Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός, 68-71, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2014/15...

MVP

Όντουμ
6
22%
Κάρτερ
1
4%
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βον
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
8
30%
Χαριτόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λάνγκφορντ
12
44%
Σιναντίνοβιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 27

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Σάβ 21 Φεβ 2015, 01:21

Tolaros έγραψε:Παίδες επειδή εν κατέω από γκολτν κ λάουντζ, έχω το διαρκείας των 100 ευρώ περίπου, κάνει για μεθαύριο ή να ψάξω για εισιτήριο?


Θες εισιτήριο. Αν καταλαβαίνω σωστά, έχεις black. Πρέπει να γράφει πάνω η κάρτα σου τι... ράτσα είναι.

Υπάρχει η δεδομένη διαφορά μπάτζετ και η κακή συγκυρία, με τους τραυματισμούς και τις τρεις εγχώριες ήττες ενώ όλη τη χρονιά έχουμε πέντε εγχώριες ήττες συνολικά -κόκκινος, Πάτρα οι άλλες δύο-. Εκεί που ίσως πλεονεκτούμε είναι στον προπονητή. Αν εξαιρέσουμε την τάση να μην παίρνει τάιμ άουτ όταν τρώμε σερί 0-πολλά, νομίζω ότι ο Μαρκόπουλος μπορεί να κάνει ξανά ματ στον Mr. Burns, ειδικά αν του τελευταίου δεν του βγουν βασικοί παίχτες όπως έγινε στο παιχνίδι του πρωταθλήματος. Επίσης, κάτι πρέπει να γίνει με τα τρίποντα. Έχει πέσει αισθητά το ποσοστό μας στους τελευταίους αγώνες. Ας προσευχηθούμε όλοι μαζί ο Βον να μην κερδίσει πολλές βολές.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Φεβ 2015, 14:26

Δεν περνά η ώρα..ούτε η μέρα... :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 21 Φεβ 2015, 17:48

Πράγματι μπλακ γράφει, δεν το είχα παρατηρήσει ποτέ. Ευχαριστώ πάντως. Άντε κ με τη νίκη ρε ΠΑΟΚάρα
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Φεβ 2015, 18:00

:lol: :lol: :lol: :lol:

Το όνομά σου το λέει επάνω; :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 22 Φεβ 2015, 09:28

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Τρέχα ρε ρολόι μη σου *αμήσω...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 22 Φεβ 2015, 11:39

Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 22 Φεβ 2015, 12:58

Βλέπω εύκολη ηττα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 22 Φεβ 2015, 12:59

ήθελα από καιρό να γράψω κάτι για τον ΠΑΟΚ με αφορμή τα ποδοσφαιρικά αλλά καθότι μπασκετικός, ας περιοριστώ στα του οίκου μου...Δράττομαι της ευκαιρίας από τον σημερινό ημιτελικό και τον τίτλο στην κεντρική ως ματς της χρονιάς. Επίσης μου άρεσε το σχόλιο του rain οτι ΠΑΟΚ είσαι, είσαι γνωστός για αυτές τις ήττες (τύπου Κόροιβου) κλπ. (το οποίο είναι ιστορικά αληθές 100%).

ο ΠΑΟΚ για μένα είναι κάτι το οποίο δεν μπορώ να το περιγράψω. Δεν μπορώ να πώ οτι τον νιώθω όπως το νιώθεις και εσύ συνοπαδέ μου. Είμαστε λίγοι που νιώθουμε έτσι. Και δεν είναι καθόλου εγωιστικό ή ρατσιστικό αυτό που λέω. Απλά εμείς οι λίγοι που ζούμε μακριά από τον Βορρά, που πρακτικά δεν έχουμε σχέση με τον Βορρά, είμαστε κάτι άλλο.

ΠΑΟΚ λέει δεν γίναμε για τους τίτλους. ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ. Ναι προσωπικά πιάνω 100% το υπονοούμενο αυτής της πρότασης αλλά το πιάνει και ο μέσος ΠΑΟΚσής? Το μόνο που θυμάμαι από παιδί μικρό είναι (στα @@ μου να γράφω κλπ κλπ) να παίζουμε και να θέλουμε να κερδίσουμε ΠΑΝΤΟΥ. Να πλακώνομαι με τον αδερφό μου γιατί με κέρδισε στο μπασκετάκι στον amstrad6128, να παίζουμε μπουνιές για ένα μονό όντας 13-14 χρόνων παιδάκια. Παίζαμε για να κερδίσουμε. Απλά γιατί σε ένα παιχνίδι παίζεις για να κερδίσεις. Διαφορετικά ΔΕ λέγεται παιχνίδι. Ακόμα και στα μήλα ή στο κρυφτό, θες να κερδίσεις. Αυτό το οποίο κατανοώ οτι είναι δύσκολο, είναι να μπορέσεις να αντέξεις, να καταλάβεις, να αφομοιώσεις την ήττα. ΝΑΙ, αυτό είναι δύσκολο και πολλοί από εμάς το αντιλαμβανόμαστε διαφορετικά. Πρίν 25 χρόνια, δεν μπορούσα να δεχτώ οτι η καλύτερη ομάδα για 39' και 35'' ΔΕΝ κερδίζει τον συμπολίτη. Το θεωρούσα άδικο. Μετά που μεγάλωσα βέβαια είδα οτι τέτοιες ήττες ήρθαν για όλους και από όλους.Ειδικά στο μπάσκετ μάματα: Ομάδες τύπου Suns του Barkley, Knicks του Ewing ΔΕΝ πηρανε τίτλο στο NBA για μία (κακή) στιγμή. Ομαδάρες όπως η Knorr του (τιτανοτεράστιου) Manu δεν πήραν την ευρωλίγκα στην έδρα τους από τον Λάζαρο τον Παπαδόπουλο (έως τότε νόμιζα οτι ο ΠΑΟΚ είναι η μόνη καταραμένη ομάδα που δεν πήρε το Πρωταθλητριών στο ΣΕΦ). Παραδείγματα ΠΑΜΠΟΛΛΑ. Anyway, για να φτάσω και στο προκείμενο, ο ΠΑΟΚ είναι ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ που ΟΦΕΙΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΤΛΟΥΣ και ΜΟΝΟΝ για ΑΥΤΟΥΣ.Αλλιώς θα λεγόταν Αθλητικ΄ςο Όμιλος Πυλαίας ή Φοίνικα ή Καλαμαριάς ξερω γω (με το συμπάθειο). Το αν θα τους πάρει, ΝΑΙ, μπορεί και να ΜΗΝ τους πάρει. Αλλά θα παλέψει μέχρι θανάτου γι αυτό. Εμφανίσεις της ομάδας μας όπως αυτή του 93 στο ΣΕΦ θα μείνουνε πάντα χαραγμένες στις μνήμες μας φουσκώνοντας από υπερηφάνια, ακόμα και αν ΔΕΝ πήραμε τον τίτλο.

Ηaving that said που λέμε και στο χωριό μου, πάω στους συνοπαδούς που ΔΕΝ έχουνε την αντίληψη μου επί των πραγμάτων: πρίν γίνει ένας ημιτελικός κανονίζουν τα εισητήρια για το ΟΑΚΑ (ο Μήτρογλου και ο αέρας ή ο Αστέρας είχαν άλλη άποψη βέβαια). Στον περσινό τελικό, αντί να ΠΑΙΞΟΥΜΕ στη Θεσσαλονίκη, πήγαμε σαν πρόβατα στο ΟΑΚΑ και φάγαμε 4. Σε ένα ΟΑΚΑ που έχουμε υποστεί ανά καιρούς τις μεγαλύτερες και πιο οδυνηρές μας ήττες. Κατεβήκαμε να παίξουμε έναν τελικό στην Αθήνα (στο πρώην γήπεδο του βάζελου - παρεμπιπτόντως σε 9 αναμετρήσεις knock out με βάζελο στο μπάσκετ τα 6 ματς έχουνε γίνει κατόπιν "κληρώσεως" στην Αθήνα...). Και όχι μόνον δεχτήκαμε, αλλά τρελαθήκαμε κιόλας γιατί θα κάναμε τη μεγαλύτερη εκδρομή, οπότε θα τη λέγαμε στον συμπολίτη! klein που φάγαμε 4, ξές πόσα κομμάτια κατεβήκαμε κάτω? ΠΑΟΚ δεν είσαι για τους τίτλους, ΠΑΟΚ είσαι για τις εκδρομές και τα ναρκωτικά...Είμεθα τόσο χωριάτες (κακοί χωριάτες για να μην παρεξηγηθώ) που μετά από 150 χρόνια πήγαμε στο +5 με το γαύρο πριν τελειώσει ο πρώτος γύρος και πήγε ο klaus να βγάλει φωτογραφία. Klaus αγόρι μου όταν οι πιθανότητες να κατακτήσεις τον τίτλο είναι 2/72, ήτοι 2.8% να κερδίσεις τελικά το πρωτάθλημα, δε βγαίνεις να το διαλαλείς όταν απομένουν μισός+ γύρος ακόμα... απλά μαθηματικά είναι. Φανταστείτε οπαδό της Valencia ξέρω γω στην Ισπανία να τη λέει σε οπαδό της Barca ή Real επειδή ήταν μπροστά τον πρώτο γύρο στη βαθμολογία...

το άλλο που θέλω να θίξω είναι αυτή η μιζέρια που μας κατατρέχει να προσπαθούμε να βρούμε δικαιολογίες για να μην δώσουμε το 100% όταν αγωνιζόμαστε. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!! χαχα, έφτασα 40 και τα έχω δεί όλα. Ξέρω ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ τι θα σφυρίξει ο εκάστοτε διαιτητής κι όμως όλοι εκπλήσσονται! Φίλε λέει με τέτοια διαιτησία που χει ο γαύρος πώς να πάρεις πρωτάθλημα? Ρώτα τον Κoύδα φίλε ;) Kαι περιμένουμε τα πρωτοσέλιδα των Σπορ για να δούμε αν δεν μας έδωσε 3 ή 18 πέναλτυ για να είμαστε ήσυχοι με τη συνείδησή μας... Η διαιτησία είναι μια παράμετρος του αγώνα και αν όντως οι συντελεστές του αγώνα (εν προκειμένω οι παίκτες κι ο προπονητής μας) ΔΕΝ έχουνε καταλάβει τι παίζει σε ένα αγώνα, τότε συγγνώμη αλλά το IQ τους είναι τόσο χαμηλό, που ΔΕΝ!

Και πάω στο σημερινό ματσάκι: γιατί παίξαμε τώρα κι όχι τον Νοέμβρη? Γιατί τραυματίστηκε ο Μπίδης με τον Κακαρούδη και έφυγε ο Bremer? Γιατί ο βάζελος πήρε τον Lawal? Γιατί ο βάζελος έχει 15 μύρια μπάτζετ και εμείς 330? Ναι ΟΚ ωραία όλα αυτά, τα ξέρουμε αλλά είναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΙΚΑ. Απολύτως που λέει και ο Βενιζέλος. Αυτή η νοοτροπία είναι αυτή που μας έχει φέρει εδώ που είμαστε. Εδώ κύριοι πάμε να παίξουμε ένα παιχνίδι. Και θα το παίξουμε μέχρις εσχάτων με τους όρους του παιχνιδιού. Κακοί οι όροι? Κακοί, μαζί σου. Μην κατέβεις να παίξεις αν δεν τους αποδέχεσαι. Δεν με ενδιαφέρεις. Θα μπείς στο γήπεδο και θα πεθάνεις. Γιατί φοράς της ασπρόμαυρη στολή που μας παλάβωσε αυτή. Φοράς το δικέφαλο αετό του Βυζαντίου. Τόσο απλά.

Χαθήκαμε στη μετάφραση με την επανάληψη του αγώνα με τον συμπολίτη και κάναμε 2 ήττες από μια μέτρια (τουλάχιστον επιθετικά) ομάδα. Γιατί λέει (ακόμα και ο ίδιος μας ο coach!) ΔΕΝ έπρεπε να ΠΑΙΞΟΥΜΕ!!! ΔΕΝ θα επαναλάβω πάλι για την αντίληψη των όρων ενός παιχνιδιού και για IQ...

Παιχνίδι της χρονιάς σήμερα λέει. Ελπίζω και αυτός ο τίτλος να μπορεί να μεταφραστεί σωστά. Πάλι όμως πάμε να χαθούμε στη μετάφραση. Ναι είναι ημιτελικός. Ναι θα πεθάνουμε, το παμε!, στο γήπεδο αλλά ως εκεί. ΔΕΝ χρειάζεται κάτι άλλο. ΔΕΝ χρειάζεται ΑΓΧΟΣ. Δε χρειάζεται, παίζοντας σήμερα, να βλέπουμε ήδη τον τελικό. ΔΕΝ υπάρχει ακόμα τελικός (όπως έγραψε κάποιος εγώ φοβάμαι περισσότερο τον τελικό. ΟΧΙ ΔΕΝ Είμαστε στον τελικό ακόμα).

Θα τελειώσω με μία ευχή: ας κάνουμε ένα restart και να γίνουμε επιτέλους ο ΠΑΟΚ των ονείρων μου. Από σήμερα.

oli για σένα ρε:

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 22 Φεβ 2015, 13:11

Ωραίος.

Αγάπη είναι όταν αψηφάς την ήττα, μιζέρια όταν την προκαταβάλλεις.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 22 Φεβ 2015, 15:50

Ωραίος palok.

Άντε να ξυπνάμε σιγά σιγά, ξεκινάει η ματσάρα σε μια ωρίτσα. Ακόμα με την Βέροια ασχολείστε; :opaokara:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:38

σημερα ενα ειναι το συνθημα

Ο ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ
Ο ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ
Ο ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ
Ο ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:46

Κανενα λινκ σε οσους δεν μπορουν να ειναι σημερα στο παλατακι μας?

Καντε μας περηφανους και φυσικα οσοι ειναι μεσα μην τυχον και κανετε καμια μακακια και την πληρωσει ο ΠΑΟΚ μας...φωνη , ψυχη και οτι γινει! ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ!



ΟΟΟΟ ΜΠΑΝΕ ΜΠΑΝΕΕΕΕΕ!
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:49

εμεις δηλαδη στον πυργο να παμε να γ@μηθουμε δηλαδη αδελφε εεε?????πολυ ωραιος............... :?
Τελευταία επεξεργασία από pyrgioths και Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:51, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:50

?


edit : :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από aisiodoksos και Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Παναθηναϊκός 22/2 17:00 (NovaSports 3)

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 22 Φεβ 2015, 16:51

ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΊΑ! :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2014-2015

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης