Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Χάτσερ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τέπιτς
2
17%
Βασιλειάδης
2
17%
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σχορτσανίτης
8
67%
Μάρκοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ντούβνιακ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κακαρούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κώττας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 12

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 11:14

Η αλήθεια είναι ότι έχουμε τόσους λόγους να αισθανόμαστε στεναχωρημενοι το πανό είναι το λιγότερο ο Μπουτάρης μόλις έκανε δηλώσεις και καταδίκασε την ενέργεια αυτή κατά του φίλου τουρκικού λαού και του αξιου εκφραστή του ερντογαν. ....θα φάμε κυνηγητό από τον Μπουτάρη ήδη ονομάζει οδούς της πόλης με ονόματα αρειανων ξεκίνησε με αλκετα και συνεχίζει πάρκο Νίκος γκαλης στις δυτικές φήμες λένε ότι και πάρκο κολτσιδας θα γίνει στο κέντρο της πόλης. ....τραγωδία

Πόντιοι και ΠΑΟΚτσηδες εγεννεθαμε εμείς
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 11:34

Ντροπιαστικο πανο για το οπαδικο κινημα του ΠΑΟΚ.Καποια (...) που δεν εχουν καμια σχεση με τον ΠΑΟΚ,εκμεταλλευτηκαν την σιωπηρη αποχη της πλειοψηφιας των οπαδων και περασαν τα αρρωστα πολιτικα μηνύματά τους? σε βαρος του οπαδικου κινηματος του ΠΑΟΚ.Θελω να πιστευω οτι οι υπευθυνοι θα παρουν την απαντηση που τους αρμοζει.


Επεξεργάστηκε.
Roman
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 13:43

Να φανταστώ πως είναι οι ίδιοι που πέρσι σήκωσαν πανό "fuck Turkey";

Έζησα να το δω κι αυτό ρε πστ μου...
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 20:09

eorptol έγραψε:Η αλήθεια είναι ότι έχουμε τόσους λόγους να αισθανόμαστε στεναχωρημενοι το πανό είναι το λιγότερο ο Μπουτάρης μόλις έκανε δηλώσεις και καταδίκασε την ενέργεια αυτή κατά του φίλου τουρκικού λαού και του αξιου εκφραστή του ερντογαν. ....θα φάμε κυνηγητό από τον Μπουτάρη ήδη ονομάζει οδούς της πόλης με ονόματα αρειανων ξεκίνησε με αλκετα και συνεχίζει πάρκο Νίκος γκαλης στις δυτικές φήμες λένε ότι και πάρκο κολτσιδας θα γίνει στο κέντρο της πόλης. ....τραγωδία

Πόντιοι και ΠΑΟΚτσηδες εγεννεθαμε εμείς


Περιμένω τη Πλατεία Λαμπριάκου, την Λεωφόρο Κόκε και τον Δήμο Βεζένκωφ!!! :lol: :lol:



Sekeris4 έγραψε:Ντροπιαστικο πανο για το οπαδικο κινημα του ΠΑΟΚ.Καποια (...) που δεν εχουν καμια σχεση με τον ΠΑΟΚ,εκμεταλλευτηκαν την σιωπηρη αποχη της πλειοψηφιας των οπαδων και περασαν τα αρρωστα πολιτικα μηνύματά τους? σε βαρος του οπαδικου κινηματος του ΠΑΟΚ.Θελω να πιστευω οτι οι υπευθυνοι θα παρουν την απαντηση που τους αρμοζει.


Επεξεργάστηκε.
Roman


Συμφωνώ σε όλα όσα λες, αλλά θέλω να σταθώ λίγο στη σιωπηρή αποχή...
Ξέρεις για ποιο λόγο γίνεται;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47073
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 21:27

Κόλκα, χαχαχούχα κι εσύ με το κινητό στο χέρι όταν η Zenit πάει να ανοίξει τη διαφορά. Να τα λέμε όλα. Μη μάθω ότι πουλάς ΠΑΟΚτσηδιλίκι στα FM...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47073
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Νοέμ 2015, 09:24

Λουκέτο απόψε.. Δεν το κλείδωσα ήδη για να μην υπάρχει παράπονο από κανέναν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47073
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ- Zenit St. Peter. 70-89, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Νοέμ 2015, 02:49

Ήττα με τον γνωστό ΠΑΟΚτσήδικο τρόπο. Πετάμε στο 1ο και τα σκατώνουμε ύστερα.

MVP o Sofo με 67%!!!! :opaokara: :opaokara:

Stats & highlights!

Συνέχεια με Αρκαδικό για πρωτάθλημα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47073
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης