25.Robin Olsen

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 25.Robin Olsen

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Μάιος 2016, 15:02

Σιγά, αυτή η μαλακία θα πλημμυρίσει αργά η γρήγορα..

Εκείνοι πλημμυρίζουν τους δρόμους με νερό, εμείς με ανθρώπους, με ζωντάνια, με κίνηση...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 25.Robin Olsen

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 25 Μάιος 2016, 16:08

Προσωπικά πιστεύω πως θα το μετανιώσουν πικρά στην ΠΑΕ που τον πούλησαν για ψίχουλα. Καλή συνέχεια με υγεία να έχει το παλικάρι. Πήγε σε μια χώρα, που μάλλον και ποδοσφαιρικά, εξυπακούεται ότι σε ο,τι άλλο σύγκριση δεν υφίσταται ούτε για ανέκδοτο, είναι έτη μπροστά. Γλύτωσε ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 25.Robin Olsen

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 30 Μάιος 2016, 10:02

κλειδαμπαρώνει.

πραγματικά μια απο τις πλέον πολυσυζητημένες μεταγραφές των τελευταίων ετών. Αρκετά καλό ταλέντο, εξαιρετικά φυσικά προσόντα για τερματοφύλακα (ύψος + ρεφλεξ) αλλά προσωπικότητα που καμία σχέση δεν ειχε με το έντονο μεσογειακό (και βαλκανικό!) ταμπεραμέντο του ΠΑΟΚ.

Γερός να είναι, καλή συνέχεια στην καριέρα του.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης