Η οργάνωση της θύρας 4

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Re: Η οργάνωση της θύρας 4

Δημοσίευσηαπό konsanas5 » Παρ 01 Ιαν 2021, 21:18

Λοιπόν δε ξερω πόσοι το πήρατε χαμπάρι επειδή διάβαζα σχολια για τη κερκίδα για το 19...αλλά ο Σταυράκης πέρσι έλειπε για τους γνωστούς λόγους και ήρθε ένας νέος από την σφ Τούμπας..οποίος λίγο προς το τέλος βελτιώθηκε στη κερκίδα με τον γαύρο το 3-2 στο κύπελλο όπου κάναμε καλή κερκίδα γενικά ..τα παιδιά που οργανώνουν τώρα είναι καινούργια και θέλουν εμπειρία ..δεν είναι εύκολο από τη μια στιγμή στην άλλη να κάνεις κερκιδα και με τόσο κόσμο ...
Για εμένα είναι θετικό ότι βελτιώθηκε ,το θέμα είναι πως θέλει βοήθεια ..θα έπρεπε να ανέβει και ο Σταυράκης με το καλό όταν ανοίξουν τα γηπεδα ίσα ίσα να του μάθει δύο πράγματα γιατί δε νομίζω να επανέλθει ποτέ τελειως στο κάγκελο ..άλλωστε έχει μεγαλώσει αρκετά ηλικιακα
Από την άλλη πλευρά και ο άλλος στις δυτικές συνοικίες ο νέος θέλει βοήθεια ..γιατί φαίνεται να σκαλωνει..θα έπρεπε να ανέβει και εκεί ένας 2ος..για εμένα ο σπειντι (αυτός που έκανε κερκίδα με τον παο το 2016)
konsanas5

Προηγούμενη

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler