Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Valencia

Tepic
3
11%
Liapis
3
11%
Kakaroudis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Tsochlas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Dedas
1
4%
Margaritis
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Schortsanitis
3
11%
Duvnjak
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Markovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Hatcher
17
63%
 
Σύνολο ψήφων : 27

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 04 Φεβ 2016, 01:53

Μακάρι να το παλέψουν οι Γερμανοί. Ίσως η Βαλένθια να σνομπάρει το Γιούροκαπ και να επικεντρώνεται στο πρωτάθλημα, δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς τις 3 σερί ήττες που έχει. ΠΑΟΚ είσαι, τα πάντα είναι δυνατά. Τα ματς θα γίνουν ταυτόχρονα φαντάζομαι...

BigBaby διαφωνώ σχετικά με την περσινή χρονιά, όσο και για τους ηγέτες. Νομίζω πως αν με κάποιον μαγικό τρόπο ο περσινός ΠΑΟΚ έπαιζε με τον φετινό, θα μας έκαναν κουδούνια.Βασικά νομίζω ότι η περσυνή χρονιά με Σόφο θα έκανε τρελά πράγματα. Όσο για τους ηγέτες... πικρή ιστορία. Μόνο ο Χάτσερ δείχνει πως μπορεί να πάρει την ομάδα πάνω του αν βρίσκεται στη μέρα του, και πάλι όχι τίποτα τρελό.

Τον Κώστα όταν τον περιμένεις να εμφανιστεί και να το πάρει πάνω του... ή κρύβεται ή σουτάρει σαν τρελός και αστοχεί. Σίγουρα δεν είναι να βασιστείς. Τσόχλας κάνει ένα καλό και 2 χαζομάρες που σε βγάζουν από τα ρούχα σου. Βαγγέλης, καμία σχέση με πέρσυ. Σόφο δίνει ό,τι μπορεί και μερικές φορές κάνει παιχνιδάρες αλλά ηγέτης δεν είναι. Δεν υπάρχει η μία προσωπικότητα που θα τραβήξει την ομάδα όταν το πράγμα πάει στραβά.

Υπάρχει όμως δεμένο σύνολο που μερικές φορές το αναπληρώνει.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Omar316 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 03:03

Εγω προσωπικα ειμαι ικανοποιημενος οτι κι αν γινει. Καποιος επιτελους πρεπει να πει στον Ιβαν πως το καλοκαιρι να φωναξει τον Σουλη και να του πει "Παρε οτι θες"... το αξιζει και η ανταμοιβη του Ιβαν θα ειναι ενας τιτλος 100% αμεσα
Omar316
 
Δημοσιεύσεις: 103
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 16:57

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 09:20

teacher έγραψε:Αν ισοβαθμησουμε με την Βαλένθια (3-3) οι Ισπανοι έχουν αβανταζ πόντων

Ά-ψο-γος.
Γεια σου Κώστα παλιόφιλε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Φεβ 2016, 13:24

PAOK_Antarctica έγραψε:Τα ματς θα γίνουν ταυτόχρονα φαντάζομαι...



10/02, την ίδια ώρα και οι 2 αγώνες.. 21:30 ώρα Ελλάδος..αν και στη σελίδα της Κ.Α.Ε. λέει 21:40..



Hose23: ΑΠ: ΠΑΟΚ - Βαλένθια (live)
Μας δουλεύετε ρε? Κανα σημαντικό μάτς θα πάρετε? Στο πρωτάθλημα και στο κύπελο τρέμουν τα χέρια σας και στην ευρώπη που παίζετε για χαβαλέ κερδίζετε...


:lol: :lol: :lol: :lol: Από τη κεντρική!


Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47105
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:02

«Πονάμε την ομάδα, θα ματώσουμε τη φανέλα»

O Κώστας Κακαρούδης μίλησε στον Arena fm για τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της Βαλένθια και μεταξύ άλλων τόνισε:

«Τα αποτελέσματα δείχνουν όντως ότι είμαστε αλλοπρόσαλλη ομάδα. Σίγουρα δεν μπορούμε να το εξηγήσουμε εύκολα. Για να κερδίσεις μια ομάδα πρέπει να είσαι και σε καλή μέρα. Ας πούμε με το Φάρο ήμασταν σε πολύ κακή μέρα. Αν παίζαμε 100 φορές με το Φάρο τις 99 θα νικούσαμε. Χθες ήμασταν σε πολύ καλή μέρα. Η χθεσινή νίκη είναι τεράστια. Δεν ξέρω αν ο κόσμος γνωρίζει τί νίκη είναι αυτή.

Η Βαλένθια έχει νικήσει Μπαρτσελόνα και Ρεάλ εκτός και έχει μόνο δύο ήττες από τη Λιμόζ.


Πρέπει να κρατήσουμε ό,τι θετικό από το χθεσινό ματς και να τα εφαρμόσουμε και σε άλλα παιχνίδια.

Πρέπει να κερδίσουμε τη Λιμόζ και να χάσει η Βαλένθια από την Όλντενμπουργκ. Οι πιθανότητες δεν είναι υπέρ μας, αλλά πότε ήταν;

Ίσως το άγχος του φαβορί να φαίνεται ότι είναι μια αλήθεια, αλλά δε ισχύει.

Είμαστε μια ομάδα με παίκτες που πονάμε την ομάδα και θα ματώσουμε για τη φανέλα. Έχουμε δείξει εκτός από 2-3 γκέλες ένα πολύ καλό πρόσωπο.»
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47105
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:07

Ρε Roman εχει πουθενα τα στατιστικα γιατι κι ο γουγλης αρνειται να το πιστεψει οτι κερδισαμε και με βγαζει κατι παλια
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:37

Φυσικά, στο site του Eurocup.
Τίποτα δεν μαθαίνετε τόσο καιρό... :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47105
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:39

:mrgreen: Thanks
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 04 Φεβ 2016, 14:47

Μεγάλη νίκη και για να είμαι ειλικρινής δεν την περίμενα. Εξακολουθώ όμως να πιστεύω ότι οι πιθανότητες να περάσουμε είναι κάτω από 5%.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 04 Φεβ 2016, 15:12

αλλάζω μόνο το ματς. το υπόλοιπο είναι copy paste:


Αποδοκιμάστηκαν στο αεροδρόμιο οι παίκτες της Βαλένθια

Στο στόχαστρο των οπαδών βρέθηκαν οι παίκτες της Βαλένθια μετά τη βαριά ήττα από τον ΠΑΟΚ, που αποδοκιμάστηκαν στο αεροδρόμιο κατά την επιστροφή τους

Η βαριά ήττα της Βαλένθια από τον ΠΑΟΚ έχει προκαλέσει απογοήτευση στις τάξεις των οπαδών των «νυχτερίδων» που επιτέθηκαν στους παίκτες κατά την επιστροφή τους στο αεροδρόμιο.

Περίπου 200 εξαγριωμένοι οπαδοί βρέθηκαν στο αεροδρόμιο της Βαλένθια και αποδοκίμασαν την αποστολή της ομάδας.

Μάλιστα χρειάστηκε η επέμβαση της αστυνομίας, προκειμένου να φύγουν οι παίκτες από το αεροδρόμιο.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 15:41

Μου φαίνεται ότι πιο πολυ πήγαν για να κράξουν τους ποδοσφαιριστες για την εφτάρα που άρπαξαν και πήρε και η μπάλα και τους μπασκετμπολίστες.
Χτες γενικώς δεν ήταν η μέρα τους...αλλά δεν κατάλαβα, τι περίμεναν τα καημένα τα πορτοκάλια, έπαιζαν με 2 κορυφαίους συλλόγους, δε θα τα ξεζουμίζαμε;
Που να παίξουν και με το Φάρο δηλαδή.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 04 Φεβ 2016, 15:58

χαχα, είδατε? τσίμπησε ο πρώτος :mrgreen: :geek:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:06

Ωραίο το τρολαρισμα σου παλοκ χωρίς πλάκα αν τυχόν έρθει καμία ήττα από Γερμανούς μεριά την επόμενη βδομάδα βλέπω να χει τέτοια γεγονότα που λες
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Πέμ 04 Φεβ 2016, 16:21

palok έγραψε:χαχα, είδατε? τσίμπησε ο πρώτος :mrgreen: :geek:



Εικόνα
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Valencia 75-72 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 04 Φεβ 2016, 21:37

Αύριο θα έρθει μια βόλτα ο Λουκάς Λουκετόπουλος και θα ανοίξω το topic με τον γαύρο τη Δευτέρα...
Πόσο θέλω 2 διπλά σε δυο μέρες ρε γαμώτο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47105
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron