Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP Άρης - Π.Α.Ο.Κ.

Langford
2
22%
Odum
1
11%
Vaughn
3
33%
Carter
2
22%
Μαργαρίτης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
1
11%
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 9

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:03

καλα τι ασχοληστε με ενα ματς το οποιο δεν επρεπε να γινει?
μεγα λαθος απο την διοικηση η οποια επρεπε να κατεβασει την εφηβικη ομαδα

αλλοιωση πρωταθληματος
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:03

Δυστυχώς χάσαμε λόγω κούρασης και έλλειψης εναλλακτικών.

Δεν πειράζει, απλά είναι κρίμα γιατί αν γινόταν ο αγώνας στην ώρα του θα είχαμε κερδίσει.

Πάρα πολλές λάθος επιλογές, ειδικά στα τρίποντα. ΚΑΚΙΣΤΟΣ Τσόχλας, ντεφορμέ Κάρτερ, γκαφατζής Βον, αστοχία στις βολές. Και δύο τεχνικές εις βάρος μας χωρίς προφανή λόγο.

Η τάξις θα αποκατασταθεί το Σάββατο :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:04

Όντως ο μαργαρίτης γιατί έφαγε τεχνική ποινή ?
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:05

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:09

Στο Παλατάκι δεν χάνουμε.
Ελπίζω ο Χαριτόπουλος να αρχίσει προπονήσεις την Τρίτη το αργότερο! Το ίδιο και ο άλλος κοινοτικός που θα έρθει...

Η κούραση και οι απουσίες είναι οι μόνες μας δικαιολογίες για σήμερα... Αλλά, όταν φάνηκε ότι μπορούσαμε να χτυπήσουμε τον αγώνα και χάνουμε για 5 πόντους έχοντας κάνει πολλά λάθη, υπάρχει μια πίκρα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:11

Μακάρι το Σάββατο να μην γίνει καμιά στραβή γιατί η καζούρα θα είναι παντοτινή!
Μα πόσο π@υτάνας παιδιά είναι εκεί στο Contra! Σε κάθε μας ήττα, ακόμα και στο τάβλι εκσπερματώνουν από ηδονή! Πιο εμετικό και αντιΠΑΟΚτσίδικο site δεν υπάρχει! Αν δείτε τίτλο υπερπαραγωγή που έβαλαν για το .... έπος του σκουληκιού! Άντε να κερδίσει και ο γκέι σήμερα για να ολοκληρωθούν! Τόση χαρά που προσφέραμε το 2ημερο σε όλους, ούτε θιασώτες να ήμασταν σε τσίρκο! Πάω να περπατήσω να πάρω αέρα γιατί θα σκάσω σήμερα!
Όσο για το ματς τι να πούμε! ΤΟ ΧΑΡΙΣΑΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ! Πολλά λάθη, μεγάλη αστοχία και 2 τεχνικές ποινές από άλλον πλανήτη! Κρίμα.
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό TylerDurden » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:12

Όχι απλά δεν χάνουμε στο Παλατάκι,αλλα προβλέπω μεγάλης έκτασης νίκη.
Εγω μέσα θα είμαι,οσοι πιστοί προσέλθετε.
Because I told you to buy lemon curd, Woodhouse. Now what am I going to spread on my toast? Your tears?
Άβαταρ μέλους
TylerDurden
 
Δημοσιεύσεις: 498
Εγγραφή: Κυρ 19 Δεκ 2010, 07:50
Τοποθεσία: Εδώ ειν' ωραία mister.

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:16

Μη το κλικάρεις παλικάρι μου δε θα εχεις και πίεση.

Στα του αγώνα ουπς ποιου αγώνα εδώ έγινε αλλοίωση του πρωταθλήματος και μεις σφυρίζουμε κλέφτικα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:22

οι αλλοι στο κοντρα "αυτοκρατορας-αφεντικο" σιγα ρε μαλ@κομπουρδες να πουμε
αντε να νικησει και ο γαυρος μετα να ολοκληρωθει η χαρα σας :evil: :evil: :evil:
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:23

TylerDurden έγραψε:Όχι απλά δεν χάνουμε στο Παλατάκι,αλλα προβλέπω μεγάλης έκτασης νίκη.
Εγω μέσα θα είμαι,οσοι πιστοί προσέλθετε.



Χαμηλους τονους ας κρατησουμε,εμεις εχουμε πολυ δυσκολο ματς μεσοβδομαδα με την λιμοζ ενω αυτοι θα προετοιμαστουν αποκλειστικα για εμας μια ολοκληρη εβδομαδα.
Να μπει ο Χαριτοπουλος γρηγορα και να φερουν εναν καλο περιφερειακο μεσα στην εβδομαδα και ολα θα πανε καλα.
Σιγουρα ειμαστε πολλη ανωτερη ομαδα απο τους συμπολιτες αλλα και πολυ πιο κουρασμενη.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:26

Τουλάχιστον την Limoges την έχουμε στο κρύο(?) Παλατάκι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:31

Δεν ξέρω παίδες,η ομάδα δε δείχνει να αντέχει. Νομίζω η πρόκριση στο eurocup έκανε κακό για ομάδα του δικού μας μπάτζετ, κ ακολουθεί εξοντωτικό παιχνίδι την Τετάρτη.
Σήμερα χάσαμε τζαμπα από ομάδα 3 φορές χειρότερη, έστω κ με απουσίες θα κερδίζαμε κανονικά 10 πόντους. Κ δεν είναι μόνο σήμερα, ντέρμπι στο Ρέθυμνο ντέρμπι στα Τρίκαλα, γενικά ζοριζομαστε όντας σαφώς καλύτερο σύνολο.
Φοβάμαι την κατάρρευση κ μην τυχόν έρθει κι ο κιόλας στα πλέι οφ. Μπράβο ξανά σε όλα τα παιδιά
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:42

Μη φοβασαι ρε ολα καλα θα πανε,οι δυσκολιες αυτη την ομαδα την χαλυβδονουν ειναι πολυ αγαπημενα τα παιδια μεταξυ τους.
Βρειτε μου εσεις ομαδα μπασκετ στον πλανητη που εχει δυο χιαστους μεσα στη χρονια;
Μιλαμε για μεγαλη γκινια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Κυρ 01 Φεβ 2015, 20:02

Κριμα για την ηττα, μπορουσαμε και καλυτερα, αλλα η ομαδα ειναι στα κοκκινα.

Θα τους λιανισουμε στο παλατακι

FORZA ΠΑΟΚ
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Άρης - Π.Α.Ο.Κ. 62-57 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 05:28

http://www.paokmania.gr/tournament/basket/protathlima/79184-les-kai-einai-play-offs

"Λες και είναι play offs ..."

Ο Σούλης Μαρκόπουλος στις δηλώσεις του μετά το ματς με τον Αρη, αναρωτήθηκε αν ο ΠΑΟΚ παίζει αυτήν την εποχή play offs με τον συμπολίτη...

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:

Σχολιάζοντας το παιχνίδι είπε: "Συγχαρητήρια στον Άρη για τη νίκη του. Έπαιξε πολύ δυνατά και σκληρά και κέρδισε. Όπως είπε και ο Σαλούστρος κρίθηκε στις λεπτομέρειες, εμείς δεν κάναμε ορισμένα φάουλ που έπρεπε και ίσως επηρέασαν την εξέλιξη του παιχνιδιού. Ξέραμε ότι υπάρχει αυτή η δεδομένη κατάσταση και πρέπει να συνεχίσουμε. Είχαμε ένα ταξίδι και ένα δύσκολο παιχνίδι στην Ρωσία. Η πίεση στον Άρη ήταν μεγάλη και είδαμε πολλές μονομαχίες στο γήπεδο. Οπότε είναι φυσιολογικό κάποια στιγμή να έρθει και η κούραση. Κάποια πράγματα όπως μερικά ελεύθερα λέι απ πρέπει να τα δούμε. Όσον αφορά τα ριμπάουντ χάσαμε κάποια επιθετικά, μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο και μετά σε όλο το παιχνίδι άλλα τρία. Δεν νομίζω ότι έφταιξε αυτό. Δεν χάθηκε εκεί το παιχνίδι".

Όσο για το ότι ένα ακόμη ματς του ΠΑΟΚ κρίθηκε στο τέλος δήλωσε: "Αυτές οι ομάδες είναι ισοδύναμες, εάν ένας ή δύο παίκτες δεν είναι σε καλή μέρα, αλλά και σε καλή μέρα να είναι, είναι φυσιολογικό τα παιχνίδια να πάνε έτσι. Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές ανάμεσα στις ομάδες".

Την ώρα που μιλούσε ο Πρίφτης, ο τεχνικός του ΠΑΟΚ παρενέβη και είπε: "Παίζουμε ξανά μαζί το επόμενο Σαββατοκύριακο λες και είναι play offs. Είναι αδιανόητο αυτό που γίνεται".
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες