Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP Άρης - Π.Α.Ο.Κ.

Langford
2
22%
Odum
1
11%
Vaughn
3
33%
Carter
2
22%
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
1
11%
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 9

Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 30 Ιαν 2015, 15:20

Επανάληψη (από 0-0) του αγώνα που είχε διακοπεί στο 31-33, λίγα δευτερόλεπτα πριν το τέλος του ημιχρόνου.

Λαβωμένος και κουρασμένος ο Π.Α.Ο.Κ., θα δυσκολευτούμε αρκετά να πάρουμε το διπλό... Τον πιστεύω, όμως, τον Σούλη! ;)
Ο Άρης και βαθμολογικό κίνητρο θα 'χει, και την ώθηση του κόσμου του..


ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΙΠΛΑΡΑ!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Ale » Παρ 30 Ιαν 2015, 15:33

Και αν κάνει πως στραβώνει το ματς, πετάει καναδυό μπουκαλάκια νερό ο Σούλης στην κασίδα του κόρακα και ξεκινάει το παιχνίδι από την αρχή!
:opaokara:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Παρ 30 Ιαν 2015, 22:35

Ένα παιχνίδι που θα έπρεπε να αρχίσει από το τρίτο δεκάλεπτο με το σκορ στο 31-33 και χωρίς κόσμο στις κερκίδες, αν και νομίζω ότι θα είναι καλύτερο για εμάς να έχει κόσμο. Ίσως η μόνη λάθος κίνηση της διοίκησης φέτος η μη προσέλευση στην αρχική εκδίκαση της υπόθεσης. Έπρεπε να πάμε και να διεκδικήσουμε απλή συνέχιση του αγώνα. Ο κιτρινόμαυρος λογικό ήταν ότι θα έψαχνε για το μέγιστο δυνατό και το πέτυχε. Όταν το καταλάβαμε, βγάλαμε ανακοίνωση αλλά το πουλάκι είχε πετάξει.

Γενική κινητοποίηση παρατηρώ στο αντίπαλο στρατόπεδο, γουστάρουν που θα έχουν την ευκαιρία να δούνε ΠΑΟΚ δεύτερη φορά φέτος. Συνέλευση συνδέσμων, τάξιμο πριμ, δηλώσεις Γκάλη, απ' όλα έχει ο μπαξές. Δεν μπορούν χωρίς ΠΑΟΚ τα παιδιά. Με το νέο εισιτήριο των 15 ευρώ, θα αρμέξουν ξανά τον κόσμο τους είτε άμεσα είτε έμμεσα με πωλήσεις διαρκείας δεύτερου γύρου και θα βγάλουν τη χασούρα από το ένα κεκλεισμένων που αναγκάστηκαν να παίξουν. Ελπίζω να μην παίρνει ιδέες από αυτό η ΠΑΕ ΠΑΟΚ...

Τα τελευταία χρόνια τα πάμε καλά στην παλιά μας έδρα. Βλέπω το παιχνίδι να πηγαίνει σε διαγωνισμό τριπόντων. Είμαστε σε περίεργη φάση τώρα, χάσαμε Κακαρούδη - Μπρέμερ, οπότε παίχτες όπως ο Λάνγκφορντ δε θα έχουν περιθώρια να κάνουν βλακείες, να χάνουν εύκολα καλάθια ή να τρέχουν το παιχνίδι, όπως κάναμε για κάποιον ακατανόητο λόγο στα περίχωρα της Μόσχας ακόμα και όταν χάναμε με... πολλούς πόντους. Ήρθε, άραγε, η ώρα που ο Λιάπης και ο Κόττας θα παίξουν καθοριστικό ρόλο στην εξέλιξη ενός παιχνιδιού; Έτσι και αλλιώς σε μια ομάδα περιορισμένων πόρων όπως ο ΠΑΟΚ δεν περισσεύει κανείς, πλέον όμως είναι επιτακτικό να αρχίσουν να συνεισφέρουν. Ο Μαρκόπουλος γενικά δεν δουλεύει πολύ με νέους παίχτες.

Για φέτος πιο πολύ με απασχολούν οι κιτρινόμαυροι του νότου αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. Όλο παίχτες παίρνουν και βλέπω στο τέλος να χτυπάνε τρίτη θέση, να τους κάνει κανένα συμβολαιάκι η Ευρωλίγκα και να αναρωτιόμαστε τι έγινε. Από τη διοίκησή μας πάντως δεν έχω κανένα παράπονο, με τα λεφτά που έχουν κάνουν ό,τι μπορούν. Την άλλη εβδομάδα θα έχει δυο πολύ ωραία παιχνίδια στο Παλατάκι, ελπίζω ότι θα έχει κόσμο με όσους πόντους και αν κερδίσουμε την Κυριακή.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 30 Ιαν 2015, 22:37

Ale :lol: :lol: :opaokara:
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Σάβ 31 Ιαν 2015, 14:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 31 Ιαν 2015, 01:13

Με πρότεινε φιλαράκι να πάμε, σε πιο χαλαρό σημείο (θα υπάρχει, άραγε; ) αλλά δεν μπορώ ρε γαμώτο να κάτσω ήσυχος... Στο ποδόσφαιρο θα μπορούσα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό McCarthy » Σάβ 31 Ιαν 2015, 13:58

Θεωρώ πως έχουμε πολύ καλύτερη ομάδα από τον Άρη. Αν έπαιζαν Κακαρούδης-Μπρέμερ νομίζω πως δε θα είχαμε πρόβλημα, η ομάδα τους είναι πολύ μέτρια κι αν εξαιρέσεις τον Βεζένκοφ, που πραγματικά το παιδάκι αν συνεχίσει έτσι πάει για μεγάλα πράγματα, όλοι οι υπόλοιποι (και οι ξένοι και ειδικά οι έλληνες τους) είναι περιορισμένων δυνατοτήτων παίχτες.

Τώρα με τις απουσίες, με κούραση κτλ θα δείξει. Το κλειδί θα είναι το μαρκάρισμα του Βεζένκοφ (Βαγγελάρα ξέρεις εσύ!) και ο ρυθμός και τα τρίποντα του Πάσαλιτς (είναι λίγο Τόμιτς η σκατόφατσα αυτή, μπορεί σε ένα ματς να είναι ανύπαρκτος και σε άλλο αν βρεί ρυθμό να σου βάλει 5 τρίποντα-με εμάς ξεκωλώνεται συνήθως..) Θα δούμε...
Άβαταρ μέλους
McCarthy
 
Δημοσιεύσεις: 414
Εγγραφή: Τετ 18 Δεκ 2013, 17:15

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μαρκήσιος » Σάβ 31 Ιαν 2015, 16:13

Πιστεύω ότι στην περιφέρεια θα καλυφθεί το κενό του Μπρέμερ από τους Όντουμ-Τσόχλα-Λιάπη-Κάρτερ-Σαλούστρο που μπορούν να εναλλάσσονται σε θέσεις και σχήματα. Στη ρακέτα όμως έχουμε μείνει με Βον-Λάνγκφορντ-Μαργαρίτη δηλαδή 3 παίκτες για 2 θέσεις. Καλό είναι να δώσει αγωνιστικά λεπτά στον Κόττα ώστε να προφυλαχθούν οι υπόλοιποι από φάουλ και κούραση καθώς θεωρώ ότι θα προσπαθήσουν να χτυπήσουν σε αυτό το κομμάτι. Κλειδί η καλή άμυνα στο ξεκίνημα πάνω στον Βεζένκοφ ώστε να τον βγάλουμε εκτός ρυθμού (αν δεν βρει ρυθμό στην αρχή δύσκολα επανακάμπτει στη διάρκεια του αγώνα). Σε κάθε περίπτωση με την απόφαση να ξεκινήσει από το 0-0 ο αγώνας άνοιξαν οι ασκοί του Αιόλου με απρόβλεπτες συνέπειες για το άθλημα καθώς δημιουργεί ένα πολύ κακό δεδικασμένο.
Μαρκήσιος
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Δευτ 02 Μάιος 2011, 18:38

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 10:40

http://www.paokmania.gr/tournament/basket/synenteykseis/79122-exoume-xaraktira-nikiti

«Έχουμε χαρακτήρα νικητή»

Για πρώτη φορά από τότε που φόρεσε την φανέλα του ΠΑΟΚ, ο Κώστας Χαραλαμπίδης θα αναγκαστεί να παρακολουθήσει το κλασικό παιχνίδι με τον Άρη χωρίς να έχει την δυνατότητα της συμμετοχής.

Ο σοβαρός τραυματισμός του δεν του επιτρέπει να παίξει, αλλά μόνο να είναι δίπλα στην ομάδα κι αυτή είναι η μοναδική αλλαγή, που όπως τονίζει στο paokbc.gr έκανε στο πρόγραμμά του, σχετικά με την προετοιμασία ενόψει ενός τέτοιου αγώνα... "Η προετοιμασία εκτός από το αγωνιστικό όπου δεν μπορώ να συμμετάσχω, σε όλα τα υπόλοιπα είναι το ίδιο. Ότι ήταν να κάνω θα το κάνω, εκτός από το αγωνιστικό κομμάτι. Να μιλήσω δηλαδή με τα παιδιά, να στηρίξω με τον τρόπο την προσπάθεια αυτών που θα παίξουν, να προετοιμαστούμε όλοι μαζί ψυχολογικά για το παιχνίδι. Δυστυχώς δεν είμαι και μόνος, έχω και τον Κώστα τον Κακαρούδη που κι αυτός στάθηκε άτυχος, αλλά επειδή είμαι πιο μπροστά, τον καταλαβαίνω απόλυτα".

Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ αναφέρθηκε και στις ειδικές συνθήκες με τις οποίες θα αντιμετωπίσει αυτό το παιχνίδι ο ΠΑΟΚ... "Η ομάδα μας έχει χτίσει χαρακτήρα και δεν είναι τωρινό φαινόμενο, αλλά κάτι που έχει αναπτυχθεί τα τελευταία χρόνια. Ο ΠΑΟΚ έχει χαρακτήρα νικητή, μπορεί ακόμη και σε δύσκολες και αντίξοες συνθήκες να είναι συνεπής και όσο κι αν δυσκολεύουν την κατάσταση οι ατυχίες, αυτό το φαινόμενο λειτουργεί και συσπειρωτικά... Είναι μία επιπλέον πρόκληση για μας. Οι συμπαίκτες μου έχουν γαλουχηθεί για τέτοιες καταστάσεις, με συνεχή ταξίδια, συνεχή παιχνίδια, νέες παρουσίες παικτών, απουσίες της τελευταίας στιγμής. Ξέρουμε να τα αντιμετωπίζουν, είναι στην καθημερινότητά τους και ξέρουν τι πρέπει να κάνουν".

Ο Κώστας Χαραλαμπίδης μίλησε και το γεγονός ότι για πρώτη φορά θα γίνουν σε διάστημα μίας εβδομάδας οι αγώνες του ΠΑΟΚ με τον Άρη για τον πρώτο και δεύτερο γύρο του πρωταθλήματος... "Το γεγονός ότι διαιωνίζονταν μία κατάσταση για τόσους μήνες, είναι σίγουρα σε βάρος της δικής μας ομάδας, αλλά και σε βάρος του κύρους και της αξιοπιστίας του πρωταθλήματος. Είναι μία κατάσταση που δεν συνάδει σε καμία περίπτωση με αυτό που σκεφτόμαστε για το Ελληνικό μπάσκετ. Η ατμόσφαιρα περιμένουμε ότι θα είναι δύσκολη, όπως σε όλα τα παιχνίδια, αλλά τόσο στο παιχνίδι της Κυριακής, όσο και στον αγώνα που θα γίνει σε μία εβδομάδα στο γήπεδό μας, πρέπει να υπάρχει μία ατμόσφαιρα τέτοια που θα δώσει σε όλους μας την δυνατότητα να απολαύσουμε τις στιγμές και το μπάσκετ και να μην φοβηθεί ή προβληματιστεί κανείς".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 10:43

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/79115-arithmoi-aris-paok

Αριθμοί: ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ

Για την ιστορία των ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, ειδικά στα χρόνια που έκριναν τον τίτλο του πρωταθλητή έχουν γραφτεί και ειπωθεί πολλά. Αποτελούν ένα από τα σημαντικότερα κεφάλια του «βιβλίου» του ελληνικού μπάσκετ. Μπορεί από το 1992 και μετά να μην αναδείκνυαν τον πρωταθλητή αλλά είχαν και εξακολουθούν να έχουν την αξία τους.

Στα χρόνια του επαγγελματικού μπάσκετ λοιπόν, σε σύνολο 27 αγώνων στην Basket League ΣΚΡΑΤΣ ο Αρης σημείωσε 15 νίκες ως γηπεδούχος και ο ΠΑΟΚ 12 ως φιλοξενούμενος. Βέβαια οι "κίτρινοι" ήταν και ουσιαστικά γηπεδούχοι μετά το 2000 όταν ο "αιώνιος" αντίπαλος τους, μετακόμισε ανατολικότερα στη Θεσσαλονίκη, στο "παλατάκι" παρότι την σεζόν 1999-2000 εφαρμόστηκε το 100-0 στα εισιτήρια οπότε η έδρα είχε πραγματική ισχύ από τότε.

Ωστόσο περιορίζοντας την αναφορά μας στα τελευταία 15 χρόνια ο απολογισμός των αγώνων στη "Nick Galis Hall" είναι 10 νίκες για τον Αρη και έξι για τον ΠΑΟΚ που έφυγε με το "διπλό" τις δύο προηγούμενες σεζόν. Αναλυτικά τα ντέρμπι Αρη-ΠΑΟΚ στα χρόνια του επαγγελματικού πρωταθλήματος και οι πρωταγωνιστές τους...


(Δείτε τον πίνακα στο link μέσα)

ΜΙΚΡΑ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ

ΑΡΗΣ

* Δύο τάπες χρειάζεται ο Κώστας Χαρίσης προκειμένου να "πιάσει" τον Μιχάλη Πελεκάνο στη 12η θέση των μπλοκέρ της Basket League ΣΚΡΑΤΣ (από το 1992) με 179. Ακόμη ο έμπειρος σέντερ απέχει τρεις ασίστ από τις 100 στην καριέρα του στην κατηγορία.
* Με εννιά πόντους ο Μοχάμεντ Πάσαλιτς θα φτάσει τους 700 στο ελληνικό πρωτάθλημα.
* Εννιά πόντους απέχει από τους 200 ο Στέφεν Αντεγκμπόγιε.

ΠΑΟΚ

* Ενας πόντος και δύο ριμπάουντ θα είναι αρκετά για τον Βαγγέλη Μαργαρίτη προκειμένου να φτάσει τους 500 και τα 300 αντίστοιχα με τον ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα.
* 108 παιχνίδια πρωταθλήματος με τον ΠΑΟΚ θα συμπληρώσει ο Γιώργος Δέδας για να γίνει ο 11ος στην ιστορία της ομάδας στα χρόνια του επαγγελματικού μπάσκετ, αφού θα ξεπεράσει τον Τζον Κόρφα. Εξάλλου με δύο εύστοχα τρίποντα θα φτάσει τα 300 στην καριέρα του.
* Τέσσερις εύστοχες βολές χρειάζεται ο Απόλλωνας Τσόχλας για να συμπληρώσει τις 100 στην Basket League ΣΚΡΑΤΣ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 01 Φεβ 2015, 11:36

Τον Γκοντα μας εχουν βαλει διαιτητη :lol: ο ΠΑΟΚ με αυτον τον π@υτ@ν@ς γιο δε κερδιζει κυριοι.
Κακο ψοφο σιχαμενοι ολοι σας.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 11:36

Δεν περνά η πουτάνα η ώρα...!!!

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 01 Φεβ 2015, 16:41

παιδια εχουμε κανενα λινκ???????????
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό alejio4 » Κυρ 01 Φεβ 2015, 16:48

Πάμε ΠΑΟΚΑΡΑ!
Άβαταρ μέλους
alejio4
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 02:26
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 16:49

pyrgioths έγραψε:παιδια εχουμε κανενα λινκ???????????


Είμαι στη γύρα για link...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 1/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 16:57

http://www.e-radio.gr/Metropolis-955-Thessaloniki-i110/live

Metropolis live προς το παρόν...ψάχνω, έχω *αμήσει το refresh...
Έτσι κι αλλιώς ο αγώνας θα αρχίσει 17:05, μέχρι να καθαρίσουν τα χαρτάκια..


Και Libero http://www.e-radio.gr/Libero-1074-Thessaloniki-i208/live


Ρε τα @@δια...παίζουν Άρη στη μπάλα, θα τρελαθώ ρε..!!! Τουλάχιστον έχει καθυστερήσεις...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες