Π.Α.Ο.Κ - Άρης 77-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Π.Α.Ο.Κ - Άρης 77-78 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Παρ 06 Φεβ 2015, 13:47

Roman sorry ρε φίλε που το ανοίγω εγώ αλλά την προηγούμενη φορά που ξανάνοιξα τόπικ ρίξαμε μια 17άρα στον βάζελο..! :D Στα του ματς σε κακό φεγγάρι εμείς, αλλά τουλάχιστον θα είμαι +2 παίχτες και θα έχουμε καλύτερο ροτέισον.

Ο Χαριτόπουλος λογικά θα πάρει περισσότερο χρόνο, αλλά απ' ότι θυμάμαι ανήκει κι αυτός στην κατηγορία εκείνη των παιχτών που ακόμα κι αν παίζουν καλά μες το παιχνίδι (όπως π.χ ο Λιάπης), ο Σούλης τους ρίχνει πάγκο. Δε θα ξεχάσω πριν κανά 2 χρόνια που ήταν ο Χάρι στην ομάδα, τον έβαζε πετούσε για πλάκα 8-10 ποντάκια και τον ξαναέβγαζε κατευθείαν, με ένα μάξιμουν 10-15 λεπτά συμμετοχής. Ε κάπου τόσο πιστεύω πως θα πάρει και αύριο. Ο σέρβος ζήτημα να πάρει κανά 5λεπτο, ανάλογα και με την εξέλιξη του παιχνιδιού.

Anyway, ελπίζω σε καθαρή νίκη αύριο και θέλω να πιστεύω πως δε θα κάνουμε άλλο ένα ματς ντέρμπι, ειδικά με αυτόν τον Άρη..

Τελικό σκορ: 73-61
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 06 Φεβ 2015, 17:53

χαμος στο τοπικ ενος πολυ σημαντικου αγωνα.καποτε θα ειχε 10 σελιδες ηδη.τι να πεις :( στα του ματς,βλεπω ευκολη νικη με 10+ ποντους και την κερκιδα να εχει αρκετο κοσμο.ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Παρ 06 Φεβ 2015, 19:43

Άσσος κι όποιος θέλει έρχεται. Η ομάδα με άρεσε κ την Τετάρτη, 25' σοβαρού μπάσκετ είναι το ματς με τέτοιο αντίπαλο
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 06 Φεβ 2015, 20:05

ΠΑΟΚ εμπρος και προλογο μην τρως
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό denis » Παρ 06 Φεβ 2015, 21:01

Τελικά δε θα έρθει ο Τόμας άρα αυτό που θέλουμε είναι πίεση απο την πρώτη στιγμή θα σκάσουν χωρίς κοντούς. Ο Πάσαλιτς δεν έκανε προπονήσεις λόγο ίωσης άρα ακούγεται εύκολο παιχνίδι. Κόσμο να έχει μόνο γιατί ίσως κάποιοι να περιμένουν απο αύριο για να πάνε Τούμπα
Υ.Γ. Όσο αφορά τους τραυματισμούς δε πρέπει να ξεχνάμε τι κάνανε πριν 4 χρόνια με Σλούκα :redcard:
ΠΑΟΚ παντού αλλά στο ΜΠΑΣΚΕΤ 1926 φορές παραπάνω
Μακριά οι ποδοσφαιροΚΆΦΡΟΙ από το ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΟΥ. 4+2+2 αγωνιστικές (για μια χρονιά)ήταν αρκετές
Με Μπάνε Σούλη και Μάτζικ δεν υπάρχει λόγος να μην πάρεις διαρκείας
Άβαταρ μέλους
denis
 
Δημοσιεύσεις: 695
Εγγραφή: Παρ 21 Αύγ 2009, 16:24
Τοποθεσία: Ωραιόκαστρο

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Φεβ 2015, 00:18

McCarthy έγραψε:Roman sorry ρε φίλε που το ανοίγω εγώ αλλά την προηγούμενη φορά που ξανάνοιξα τόπικ ρίξαμε μια 17άρα στον βάζελο..! :D


Τι sorry, πλάκα κάνεις; Το ξέχασα ο μ@λ@κ@ς, ήθελα να το ανοίξω το πρωί πριν φύγω για Σχολή, το ξέχασα.. :yellowcard:


Αύριο πάλι πίσω από τον Σήφη θα είμαι..αν προλάβω να έρθω εγκαίρως. Αλλιώς όπου βρω. Αν θέλετε, ελάτε μετά τις 4:30 όλοι, ή κρατήστε ένας θέση! :mrgreen:


Αγωνιστικά δεν θα πω πολλά. Τον πιστεύω τον άσσο, με αυτοκτονία θα χάσουμε, ή αν σεληνιαστεί ο Βεζένκοφ και κανένας άλλος τους...

Σε όποιον πάει αύριο.. Να δείξει έμπρακτα ότι αγαπάει την ομάδα.
Συνιστώ προσοχή! ΝΑ ΜΗ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΥΡΣΟΣ, ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΒΑΨΑΜΕ!!! Μας έχουν στη μπούκα...

Διαβάστε προσεκτικά!!


http://www.paokmania.gr/tournament/basket/synenteykseis/79512-na-vgaloume-ta-laryggia-mas

"Να βγάλουμε τα λαρύγγια μας..."

Στην εκπομπή του PAOK24 στον Libero 107,4 φιλοξενήθηκε ο σύμβουλος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, Χρήστος Καραμπέρης.

Αφορμή, αποτέλεσε το αυριανό ντέρμπι με τον Άρη στο "Παλατάκι" καθώς και η συνάντηση που είχε ο Μπάνε Πρέλεβιτς με αντιπροσωπεία οργανωμένων φιλάθλων, με τον Χρήστο Καραμπέρη να τονίζει:

Για το κλίμα στην ομάδα μετά τις δύο συνεχόμενες ήττες: "Το κλίμα είναι το ίδιο με αυτό που υπήρχε όταν είχαμε νίκες. Δεν έχει αλλάξει κάτι. Και το παιχνίδι με τον Άρη και τη Λιμόζ κρίθηκαν στο τελευταίο λεπτό, δε τα καταφέραμε, συνεχίζουμε..."

Για την προσθήκη των Χαριτόπουλου, Σιναντίνοβιτς στο ρόστερ και το αν είναι έτοιμοι για το αυριανό παιχνίδι: "Για τον Δημήτρη Χαριτόπουλο δεν έχω αμφιβολία. Έχει παίξει και άλλες δύο φορές στον ΠΑΟΚ, έχει αγωνιστεί στο ισπανικό πρωτάθλημα, είναι έμπειρος.
Σε ότι αφορά τον Σιναντίνοβιτς, από αυτά που έχω δει στις προπονήσεις, μπορώ να πω ότι είναι έτοιμος από αγωνιστικής πλευράς. Δεν ξέρω το κατά πόσο μπορεί να σηκώσει τη φανέλα του ΠΑΟΚ, που είναι βαριά. Θα δούμε, ίσως και να είναι η έκπληξη του αγώνα..."

Για την απόφαση του ΕΣΑΚΕ να επαναληφθεί το Άρης - ΠΑΟΚ: "Υπήρξε πολύ παρασκήνιο. Το έχουμε πει, θα το πω ξανά. Για εμάς, υπεύθυνος είναι 100% ο πρόεδρος του ΕΣΑΚΕ".

Για τη συνάντηση του Πρέλεβιτς με τους οργανωμένους οπαδούς: "Έχουν γίνει άλλες 2-3 τέτοιες συναντήσεις, όλες σε καλό κλίμα. Ο πρόεδρος τόνισε στα παιδιά, που ξέρουν ποιο είναι το καλό του σωματείου. Η ομάδα έχει μπροστά της δύο ντέρμπι. Αυτό με τον Άρη και τον ημιτελικό κυπέλλου στις 21 Φεβρουαρίου, με όποια ομάδα και αν τελικά παίξουμε. Όσοι βρεθούν αύριο στο γήπεδο, δεν πρέπει να δώσουν την παραμικρή αφορμή για να μας τιμωρήσουν. Την επόμενη εβδομάδα υπάρχει το παιχνίδι με τον ΚΑΟΔ και μετά ο ημιτελικός.
Έχουμε καλύτερη ομάδα από τον Άρη. Πρέπει να κάνουμε υπομονή, ίσως υπάρξουν κάποιες προκλήσεις, ίσως υπάρξουν σφυρίγματα από τους διαιτητές που δεν θα μας αρέσουν. Όμως, πρέπει να βγάλουμε τα λαρύγγια μας και να μην πεταχτεί στο γήπεδο το παραμικρό αλλά ούτε να ανάψει πυρσός.
Είμαστε λίγο επιρρεπείς βέβαια εμείς σε αυτά. Μας έχουν στο στόχαστρο, δεν καταλαβαίνουν τίποτα. Θέλω ο κόσμος, ο οποίος πονάει αυτή την ομάδα, να είναι προσεκτικός.

Για το ότι μετά το παιχνίδι με τον ΟΦΗ φαίνεται πως το ντέρμπι με τον Άρη "κεντρίζει" περισσότερο τους φίλους του ΠΑΟΚ σε σχέση με αυτό με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα: "Ο κόσμος πρέπει να είναι ενιαίος. Αυτό πιστεύω εγώ. Από τώρα έπρεπε να έχει χάσει ο Ολυμπιακός. Θα πρέπει να ξέρει ο κόσμος πως ο ΠΑΟΚ δεν είναι για μια στιγμή. Δεν πεθαίνει από ένα ματς. Το σημαντικό είναι πως οικονομικά είναι αυτάρκης. Θα τη φτιάξει την ομάδα ο Σαββίδης.
Έχει κάνει βέβαια πολλά λάθη, αλλά θα τη φτιάξει. Μπορεί να χρειαστεί δύο χρόνια, θέλει υπομονή. Την Κυριακή πρέπει να υπάρχουν στην Τούμπα 40.000 φίλοι του ΠΑΟΚ. Από την Τούμπα δεν πρέπει να περνάει κανείς και ας λένε ό,τι θέλουν ο Μαρινάκης και ο Θεοδωρίδης".

Για το πόσο κόσμο περιμένει αύριο στο "Παλατάκι": "Έχουμε φτάσει σε ένα σημείο όπου έχουμε πολύ καλή επαφή με τον κόσμο, ο οποίος πιστεύει τη διοίκηση και τα μέλη του αγωνιστικού τμήματος και προχωράμε μαζί. Αυτή είναι η αλήθεια. Η προπώληση πάει καλά, πιστεύω πως το γήπεδο θα γεμίσει".

Για τη διαιτητική τριάδα του ντέρμπι: "Έχουμε εμπιστοσύνη στους διαιτητές. Έχουμε βέβαια κάποια προηγούμενα με τον Πηλοϊδη... Λέω ξανά όμως. Δε πρέπει να δώσουμε δικαίωμα σε κανέναν. Έχουμε καλύτερη ομάδα, καλό προπονητή, για εμάς θα είναι μια δικαίωση να έρθει η νίκη.
Δεν πρέπει όμως να υπάρξει ούτε μία σύλληψη. Δε θα χαριστεί η Αστυνομία. Να το ξέρει ο κόσμος. Στο παιχνίδι με τη Λιμόζ, υπήρξε σύλληψη φιλάθλου μας, ο οποίος τελικά αθωώθηκε στη δίκη που μάρτυρας υπεράσπισης ήταν και η ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Για το αν υπάρχει περίπτωση να συμβεί αύριο ό,τι συνέβη στο ματς του πρώτου γύρου και ο Άρης δε τιμωρήθηκε: "Όσοι το σκέφτονται αυτό, να το ξεχάσουν. Ο ΠΑΟΚ τα έχει με τον πρόεδρο του ΕΣΑΚΕ. Κατάφεραν να αδικήσουν τον ΠΑΟΚ και να βοηθήσουν τον Άρη, που πιστεύουν πως είναι δίπλα τους. Βοηθώντας τον Άρη, θέλησαν να περάσουν το μήνυμα σε όποιες ομάδες είναι στο πλευρό τους. Ο ΠΑΟΚ πάντως έχει πολλά παράπονα από τον ΕΣΑΚΕ".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Σάβ 07 Φεβ 2015, 03:20

Πολύ ξεκάθαρες εξηγήσεις όσον αφορά την ευρύτερη εικόνα και όχι απλό κατηγορώ για τον κίτρινο για να φανατιστεί τεχνητά ο κόσμος. Έκανε λαθάκι με τους 40.000 στην Τούμπα που έχει καρεκλάκια σχεδόν από τότε που υπάρχει Παλατάκι. Κάποιος να του πει ότι ΠΑΟΚ δεν είναι μόνο το μπάσκετ :D . Η ουσία είναι πως σ' εμάς δε θα χαριστούν έτσι και πετάξουμε πυρσό στο γήπεδο και κέρματα σε καράφλες και μετά αργήσουμε κιόλας να εκκενώσουμε το γήπεδο.

Υπάρχει μια παρανόηση. Σε αυτά τα παιχνίδια που μαζεύουν πολύ κόσμο, η πηγή ΑΤΙΑ στις περισσότερες περιπτώσεις δεν είναι οι οργανωμένοι οπαδοί αλλά οι άκυροι ντερμπάκηδες. Το λέω αυτό γιατί τα τελευταία χρόνια παίζεται πολύ η κασέτα ''κακοί συνδεσμίτες εναντίον καλών φιλάθλων'' ενώ δεν είναι πάντα έτσι τα πράγματα, χωρίς να θέλω να βγάλω λάδι τον οποιονδήποτε. Αν δείτε κάποιον να πετάει ο,τιδήποτε στον αγωνιστικό χώρο, κράξτε τον. Η περιφρούρηση δεν είναι δουλειά μας αλλά το κράξιμο είναι. Δεν περισσεύουν λεφτά στην ΚΑΕ. Ένα σημαντικό παιχνίδι άργησε να γίνει, αυτό με τον πράσινο στο πρωτάθλημα, και αμέσως προέκυψε ταμειακό πρόβλημα. Ο Σαββίδης δεν είναι θείος Δραχμούλης.

Αγωνιστικά, πιστεύω ότι θα τους ταράξουμε στα πικ εντ ρολλ και στα τρίποντα, εκτός φυσικά αν πιάσει η άμυνα του Πρίφτη ''βαράω το ποδάρι στο ξύλο''. Αν προσέξουμε τον Βεζένκωφ και τον Ρηντ και δε φάμε κανένα σερί τύπου 0-10 ή 0-15 όπως σε πολλά πρόσφατα παιχνίδια, θα πατήσουμε μια φορά γκάζι και δε θα χρειαστεί να κοιτάξουμε πίσω. Καλού κακού όμως, ας είμαστε προετοιμασμένοι για παιχνίδι για γερά νεύρα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Φεβ 2015, 07:40

Σωστός.
Εγώ κρατάω αυτό.

Τρικυμίας έγραψε:ΠΑΟΚ δεν είναι μόνο το μπάσκετ


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό ARMY » Σάβ 07 Φεβ 2015, 07:43

Π.Ξ.Σ.
Ο εχθρόs του ελληνικού ποδοσφαίρου φοράει γραβάτα και όχι κασκόλ!
Άβαταρ μέλους
ARMY
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3672
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 16:03
Τοποθεσία: Λουτράκι Κορινθίας

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Σάβ 07 Φεβ 2015, 13:19

Είμαι σε δίλημμα αν θα πάω η όχι λόγω εξεταστικής.
αν δε πάω υπάρχει περίπτωση να υπάρχει λίνκ ή μπα???
όποιος μπορεί ας ενημερώσει
ευχαριστώ
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό epitropos » Σάβ 07 Φεβ 2015, 13:20

για παμε σιγα σιγα..
epitropos
 
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:14

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Φεβ 2015, 13:28

Amon Tobin έγραψε:Είμαι σε δίλημμα αν θα πάω η όχι λόγω εξεταστικής.
αν δε πάω υπάρχει περίπτωση να υπάρχει λίνκ ή μπα???
όποιος μπορεί ας ενημερώσει
ευχαριστώ



Λογικά θα υπάρχει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Την προηγούμενη εβδομάδα πχ, δεν είχε.

Εγώ ξεκινάω Δευτέρα εξεταστική και θα πάω. Μεσοβδόμαδα διάβασα αρκετά, αύριο φουλ διάβασμα μέχρι πριν τον γαύρο.. Και δίνω κάθε μέρα ( :twisted: )...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Σάβ 07 Φεβ 2015, 13:41

RoMaN έγραψε:
Amon Tobin έγραψε:Είμαι σε δίλημμα αν θα πάω η όχι λόγω εξεταστικής.
αν δε πάω υπάρχει περίπτωση να υπάρχει λίνκ ή μπα???
όποιος μπορεί ας ενημερώσει
ευχαριστώ



Λογικά θα υπάρχει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.. Την προηγούμενη εβδομάδα πχ, δεν είχε.

Εγώ ξεκινάω Δευτέρα εξεταστική και θα πάω. Μεσοβδόμαδα διάβασα αρκετά, αύριο φουλ διάβασμα μέχρι πριν τον γαύρο.. Και δίνω κάθε μέρα ( :twisted: )...


Eυχαριστώ Roman!Εγω δίνω την Τρίτη κ είμαι οριακά αλλα τελικά μάλλον θα δώσω το παρόν.
Tο αξίζει η ομάδα.
Ελπίζω να έχει πολύ κόσμο χωρίς έκτροπα
Αντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ :opaokara: :opaokara: :opaokara:
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό giannistoumpa4 » Σάβ 07 Φεβ 2015, 13:46

Αντε σιγα σιγα να ξεκιναμε..Εγω ξεκιναω να παω.. ολοι εκει..
ΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΡΙΚΑΑΑΑΑΑ..
Π.Α.Ο.Κ 1926
Π.Α.Ο.Κ ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΛΟΓΟΠΡΟ ΜΗΝ ΤΡΩΣ..
giannistoumpa4
 
Δημοσιεύσεις: 317
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:40

Re: Π.Α.Ο.Κ - Άρης 7/2 17:00 Novasports 3

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Σάβ 07 Φεβ 2015, 14:20

Σε 2 ώρες παίζουμε ντέρμπι με τον Άρη και για να βρείς σχετικό θέμα στην κεντρική πρέπει να ψάξεις στη μέση της σελίδας..Μάλλον το τι είπε ο Μανιάτης πέρυσι έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον, έτσι για να φανατίσουμε και λίγο τον κοσμάκι που έχει ξενερώσει μετά τα τελευταία... :redcard:
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης