5. Μιχάλης Λιάπης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Παρ 08 Μάιος 2015, 01:49

Γιατι ρε γραφετε οτι χαζομαρα και ανακριβεια σας κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει??? Σε σελιδες του Διαμαντιδη εχει κανει like το παιδι, σε καμια του Παναθηναϊκου! Ειναι κακο δηλαδη να εχει προτυπο και να θαυμαζει εναν αθλητη? Ποιος δηλαδη δε τον παραδεχεται τον Διαμαντιδη, ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων..? Μη γραφετε βλακειες. Το παλικαρι το βλεπω συχνα στον Ευοσμο και στην Ηλιουπολη και τον εχω πετυχει και ουκ ολιγες φορες και στην Τουμπα. Το ξαναλεω, μη γραφετε βλακειες!
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 08 Μάιος 2015, 02:04

Του χωριού του.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 08 Μάιος 2015, 02:56

paoktzis έγραψε:στο fb του ειναι μελς σε σελιδες συνδεσμων του βαζελου


ε και?
Dimg4
 

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Παρ 08 Μάιος 2015, 06:30

Kid Shelleen έγραψε:
paoktzis έγραψε:τα πηγε πολυ καλα με την κουλα. ειναι αληθεια ομως οτι ειναι βαζελος


Αφού είσαι βέβαιος πως είναι βάζελος, δεν μας λες ρε φίλε και από που προκύπτει η βεβαιότητά σου? Πραγματικά δεν ξέρω τίποτα για το παιδί, αλλά μου φαίνεται λίγο ασυνήθιστο να είναι βάζελος ένα παιδί που γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη και μεγάλωσε στα τμήματα του ΠΑΟΚ.




Σε ξαναέκαναν νίξη και το συνεχίζεις. K_geo
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Σάβ 09 Μάιος 2015, 16:08

McCarthy έγραψε:Γιατι ρε γραφετε οτι χαζομαρα και ανακριβεια σας κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει??? Σε σελιδες του Διαμαντιδη εχει κανει like το παιδι, σε καμια του Παναθηναϊκου! Ειναι κακο δηλαδη να εχει προτυπο και να θαυμαζει εναν αθλητη? Ποιος δηλαδη δε τον παραδεχεται τον Διαμαντιδη, ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων..? Μη γραφετε βλακειες. Το παλικαρι το βλεπω συχνα στον Ευοσμο και στην Ηλιουπολη και τον εχω πετυχει και ουκ ολιγες φορες και στην Τουμπα. Το ξαναλεω, μη γραφετε βλακειες!


το eptahori gate 13 ειναι σελιδα του διαμαντιδη. δεν ξερω μπορει να εχεις δικαιο εγω οτι βλεπω λεω
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Σάβ 09 Μάιος 2015, 16:29

mitsotakis έγραψε:
Kid Shelleen έγραψε:
paoktzis έγραψε:τα πηγε πολυ καλα με την κουλα. ειναι αληθεια ομως οτι ειναι βαζελος


Αφού είσαι βέβαιος πως είναι βάζελος, δεν μας λες ρε φίλε και από που προκύπτει η βεβαιότητά σου? Πραγματικά δεν ξέρω τίποτα για το παιδί, αλλά μου φαίνεται λίγο ασυνήθιστο να είναι βάζελος ένα παιδί που γεννήθηκε στην Θεσσαλονίκη και μεγάλωσε στα τμήματα του ΠΑΟΚ.




Σε ξαναέκαναν νίξη και το συνεχίζεις. K_geo


Τι με έκαναν; :lol:

Πες ότι με το ξαναείπαν ,άνθρωπέ μου. Νύξη είναι η λέξη. Καλά δε θα ασκήσω ξανά κριτική στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ από το δημοκρατικό σας forum. Θα βρίζω Σάλπι, Κλάους, Γ.Χ. ,Τζαβέλλα κλπ για να με θεωρείτε και ΠΑΟΚάρχη.
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 09 Μάιος 2015, 16:47

paoktzis έγραψε:
McCarthy έγραψε:Γιατι ρε γραφετε οτι χαζομαρα και ανακριβεια σας κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει??? Σε σελιδες του Διαμαντιδη εχει κανει like το παιδι, σε καμια του Παναθηναϊκου! Ειναι κακο δηλαδη να εχει προτυπο και να θαυμαζει εναν αθλητη? Ποιος δηλαδη δε τον παραδεχεται τον Διαμαντιδη, ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων..? Μη γραφετε βλακειες. Το παλικαρι το βλεπω συχνα στον Ευοσμο και στην Ηλιουπολη και τον εχω πετυχει και ουκ ολιγες φορες και στην Τουμπα. Το ξαναλεω, μη γραφετε βλακειες!


το eptahori gate 13 ειναι σελιδα του διαμαντιδη. δεν ξερω μπορει να εχεις δικαιο εγω οτι βλεπω λεω


Το χωριό του ειναι ρε φιλε ....
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 09 Μάιος 2015, 18:05

mitsotakis έγραψε:Τι με έκαναν; :lol:

Πες ότι με το ξαναείπαν ,άνθρωπέ μου. Νύξη είναι η λέξη. Καλά δε θα ασκήσω ξανά κριτική στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ από το δημοκρατικό σας forum. Θα βρίζω Σάλπι, Κλάους, Γ.Χ. ,Τζαβέλλα κλπ για να με θεωρείτε και ΠΑΟΚάρχη.


ευχαριστώ για την ορθογραφική διόρθωση. έχεις και 3 ημέρες εκτός φόρουμ για να καταλάβεις τι σημαίνει να λες παράρτημα του βάζελου την ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ σε κάθε ευκαιρία που σου παρουσιάζεται.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 09 Μάιος 2015, 18:22

Μήπως ήθελε να πει για την Π.Α.Ε. και μπερδεύτηκε; :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό Black&White » Σάβ 09 Μάιος 2015, 18:39

K_geo έγραψε:
mitsotakis έγραψε:Τι με έκαναν; :lol:

Πες ότι με το ξαναείπαν ,άνθρωπέ μου. Νύξη είναι η λέξη. Καλά δε θα ασκήσω ξανά κριτική στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ από το δημοκρατικό σας forum. Θα βρίζω Σάλπι, Κλάους, Γ.Χ. ,Τζαβέλλα κλπ για να με θεωρείτε και ΠΑΟΚάρχη.


ευχαριστώ για την ορθογραφική διόρθωση. έχεις και 3 ημέρες εκτός φόρουμ για να καταλάβεις τι σημαίνει να λες παράρτημα του βάζελου την ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ σε κάθε ευκαιρία που σου παρουσιάζεται.


Δεν είπε παράρτημα . Φυτώριο είπε.

Όπως και νά'χει ,εσύ αποφασίζεις.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Σάβ 09 Μάιος 2015, 18:53

nothu έγραψε:
paoktzis έγραψε:
McCarthy έγραψε:Γιατι ρε γραφετε οτι χαζομαρα και ανακριβεια σας κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει??? Σε σελιδες του Διαμαντιδη εχει κανει like το παιδι, σε καμια του Παναθηναϊκου! Ειναι κακο δηλαδη να εχει προτυπο και να θαυμαζει εναν αθλητη? Ποιος δηλαδη δε τον παραδεχεται τον Διαμαντιδη, ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων..? Μη γραφετε βλακειες. Το παλικαρι το βλεπω συχνα στον Ευοσμο και στην Ηλιουπολη και τον εχω πετυχει και ουκ ολιγες φορες και στην Τουμπα. Το ξαναλεω, μη γραφετε βλακειες!


το eptahori gate 13 ειναι σελιδα του διαμαντιδη. δεν ξερω μπορει να εχεις δικαιο εγω οτι βλεπω λεω


Το χωριό του ειναι ρε φιλε ....

ρε φιλε τι σχεση εχει αυτο εσυ στο φβ σου εχεις λικε σε συνδεσμο του βαζελου του χωριου σου
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 09 Μάιος 2015, 19:17

Ας τον παρουμε με τις πέτρες αφου είναι έτσι.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Σάβ 09 Μάιος 2015, 19:18

Μας πήραν τον μπουντουρη το 98
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Σάβ 09 Μάιος 2015, 19:51

paoktzis έγραψε:
McCarthy έγραψε:Γιατι ρε γραφετε οτι χαζομαρα και ανακριβεια σας κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να δημιουργησετε θεμα χωρις να υπαρχει??? Σε σελιδες του Διαμαντιδη εχει κανει like το παιδι, σε καμια του Παναθηναϊκου! Ειναι κακο δηλαδη να εχει προτυπο και να θαυμαζει εναν αθλητη? Ποιος δηλαδη δε τον παραδεχεται τον Διαμαντιδη, ανεξαρτητως οπαδικων προτιμησεων..? Μη γραφετε βλακειες. Το παλικαρι το βλεπω συχνα στον Ευοσμο και στην Ηλιουπολη και τον εχω πετυχει και ουκ ολιγες φορες και στην Τουμπα. Το ξαναλεω, μη γραφετε βλακειες!


το eptahori gate 13 ειναι σελιδα του διαμαντιδη. δεν ξερω μπορει να εχεις δικαιο εγω οτι βλεπω λεω


paoktzis στοχοποιεις άδικα ένα νέο παιδί της ομάδας μπάσκετ,βγάζοντας αυθαίρετα συμπεράσματα.Απορώ τι θες να πετύχεις μ αυτό......
Δηλαδή τι πρέπει να πούμε για σένα που δεν έχεις μάθει ακόμη πως πρέπει να γράφεις σωστά το "ΠΑΟΚτσης"????
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: 17. Μιχάλης Λιάπης

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Σάβ 09 Μάιος 2015, 20:02

Δε το κατάλαβα το "σωστό"

Εκτός και αν μας φωνάζετε χαμουτσηδες

/off
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης