Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Συζήτηση για το βασικό στάδιο της προετοιμασιας, τις καθημερινές προπονήσεις και τους τραυματισμούς των παιχτών

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Τρί 23 Σεπ 2014, 15:32

θεωρω η ομαδα θελει και 1 ακομα ποιντ γκαρντ τυπου μακκολουμ..παντως κ φετος βλεπω πολυ καλη δουλεια :)
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 23 Σεπ 2014, 17:53

Ο αποστολίδης υπέγραψε κάπου?? παίζει ακόμα βάζελο???
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 23 Σεπ 2014, 21:52

Στο γήπεδο άκουσα τα εξής:1. Ετσι οπως ειμαστε δεν υπάρχει περιπτωση να προσθέσουμε παίκτη. 2. Με αλλα 300 διαρκείας μαλλον θα παρουμε παικτη...
Καλη εντυπωση απο Σαλούστρο και Βον
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 23 Σεπ 2014, 21:55

Θέλει δουλειά ακόμα

Ηττα με 67-76 και μέτρια εμφάνιση του ΠΑΟΚ στο φιλικό με την Γκαζιαντέπ

Με τον Κώστα Χαραλαμπίδη να προφυλάσσεται για προληπτικούς λόγους και τον Κάρτερ να μην αγωνίζεται καθόλου στο δεύτερο ημίχρονο, ο ΠΑΟΚ ηττήθηκε από τη Γκαζιαντέπ, δείχνοντας ότι ακόμα ψάχνει τη χημεία του.

Η νέα ομάδα του Σούλη Μαρκόπουλου, ψάχνει ακόμα τα πατήματα της, κάτι που φάνηκε σήμερα απέναντι στους πιο έτοιμους και ανέτοιμους Τούρκους. Ο ΠΑΟΚ μπήκε μουδιασμένα και βρέθηκε από το πρώτο λεπτό πίσω στο σκορ χωρίς να καταφέρει να περάσει μπροστά, ποτέ.

Ο Οντουμ ψάχνει ακόμα ρυθμό και αναλώθηκε σε αρκετά λάθη (και) σήμερα, ο Κάρτερ έπαιξε λίγο στο πρώτο ημίχρονο, ένιωσε κάποιες ενοχλήσεις και προτιμήθηκε να μην αγωνιστεί άλλο, ενώ ο Χαραλαμπίδης δεν έπαιξε καθόλου για τον ίδιο λόγο. Περιφερειακό σουτ δεν υπήρχε για τον ΠΑΟΚ και έτσι το βάρος πήγε κάτω από το καλάθι με τους Βον και Λάνγκφορντ να έχουν τις στιγμές τους, αλλά μέχρι εκεί…

Οι Τούρκοι του Γιούρι Ζντοβτς ήταν σαφώς πιο έτοιμοι και επέβαλλαν το ρυθμό τους από το πρώτο λεπτό. Με ένα ξέσπασμα στις αρχές του τέταρτου δεκαλέπτου, όταν ο ΠΑΟΚ έκανε πολλά λάθη στην περιφερειακή του άμυνα, ξέφυγαν στο σκορ και το κράτησαν άνετα, μέχρι το τελικό 67-76.

http://www.paok24.com/mpasket/2172/thelei-douleia-akoma
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Σεπ 2014, 23:22

Μετά από χρόνια Παλατάκι! Δεν είχα καταλάβει πόσο με έλειψε η γηπεδάρα μας!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Φιλικό είναι, δεν πειράζει που χάσαμε.. Με χάλασε ο λίγος κόσμος στο γήπεδο (500; 800; δεν ξέρω), αλλά ελπίζω στο μέλλον να στρώσουν τα πράγματα.. Θα προσπαθήσω να μη λείψω σε κανένα εντός (που καλύπτει το White διαρκείας μου..)!

Τον 44 τους τον κοντό τον μάτιαξα.. Του φώναζα "*ούστη κοντέ" και άλλα τέτοια όμορφα όταν είχε τη μπάλα και μετά τραυματίστηκε! :mrgreen: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 23 Σεπ 2014, 23:55

Παιδιά όσοι πήγατε, γράψτε κάτι. Ποιός έπαιξε στο 2 σήμερα??? Πώς ήταν ο Odum??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Σεπ 2014, 00:03

Όταν μάθω basket, θα σε πω ποιος έπαιξε και στο 2 και στο 5... :oops:
Πού θα πάει όμως ρε, θα μάθω!!

O Odum δεν έπαιξε τόσο καλά όσο περίμενα, αλλά ακόμα σε περίοδο προετοιμασίας είμαστε, υπομονή.. Γενικά δεν ξεχώρισα κάποιον δικό μας σήμερα, μέτρια η απόδοση της ομάδας..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 24 Σεπ 2014, 03:01

RoMaN έγραψε:...Του φώναζα "*ούστη κοντέ" ...

:lol: :lol: :lol: :lol:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Σεπ 2014, 07:43

Όταν το φώναξα πρώτη φορά με στραβοκοίταξαν μερικοί, μετά είδαν πού κοιτούσα και σταμάτησαν να με κοιτάνε.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 24 Σεπ 2014, 15:12

to 44 o κοντός Τούρκος ήταν χειρότερος από ότι θα μπορούσα να είναι κάποιος από τη μπασκετική παρέα μας στην κερκίδα... νομίζω ο free ή ο dennis θα τον είχαν άνετα...χα χα . δηλαδή έκανε τραγικά λάθη, δεν έβαλε σουτ, γενικά ήταν θετικότατος για μας...

από την άλλη ο ΠΑΟΚ...δύσκολο να πεις πολλά, σφιγμένη η ομάδα, μυικά οι παίκτες και τακτικά οι προπονητές. ΕΠΡΕΠΕ να δοκιμαστούν διάφορα σχήματα, σε ζευγάρια ας πούμε οι ψηλοί, διάφορες άμυνες, διάφορα συστήματα επίθεσης κτλ...έσπαγε έτσι ο όποιος ρυθμός συνέχεια, ενώ και όσοι ζεσταίνονταν και παίζαν καλά αλλάζανε συχνά...έτσι,μπροστά σε ένα σαφώς πιο ποιοτικό και έτοιμο αντίπαλο έγινε βουνό η προσπάθεια να κυνηγάνε στο σκορ 4 ως 7 πόντους...έλειπε το σκορ από την περιφέρεια, ο Μπιδης δεν έπαιξε, ο Λιάπης κοιτούσε μόνο την άμυνα (οι μαύροι τον παίξανε εύκολα στη δύναμη) και το μόνο του σουτ πήγε αιρμπολ, ο Δέδας έχασε καμιά 5-6 σουτ αφού το τράβηξε πολύ, ο κάρτερ άρχισε καλά αλλά βγήκε με πόνους και πήγε ντύθηκε, ο Τζέικ σούταρε πρώτη φορά (κι εύστοχα) στο 35...
και αφού πω ότι επιθετικά Βον και Κακαρούδης είναι πολύ δυνατοί, το έχουν ρε παιδί μου, και ο Βον κάτι λευκά τουρκάκια κροατάκια κλπ. τα κατάπιε για πλάκα και στην άμυνα και στα ριμπαουντ, πάμε στο κυρίως θέμα μου τον Όντουμ:
εν γένει απογοητεύτηκα...θυμήθηκα τους 2 κατσίκηδες που είχαν έρθει για αντιγκάληδες και φοβόνταν να σουτάρουν μόνοι στην κορυφή του τριπόντου... όχι δεν του έκατσε τέτοιο σκηνικό, μη σας τρομάζω, αλλά εγώ αυτό θυμήθηκα και αυτό δεν είναι καλό.
Εξηγώ:είδα το απόλυτο άγχος του άσσου να κατεβάσει και να δώσει το σύστημα και την πρώτη πάσα. Αυτό ίσως είναι καλό για τον Σούλη, για μένα ως θεατή (μπάσκετ = θέαμα) ήταν μονότονο, βαρετό. Δεν είδα να έχει ο παίκτης τσαγανό, να περάσει τον αντίπαλο, να δημιουργήσει κατάσταση στην αντίπαλη άμυνα, τίποτα.Επίσης από λάθη του στο ξεκίνημα στην 1η πάσα κάναν οι άλλοι αιφνιδιασμούς...και προφανώς εππηρεάστηκε αρνητικά. Α έβαλε κι ένα μπάσιμο στην αρχή στυλ Καυκή...σε άλλες καταστάσεις αιφνιδιασμού (ελάχιστες είχαμε) μπλέχτηκε και δεν έκανε τίποτα θετικό ή ευρηματικό...για να είμαι δίκαιος , οι άλλοι είχαν πανάκριβους κι απίστευτους μαύρους στον άσσο (από Ισπανία, στυλ Μπαιρον Ντίνκινς παικτούρα) και στο 3 (πρώτο σκόρερ σε κάποια λίγκα είπε ο ραδιο Κλείτος) , κι ένα μινι σεντερ Χαινς wannabe. Αυτοί οι τρεις δημιουργούσαν συνέχεια πιεστικές καταστάσεις στην άμυνά τους και μας είχαν δέσει κόμπο. Πολύ καλή άμυνα, όπως θα περίμενα από τον Ζντοβς δηλαδή.
Γενικά το καλό είναι ότι κρατηθήκαμε στο σκορ μέχρι το τέταρτο 10λεπτο που μας έφυγε στους 15, κλείσαμε στο -9 με άστοχο τελευταίο σουτ, δεν παίξαμε πολύ με τους παίκτες που τραβούσαν , βγάλαμε 3ο δεκάλεπτο μόνο με Έλληνες και με μικρούς Λιάπη Κώττα (νέος Καλλές;; κοντά είναι) μέσα, και σίγουρα θα είχαμε καλύτερη άμυνα με Κάρτερ μέσα που βγήκε πολύ νωρίς...
τα θετικά :1) Σαλούστρος (νέος Παλεκάνος στυλ), πολύ ενέργεια άλμα αντίληψη, θέλει εμπειρίες και να μη καμπουριάζει... πάντως για φέτος σίγουρα αποκάλυψη.
2)Βον:κυρίαρχος μαύρος σκιάχτρο, πολλά χρόνια έχουμε να δούμε (στο διαγωνισμό κερκίδας για τα πιο καλαμάκια λεπτά ποδαράκια έχασε από τον αεροπλανοφόρο Πέτγουει -τον προπέρσινο όχι τον παλιό-και τον all time winner Antony Cook.
3) Kακαρούδης θα είναι καλός διάδοχος Τσαιρ
4) Κάρτερ Δέδας Μαργαρίτης και λογικά Χαραλαμπίδης στα στάνταρ που τους ξέραμε...


αρνητικά:
*αν η ομάδα δεν τρέξει δεν έχουμε να δούμε από τον Όντουμ τίποτα κοντά στα περσινά μαγικά του Κούπερ...
*Δεν βλέπω εξέλιξη-βοήθειες από τον Λιάπη και φοβάμαι ότι άλλος ένας Γιαννακίδης (οριακά επαρκής για ΠΑΟΚ) θα μας βγει...
*ο Τσόχλας επιβάλλεται να είναι βελτιωμένος από πέρσι αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το πιστεύει ή έχει ψυχή να βγάλει...
*ΟΛΗ Η ΠΕΝΤΑΔΑ αλλαγμένη από πέρσι, κάποια παιδιά στα 200 άτομα ομολογούσαν ότι δεν γνωρίζουν κανένα παίκτη...όπως καταλαβαίνετε αρνητικό έρεισμα για τον κόσμο...


ΥΓ ξανασκέφτομαι για τον Τζέικ: έχει κορμί, τεχνική, δεν έχει καμία σχέση με τους κουτσούς των προ κουπερ ετών, μπορεί όμως να ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ και όχι να κάνει το νεροκουβαλητή της μπάλας ως το κέντρο...αρκεί λοιπόν το τεχνικό τιμ να μην τον πνίξει με την τακτική...ας δει και τον Τσόχλα, που μπάσκετ καλό δεν ξέρει αλλά στο να πάρει επιθετική πρωτοβουλία δεν έχει κανένα πρόβλημα ... :))

ΥΓ 2 τόσα ξέρω τόσα καταλαβαίνω τόσα σας λέω, όπως πολλάκις έχω πει στα αλήθεια ξέρω ελάχιστο μπάσκετ μπροστά σε άτομα που διαβάζω και θαυμάζω εδώ μέσα..έχω σταματήσει 16 ετών από τις ομάδες και φέτος στα 43 λέω να παίξω ξανά κάπου στα χωριά των Σερρών...πιο πολύ τα γράφω για να βγει κάποιος να με διορθώσει και να έχει και ζωή το φόρουμ και να τα λέμε για την καψούρα μας...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 24 Σεπ 2014, 15:26

KalamarGiannis έγραψε:*ΟΛΗ Η ΠΕΝΤΑΔΑ αλλαγμένη από πέρσι, κάποια παιδιά στα 200 άτομα ομολογούσαν ότι δεν γνωρίζουν κανένα παίκτη...


Ε ρε παλοκ που θέτε. Ελπίζω σε 2 χρόνια να τα λέμε από κοντά ;)

PS: η μπάλα πάει στο ποστ στη 2η- 3η πάσα?? Πολύ μαύρα μας τα πες για jake ρε. Θα στρώσει, είναι καλός παίκτης.

Στο 2 ποιός έπαιξε αφού ήταν εκτός μπίδης κάρτερ?? Ο λιάπης 1 σούτ ?? σε πόσο χρόνο??

Ο κώττας έχει ταλέντο, εγώ θα τον ξεκίναγα στα ματς ως garbage time και επίσης θεωρώ οτι μπορεί να δώσει , στις αρχές του ματς που οι άμυνες δεν είναι διαβασμένες, 2 3 υπερπολύτιμα καλάθια :shock:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Σεπ 2014, 15:45

KalamarGiannis έγραψε:ΥΓ 2 τόσα ξέρω τόσα καταλαβαίνω τόσα σας λέω, όπως πολλάκις έχω πει στα αλήθεια ξέρω ελάχιστο μπάσκετ μπροστά σε άτομα που διαβάζω και θαυμάζω εδώ μέσα.. (...) πιο πολύ τα γράφω για να βγει κάποιος να με διορθώσει και να έχει και ζωή το φόρουμ και να τα λέμε για την καψούρα μας...


Μακάρι να μπορούσα κι εγώ να εκφράσω έτσι γνώμη για το basket.. Αρχίζοντας από φέτος, θα προσπαθήσω να το μάθω βλέποντας αγώνες και διαβάζοντας τις εδώ κουβέντες, ώστε να μπορέσω να συμμετέχω περισσότερο σε συζητήσεις για το basket του Π.Α.Ο.Κ.!

Προς το παρόν οι εκφράσεις μου θα 'ναι "Καλά (δεν) παίξαμε", "Ωραία η καινούρια φανέλα", "Ωραίες παρουσίες στη κερκίδα", "πολύ ψηλό είναι το καλάθι" και άλλα τέτοια.. :mrgreen:

Κάτι κορίτσια που κάθονταν σε ξεχωριστές θέσεις, ακριβώς μπροστά στη κερκίδα απέναντι από τους πάγκους, η γυναικεία ομάδα basket δεν ήταν;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47076
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 24 Σεπ 2014, 19:21

Γιαννη με απογοητευσες λιγο με τον jake αν και οπως εχω γραψει ηδη στο τοπικ του μας προετοιμασαν και ο ματζικ και ο Σουλης με τις δηλωσεις τους,απλα ηλπιζα το συμπερασμα μου να ηταν λαθος.
Οσο για τον Κωττα αυτο το νεος Καλες τι το ηθελες μου εκανες τη καρδια περιβολι.
Για τον Langford δεν εγραψες τιποτα τοσο απαρατηρητος περασε;
Για Κακαρουδη το περιμενα,απο αυτα που ειχα δει μου θυμιζε πολυ τον Μαργαριτη πολυ μαχητικος παικτης.
Εγω το μονο που ελπιζω και ευχομαι ειναι η ομαδα να εχει τη περσινη χημεια δηλαδη να ταιριαζουν οι παικτες μεταξυ τους,για τα αλλα εχω εμπιστοσυνη στον Σουλη.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τετ 24 Σεπ 2014, 23:49

τον Λάγκφορντ τον ξέχασα, δεν τον συμπαθούσα από πέρσι ως αντίπαλο...είναι κάπως χονδροκώλης και θα μπορεί να κάνει σκριν αλά Μπατίστ...χι χι... γενικά το στοιχείο του είναι η δύναμη, είναι σοβαρός και μπορεί να κάνει αρκετά πράγματα σε καλό επίπεδο, αλλά μέχρι εκεί...με χαλάει πολύ που δεν καρφώνει σε φάσεις μόνος του αλλά κάνει λευαπ...αντιθέτως με το Βον θα στενάξουν τα καλάθια γιατί το ψάχνει το εμφατικό κάρφωμα και τον γούσταρα πολύ...επίσης οι
μαύροι και κυρίως ο Βον αλλά και ο Σαλού, πηδάνε ψηλά κι επιτέλους έχουμε αεράμυνα, κάτι που έλειπε όλα τα χρόνια...
για τον Τζέικ μη μαυρίζουμε ακόμα, υπάρχουν ελπίδες γιατί είναι αρτιος τεχνικά και σωματικά, συγκεντρωμένος στην άμυνα και συνετός...θα την κουμαντάρει την ομάδα, απλά δεν είδα κάτι που να μου κάνει κλικ, εκείνη τη μαγκιά του Ντόνι ας πούμε ρε παιδί μου, ή τη φαντασία του DJ, ΟΚ είναι διαφορετικός παίκτης ας περιμένουμε να δούμε τα καλά του...το μόνο σίγουρο είναι ότι πρέπει λίγο να έχει ελευθερία, να μη καταντήσει σαν εκείνον το Ράιτ με την Κινέζα σύζυγο, που κουβαλούσε τη μπάλα αργά ως το κέντρο κι έψαχνε με το ζόρι την πάσα στο Λάζο γιατί έτσι [έπρεπε]

τώρα που το λες Θωμά ναι η μπάλα πήγαινε μέσα με 2-3 πάσες, γενικά η κυκλοφορία μας δεν είχε πρόβλημα , δηλ. Κάρτερ Σαλού κλπ. ήταν καλό σκαλί ...

για πείτε, τι παίκτες περισσεύουν από νιονιο αν δεν πάρει πιστοποιητικό;; γλυφόμασταν με τον big baby για καμιά προσθήκη...

για τα κορίτσια του γυναικείου μπάσκετ που ήταν ακριβώς μπροστά μας, αναστέναξαν τα κινητά... ψάχναμε στο internet ...ότι και να σας πω παιδιά είναι λίγο, αυτή η μεταγραφή η Κατωπόδη αλλά και οι άλλες μεγάλο κίνητρο για διαρκείας και στο γυναικείο!!
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Προετοιμασία και φιλικοί αγώνες 2014-2015

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 25 Σεπ 2014, 00:11

Ωραίος ο καλαμαργιαννης

Γενικά μάλλον και λογικά θ αργήσουμε να βρούμε ρυθμό
Μακάρι να ταιριαξουν´
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προετοιμασία-Προπονήσεις-Τραυματισμοί

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες