χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Tepic
11
92%
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κακαρούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κώττας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Duvnjak
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Markovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Hatcher
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Clanton
1
8%
 
Σύνολο ψήφων : 12

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Τετ 27 Απρ 2016, 19:38

Κριμα..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 27/04 18:45 (Otesport 4)

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 27 Απρ 2016, 19:39

sn0ufel4 έγραψε:κριμα...μπραβο στην ομαδα που το παλεψε με τοσο σημαντικες απουσιες!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΠΟΤΕ! :redcard:


ε μην υπερβαλλουμε κιολας,ολα τα κρισιμα ματς τα εχασε και ιδιως αυτο του φαρου
απλα για το μπατζετ που ειχε η ομαδα πηγε καλα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 27/04 18:45 (Otesport 4)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 27 Απρ 2016, 19:39

μάλιστα. αυτό ήτανε. εις άλλα με υγεία. σε 6 μήνες ξανά μπάσκετ ΠΑΟΚ :shock: :cry:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό e8nos » Τετ 27 Απρ 2016, 19:40

Μπράβο ρε μάγκες δεν πειράζει για εμάς είστε νικητές από το πρώτο δεκάλεπτο φάνηκε τι ήθελε η μαφία του μπάσκετ...

ΥΓ Κάνας επενδυτής θα έρθει στην μεγαλύτερη ομάδα της Ελλάδας?
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 27/04 18:45 (Otesport 4)

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 27 Απρ 2016, 19:40

Πόσες φορές έχω ξαναζήσει το σημερινό και τι απαντήσεις που έρχονται! Σαν συνήθεια πλέον κάτι, κάτι σαν déjà vu / προμνησία
Οι μισοί (και όχι άδικα) θα κράξουν την ομάδα μας ότι με τέτοια ΑΕΚ όταν δεν την νικάς είσαι για το πέος ...
Οι άλλοι μισοί θα κράξουν τους άλλους ότι μόνο να κράζουν ξέρουν!
Θα εμφανιστούν και αυτοί που το μόνο που λένε είναι στήριξη και στήριξη και στήριξη, χωρίς να τους ενδιαφέρει η εικόνα μας ή οι ήττες!
Θα εμφανιστούν αυτοί που θα πουν , δεν πειράζει ρε ΠΑΟΚΑΡΑ, έκανες ότι μπορούσες!
Άλλοι θα πουν για τα διαρκείας!
Και φυσικά θα εμφανιστούν και οι ρήτορες που θα πουν μερικά όμορφα στιχάκια για την πορεία του ΠΑΟΚ ως τώρα και κτλ κτλ
Στην συγκεκριμένη περίπτωση είμαι και γω στους ρήτορες και θα πω μόνο ένα ευχαριστούμε ρε ΠΑΟΚ για τις όμορφες στιγμές και ελπίζω του χρόνου κάποιος να επενδύσει σε σένα και επιτέλους να δούμε μπάσκετ! Με 5ευρα και παιχτάκια γραμμής κανείς δεν γ@μησε!
Τελευταία επεξεργασία από hasio_john και Τετ 27 Απρ 2016, 19:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 27 Απρ 2016, 19:41

Είμαστε και μαγαζί γωνία

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 27 Απρ 2016, 19:43

Κρίμα ρε γαμώτο, κρίμα.
Ακόμα κι έτσι, αυτήν την ΑΕΚ την είχαμε.

Ξεκούραση τώρα, και σιγά σιγά σχεδιασμός. Απ'όσο ξέρω Μάρκοβιτς (αν είναι δυνατόν) και Τσόχλας έχουν συμβόλαιο και για του χρόνου, νομίζω και ο Μαργαρίτης.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 27 Απρ 2016, 19:44

παιδες αυτο ειναι το ταβανι μας
τι περιμενετε; να κατακτησουμε το πρωταθλημα;
αν θελουμε βεβαια να ειμαστε ειλικρινεις η χρονια ειναι ΠΛΗΡΩΣ αποτυχημενη
διοτι δεν εκανε ουτε την υπερβαση στο πρωταθλημα η ομαδα,αλλα κυριως
στο κυπελο εκανε εγκληματα με τον φαρο,εγραψε μια απο τις μελανοτερες σελιδες της ιστοριας μας και τελικα κατορθωσε,διοτι περι κατορθωματος προκειται να μην βρεθει στον τελικο
κατα τα αλλα ειπαμε
για το μπατζετ που ειχε βρισκεται στην θεση που εξ αρχης περιμεναμε να βρισκεται
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Τετ 27 Απρ 2016, 19:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 27 Απρ 2016, 19:45

Θα υπάρξει άλλο θέμα για το ρεζουμέ της χρονιάς, ή τα λέμε εδώ;
Δεν προβλέπεται να ξανανοίξει μπασκετικό θέμα για μήνες, αν είναι το τελευταίο αυτό ας το αφήσουμε λίγο παραπάνω.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 27/04 18:45 (Otesport 4)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 27 Απρ 2016, 19:46

sn0ufel4 έγραψε:κριμα...μπραβο στην ομαδα που το παλεψε με τοσο σημαντικες απουσιες!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ ΠΟΤΕ!


Συμφωνώ απόλυτα!!! Κανένα παράπονο απ όλα τα παλικάρια που τα έδωσαν όλα παρά τις ελλείψεις μας!!!

Υστερήσαμε στο ριμπάουντ βέβαια, αλλά φάνηκε ότι ο Κλάντον, παρά την υπερπροσπάθεια του, δεν μπορεί να καλύψει μόνος του αυτόν τον τομέα, ειδικά στο τελευταίο δεκάλεπτο που δεν είχε την απαραίτητη ενέργεια!!!

Πολλά τα αβίαστα λάθη μας όμως και χάθηκαν όλα τα κρίσιμα σουτ που θα μας ανέβαζαν την ψυχολογία!!!


Πάντως ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΣΟΥΛΗ !!! :nairepaok: ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ !!! :pano:


Υ.Γ. Ρε συ Ζούρνα :oops: ...μας χάλασες στο τέλος με τα αγκαλόφιλα σου... :(
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Τετ 27 Απρ 2016, 19:55, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 27 Απρ 2016, 19:46

H αλήθεια είναι ότι έτσι πως στήθηκε η ομάδα το καλοκαίρι και με τα μπάντζετ των άλλων η 5η θέση δεν είναι άσχημη. Μένει πάντως η απογοήτευση του κυπέλλου. Θα ήθελα να κρατήσουμε τον κλάντον, είναι πολύ αξιόπιστη λύση στη ρακέτα. Κατά τ' άλλα χρειάζονται σημαντικές αλλαγές.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 27 Απρ 2016, 19:47

Αυτη την εποχη ΠΑΟΚτσης που να έχει λεφτά για πέταμα δεν υπάρχει σε ολόκληρο τον πλανήτη.-
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 27 Απρ 2016, 19:54

ρε χασιοτζον το μάμησες το θέμα...χα χα
πήγες κι έπιασες να ουμε όλα τα ενδεχόμενα και τώρα δε μπορούμε να τοποθετηθούμε...
γιατί και δεν πειράζει ήθελα να πω, πολλές οι απουσίες μας και πολύ ακριβός και προστατευμένος ο αντίπαλος για την υπέρβαση...δεν θα σε άφηναν.
...και καλή ξεκούραση και καλύτερο σχεδιασμό ήθελα να πω για του χρόνου...από το καλοκαίρι μεταγραφές...
..και ότι η ομάδα εκεί που μπορεί πήγε, σιγά τώρα τι θέση 4 τι 5... το θέμα είναι ότι προόδεψε και σε πέρασε ο αιώνιος και χρειάζεσαι επενδυτή πλέον...
...και κάποιος να πάρει την ομάδα τώρα που τελειώνει το αρθρο 99 ήθελα να πω...
...και ότι φέτος κάναμε χαζές ήττες και σίγουρα δεν ήταν από τις πιο επιτυχημένες μας χρονιές...
και γκιρ γκιρ γκιρ ήθελα να βγάλω λίγο που είδαμε Δέδα Κακαρούδη Μάρκοβιτς...(όλοι μαζί δεν αντέχονται)
και στήριξη πάμε ρε για την ομάδα και όλοι παλατάκι ήθελα να πω...

αλλά τελικά μου άφησες μόνη επιλογή συζήτησης το ξεδιάλεγμα των παικτών....
ποιος να μείνει να γίνει η ομάδα από την αρχή...
εγώ λέω Μαργαρίτης, Βασιλειάδης, Χάτσερ, Κλάντον. Από κει και πέρα Τέπιτς μόνο αν δε μπορείς να έχεις άλλο ψηλό γκαρντ όπως Όντουμ πχ. Και το χοντρό θα τον ήθελα αλλά αυτός με το μυαλό του είχε ήδη φύγει, εδώ δεν έπαιξε μπάσκετ εδώ και 3 μήνες...(κι όταν μου το έλεγε ένας γάβρος κατά τα Χριστούγεννα ότι τέτοια θα μας κάνει κι εμάς όπως και κάτω δεν το πίστευα...)

Άντε Αυγουστε έλα να πάω διακοπές και να πάρω το 12ο διαρκείας μου...(είπα και για τα διαρκείας είδες, μόνο στιχάκια δεν γράφω :opaokara: )
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Τετ 27 Απρ 2016, 19:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Τετ 27 Απρ 2016, 19:55

Έγκλημα κ τιμωρία.
Αυτά για φέτος, δεν μπορώ να φανταστώ να τα πάμε χειρότερα του χρόνου
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: χανούμι - Π.Α.Ο.Κ. 61-54 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 27 Απρ 2016, 19:58

KalamarGiannis έγραψε:ρε χασιοτζον το μάμησες το θέμα...χα χα
πήγες κι έπιασες να ουμε όλα τα ενδεχόμενα και τώρα δε μπορούμε να τοποθετηθούμε...
γιατί και δεν πειράζει ήθελα να πω, πολλές οι απουσίες μας και πολύ ακριβός και προστατευμένος ο αντίπαλος για την υπέρβαση...δεν θα σε άφηναν.
...και καλή ξεκούραση και καλύτερο σχεδιασμό ήθελα να πω για του χρόνου...από το καλοκαίρι μεταγραφές...
..και ότι η ομάδα εκεί που μπορεί πήγε, σιγά τώρα τι θέση 4 τι 5... το θέμα είναι ότι προόδεψε και σε πέρασε ο αιώνιος και χρειάζεσαι επενδυτή πλέον...
...και κάποιος να πάρει την ομάδα τώρα που τελειώνει το αρθρο 99 ήθελα να πω...
...και ότι φέτος κάναμε χαζές ήττες και σίγουρα δεν ήταν από τις πιο επιτυχημένες μας χρονιές...
και γκιρ γκιρ γκιρ ήθελα να βγάλω λίγο που είδαμε Δέδα Κακαρούδη Μάρκοβιτς...(όλοι μαζί δεν αντέχονται)
και στήριξη πάμε ρε για την ομάδα και όλοι παλατάκι ήθελα να πω...

αλλά τελικά μου άφησες μόνη επιλογή συζήτησης το ξεδιάλεγμα των παικτών....
ποιος να μείνει να γίνει η ομάδα από την αρχή...
εγώ λέω Μαργαρίτης, Βασιλειάδης, Χάτσερ, Κλάντον. Από κει και πέρα Τέπιτς μόνο αν δε μπορείς να έχεις άλλο ψηλό γκαρντ όπως Όντουμ πχ. Και το χοντρό θα τον ήθελα αλλά αυτός με το μυαλό του είχε ήδη φύγει, εδώ δεν έπαιξε μπάσκετ εδώ και 3 μήνες...(κι όταν μου το έλεγε ένας γάβρος κατά τα Χριστούγεννα ότι τέτοια θα μας κάνει κι εμάς όπως και κάτω δεν το πίστευα...)

Άντε Αυγουστε έλα να πάω διακοπές και να πάρω το 12ο διαρκείας μου...(είπα και για τα διαρκείας είδες, μόνο στιχάκια δεν γράφω :opaokara: )

Πω ρε φιλε τα πες ολα και προσυπογραφω μαζι σου :opaokara:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης