Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Bremer
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Langford
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λιάπης
1
9%
Carter
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
10
91%
Κώττας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Odum
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Vaughn
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Χαριτόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 11

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dtown » Τρί 26 Μάιος 2015, 23:56

o Γκιστ.Τελος παντων.Δεν μπορω να δεχτω οτι χασαμε με 28 ποντους επειδη ειχαμε απεναντι μας ενα μεγαθηριο.Φυσικα και δεν ειναι ΑΓΟΡ,φυσικα και ηταν φαβορι αλλα οχι οτι μπαινεις στο παρκε και σκεφτεσαι "που να κοντραρεις τον Μποχωριδη,τον Μπλουμς και τον Χαραλαμποπουλο".Περισυ κοντρα σε πολυ καλυτερο βαζελο τους βγαλαμε την ψυχη.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 26 Μάιος 2015, 23:59

dtown για το αν παίζουν οι φανέλες ή όχι μπάσκετ επίτρεψέ μου να έχω ιδία άποψη. τι λές? έχω την εμπειρία να το κάνω?

PS: έχω δεί τόσο warriors τα τελευταία 4 χρόνια που δεν σχολιάζω καν αυτό που λές. έβαλες και τον Gist μέσα που τον αλλάξανε με τον Morgan ενώ για παράδειγμα δεν λέω τσιμουδιά για τις απουσίες Vaughn (ο ένας εκ των 2 ψηλών που μπορεί να αμυνθεί σε Pick@roll) και του αρχηγού μας Μπίδη (για το αν είναι αρχηγός μέσα στο παρκέ ο Μπίδης τράβα ρώτα τον προπονητή μας- εγώ το χω κάνει!)
PS: απορώ με τον εαυτό μου. γι αυτό και έχω κόψει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 27 Μάιος 2015, 00:09

Μια εξαιρετικά σκληρή ανακοίνωση εξέδωσε ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Περαίας με αφορμή τα όσα συνέβησαν στον αγώνα του "Δικεφάλου" με τον Παναθηναϊκό για την 1η αγωνιστική της ημιτελικής φάσης των play off της Basket League.

"Προς τα μ...α του ΕΣΑΚΕ, να ξέρετε ότι η ανοχή τελείωσε ! Ο λαός του Π.Α.Ο.Κ. δεν έχει μάθει να βλέπει την Π...Α και να την ανεχεται , ό,τι και να γίνει στο 2ο ματς με την πιο ΜΟΥΛΩΧΤΗ ομάδα του ΚΟΣΜΟΥ, υπάρχει και ένα ματς που θα γίνει στο σπίτι μας, και ΕΣΕΙΣ ΘΑ Γ...Ε!

Προς τα μ...α της NOVA, οι γελοίες περιγραφές και τα γελάκια σε βάρος του ΣΥΛΛΟΓΟΥ μας, του ΜΕΓΑΛΟΥ Π.Α.Ο.Κ. , θα κοπούν μαχαίρι ! Μας αηδιάζετε και θα το δείτε αυτό στην πράξη σε λίγες μέρες !!!!

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ , ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ!

Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΠΕΡΑΙΑΣ
"
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 27 Μάιος 2015, 00:18

πραγματικα νιωθω ντροπη για καποιους και πραγματικα αναρωτιεμαι αν εστω στο σχολειο οι συμμαθητες τους τους διαλεγαν για να παιξουν και αυτοι στα ομαδικα σπορ ή παιζαν μονο κουτσο,σχινακι και λαστιχο.

δεν εχετε καθολου ντροπη οταν καθεστε και σχολιαζετε την διαφορα,οταν για 35 λεπτα οι παικτες του ΠΑΟΚ ετρωγαν αβερτα ξυλο απο τους αντιπαλους τους χωρις τιμωρια.

μπορειται να καταλαβετε ποση ενεργεια παραπανω χρειαζετε να σπαταλησι ενας αθλητης οταν αντιμετωπιζεται απο τον αντιπαλο εκτος των οριων?

ο ΠΑΟΚ ετρωγε για 35 λεπτα ξυλο και ο αντιπαλος στις 3 πρωτες περιοδος δεν συμπληρωσε τα 5 ομαδικα φαουλ. τι λεμε τωρα.

εσεις δεν θελετε αθλητες τους ηρωες της μαρβελ θελετε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 27 Μάιος 2015, 01:07

Άνοιξα και το topic του επόμενου αγώνα, αφού είναι πολύ κοντά οι μέρες... Για τον επόμενο αγώνα, ΑΥΣΤΗΡΑ σε εκείνο το topic, μη ψαχνόμαστε να τραβάμε αυτιά για off-topic posts...

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=206&t=6352
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 27 Μάιος 2015, 01:22

6 ψήφοι για MVP μόνο;;;
Μαζί με τη δική μου που δεν είδα τον αγώνα... :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 27 Μάιος 2015, 01:26

Desp .., τα πολλά (παιδικά) λάθη που κάναμε θα τα φορτώσουμε και αυτά στους διαιτητές? (Μέχρι και ο Σούλης το είπε στο τέλος αλλά και το έδειξε με τις κινήσεις του στην διάρκεια του αγώνα. Σε ένα time out τα βρόντηξε κιόλας) Όλοι είπαν εδώ για τα κοράκια και την συνηθισμένη τους πλέον τακτική! Για μένα ΚΑΚΩΣ που δεν βγαίνει επίσημα ο ΠΑΟΚ να ρίξει ένα γαμ@σταυρίδη όπως αυτό της παραπάνω ανακοίνωσης.
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τετ 27 Μάιος 2015, 01:50

Καληνυχτα "μπασκετικε" λαε του ΠΑΟΚ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

καλυτερα μη μπλεχτουμε και με μπασκετ θα το διαλυσουμε και αυτο με την αμπαλοσυνη μας, καλα ρε ηττοπαθεια???? θυμηθηκατε να κραξετε το μπασκετ στα ημιτελικα με βαζελο? απο αλλο πλανητη ειστε ρε? για σοβαρευτητε λιγο!!!
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Π.Α.Ο. - Π.Α.Ο.Κ. 83-58, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Μάιος 2015, 23:54

Ό,τι να 'ναι... Το κλείδωσα εχθές, αλλά μάλλον δεν τσέκαρα καλά το λουκέτο... :mrgreen:
MVP ο Μαργαρίτης, 16 ψήφους είχε χθες σύνολο, αλλά ψιλογαμήθηκε το forum, δεν πειράζει...
Στον επόμενο αγώνα θα χάσουμε, να ξέρετε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες