13.Jake Odum

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 13.Jake Odum

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 02 Ιούλ 2015, 18:20

Αυτος την εκανε αντε φτανει, κουπερ δεν ητανε ουτε θα γινει!


Στην Μπέιροϊτ ο Οντουμ

Ο Τζέικ Οντουμ αποτελεί παρελθόν από τον ΠΑΟΚ και θα συνεχίσει την καριέρα του στην Μπέιροϊτ.
Ο Τζέικ Οντουμ την νέα σεζόν θα αγωνίζεται με την φανέλα της Μπέιροϊτ... Ο Αμερικανός σύμφωνα με την ιστοσελίδα sportando.com συμφώνησε με τους Γερμανούς, κάτι που δεν διαψεύδεται από τον ατζέντη του. Ετσι ο Οντουμ αποτελεί παρελθόν από τον ΠΑΟΚ (στους "ασπρόμαυρους" το προηγούμενο διάστημα υπήρχε μια συγκρατημένη αισιοδοξία πως θα μπορούσε να παραμείνει στην ομάδα), ο οποίος ήθελε να διατηρήσει στο ρόστερ του τον Αμερικανό αλλά ο τελευταίος επέλεξε να μετακομίσει στην Γερμανία. Η συμφωνία του Οντουμ με την Μπέιροϊτ είναι για έναν χρόνο.

contra.gr

Εικόνα
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 13.Jake Odum

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 03 Ιούλ 2015, 18:20

Σε ευχαριστώ για την απίστευτη καύλα στο buzzer beater με την Α.Ε.Κ.!!

Συγγνώμη που κάνω "χρήση αξιώματος" και postάρω μετά το λουκέτο, αλλά όφειλα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης