Igor Tudor

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό riegel » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:54

giapas έγραψε:Είμαστε για το πεοντα. Μέχρι πριν 2 ώρες οι περισσότεροι ζήταγαν το κεφάλι του Τούντορ και επειδή βγήκε ο Σαββίδης και τον στήριξε , αρχίσαμε τις τούμπες και πάμε όλοι μαζί για μια νέα αρχή.


+++++
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:57

Τι προτείνετε να κάνουμε; Να ναυλωσουμε τσάρτερ και να παμε στο ροστοφ να του χτυπήσουμε το αμαξι για να φύγει;;;


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό riegel » Δευτ 01 Φεβ 2016, 17:59

Thanix έγραψε:Τι προτείνετε να κάνουμε; Να ναυλωσουμε τσάρτερ και να παμε στο ροστοφ να του χτυπήσουμε το αμαξι για να φύγει;;;


Sent from my mind using boobs power

Δεν νομίζω να το έγραψε με αυτη την εννοια ο giapas...
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:15

Υποστήριξη στην επιλογή του Προέδρου στο πρόσωπο σου Ιγκορ.Απέδειξε την αξία σού στην συνέχεια των στόχων.

Στάλθηκε από το HTC Desire 310 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2690
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:16

Κανενας Τουντορ δεν θα βγαλει τη χρονια και εδω θα ειμαστε να το δουμε και δεν θα τη βγαλει γιατι η ομαδα χωρις ενισχυση θα παει απο την μια σφαλιαρα στην αλλη,μακαρι να βγω ψευτης,σε βαθμο μαλιστα που δεν θα χωρα δικαιολογια και χωρις να φταιει μονο ο Τουντορ.Στηριξη στα λογια κυριε Σαββιδη δεν υπαρχει,η πραγματικη στηριξη θελει πραξεις και ικανοποιηση απαιτησεων προπονητη που οπως δηλωσες τοσο ενθερμα στηριζεις.Εγω ειμαι απιστευτα στενοχωρημενος σε βαθμο καταθλιψης και οχι γιατι μενει μεχρι μα φυγει ο Τουντορ,αλλα γιατι χωρις ενισχυση η χρονια τελειωνει σημερα.Ραντεβου το καλοκαιρι για να ζησουμε αλλο ενα παραμυθι απο την αρχη.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24065
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:18

Igor προχώρα!
Την Κυριακή βάλε την Κ20 και τρέλανέ τους όλους!

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό riegel » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:24

joshua έγραψε:Κανενας Τουντορ δεν θα βγαλει τη χρονια και εδω θα ειμαστε να το δουμε και δεν θα τη βγαλει γιατι η ομαδα χωρις ενισχυση θα παει απο την μια σφαλιαρα στην αλλη,μακαρι να βγω ψευτης,σε βαθμο μαλιστα που δεν θα χωρα δικαιολογια και χωρις να φταιει μονο ο Τουντορ.Στηριξη στα λογια κυριε Σαββιδη δεν υπαρχει,η πραγματικη στηριξη θελει πραξεις και ικανοποιηση απαιτησεων προπονητη που οπως δηλωσες τοσο ενθερμα στηριζεις.Εγω ειμαι απιστευτα στενοχωρημενος σε βαθμο καταθλιψης και οχι γιατι μενει μεχρι μα φυγει ο Τουντορ,αλλα γιατι χωρις ενισχυση η χρονια τελειωνει σημερα.Ραντεβου το καλοκαιρι για να ζησουμε αλλο ενα παραμυθι απο την αρχη.


Εδώ συμφωνούμε ... Η ποιότητα του ρόστερ δεν ειναι αυτη που θελουμε να πιστεύουμε (2ο μπατζετ)
Η ομάδα απαρτίζεται κατα κύριο λόγο απο νεαρούς ποδοσφαιριστές .. Κάποιοι το έχουν κ θα εξελιχθούν κάποιοι δεν το έχουν και το ταβάνι τους ειναι εδώ .. Αυτο που λείπει απο την ομάδα ειναι οι προσωπικότητες .
Μια σύγκριση με την ομάδα του Σάντος ειναι αρκετή για να καταλάβει κανεις γιατί σε εκείνη την ομάδα ηταν αρκετό το 1-0 για να διασφαλίσει τη νίκη ενω σημερα δεν έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο και 3 γκολ να βάλουμε.
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:26

Πηρες στηριξη απο τον Ιβαν, που εφαμιλλη της δεν εχει παρει κανενας προπονητης του ΠΑΟΚ με αυτον μεγαλομετοχο.

Συνεχισε τη σκληρη δουλεια που ηδη ριχνεις, γινε λιγοτερο κολληματιας και παραδωσε στον Φρανκ λιστα με παιχτες που κρινεις πως δεν κανουν για τον ΠΑΟΚ που θελεις να φτιαξεις.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:27

Thanix έγραψε:Τι προτείνετε να κάνουμε; Να ναυλωσουμε τσάρτερ και να παμε στο ροστοφ να του χτυπήσουμε το αμαξι για να φύγει;;;


Sent from my mind using boobs power


φυσικά και όχι ρε συ. Απλά είναι αστείο αυτό που γίνεται εδώ μέσα - και κατ'επέκταση στον υπόλοιπο λαό μας.

Σου έχουν πηδήξει τον εγκέφαλο εδώ και πόσες μέρες για το Τούντορ - που μπορεί κιόλας να είναι ακατάλληλος κι αυτή τη στιγμή ο Ιβάν να κάνει τρομερό λάθος που τον κρατάει. Πόσο άμπαλος , κομπλεξικός , εμμονικός , νεκροθάφτης παικταράδων μας , χωρίς να μπορεί να διαχειριστεί τίποτα κλπ κλπ. Αυτή η δουλεία γίνεται με 2 τρόπους... Με πρωτοστάτες αρδ και στη συνέχεια με φερέφωνα μέσα σε οπαδικά φορουμς και μέσα κοινωνικής δικτύωσης αλλά και με αφελείς-ηλίθιους υποστηρικτές που για πλάκα χειραγωγούνται από τις 2 ομάδες που περιέγραψα και καταλήγουν να αποτελούν χειροβομβίδες πραγματικές ... η βλακεία είναι ανίκητη. Κι όλοι μαζί βάζουν νερό στο μυλοο της φαγωμάρας.

Και βγαίνει ο Ιβαν και στηρίζει Τούντορ .. Κι εκεί που περιμένεις σιωπή και μούδιασμα βγαίνουν όλοι και λένε για νέα αρχή και α και ου. Να σου κάνουν το άσπρο μαύρο και να ρίξουν την ευθύνη για το μπουρδέλο που προκάλεσαν σε κάποιον αόρατο εχθρό. Οι ίδιοι που έγραφαν τα "φυγε λίγε" και τα "ακόμα εδώ?"...στοίχημα ότι κολκοτσακαλεοι θα γράψουν τις επόμενες μέρες ότι ευτυχώς πρυτάνεψε η λογική κι ο Σαββίδης κράτησε το προπονητή ως το τέλος της χρονιάς.

Αν κάνεις κανά κλαρίνο σε γκει και πανιώνιο , πάλι εδώ θα είμαστε. Πάλι ο ίδιος κύκλος θα γίνει να το θυμάσαι.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9421
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:31

Κρίμα
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:33

Τωρα giapas που το εξήγησες συμφωνώ απόλυτα!
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό paok87 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:33

giapas ++++
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:36

οκ μειωνεται λιγο η κατασταση μπρδελο


αλλα μια βδομαδα πριν το τηγανοματς ηταν αναγκη να γινουμε κολος με δσ και κοντρα δσ μονο και μονο για να φυγει ο αγγελιδης μπορουσε να φυγει και ετσι στην τελικη


εμεις θα στηριξουμε ο ιβαν δε στηριζει συναισθηματικα και μλκιες ο ανθρωπος ειναι επιχειρηματιας και μαλιστα πολυ πετυχημενος οποτε τον ιτ τον εσωσε η λογικη οπως λεω κι εγω εδω και μερες οτι δε μαρεσει ειναι τραγικος σε πολλα αλλα απο κει μεχρι το γκοου χοουμ εχει πολυ δρομο
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:39

Δλδ ο κόσμος του ΠΑΟΚ είναι τόοοοοσο ηλίθιος,

Δεν έχουμε κρίση , δεν έχουμε μάτια. Μας κάνουν οι αρδ ότι θέλουνε.

Τι κ αν μένω 500+ χμ μακρυά , τι κ αν δεν ακούω ποτέ αρδ τι κ αν δεν ψάχνω με αγωνία όλη μέρα τα σαιτ των αρδ.

Ενας βλάκας είμαι που με καθοδηγούνε τα αρδ.

Α ναι. Επίσης σήμερα ο Ιγκόρ έμεινε επειδή δεν ήθελα να φύγει πριν τον Ιούνη.

Τελικά εγώ τον κράτησα, αλλιώς εγώ (παρασυρμένους απ τους αρδ) θα τον είχα διώξει.

Ωραίο.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Igor Tudor

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 01 Φεβ 2016, 18:41

giapas έγραψε:
Thanix έγραψε:Τι προτείνετε να κάνουμε; Να ναυλωσουμε τσάρτερ και να παμε στο ροστοφ να του χτυπήσουμε το αμαξι για να φύγει;;;


Sent from my mind using boobs power


φυσικά και όχι ρε συ. Απλά είναι αστείο αυτό που γίνεται εδώ μέσα - και κατ'επέκταση στον υπόλοιπο λαό μας.

Σου έχουν πηδήξει τον εγκέφαλο εδώ και πόσες μέρες για το Τούντορ - που μπορεί κιόλας να είναι ακατάλληλος κι αυτή τη στιγμή ο Ιβάν να κάνει τρομερό λάθος που τον κρατάει. Πόσο άμπαλος , κομπλεξικός , εμμονικός , νεκροθάφτης παικταράδων μας , χωρίς να μπορεί να διαχειριστεί τίποτα κλπ κλπ. Αυτή η δουλεία γίνεται με 2 τρόπους... Με πρωτοστάτες αρδ και στη συνέχεια με φερέφωνα μέσα σε οπαδικά φορουμς και μέσα κοινωνικής δικτύωσης αλλά και με αφελείς-ηλίθιους υποστηρικτές που για πλάκα χειραγωγούνται από τις 2 ομάδες που περιέγραψα και καταλήγουν να αποτελούν χειροβομβίδες πραγματικές ... η βλακεία είναι ανίκητη. Κι όλοι μαζί βάζουν νερό στο μυλοο της φαγωμάρας.

Και βγαίνει ο Ιβαν και στηρίζει Τούντορ .. Κι εκεί που περιμένεις σιωπή και μούδιασμα βγαίνουν όλοι και λένε για νέα αρχή και α και ου. Να σου κάνουν το άσπρο μαύρο και να ρίξουν την ευθύνη για το μπουρδέλο που προκάλεσαν σε κάποιον αόρατο εχθρό. Οι ίδιοι που έγραφαν τα "φυγε λίγε" και τα "ακόμα εδώ?"...στοίχημα ότι κολκοτσακαλεοι θα γράψουν τις επόμενες μέρες ότι ευτυχώς πρυτάνεψε η λογική κι ο Σαββίδης κράτησε το προπονητή ως το τέλος της χρονιάς.

Αν κάνεις κανά κλαρίνο σε γκει και πανιώνιο , πάλι εδώ θα είμαστε. Πάλι ο ίδιος κύκλος θα γίνει να το θυμάσαι.


εγω διαφωνω μαζι σου ... μπραβο στο λαο που στηριζει το μεγαλομετοχο αυτο εχω να πω και θελω την ιδια στηριξη οταν θα σουταρει τον ιτ και τον καθε ιτ μετα απ τα κλαρινα που ανεφερες γιατι αν κανει το γιωργομαγκα με γκει και πανθηρες ο ισ ως ψυχρος επαγγελματιας θα τον εχει ετοιμο το διαδοχο και δε θα παιρνει κανενας αγγελιδης τηλ τον αναστασιου ... αλλωστε μετα τη χθεσινη ανακοινωση καταλαβαμε ολοι γιατι εφυγε ο αγγελιδης νομιζω
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες