5. Μιχάλης Λιάπης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 09 Μάιος 2015, 20:51

Black&White έγραψε:Δεν είπε παράρτημα . Φυτώριο είπε.
Όπως και νά'χει ,εσύ αποφασίζεις.


ξανά-ειπε. ενώ του είχε γίνει νύξη ( :) ) και απο άλλο mod το συνέχισε φανερά επίτηδες. στην δεύτερη μάλιστα παρέμβαση που του έγινε, η απάντηση του ήταν γεμάτη ειρωνία και με πλήρη απουσία σεβασμού προς το φόρουμ για αυτό και τιμωρήθηκε.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Σεπ 2015, 22:50

Αλλαγή τίτλου κι εδώ, καθώς πήρε το 5 που έχει και στην εθνική...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 11 Μαρ 2016, 06:09

Χρόνια πολλά!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Πέμ 04 Αύγ 2016, 15:22

Καλη συνεχεια! Πιστευα και πιστευω οτι μπορεις πολυ παραπανω.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 04 Αύγ 2016, 15:34

με λυπεί πάρα πολύ το γεγονός. πήγαινε κάπου να παίξεις. πάλεψέ το. απλά μία συμβουλή: να ακούς τους σωστούς ανθρώπους και προσπάθησε να κατανοήσεις μέχρι πού φτάνει το ταλέντο σου. Διάλεξες να γίνεις επαγγελματίας μπασκετμπολίστας αλλά οι εποχές είναι (και θα είναι) δύσκολες. ειλικρινά καλή τύχη ό,τι και να κάνεις, όπου και να πάς.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Αύγ 2016, 15:57

Λύση συνεργασίας με το Μιχάλη Λιάπη

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον Μιχάλη Λιάπη.

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ευχαριστεί τον Μιχάλη Λιάπη για την προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.



Το βράδυ λουκέτο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 04 Αύγ 2016, 16:04

Στον ΠΑΟΚ ίσως δεν σου δώθηκε ο αγωνιστικός χρόνος που έπρεπε, δες το ως κίνητρο, προσπάθησε περισσότερο, διάλεξε ομάδα με κριτήριο το χρόνο συμμετοχής ακόμα και στην Α2 αν χρειαστεί, να θυμάσαι ο Καλαμπόκης επαιξε πρωτη φορά Α1 στα 27, καλή συνέχεια στην καριέρα σου.
:nairepaok:
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό flash4 » Πέμ 04 Αύγ 2016, 16:48

Πήρε αδίκως πολύ λίγες ευκαιρίες. Του εύχομαι να αναδειχθεί εκεί που θα συνεχίσει.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: 5. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Αύγ 2016, 18:04

Έχω ακούσει καλά πράγματα για τον Λιάπη, εξαγωνιστικά. Είναι αφοσιωμένος στο μπάσκετ από πιτσιρικάς, δεν ήθελε κάτι άλλο..
Όσο έπαιξε, τον χάρηκα. Και στο ζέσταμα πάντα ορεξάτος, κι ας ήξερε ότι μπορεί να μη φορέσει φανέλα καν.

Σε μια χρονιά που κατεβήκαμε αρκετές φορές με 7 και 8 παίκτες, πάλι δεν τον είδαμε πολύ και άλλοι έβγαζαν 25 και 30 λεπτά... Αλλά δεν θα αλλάξει ο Σούλης σε αυτήν την ηλικία!


Καλή συνέχεια σε εύχομαι και κάθε προσωπική επιτυχία.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες