισως το αγχος που τον διακατεχει ωστε να βαλει γκολ επεδρασε στην φαση.
Προσωπικα με στεναχωρησε το Χ διοτι ειχα μια ελπιδα οτι με μονο νικες και με ενα Χ ως το τελος θα τερματιζαμε πρωτοι.
Περασε αυτο,παμε στην Πεμπτη.Θεωρω οτι με νικη με οποιοδηποτε σκορ μας κανει φαβορι για την προκριση.Στην χειροτερη και το 0-0 ειναι ενα καλο αποτελεσμα.Θα επαιζα με μπροστινη τριαδα Ενρικε-Μυστακιδη-Τζαλμα.
Και για την παραδοση μια και θα κανουμε παλι χιλιομετρα για να ειμαστε στον ναο την Πεμπτη να πω οτι μολις μια ηττα εχω σε εντος εδρας Ευρωπαικο και αυτο το διεκοψα(ωστε να μην μετραει) ΠΑΡΙ,αρα δεν νομιζω να τρεφει αυταπατες η Σαλκε οτι μπορει να παρει αποτελεσμα.
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Jairo » Δευτ 13 Φεβ 2017, 01:46

psc1998 έγραψε:Χωρις να εχω καμια διαθεση για γκρινια θα πω απλα την αποψη μου.Ο Βλανταν σημερα το εκανε αναποδα.Επρεπε πρωτα να χρησιμοποιησει τους φορμαρισμενους Πριγιοβιτς και Μυστακιδη ωστε να παρουμε το γκολ που λογικα θα μας εδινε ευκολα το τριποντο.
Ενα αλλο που με βρισκει αντιθετο ειναι αυτη η δικαιολογια περι κουρασης που την επικαλουνται μονο εδω στην Ελλαδα.Επαγγελματιας αθλητης εισαι οχι οτι αυριο θα πας στην οικοδομη και σε δυο μερες θα ξαναπαιξεις.Εχεις την αποθεραπεια και τα μασαζ σου τα ζεστα μπανακια σου ωστε σε 48 ωρες να εισαι παλι απολυτα ετοιμος,εκτος αν εχεις τραυματισμο.
Καραμελα που συνηθως καλυπτει αδυναμιες παιχτων.


Λυπάμαι εάν τα πιστεύεις αυτά που γράφεις φίλε.Εάν είχες έστω και την παραμικρή επαφή με τον αθλητισμό, έστω και θεωρητικά, δέν θα τα έγραφες αυτά.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 03:28

Οι ομάδες που έχουν ματς στο Τσου Λου (βλέπε Αγγλία), κάνουν παρόμοια ροτέισον με 7,8 παίκτες πριν (και μετά) τα παιχνίδια αυτά. Αυτές που παίζουν Γιουρόπα, η Κύπελο, η Λιγκ Καπ κάνουν πολλές φορές ΟΛΙΚΟ ροτεισιον και βάζουν παίκτες που δεν έχουν παιχνίδια. Γιατί απλά ένας αγώνας ποδοσφαίρου απαιτεί απίστευτη ενέργεια και μαζί με τα χτυπήματα που δέχονται οι παίκτες, σε κοντινἀ ματς η ενέργεια, απόδοση πέφτει.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Φεβ 2017, 08:05

Γκουερινο έγραψε:
thanos-xanthi έγραψε:Μυστα η Κουλουρη με Σαλκε ,οχι ξανα με 10 παιχτες, ο τυπος δεν υπαρχει



να τον διωξουμε αυτον που μας κατεβαζει με 10 παικτες.
οτι αυτοαναιρεισαι δεν το εχεις καταλαβει ?
στο επομενο σου ποστ τον χαρακτηριζεις γατονι τον Ιβιτς κι εδω τον χαρακτηριζεις εμμεσα ασχετο μια και αυτος φτιαχνει την 11αδα και θεωρεις οτι μας κατεβαζει με 10 παικτες

Αν τον ξεκινησει και με την Σαλκε τελικα τι θα ειναι γατονι η ασχετος?
μηπως να παρετε την θεση του να βγαζετε εσεις την 11αδα ?

Δεν μου λες εσύ έχεις αυτοοριστεί ως ο μπάτσος που ελέγχει όσους εκφέρουν άποψη για τον Κλάους; Για συμμαζέψου λίγο! Δεν θα το κάνουμε παράρτημα της ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του και δεν είσαι εσύ αυτός που θα μας φοβίσει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 08:16

:shock: :shock: Καλε μου Αποστολη...τι γραφεις ?τι ΧΑ?Χαλαρωστε λιγο ρε η ομαδα παει καλα γιατι ψαχνετε ευκαιριες να σφαχτειτε?



ΥΓ περαστε κι απ το τσατ μια βολτα.Βοηθαει να μιλησεις λιγο με τον αλλο.Εγω με Slidar (που σφαχτηκαμε για φακ-κλαους) φευγουμε γαμηλιο ταξιδι Σκωτια. :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Φεβ 2017, 08:29

Γράφω γιατί ο συγκεκριμένος την λέει σε όποιον εκφράζει αντίθετη άποψη από τον ίδιο. Και σε μένα απάντησε, αλλά δεν θέλησα να το κάνω προσωπικό το θέμα. Σε κάποιον άλλον όμως δεν το ανέχομαι.

ΥΓ: Μάθετε να σέβεστε την άλλη άποψη. Διαφωνούμε και τέλος. Απόλυτα θεμιτό και φυσιολογικό.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 08:32

Και ο σεβασμος στη δικη του αποψη ρε Αποστολη?Και ΧΑ κατευθειαν? :( :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 13 Φεβ 2017, 08:37

Το πρόβλημα δεν είναι ότι εκφράζει άποψη. Το πρόβλημα είναι ότι απαντάει προσωπικά σε όσους εκφράζουν αντίθετη άποψη. Γι' αυτό του λέω ότι δεν θα το κάνουμε ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του. Δεν χρειάζεται αντιπαράθεση που δείχνει προσωπική επίθεση. Και θα το ξαναπώ ότι εγώ δεν απάντησα στην δική μου παράθεση. Αλλά όχι όμως σε κάποιον τρίτο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό rouki » Δευτ 13 Φεβ 2017, 09:39

[quote="sic-4"]ξαναποσταρω εδω λοιπον:

Αυτος ο Μεχιας επρεπε ηδη να βγει με δευτερη κιτρινη για το φαουλ στον Κιτσιου, αλλα επικρατησε η ελληνικη λογικη "πριν 2 λεπτα του εδωσα κιτρινη, δεν λεει να του δωσω καπακι και δευτερη και μαλιστα με αντιπαλο τον ΠΑΟΚ".
Κανει το πεναλτυ τωρα και το αποτελεσμα ειναι κιτρινη... Για καποιους αυτα ειναι γραφικοτητες και φταιει το καραγκιοζιλικι μας που δεν ειμαστε πρωταθλητες και το οτι ειμαστε κομπλεξικοι και δεν εχουμε στοφα νικητη μη χεσω... Εγω ξερω 40 χρονια τωρα οτι οι Αθηναιοι τα παιρνουν πεναλτυ αυτα.. οχι αυτα... αλλα που δεν ειναι ουτε καν επαφη, κι εγω τα παιρνω κιτρινες καρτες. 40 χρονια τωρα!

ΥΓ: ναι ξερω, ειμαι υπερβολικος που ζηταω πεναλτυ... δεν ετρεξε αιμα...


Μπραβο στα παιδια και στον προπονητη! Παμε να σκισουμε γερμανιδες τουριστριες που διψανε για σπερμα τωρα...

Αυτή είναι και η δική μου γνώμη.
Ο Ενρίκε βγήκε με δυο κίτρινες στο άψε-σβήσε...
Για τα ίδια φάουλ εμείς κίτρινη, οι άλλοι τίποτα.
Ανάποδα φάουλ που σε σπάζουν τα νεύρα και δεν είναι καν φάουλ. κτλ.
Ίσως δεν έχουμε την οφθαλμοφανή σφαγή του παρελθόντος, αλλά έχουμε ακόμα την ύπουλη νοοτροπία των κορακιών εναντίον μας.
Μετά έχεις και τη νόβα, που δεν δείχνει όλες τις φάσεις ουδέτερα...
:evil:
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1441
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Δευτ 13 Φεβ 2017, 10:18

Προσωπικα δεν με ενδιεφερε ιδιαιτερα το χτεσινο ματς. Μου αρκει οτι η ομαδα κανοντας ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΟ ΡΟΤΕΙΣΟΝ εδειξε κ παλι ομαδα, εβγαλε φασεις μπορουσε να παρει τη νικη ενω δεν κινδυνεψε απο μια ομαδα που πιθανον να αντιμετωπισει στα πλεη οφ. Ολοι μας ενδομυχα θελουμε να προσπαθησουμε να πλησιασουμε τον γκευ, αλλα ο Βλανταν δεν ειναι χαζος. Ξερει οτι οι εφικτοι στοχοι ειναι μπροστα του (κυπελλο, ουεφα, πλευ οφ) κ θεωρω οτι δε θα ζορισει ιδιαιτερα την ομαδα στο πρωταθλημα απο δω κ περα...
Κ μην ξεχνατε οτι αυτο που βλεπουμε τωρα ειναι μια ΕΝΤΕΛΩΣ ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ που ακομα δεν εχει δεσει... Σκεφτειτε μονο οτι του χρονου η ομαδα θα ειναι με 2-3 προσθηκες ΙΔΙΑ, οποτε ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ...

ΥΓ1. Πραγματικα ειναι πολυ ωραιο συναισθημα να μετρας ωρες για το επομενο ματς με το που τελειωνει ενας αγωνας.
ΥΓ2. Η Σαλκε θα μαρτυρισει την Πεμπτη
ΥΓ3. Κλαους πολλοι σε περιμενουν στο πιο ιστορικο ματς εδω κ πολλα χρονια. Το χρωστας στην ιστορια σου... Κοψε τις μλκιες κ παστελωσε ΤΑ.
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 13 Φεβ 2017, 10:47

ΑποστόληςΑ έγραψε:Το πρόβλημα δεν είναι ότι εκφράζει άποψη. Το πρόβλημα είναι ότι απαντάει προσωπικά σε όσους εκφράζουν αντίθετη άποψη. Γι' αυτό του λέω ότι δεν θα το κάνουμε ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του. Δεν χρειάζεται αντιπαράθεση που δείχνει προσωπική επίθεση. Και θα το ξαναπώ ότι εγώ δεν απάντησα στην δική μου παράθεση. Αλλά όχι όμως σε κάποιον τρίτο.



Βρε Αποστόλη , τι είναι αυτά που γράφεις με αφορμή την άποψή σου για το Κλάους;

Δηλαδή το επιχείρημα , "πάλι παίζουμε με Κλάους , άρα παίζουμε με 10 " , δεν είναι ευθεία βολή στον Ίβιτς; Και καλά κάνεις και υποστηρίζεις την άποψή σου. Ο Γκουερίνο απλά σου είπε , δε γίνεται να λες γατόνι τον Ίβιτς και ταυτόχρονα να κράζεις τη χρησιμοποίηση του Κλάους που μας αναγκάζει να παίζουμε με 10. Δε γίνεται ο Ίβιτς να είναι γατόνι σε οτιδήποτε συμφωνούμε , ενώ στα σημεία που δε γουστάρουμε ( Κλάους ) να είναι άμοιρος ευθυνών.

Και να σου πω και κάτι ; Το ότι παίζουμε με 10 , είναι τέρμα λάθος. Όσο δε πάει δηλαδή. Θα μου πεις άποψή σου. ΟΚ.
Επίτρεψέ μου να σου πω ότι η άποψη του Αποστόλη και του giapas για το καταρτισμό της ενδεκάδας είναι αστείας βαρύτητας σε σχέση με του οποιοδήποτε προπονητή . Αυτό δε σημαίνει ότι έχουμε δικτατορία και δε πρέπει να λέμε την άποψή μας. Κουβέντα κάνουμε και καλά κάνεις και κράζεις. Αυτή είναι η δουλεία μας σε ένα φορουμ. Αλλά ενήλικας είσαι ρε φίλε , κόψε κάτι από τις υπερβολές γιατί είναι προκλητικές. Προχτές έγραψες για τραγωδία , τώρα γράφετε συνεχώς για 10 παίκτες. Δέκα παίκτες σημαίνει κάποιος τρώει κόκκινη και παίζουν 10.

Στα λέω πάρα πολύ φιλικά και το ξέρεις.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 13 Φεβ 2017, 10:52

Σε αυτο που εχει απολυτο δικιο ο Αποστολης ειναι πως εχει ο καθενας το δικαιωμα να ''επιτιθεται'' στην αποψη καποιου,οχι ομως στον καποιο και αυτο γινεται κατα κορον εδω μεσα.Επισης ειναι εξισου εκνευριστικο και αυτο ειναι που ενοχλησε τον Αποστολη στην συγκεκριμενη περιπτωση να εχεις γραψει ενα σεβαστο αριθμο ποστ επιτιθεμενος στις αποψεις των αλλων κατι που οπως εγραψα πιο πανω ειναι θεμιτο,χωρις ομως να μπαινεις στον κοπο ετσι για αλλαγη να εκφρασεις και την δικη σου.
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Δευτ 13 Φεβ 2017, 11:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 13 Φεβ 2017, 10:56

Ρε πατε καλα ρε;;;
Τι ειναι αυτα που λετε σημερα;;;αντι να εχουμε γιορτη για την πεμπτη και αντι να λεμε οτι με μια 11αδα που δεν εχει ξαναπαιξει μαζι τους πατησαμε ασχολειστε με μαλακιες;;

Δεν καναμε το γκολ και δεν πηραμε το ματς.τελος.
Δωστε ωθηση στην ομαδα για το ευρωπαικο και αφηστε τις παπαριες για τα χαμενα γκολ και τα φαλτσα και τα ρεστα.

Ο ΠΑΟΚ χτιζει ομαδαρα που παταει ολους τους αντιπαλους και ασχολειστε με αηδιες.η μπαλα αυτη ειναι.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 13 Φεβ 2017, 10:58

giapas έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Το πρόβλημα δεν είναι ότι εκφράζει άποψη. Το πρόβλημα είναι ότι απαντάει προσωπικά σε όσους εκφράζουν αντίθετη άποψη. Γι' αυτό του λέω ότι δεν θα το κάνουμε ΧΑ εδώ μέσα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του. Δεν χρειάζεται αντιπαράθεση που δείχνει προσωπική επίθεση. Και θα το ξαναπώ ότι εγώ δεν απάντησα στην δική μου παράθεση. Αλλά όχι όμως σε κάποιον τρίτο.



Βρε Αποστόλη , τι είναι αυτά που γράφεις με αφορμή την άποψή σου για το Κλάους;

Δηλαδή το επιχείρημα , "πάλι παίζουμε με Κλάους , άρα παίζουμε με 10 " , δεν είναι ευθεία βολή στον Ίβιτς; Και καλά κάνεις και υποστηρίζεις την άποψή σου. Ο Γκουερίνο απλά σου είπε , δε γίνεται να λες γατόνι τον Ίβιτς και ταυτόχρονα να κράζεις τη χρησιμοποίηση του Κλάους που μας αναγκάζει να παίζουμε με 10. Δε γίνεται ο Ίβιτς να είναι γατόνι σε οτιδήποτε συμφωνούμε , ενώ στα σημεία που δε γουστάρουμε ( Κλάους ) να είναι άμοιρος ευθυνών.

Και να σου πω και κάτι ; Το ότι παίζουμε με 10 , είναι τέρμα λάθος. Όσο δε πάει δηλαδή. Θα μου πεις άποψή σου. ΟΚ.
Επίτρεψέ μου να σου πω ότι η άποψη του Αποστόλη και του giapas για το καταρτισμό της ενδεκάδας είναι αστείας βαρύτητας σε σχέση με του οποιοδήποτε προπονητή . Αυτό δε σημαίνει ότι έχουμε δικτατορία και δε πρέπει να λέμε την άποψή μας. Κουβέντα κάνουμε και καλά κάνεις και κράζεις. Αυτή είναι η δουλεία μας σε ένα φορουμ. Αλλά ενήλικας είσαι ρε φίλε , κόψε κάτι από τις υπερβολές γιατί είναι προκλητικές. Προχτές έγραψες για τραγωδία , τώρα γράφετε συνεχώς για 10 παίκτες. Δέκα παίκτες σημαίνει κάποιος τρώει κόκκινη και παίζουν 10.

Στα λέω πάρα πολύ φιλικά και το ξέρεις.


δε θα απαντησω σε κανεναν που μονος του βαζει γαλονια να γινει ο μπατσος του φορουμ να μας την πει προσωπικα, το ιδιο εκανε σε μενα το ιδιο στον Αποστολη
το οτι καποιος ειναι εκτος τοπου και χρονου και η ομαδα χανει απο αυτον δε το δεχεσαι? το οτι ειναι σε αλλη τελειως ταχυτητα απο την υπολοιπη ομαδα και δεν προσφερει τιποτα
το οτι ο Ιβιτς δεν ειναι ικανοποιημενος και καθε φορα τον κανει αλλαγη ,για ποιο λογο γινεται?
αρα βλεπει αυτα που βλεπουμε ολοι
το γατονι δεν ειναι καν δικια μου εκφραση
μπαινει ενας τυχαιος να επιτεθει με επιλεκτικη ευαισθησια
προσωπικη αποψη για το τι προτιμω με Σαλκε για την επιθεση εξεφρασα, να περιορισουμε και την εκφραση λογου δηλαδη τωρα που εμφανιστηκαν και μερικοι εποπτες φορουμ
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ. 0-0 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 13 Φεβ 2017, 11:03

joshua έγραψε:Σε αυτο που εχει απολυτο δικιο ο Αποστολης ειναι πως εχει ο καθενας το δικαιωμα να ''επιτιθεται'' στην αποψη καποιου,οχι ομως στον καποιο και αυτο γινεται κατα κορον εδω μεσα.Επισης ειναι εξισου εκνευριστικο και αυτο ειναι που ενοχλησε τον Αποστολη στην συγκεκριμενη περιπτωση να εχεις γραψει ενα σεβαστο αριθμο ποστ επιτιθεμενος στις αποψεις των αλλων κατι που οπως εγραψα πιο πανω ειναι θεμιτο,χωρις ομως να μπαινεις στον κοπο ετσι για αλλαγη να εκφρασεις και την δικη σου.


josh δεν έχω διάθεση να επιτεθώ σε καμία άποψη κι αν γίνεται αυτό είναι πάνω στην ένταση της κουβέντας.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης