16. J.R. Bremer

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 16. J.R. Bremer

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 10:38

http://www.paokbc.gr/news/news/4109

Χωρίς Κακαρούδη και Bremer ως το τέλος σεζόν

Ο σοβαρός τραυματισμός του Κώστα Κακαρούδη και η χρήση από τον J.R. Bremer ενός όρου του συμβολαίου που είχε με τον ΠΑΟΚ, αναγκάζει την ομάδα μας να συνεχίσει ως το τέλος της σεζόν χωρίς να μπορεί ο Σούλης Μαρκόπουλος να τους υπολογίζει στα αγωνιστικά του πλάνα.

(...)

Ο J.R. Bremer έκανε χρήση ενός όρου που υπήρχε στο συμβόλαιό του και αποφάσισε να αποχωρήσει από την ομάδα μας και να συνεχίσει την καριέρα του στην Τουρκία. Καλή του επιτυχία. Δυστυχώς οι εκτός λογικής ανατροπές που προέκυψαν στο πρόγραμμα της ομάδας, δεν επέτρεψαν την παρουσία του σε όλα τα παιχνίδια στα οποία επρόκειτο να αγωνιστεί, σύμφωνα με τον αρχικό σχεδιασμό. Τα κενά που δημιουργούνται στο ρόστερ της ομάδας, θα καλυφθούν το συντομότερο δυνατό και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.



Κλειδώνει σύντομα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 16. J.R. Bremer

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 21:30

Καλή συνέχεια!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 16. J.R. Bremer

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 14 Μάιος 2015, 22:17

Ανλόκ και ουέλκαμ μπακ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 16. J.R. Bremer

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 23 Σεπ 2015, 22:45

Λοκ και αντίο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης