Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 22 Μαρ 2016, 19:49

KalamarGiannis έγραψε:Θωμά ο προπονητής αν το λέει ότι κάνει πολλά που δεν φαίνονται, εμένα προσωπικά δε μου πέφτει λόγος, χωρίς να έχω τις γνώσεις να το "δω" το δέχομαι αυτολεξεί...
τέλος πάντων το θέμα είναι ότι ο Τέπιτς ΕΙΝΑΙ παίκτης Ευρωλίγκας, τεράστιο κορμί για γκαρντ, και έχει πάντα το potential να βγάλει μεγάλα πράγματα στο παιχνίδι...άσχετα αν αυτό δεν γίνεται υλοποίηση στην πλειοψηφία των αγώνων...γενικά είναι πολυτέλεια για την ομάδα μας...τώρα αν με τα χρήματά του ένας μαυράκος θα έδινε περισσότερα δεν το ξέρω...(καλός πάντα, στυλ Κάρτερ ή Γκίντενς ή Πέιν).


τι σημαίνει παίκτης ευρωλίγκας? έχουμε 3 παίκτες που μπορούν να παίξουν σε ομάδα ευρωλίγκας (ναι συμφωνώ) συγκεκριμένα λεπτά και για συγκεκριμένους σκοπούς. Και? δλδ τώρα ας πούμε θα συγκρίνω τον Γκετσέφσκι ξερω γω (που δεν έπαιξε ποτέ ευρωλίγκα) με την έως τώρα προσφορά του Tepic? Ο σκόρερ ευρωλίγκας Κώστας Βασιλειάδης βάζει 4 καλάθια εντός παιδιάς με το Λαύριο μέσα στην Πυλαία και λέει (αυτός! όχι εγώ) ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ πάνω μας με τον Φάρο? Δλδ ρε Γιάννη, θες να μου πείς οτι αν είχαμε τον Ράιαν τούλσον αντί για τον βασιλειάδη (δε μιλάω σαν συμβόλαια στον ΠΑΟΚ μιλάω σαν συμβόλαια στη Μάλαγα ξερω γω που θα είχανε παρόμοια), και αυτός θα χεζότανε πάνω του με τον Φάρο? Τον τούλσον σου λέω όχι τον corey Higgins ή τον Ράντολφ του μπαρτζώκα ή τον Μπράουν της εφές. Τον σοφοκλή τον αφήνω τελευταίο, αυτός είναι, τον ξέρουμε, μας ξέρει, τονε βάλαμε να παίζει σε υπερβολικούς χρόνους, το σταματήσαμε έγκαιρα. Χτίσαμε μια επίθεση πάνω του και βάζουμε 69 στο αύριο στην Πυλαία. αυτά.

PS: δεν πιστεύω να μου απαντήσει κάποιος με αυτά τα λεφτά που δίναμε ποιόν ήθελες να φέρουμε. Η δική μου ατζέντα (χωρίς να είμαι ατζέντης) έχει αυτή τη στιγμή που μιλάμε το 70% των παικτών σε ομάδες τουλάχιστον τοπ16 στο eurocup. παίκτες που εδώ μέσα το 99% δεν είχατε ιδέα πού παίζανε (έγραφες εδώ για Β' ισραήλ ή φιλιππίνες, κορέα και ιράν και νόμιζαν οτι μιλάγαμε για τον 2ο παγκόσμιο πόλεμο), ούτε τους είχατε καν ακούσει ξανά...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Τρί 22 Μαρ 2016, 19:51

Δεν αρχίζω να λέω και δικές μου ιστορίες, γιατί βλέποντας το σήμερα και τον τίτλο του τόπικ θα με πάρουν τα ζουμιά. Τρομερές οι ιστορίες σας πάντως ρε μάγκες..Παραθέτω μερικό υλικό σχετικό με τα όσα θυμηθήκατε..

Τρομερό αφιέρωμα για Πέτγουεϊ:

https://xroniakaizamania.wordpress.com/ ... %BF%CE%BD/

Βιντεάκι του, επειδή λέγατε περί καρφωμάτων και αλτικών του δυνατοτήτων γενικότερα..



Καβλωτικόν βίδεο με τις μεγαλύτερες στιγμές της μπασκετάρας μας..



Και γενικά ότι μπορείτε να φανταστείτε από τη χρυσή εποχή και ρετρό φωτογραφίες και εφημερίδες υπάρχει αυτό το blog που νομίζω το αναφέρατε κάπου πιο πάνω..

http://paok-basketballretro.blogspot.gr/

Αλλά και η αντίστοιχη σελίδα στο facebook για ατελείωτες ώρες καψίματος!

https://www.facebook.com/PAOKBasketballRetro/
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 22 Μαρ 2016, 22:31

Θωμα το δικο σου θεμα ειναι με τις Εθνικοτητες των παικτων και τα σχετικα....εγω θα στο πω για μια ακομη φορα.
Φετος ηταν η τελευταια χρονια του 99 και η πιο δυσκολη . Προσπαθησαν να κανουν ομαδα με λιγα χρηματα και πηραν Σερβους που ο Μπανε τους καθυστερει τις πληρωμες και αυτοι δεν δημιουργουν προβλημα.
Πηραμε με ψιχουλα 2 Ελληνες παικτες που επαιζαν μεχρι περσυ Ευρωλιγκα....και παρ ολα αυτα τους κραζουμε γιατι δεν ειχαν χρηματα να παρουν Αμερικανους....δηλαδη αν παιρναμε Αμερικανους και μας αφηναν μετα τον 1 μηνα γιατι ηταν απληρωτοι τι θα λεγαμε?? (μα καλα αυτον πηγαν πηραν που δεν μπορουν να τον πληρωσουν και εφυγε πανω στον μηνα??)
Αν ειχαμε μεγαλομετοχο και δεν εκαναν σωστες επιλογες θα ημουν στο πλευρο σου γιατι διαλλεξαν αυτους και οχι Αμερικανους αλλα με 500 διαρκειας αυτους μπορουν να σου φερουν....οτι εσοδα εχουν απο το πρωταθλημα αυτα διαχειριζονται προσπαθοντας να μην κανουν εξοδα.....τοσο απλα.

Δεν σου κανω επιθεση αλλα αν οταν σε δω στο παλατακι σε σκοτωσα!!! Χαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 22 Μαρ 2016, 23:18

palok έγραψε:φανταστείτε οτι μπαίνει κάποιος σήμερα να διαβάσει τι έγινε στο ματς με το αύριο και να διαβάζει για τον ραντ και τον βαρνερ...


:lol: :lol: :lol: Back to the future

Palok πολλα λες αλλα δε τα λες καθαρα και μπερδευομαι.Φταινε οι παικτες,φταιει ο Σουλης,φταιει η διοικηση,ολοι μαζι? Θες κατι να πεις αλλα ..ζοριζεσαι? :?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 22 Μαρ 2016, 23:32

Ο ιβαν πρεπε να σταματήσει να κανει υπομονη στο μπασκετ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 22 Μαρ 2016, 23:34

:lol: :lol: :lol:

Ρομαν ουτε στα ονειρα σου. 10 σελιδες με Λαυριο . :D
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 22 Μαρ 2016, 23:44

Κατ αν το προσπαθούσαμε με τρολινγκ δεν θα το φτάναμε τόσο μακριά

SM-G920F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 23 Μαρ 2016, 00:43

παντως μπαχαλα δεν ειχε ευτυχως το μπασκετ,επεισοδια εννοω
συγκριτικα με μπαλα,ολα καλα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τετ 23 Μαρ 2016, 02:10

Ρε παιδιά ακόμη κι αυτό, σαν μνημόσυνο είναι. Κατόπιν μιας ήττας που θα γραφτεί στα μαύρα κατάστιχα, το έχουμε ρίξει στις (πανέμορφες ασυζητητί) ιστορίες δίπλα στη φωτιά στις ρίζες ενός γέρικου πλατάνου. Αναπλάθουμε φευγαλέα τον χαμένο χρόνο, που έλεγε μια ψυχή, και η διαπίστωση πως πρόκειται για στιγμές που πέρασαν ανεπιστρεπτί, κάνει την οδύνη ακόμη μεγαλύτερη.

Αυτή την ομάδα την έχω λατρέψει παθολογικά. Ακόμη έχω κρατημένα στο πατρικό τα τεφτέρια όπου κρατούσα τα σκορ από όλους τους αγώνες από το '92 ως το '99. Δεν το γνωρίζαμε τότε, αλλά όλα είχαν τελειώσει στο σουτ του Ραγκάτσι στο ΣΕΦ το '93. Ήταν η στιγμή του όλα ή τίποτα. Η στιγμή που διέγραφες μονομιάς τα πρωταθλήματα των σκουληκόφλωρων και ακύρωνες την επέλαση των κοκκινοπράσινων σιχαμάτων πριν καν ξεκινήσει. Το έχω σκεφτεί ξανά και ξανά στο μυαλό μου το σενάριο και το unhappy end είχε γραφτεί δύο χρόνια πριν, στη μεγαλύτερη αυτοκτονίας ομάδας σε τοπ συλλογικό επίπεδο, στον 5ο και στον 6ο τελικό του πρωταθλήματος του '91. Παίρναμε τον τίτλο πατώντας με 4 σερί νίκες τους φλώρους (από 0-2 το είχαμε κάνει 2-2), γλυτώναμε το δράμα της Ναντ, παίζαμε Πρωταθλητριών το '92, δεν το παίρναμε λόγω παρθενικής συμμετοχής και απειρίας και το '93, ώριμοι πια, κατακτούσαμε τον Όλυμπο. Ένα ντόμινο γεγονότων που κύλησε από τη λάθος μεριά.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 23 Μαρ 2016, 02:15

Δυστυχώς στα μνημόσυνα (όπως λένε) ακούγονται χαλαρά πλέον, οι μεγαλύτερες αλήθειες για τους μακαρίτες!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 23 Μαρ 2016, 09:55

kataramenos5 έγραψε:
palok έγραψε:φανταστείτε οτι μπαίνει κάποιος σήμερα να διαβάσει τι έγινε στο ματς με το αύριο και να διαβάζει για τον ραντ και τον βαρνερ...


:lol: :lol: :lol: Back to the future

Palok πολλα λες αλλα δε τα λες καθαρα και μπερδευομαι.Φταινε οι παικτες,φταιει ο Σουλης,φταιει η διοικηση,ολοι μαζι? Θες κατι να πεις αλλα ..ζοριζεσαι? :?


φυσικά και φταίνε όλοι. πρώτα ο προπονητής και μετά οι παίκτες, ειδικά οι Ευρωλιγκικοί που δεν μπορούν να πάρουνε την ομάδα από το χέρι και να κερδίσουν το λαύριο μέσα στην πυλαία.

PS: δεν έχουμε ομάδα, δεν έχουμε λαό, τι ήρθαμε να κάνουμε στο γήπεδο αυτό?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Τετ 23 Μαρ 2016, 10:05

Aureliano Buendia έγραψε:Δεν το γνωρίζαμε τότε, αλλά όλα είχαν τελειώσει στο σουτ του Ραγκάτσι στο ΣΕΦ το '93. Ήταν η στιγμή του όλα ή τίποτα. Η στιγμή που διέγραφες μονομιάς τα πρωταθλήματα των σκουληκόφλωρων και ακύρωνες την επέλαση των κοκκινοπράσινων σιχαμάτων πριν καν ξεκινήσει. Το έχω σκεφτεί ξανά και ξανά στο μυαλό μου το σενάριο και το unhappy end είχε γραφτεί δύο χρόνια πριν, στη μεγαλύτερη αυτοκτονίας ομάδας σε τοπ συλλογικό επίπεδο, στον 5ο και στον 6ο τελικό του πρωταθλήματος του '91. Παίρναμε τον τίτλο πατώντας με 4 σερί νίκες τους φλώρους (από 0-2 το είχαμε κάνει 2-2), γλυτώναμε το δράμα της Ναντ, παίζαμε Πρωταθλητριών το '92, δεν το παίρναμε λόγω παρθενικής συμμετοχής και απειρίας και το '93, ώριμοι πια, κατακτούσαμε τον Όλυμπο. Ένα ντόμινο γεγονότων που κύλησε από τη λάθος μεριά.


Aureliano μας μαύρισες την ψυχή πρωινιάτικα ρε εσύ! 10 κουτιά αντικαταθλιπτικά θα χρειαστώ για να συνέλθω!
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 23 Μαρ 2016, 10:12

BigBaby έγραψε:Θωμα το δικο σου θεμα ειναι με τις Εθνικοτητες των παικτων και τα σχετικα....εγω θα στο πω για μια ακομη φορα.
Φετος ηταν η τελευταια χρονια του 99 και η πιο δυσκολη . Προσπαθησαν να κανουν ομαδα με λιγα χρηματα και πηραν Σερβους που ο Μπανε τους καθυστερει τις πληρωμες και αυτοι δεν δημιουργουν προβλημα.
Πηραμε με ψιχουλα 2 Ελληνες παικτες που επαιζαν μεχρι περσυ Ευρωλιγκα....και παρ ολα αυτα τους κραζουμε γιατι δεν ειχαν χρηματα να παρουν Αμερικανους....δηλαδη αν παιρναμε Αμερικανους και μας αφηναν μετα τον 1 μηνα γιατι ηταν απληρωτοι τι θα λεγαμε?? (μα καλα αυτον πηγαν πηραν που δεν μπορουν να τον πληρωσουν και εφυγε πανω στον μηνα??)
Αν ειχαμε μεγαλομετοχο και δεν εκαναν σωστες επιλογες θα ημουν στο πλευρο σου γιατι διαλλεξαν αυτους και οχι Αμερικανους αλλα με 500 διαρκειας αυτους μπορουν να σου φερουν....οτι εσοδα εχουν απο το πρωταθλημα αυτα διαχειριζονται προσπαθοντας να μην κανουν εξοδα.....τοσο απλα.

Δεν σου κανω επιθεση αλλα αν οταν σε δω στο παλατακι σε σκοτωσα!!! Χαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


τι σημαίνει κράξιμο, τι σημαίνει κριτική, πολύ μεγάλη κουβέντα. Μπορώ όμως να τη συνοψίσω σε μία φράση: κανένας δεν αγαπάει τον μπασκετικό ΠΑΟΚ όσο εγώ (όχι εγώ εγώ, καταλαβαίνεις τι εννοώ, εγώ, εσύ, εμείς οι 500 τέλος πάντων- όχι αυτοί φυσικά που ήταν ΠΑΟΚ το 93 και το 95 και το 99 και από εκεί και μετά δεν ασχολήθηκαν ξανά...).

από εκεί και πέρα, επαναλαμβάνω τι θα πεί κράξιμο.? εμείς στην ομάδα μου (στην ομάδα εργασίας στην οποία ανήκα, δεν ήμουνα Group leader) στην Αγγλία μαζευόμαστε 25 άτομα κάθε παρασκευή στη 1 και, παρόλο που είμαστε στο τοπ3 στον κόσμο (κάτι σαν oklahoma thunder ξερω γω) κάναμε brain storming να καταλάβουμε γιατί δεν έχουμε γίνει Golden state warriors. δλδ ο εχθρός του εχθρού είναι πάντα το καλύτερο. δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορώ να ασκήσω κριτική σε ανθρώπους που είναι ήδη τοπ. Aν έχει δουλέψει κάποιος κάπου αλλού και αυτό που περιγράφω είναι παράλογο, το θέτουμε under discussion.

όλα αυτά που παραθέτεις για το ποιούς πήραμε είναι δεδομένα αυτή τη στιγμή (έχω γράψει εδώ ανά καιρούς οτι ξέρω λεπτομέρειες για τα παλιά οικονομικά της ομάδας που άλλους, εάν τα μάθαιναν, θα τους σηκωνόταν η τρίχα). Εγώ άλλο λέω: κύριε Tepic, κύριε Βασιλειάδη και κύριε Σχορτσιανίτη (λιγότερο σε αυτόν γιατί είναι ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΟΣ χαρακτήρας), παίξτε μπάσκετ και νικήστε τις ομάδες που ΠΡΕΠΕΙ να νικάτε. Δε λέω κάτι άλλο.

Αν εσύ σε αυτό το οποίο λέω μου αντιπαραθέτεις για παράδειγμα οτι ρε φίλε ο βασιλειάδης δεν μπορεί ΠΟΤΕ να σου πάρει παιχνίδι μόνος του ακόμα και με το Φάρο και με το Λαύριο, ε τότε ας ξανασυζητήσουμε τι σημαίνει για σένα ΜΠΑΣΚΕΤ και τι σημαίνει ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ κλπ κλπ. (για σένα, για παράδειγμα το λέω, μην κολλάς σε αυτό).

PS: δλδ ρε φίλε Tepic σε μία ομάδα που ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ούτως ή άλλως ως ρόστερ, βάνιεις με τον αρκαδικό 15, με τον απόλλωνα 10 με το λαύριο 6. ΓΙΑΤΙ? Δείτε τα στατσ του όλη τη χρονιά. 10-10-10 και μετά 0-3-5-7 και μετά ξανά 10-12-14 και μετά πάλι 4-5-0. Δλδ πόσα θες να μας τρελάνεις να πούμε??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 23 Μαρ 2016, 13:01

Συμφωνω 100% με τον πολυξεριδη παρολο που στην αρχη της σεζον προσπαθουσα να ξεγελασω τον εαυτο μου (μου φαινεται οτι οδηγησα εναν φιλο στην αποχωρηση απο το φορουμ τοτε η τελος παντων ημουν η αιτια) με το οικογενειακο κλιμα που παιζει ρολο στις ομαδες του Σουλη και οτι θα τα δωσουν ολα και τριχες κατσαρες,ισως και να το εκαναν αλλα τελικα να μην μπορουσαν δε ξερω.
Οτι εγινε εγινε δεν αλλαζει κατι τωρα,το σημαντικο ειναι να καταλαβαν τα λαθη τους (αυτα τα περι καθυστερησεων πληρωμων απο τη στιγμη που υπηρχε παντα ο ιβαν για οτι χρειαζονταν τα ακουω βερεσε φιλε μεγαλομωρο) και νομιζω οτι το εκαναν.
Φρεσκα κουλουρια κυριοι,ας κουνησουμε το σεντονι στο μπασκετ αν και με τετοια γκαντεμια ουτε εδω θα δουμε ομιλους. :(
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Λαυρίου 69-75,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 23 Μαρ 2016, 15:31

μνημοσυνα για μια ομαδα που χανει τιτλους,παρα για μια ομαδα που χανει απο λαυριο και φαρο

επιστρεφοντας
εμενα παντοτε μου ειχε καρφωθει στο μυαλο πως για τον μπανε η Ναντ ηταν οροσημο
θυμαμαι μεχρι τοτε ηταν απιστευτος,κορυφαιος,παθιασμενος
μετα την ναντ εγινε περισσοτερο επαγγελματιας
ραγισε το γυαλι
δεν μου το παιρνες απο το μυαλο πως ετσι συνεβη,το εβλεπα στο παρκε
ωσπου τσουπ λιγο καιρο πριν το παραδεχτηκε ο ιδιος σε συνεντευξη!
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης