Π.Α.Ο.Κ. - οσφπ, 99-104, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Tepic
2
10%
Βασιλειάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Marcovic
1
5%
Hatcher
1
5%
Κακαρούδης
12
60%
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
2
10%
Κώττας
2
10%
Duvnjak
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 20

Π.Α.Ο.Κ. - οσφπ, 99-104, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Οκτ 2015, 09:04

Εικόνα VS Εικόνα

O Π.Α.Ο.Κ. εναντίον του πρωταθλητή Ελλάδος και του finalist της περσινής Euroleague!
Ένας πραγματικά δύσκολος αγώνας, ίσως ο δυσκολότερος για φέτος μέχρι σήμερα.
Με δυνατή κερκίδα όμως, βλέπουμε άλλον Π.Α.Ο.Κ. και σε αυτόν τον Π.Α.Ο.Κ. ελπίζουμε στο απίθανο!


Για τραυματίες και απόντες από μεριάς γαύρου δεν βρήκα τίποτα...
Εμείς ελπίζω να είμαστε πλήρεις, παρ'όλο που:

(...) εκτός προπόνησης έμεινε την Πέμπτη ο Ούρος Ντούβνιακ λόγω μυϊκού σπασμού στην πλάτη ενώ δεν συμμετείχε στο πρόγραμμα ο Απόλλων Τσόχλας λόγω εξαγωγής δοντιού. Βγάζουμε και δοντάκια.. :mrgreen:



Τα εισιτήρια ως γνωστόν, κοστίζουν 10 και 15 ευρώ (απέναντι από τους πάγκους χαμηλά), και τα VIP από 25 μέχρι 100.

Σημείο διάθεσης, φυσικά, το Παλατάκι, στις εξής ώρες:
Παρασκευή (30/10): 10:00-19:00
Σάββατο (31/10): 11:00-15:00
Κυριακή (1/11): 11:00-15:00
Δευτέρα (2/11): 10:00-ώρα έναρξης αγώνα

ΑΛΛΑ για την αποφυγή συνωστισμού πριν τον αγώνα και για να μη μπείτε στο ημίχρονο, όπως έγινε με Besiktas, προτιμήστε την αγορά μέσω tickethour, ή στο Γερμανό, ή μέσω EasyPay πωλητές της τράπεζας μΠειραιώς. Σε κάθε περίπτωση, χρειάζεται να δώσετε το ΑΜΚΑ (απλή αναφορά) και ταυτότητα. Το "καπέλο" είναι 1 ευρώ.

Με γεμάτο Παλατάκι, κοιτάμε στα μάτια ΚΑΘΕ αντίπαλο!!!

Το Παλατάκι θα 'ναι καζάνι...
ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑ!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Οκτ 2015, 13:13

Roman πρεπει να παρακολουθεις τις τασεις της εποχης και να προσαρμοζεις το marketing
αναλογα με το κοινο σου αν θες να γεμισει το ..μαγαζι.Με τα "δυσκολος αγωνας ","σας χρειαζεται η ομαδα",
και τα " θα ναι καζανι" δε γινεται τιποτα για υτο δωσε βαση.

Λοιπον τη Δευτερα στις 6μμ στο Παλατακι
θα εχουμε selfoκατασταση.Θα υπαρχουν πυρσοι, καπνοι
και αγριεμενοι συνδεσμιτες(ως φοντο) για να φωτογραφηθειτε μαζι τους.
Θα βγειτε gamaoua κι ολοι θα λενε για την αντριλα που βγαζει η σελιδα σας στο fb.
Μη το χασετε.Οσοι ανεβασουν τη σελφι τους στο σαιτ της ΠΑΕ θα παρουν 10 like
απο Μπανε,Ματζικ,Σηφη και τ αλλα παιδια.Επισης ο νικητης της καλυτερης φωτο
θα παρει το παρακατω δωρο (στριγκακι συλικονης για iphone)

Εικόνα

Φιλουδια
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Οκτ 2015, 14:18

:lol: :lol: :lol: :lol:
Αν χόρευαν οι Volcanoz, θα σε έλεγα εγώ πόσα διαρκείας θα πουλούσαμε και τι προώθηση θα έριχνα εδώ μέσα! 8-)



kataramenos5 έγραψε:Οσοι ανεβασουν τη σελφι τους στο σαιτ της ΠΑΕ


Εδώ είναι Κ.Α.Ε. ρε ποδοσφαιρόφιλε! :twisted: :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 30 Οκτ 2015, 16:30

δευτερα απογευμα με γαυρο
τεταρτη απογευμα μεσα στην ρωσια ( Σαράτοφ )

πολυ λογικο , μπραβο σας τσακαλια
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29884
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Οκτ 2015, 19:13

Η Euroleague είναι πιο σημαντική αφού.

Δευτέρα βράδυ στο πούλμαντο...(?)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Οκτ 2015, 23:49

RoMaN έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Οσοι ανεβασουν τη σελφι τους στο σαιτ της ΠΑΕ


Εδώ είναι Κ.Α.Ε. ρε ποδοσφαιρόφιλε! :twisted: :mrgreen:


Busted ! :oops:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 30 Οκτ 2015, 23:50

Παμε για π βαριά ηττα παντως
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό dtown » Σάβ 31 Οκτ 2015, 12:56

Λιονταρια-Χριστιανοι το ματς.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 31 Οκτ 2015, 14:44

Σας παρακαλώ όλους να με συγχωρέσετε αλλά δεν ασχολούμαι καθόλου με την "σπυριάρα" από τότε που επικράτησε στην Ευρώπη ο νόμος Μποσμάν...Μέχρι τότε ήμουν μπασκετικός όσο ήμουν και ποδοσφαιρικός αλλά όταν πήγα στον πρώτο "μετά Μποσμάν" αγώνα, είδα 5άδα χωρίς Έλληνα και αναρωτήθηκα: Είναι δυνατόν να είναι αυτός ο Π.Α.Ο.Κ. μου αφού κανείς απ αυτούς δεν είναι Π.Α.Ο.Κ.; :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Έφυγα αμέσως απ το Παλέ (τότε ακόμα εκεί είχαμε έδρα) και δεν ξαναασχολήθηκα ποτέ πια!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Στο "Παλατάκι" μας έχω πάει μόνο για το handball κι αυτό γιατί έπαιζα και γω στα νιάτα μου στον Τρίτωνα Θεσσαλονίκης, ο οποίος προήλθε από την "διάλυση" του handball του Π.Α.Ο.Κ. τότε από τον αείμνηστο Παντελάκη και ο οποίος με την κατοπινή διάλυση του πολλά χρόνια μετά αποτέλεσε την βάση του νέου τμήματος handball του Π.Α.Ο.Κ. μας!!!

Και πάλι συγχωρέστε με λοιπόν αλλά θα συνεχίσω να κάνω το ίδιο... :oops: :oops: :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 31 Οκτ 2015, 15:46

Goran, εύχομαι να ξανάρθεις...θα έρθουν ωραία πράγματα.. Δεν εννοώ τα παρακάτω! :mrgreen:

Δώρα και προσφορές για τους φιλάθλους στο ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Για τους φιλάθλους που θα παρακολουθήσουν την Δευτέρα 2 Νοεμβρίου 2015 τον μεγάλο αγώνα του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό (που ξεκινά στις 6μ.μ.), η ΚΑΕ ΠΑΟΚ σε συνεργασία με τους χορηγούς της προσφέρει σημαντικά δώρα. Πιο συγκεκριμένα…

Η εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων “AVANCE RENT A CAR”, Επίσημος Χορηγός της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., προσφέρει σε έναν τυχερό φίλαθλο μία (1) δωρεάν ενοικίαση αυτοκινήτου για δύο (2) ημέρες και για οποιαδήποτε ημέρα επιλέξει.

Τα ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΤΕΟ “AUTECO”, Επίσημος Υποστηρικτής της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., προσφέρει σε έναν τυχερό φίλαθλο έναν ΔΩΡΕΑΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΤΕΟ ή μία δωρεάν αυτόνομη κάρτα καυσαερίων.

Το κατάστημα “Mammy's Creperie”, στην 25ης Μαρτίου 25 στην Θεσσαλονίκη, Επίσημος Προμηθευτής, της ομάδας μας, προσφέρει ένα δωρεάν γεύμα για τέσσερα (4) άτομα.

To “EGNATIA PALACE HOTEL”, Επίσημος Προμηθευτής προσφέρει σε έναν φίλαθλο του Π.Α.Ο.Κ., μία διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο Egnatia Palace Hotel μαζί με δωρεάν χρήση του Wellness Paradise Club Spa.

Οι “ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ», Επίσημος Συνεργάτης της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., προσφέρει σε δύο (2) τυχερούς φιλάθλους μας, ένα (1) βιολογικό καθαρισμό σαλονιού πέντε (5) θέσεων αξίας 120 ευρώ, και ένα (1) καθαρισμό δύο (2) στρωμάτων από ακάρεα αξίας 80 ευρώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Νοέμ 2015, 10:37

Δεν περνά η πουτ...
ΤΙ;;;;;;;;; ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;;;;
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ΩΡΕΣ *ΑΜΙΟΛΕΣ, Μ@ΛΑΚΕΣ ΜΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ!!!!!!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 01 Νοέμ 2015, 11:35

Roman τον Π.Α.Ο.Κ. των Γκίνη, Στρατή, Πολίτη, Καραμβέρη, και Μάνθου Κατσούλη με αλλαγές Δελαπάσχο, Μπακόπουλο, Ζαχαρία Κατσούλη που δεν είχε κανέναν τίτλο τον έχω αναπολήσει πολλές φορές, αλλά δυστυχώς δεν θα ξαναϋπάρξει...

Παρ όλα αυτά εύχομαι πάντα τα καλύτερα για την ομάδα μας γιατί...Π.Α.Ο.Κ. είσαι ΑΦΟΥ...

Σκίστε τον κωλόγ@υρο λοιπόν!!! Το μυαλό μου θα είναι μαζί σας...

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

:pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano:

:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Νοέμ 2015, 01:23

Απώλεια για Ολυμπιακό ενόψει ΠΑΟΚ!

Πρόβλημα της τελευταίας στιγμής προέκυψε στην ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού, ενόψει της αυριανής αναμέτρησης με τον ΠΑΟΚ στο κλειστό της Πυλαίας.

Έτσι όπως ανακοίνωσαν οι ερυθρόλευκοι, αντί για τον Γιάννη Αθηναίου, στην αποστολή βρίσκεται ο νεαρός Βασίλης Τολιόπουλος. Ο Αθηναίου υπέστη ψύξη και δεν υπολογίζεται από τον Γιάννη Σφαιρόπουλο.



Κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο...


http://www.paokmania.gr/stiles/mme/93958-oi-arithmoi-sto-paok-olympiakos

*600 παιχνίδια κανονικής περιόδου στα χρόνια του επαγγελματικού Πρωταθλήματος θα συμπληρώσει ο ΠΑΟΚ. Ο απολογισμός του είναι 357 νίκες και 242 ήττες.

Στο πλαίσιο της Basket League ΣΚΡΑΤΣ και σε σύνολο 68 αγώνων πάντως, οι ερυθρόλευκοι έχουν σαφές προβάδισμα με 50 νίκες έναντι 18 του «Δικεφάλου».

Ειδικότερα στα παιχνίδια της Θεσσαλονίκης όμως η κατάσταση ισορροπείται σε ένα βαθμό με τον ΠΑΟΚ να μετράει 14 νίκες έναντι 18 του Ολυμπιακού.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 02 Νοέμ 2015, 13:52

Ρομαν σε λαθος αγωνες πηγαινεις. :)



Ασπα μιλαμε.Ποιος γαυρος τωρα...

Υγ Περαστικα ρε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Σ.Φ.Π. 02/11 18:00 (Novasports 3)

Δημοσίευσηαπό giannistoumpa4 » Δευτ 02 Νοέμ 2015, 15:03

Αντε ρε Π.Α.Ο.ΚΑΡΑ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ Γ@..ΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ..ΣΤΙΣ 6 Η ΩΡΑ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ..
ΝΟΗΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ 4 ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ Π.Α.Ο.Κ
Π.Α.Ο.Κ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΠΡΟ ΜΗΝ ΤΡΩΣ..
giannistoumpa4
 
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:40

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης