14.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 01 Αύγ 2012, 11:10

Εγώ για να χαρώ για την παραμονή του θα πρέπει να γνωρίζω ότι έχει δεχιεί μείωση αποδοχών, κάτι που δεν έχει γίνει και ότι έχει συμφωνηθεί κάποιος διακανονισμός εξόφλησης. Όσο αυτά εκκρεμούν το ίδιο συμβαίνει και με την παραμονή του παίκτη, κάτι που είναι εις βάρος και του ιδίου και της ομάδας.
Μάλιστα αυτόν θεωρούσα ως πρώτον υποψήφιο για μεταγραφή, αλλά άλλοι έφυγαν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:05

εδω τωρα αφου εληξε οι αστεια ποινη απο καποιους που εχουν επιλεκτικες ευαισθησιες τι να πρωτοπεις. Εβαλα ενα βιντεακι του γαρδελλη " αιντε σπασε ρε μλκ" εντελως χιουμοριστικα φαγαμε μπαν 2 βδομαδες εβρισες παικτη της ομαδας λεει , την αλλη φορα τον λεω κοντο τρωο μπαν εβρισες παικτη λεει (λες και ειναι 2 μετρα αφου κοντος ειναι) αν τον ελεγα ψηλο σιγουρα θα τρωγα μπαν επειδη ειρωνευτικα παικτη της ομαδας,βλεπω μετα ο αλλος τρωει 4 μηνες μπαν γιατι τον ειπε σαλπιτζιδη στα γρεκαγγλικα. Φυσικα το σουπερ4,ρετσινοπνιχτες,μπερδεμενοι,καρκινοι,πιανολες που γραφονται απο καποιους για οπαδους δεν ειναι ουτε βρισια ουτε παραποιηση ουτε ειρωνια ισως γιατι βαζουν κανα γελακι σμαιλι διπλα ε ? ;) ;) ;) καπως ετσι ,εκει δεν εχει μπαν ουτε διαγραφες ,επισης δεν εχει μπαν αν βριζεις αλλους παικτες ή προπονητες μονο σαλπι και ζαγορ μην πειραξεις και εισαι ελευθερος να κανεις οτι θες ετσι ;) ;)

ενταξει ο κοσμος βλεπει και κρινει μετα μην παραξενευονται καποιοι και κλαιγονται αν τρωνε μπινελικια, τα κερδισαν με την συμπεριφορα τους βεβαια αν ηξερα ποιος περναει την γραμμη αυτη και πουλαει τρελλα θα σκαγα και κανα φρατελλι να του φυγουν τα φρεντοτσινα στον αερα.

Ο αλλος λεει δεν τελειωσε εδω το θεμα,αναμενω τωρα να μου πει πως θα συνεχιστει γιατι ψευτομαγκιες απο το πληκτρολογιο πολυ πουλησαν αλλα...αλλα.

Ο άλλος έχει όνομα. Είσαι σίγουρος ότι θέλεις να συνεχίσεις να γράφεις εδώ ; γιατί με αυτά που λες είναι σα να το κάνεις επίτηδες. Ο κόσμος (αφού θες να τον μπλέξουμε) βλέπει όμως και εσένα να βρίζεις κάποιον. Ο οποίος μάλιστα καλώς ή κακώς είναι και παίκτης της ομάδας. Και για να τα λέμε και όλα, δεν τον έβρισες καν στα ίσα, αλλά το έκανες με πλάγιο τρόπο, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως κάνουν αυτοί που κατηγορείς.
Στο ρεζουμέ τώρα. Δεν πήρες καν χαμπάρι τι έγινε. Και δεν θα σου τα εξηγήσω κιόλας. Αυτή είναι η τελευταία μας επικοινωνία.

Angelheart
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Οσο για τον παικτη ξεπουλησαμε ολη την ομαδα για να πληρωνεται αυτος,φυσικα αυτος δεν εχει σκοπο να πεσει απο τα 800 και πουλαει και την αναλογη τρελλα αφου βλεπει εξωτερικο πανω απο 500 δεν του δινει κανεις οποτε θα τα παρει απο τον ΠΑΟΚ που εχει διοικηση χεσμενη και κοσμο που τον αποθεωνει αν και υθπηρξε προδοτης και πλεον ειναι ο πιο ακριβοπληρομενος παικτης της ομαδας με διπλασιο τουλαχιστον εισοδημα.Βεβαια τον κοντρερας τον διωξαν για να σωθει ο ΠΑΟΚ απο τα 100 χιλιαρικα διαφορασ (400 ζητουσε για ανανεωση) πουλησαν ,αφησαν ελευθερους ο ΔΣ εκει μετεωρος γερα να μας παιρνει τα λεφτα.Με τετοια αποδοση τα αξιζει αλλωστε ετσι δεν ειναι 800 Μητσαρα μην πεφτεις ευρω για την ΠΑΟΚαρα ρε γμτ.
Το αλλο ντε ο καλυτερος ελληνας επιθετικος ,η αποκαλυψη του γιουρο,ο ταχυδυναμος φορ να μην μπορει να φερει σοβαρη προταση απο ομαδα εξω , μια φορτουνα με 450-500 κατι τουρκικες αστειες ως εκει,ποιος μ@λ@κ@ς θα φευγε απο τον ΠΑΟΚ με 800 ή ακομα και 600 που ζηταει ετησιως ως τα 35.Γιαυτο λεμε παρτους τα λεφτα.

Τελος ευτυχως εφυγε αυτος ο μυρωδιας ο Μπολονι και επιτελους θα παιξει στην θεση του με τον Σερ Τζορτ Δωνης, ανετα 40 γκολ και πρωταθλημα τωρα. Ποιος Μπολονι ρε κατεστρεψε τον παικταρα τον εβαζε δεξια να ουμ (βεβαια οτι με χαβο στο 4-4-2 παλι τα ιδια σκατα επαιζε δεν το λεει κανεις,τεσπα....ειπαμε η στανη ειναι μεγαλη και χωραει πολλους).

υγ. Παρακαλω οποιον ειπε οτι θα χει συνεχεια το θεμα να απαντησει γρηγορα γιατι εχω σκοπο να αραξω χωριουδαρα κανα μηνα,οποτε να το κανονισουμε καπως.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό sernikos » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:28

σαν να εχουμε μια καφετερια και ενας σερβιτορος να παιρνει 200 ευρω μεροκαματο χωρις να τα αξιζει πληρως
τι κανουμε αν ειμαστε μετοχοι;
παμε και τον βριζουμε ολοι μερα, βαραμε τους αλλους πελατες και οποιον τολμησει να πλησιασει στο μαγαζι;

ξερω ξερω, ο ΠΑΟΚ δεν ειναι καφετερια, γιαυτο και μεις βριζουμε τα περιουσιακα μας στοιχεια,ετσι μηπως και αποδοσουν καλυτερα, μηπως και βαλουν 50 γκολ και παρουν τη χρυση μπαλα και μεταγραφη στον αμπραμοβιτς με 40 μυρια ωστε να ξεχρεωσουμε απο τα λαμογια που ειχαν τη διοικηση τοσα χρονια και μερικοι ,πολλοι λιγοι ειχαν μεροκαματο

αυτους να κυνηγησουμε φιλε Khaled και οσους κακοδιαχειριζονται τα εσοδα που προερχονται απο το υστερημα μας

διαχρονικα να αριθμησουμε μερικες "μεταγραφες";

κουδας;αναστασιαδης;ζαγορακης;γεωργιαδης;σαλπι;

ο ενας αγαλμα, ο δευτερος προπονητηρα παοκτσακι,ο αλλος σκυλος-προεδρος, ο αλλος τ.δ και ο τελεπας τραγος
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:33

Κ γω δεν ειμαι φαν του αλλα αραδιαζεις ολοκληρο κειμενο κ στην ποδοσφαιρικη του αξια δν αναφερεσαι.Λες μονο οτι επαιξε 4-4-2 με τον χαβο.Πες μου αλλο παιχνιδι εκτος απτα γιαννενα που επαιξε ετσι.Απτην αρχη οχι στο 80 αναγκαστικα.Οσο για τον μπολονι τον θεωρουσε απτους καλυτερους παικτες.

Μονο για τα λεφτα εχεις να πεις τιποτε αλλο.

Sent from my LG-P970
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:39

δεν θεωρω οτι στεκει το παραδειγμα σου πρωτον επειδη οπως ειπες και εσυ αν καποιος βλεπει τον ΠΑΟΚ σαν καφετερια ή οποιαδηποτε αλλη επιχειρηση δεν εχει μυρωδια απο ΠΑΟΚ. Για καποιους ο ΠΑΟΚ ειναι τροπος ζωης και αυτο τα λεει ολα. επισης το παραδειγμα σου θα εστεκε αν ελεγες οτι ο σερβιτορος δουλευαι και παλια εκανε κακο στο μαγαδι και τον κοσμο και μετα τον φεραν πισω αλλα και παλι δεν θεωρω τετοιους παραλληλισμους σοβαρους να γινουν κουβεντα.

Για τα λαμογια και τις διοικησεις που κατασπαταλησαν τα εσοδα του ΠΑΟΚ και σιγουρα ενα σημαντικο ποσοστο του κοσμου τα χω πει πολλες φορες και εγω οπως αλλοι στα καταλληλα τοπικ και εκει επεφταν μπαν και βρισιμο απο αλλους ,τωρα το πουλακι πεταξε η συνεχεια της διοικησης ζαγορακη τους καλυψε ηδη τον κωλο σχεδον ολοκληρωτικα και αν δεν γινει διαχειριστικος ελεγχος απο ανεξαρτητη αρχη ετσι και θα παραμεινει με τις αστειοτητες περι αναπτυξης και οχι εξυγειανσης που μας βαλαν 10 εκ μεσα ,παικτες εναν χρονο απληρωτους,10εκ μετακυλισμνες υποχρεωσεις για φετος κ.ο.κ σε ολα εχω αναφερθει οπως και στο ενδεχοενο λερωμενων κεφαλιων στον οπαδικο τομεα.

τωρα οι συγκρισεις μεταξυ παικτων που ειχαν φυγει ειναι χιλιοειπωμενες και δεν αποσκοπουν καπου νομιζω.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:42

karlat85 έγραψε:Κ γω δεν ειμαι φαν του αλλα αραδιαζεις ολοκληρο κειμενο κ στην ποδοσφαιρικη του αξια δν αναφερεσαι.Λες μονο οτι επαιξε 4-4-2 με τον χαβο.Πες μου αλλο παιχνιδι εκτος απτα γιαννενα που επαιξε ετσι.Απτην αρχη οχι στο 80 αναγκαστικα.Οσο για τον μπολονι τον θεωρουσε απτους καλυτερους παικτες.

Μονο για τα λεφτα εχεις να πεις τιποτε αλλο.

Sent from my LG-P970


δεν μπορω να επαναλαμβανομαι συνεχεια,εχω παραθεσει στο περασμενο τοπικ αναλυτικα ολα τα ματς που επαιξε 4-4-2 ο χαβος και ειναι πολλα.επισης εχω πει και την αποψη μου για την ποδοσφαιρικη του αξια ειδικα σε συναρτηση με τις αποδοχες του αλλα και ξεχωριστα.

Οταν πουλαςκαι ξεπουλας οτι εχει 2 ποδια και χανεις μεσα σε 1 χρονο 10+ παικτες σαφως και θα μιλησω για τα λεφτα.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:43

Αφου θελετε να μιλησουμε για ποδοσφαιρικες αξιες,εχουμε και λεμε,αφησαμε ελευθερο τον Βιτολο για να γλητωσουμε (αν γλητωσαμε) 300.000,διωξαμε τον κοντρερας για να γλητωσουμε τα ιδια και να μην του δωσουμε 400 ισως και λιγοτερα για ανανεωση,πουλησαμε τον βιερινια για να παρουμε οσα μας κοστισε ο Σαλπι για 1,5 χρονο,πουλησαμε τον σταφυλιδη για οσα μας κοστιζει για 1 χρονο ο Σαλπιγγιδης,καναμε 2 μειωσεις στον γκαρσια, αυτο το παικτακι που περασε απο ρεαλ και μιλαν και ηρθε στα 31 του με 600.000 και εφτασε σημερα σε ποσο 200.000 αμοιβης,διωξαμε τον Μουσλιμοβιτς γιατι κριναμε οτι 300.000 ηταν πολλα σε σχεση με το τι προσφερε και ομως υπαρχουν καποιοι που δηλωνουν χαρουμενοι για πιθανη παραμονη ακομα και με την ιδια αμοιβη των 800.000.Αυτο πλεον ξεπερνα τα ορια της διαστροφης,συνδρομο της στοκχολμης λεγεται και να επαναλαβω οτι δεν φερει καμια ευθυνη ο ιδιος ο παικτης για αυτο αλλα αυτοι που τον εφεραν με τα ποσα που τον εφεραν ενω γνωριζαν την τραγικη οικονομικη κατασταση της ομαδας,ακομα και αυτη τη στιγμη οι ιδιοι φταινε που ενω σε πληθος αλλων περιπτωσεων δηλωσαν σαφως οτι η δεχεσαι μειωση η βρες ομαδα στην δικια του περιπτωση δεν εχουν ξεκαθαρη σταση αλλα παλευουν να βρουν τροπο παραμονης.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό sernikos » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:46

πολυ ωραιο και συμφωνω.

η διατηρηση αρνητικου κλιματος κατα του παικτη δ.σ τι κερδος μπορει να αποφερει στην ομαδα;
ας πανε 5,10,100 και να τριξουν τα δοντια στη διοικηση αν το θεωρουν σωστο, στο γηπεδο το μπινελικι ομως
ποιον ευνοει;εμας ή τους αντιπάλους;

η ερωτηση παει και στον Joshua
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:48

KilledByDeath_4 έγραψε:
δεν μπορω να επαναλαμβανομαι συνεχεια,εχω παραθεσει στο περασμενο τοπικ αναλυτικα ολα τα ματς που επαιξε 4-4-2 ο χαβος και ειναι πολλα.επισης εχω πει και την αποψη μου για την ποδοσφαιρικη του αξια ειδικα σε συναρτηση με τις αποδοχες του αλλα και ξεχωριστα.

Οταν πουλαςκαι ξεπουλας οτι εχει 2 ποδια και χανεις μεσα σε 1 χρονο 10+ παικτες σαφως και θα μιλησω για τα λεφτα.



Ρε αδερφε συγνωμη αλλα μου φαινετε αλλους αγωνες βλεπαμε.Πες μου σε παρακαλω αλλου δυο αγωνες που επαιξε δευτερος φορ
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό sernikos » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:49

joshua έγραψε:Αφου θελετε να μιλησουμε για ποδοσφαιρικες αξιες,εχουμε και λεμε,αφησαμε ελευθερο τον Βιτολο για να γλητωσουμε (αν γλητωσαμε) 300.000,διωξαμε τον κοντρερας για να γλητωσουμε τα ιδια και να μην του δωσουμε 400 ισως και λιγοτερα για ανανεωση,πουλησαμε τον βιερινια για να παρουμε οσα μας κοστισε ο Σαλπι για 1,5 χρονο,πουλησαμε τον σταφυλιδη για οσα μας κοστιζει για 1 χρονο ο Σαλπιγγιδης,καναμε 2 μειωσεις στον γκαρσια, αυτο το παικτακι που περασε απο ρεαλ και μιλαν και ηρθε στα 31 του με 600.000 και εφτασε σημερα σε ποσο 200.000 αμοιβης,διωξαμε τον Μουσλιμοβιτς γιατι κριναμε οτι 300.000 ηταν πολλα σε σχεση με το τι προσφερε και ομως υπαρχουν καποιοι που δηλωνουν χαρουμενοι για πιθανη παραμονη ακομα και με την ιδια αμοιβη των 800.000.Αυτο πλεον ξεπερνα τα ορια της διαστροφης,συνδρομο της στοκχολμης λεγεται και να επαναλαβω οτι δεν φερει καμια ευθυνη ο ιδιος ο παικτης για αυτο αλλα αυτοι που τον εφεραν με τα ποσα που τον εφεραν ενω γνωριζαν την τραγικη οικονομικη κατασταση της ομαδας,ακομα και αυτη τη στιγμη οι ιδιοι φταινε που ενω σε πληθος αλλων περιπτωσεων δηλωσαν σαφως οτι η δεχεσαι μειωση η βρες ομαδα στην δικια του περιπτωση δεν εχουν ξεκαθαρη σταση αλλα παλευουν να βρουν τροπο παραμονης.



εχω την εντυπωση οτι τα νουμερα που εβαλες ειναι κατα τις μειωμενα...ο βιτολας μας χαρισε;300 αλλα επαιρνε 600+εφορια για να μην μπορει να κανει πασα στα 2 μετρα..ειδες στο βαζελο παγκο τρωει για να παιζει ο γκουνας και ο γαζελας απο τη μοζαμβικη..απλα με μας ειχε κουμπωσει με παυλαρα και φαινοταν υπερηχητικος
τα ιδια πανω κατω αλλα με αδιαμφισβητητη αξια του κοντρερας
Άβαταρ μέλους
sernikos
 
Δημοσιεύσεις: 803
Εγγραφή: Πέμ 19 Μαρ 2009, 00:25
Τοποθεσία: Serres

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:51

Ρε joshua κανεις δν διαφωνει τα800 ειναι πολλα για τον σημερινο ΠΑΟΚ.Αλλα αυτο ειναι λαθος της διοικηση.Σε ρωτησα κ χθες αγωνιστηκα τι του καταλογιζεις;

Sent from my LG-P970
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό KilledByDeath_4 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:54

και σε αυτο εχω απαντησει αν και ειπα οτι στο ηθικο κομματι δεν θα αναφερομαι για να μην μπλεκουν τα πραγματα και ανακυκλωνουμε. Πρωσοπικα εγω τον βριζω και θα το συνεχισω για τον λογο της προδοσιας και κυριως οτι με την επιστροφη του συνεχισε το ψεμα και δεν ζητησε ποτε συγνωμη.Αν το ειχε κανει θα θεωρουσα οτι οντως μετανοιωσε.δεν ειναι το θεμα εγω ομως αλλα η παρουσια του παικτη στην ομαδα και κατα ποσο συμφερει αγωνιστικα,οικονομικα και οπαδικα ας επικεντρωσουμε σε αυτο.

karlat85 έγραψε:
Ρε αδερφε συγνωμη αλλα μου φαινετε αλλους αγωνες βλεπαμε.Πες μου σε παρακαλω αλλου δυο αγωνες που επαιξε δευτερος φορ


Σερρες και δυο ματς με Ολ. Βολου. σου δωσα και ενα δωρο.
PAOK_1974_Athens
Άβαταρ μέλους
KilledByDeath_4
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:55

sernikos έγραψε:εχω την εντυπωση οτι τα νουμερα που εβαλες ειναι κατα τις μειωμενα...


Τα νούμερα του Joshua, ελάχιστη σχέση έχουν με την πραγματικότητα. Και αμοιβή του Σάλπι επίσης :mrgreen:
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4
 
Δημοσιεύσεις: 5765
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό Quefor » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:57

KilledByDeath_4 έγραψε:........
υγ. Παρακαλω οποιον ειπε οτι θα χει συνεχεια το θεμα να απαντησει γρηγορα γιατι εχω σκοπο να αραξω χωριουδαρα κανα μηνα,οποτε να το κανονισουμε καπως.


Πότε είπαμε λοιπόν ξαναησυχάζει το τόπικ?
Quefor
 
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2009, 20:02

Re: 9.Δημήτρης Σαλπιγγίδης

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 01 Αύγ 2012, 12:58

karlat85 έγραψε:Ρε joshua κανεις δν διαφωνει τα800 ειναι πολλα για τον σημερινο ΠΑΟΚ.Αλλα αυτο ειναι λαθος της διοικηση.Σε ρωτησα κ χθες αγωνιστηκα τι του καταλογιζεις;

Sent from my LG-P970


Υπαρχει ανθρωπος που να αρνειται οτι αγωνιστικα η παρουσια του στον ΠΑΟΚ ειναι τουλαχιστον μετρια?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες