Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό danirifle » Σάβ 07 Μαρ 2015, 14:43

τι να πω, δε βρίσκω άκρη με σένα Άγγελε...
ειλικρινά κάποιες αποφάσεις σου δεν είναι αποφάσεις ισορροπημένου ανθρώπου
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10199
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό desperando » Σάβ 07 Μαρ 2015, 16:00

απο που κι ως που δικος μας ανθρωπος ο αναστασιαδης?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό alejio4 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 16:12

Tο δικό μας άνθρωπο εννοεί που τα περασμένα χρόνια ασκούσε πιέσεις σε κάθε καθοριστικό παιχνίδι της ομάδας (πριν και μετά από ήττες). Μου θύμιζε το παιδικό χαλίφης στη θέση του χαλίφη.
Άβαταρ μέλους
alejio4
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 11 Μάιος 2009, 02:26
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 16:35

desperando έγραψε:απο που κι ως που δικος μας ανθρωπος ο αναστασιαδης?


Με την ιδια λογικη που θεωρείστε κι εσεις ΠΑΟΚτσηδες.Επειδη το δηλώσατε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 07 Μαρ 2015, 17:12

Εχει χαθεί το μέτρο νομιζω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό adidas1926 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 17:25

nikolasf έγραψε: και ιδιαίτερα αν σπάσει ο διάολος το ποδάρι του και τον "Μάιο είμαστε καλά" ;)


Αδερφε και 6/6 να κανουμε στα πλει οφ τον μαιο δεν θα ειμαστε καλα.

Σε ενα ξεπεσμενο πρωταθλημα καταφερες να ξεφτυλιζεσαι σε καθε μερια της ελλαδος,απο τα γιαννενα στη κρητη και απο την ξανθη στην αθηνα.Σε ενα κυπελλο με ομιλους οπου αυτη τη στιγμη στα ημιτελικα εχουν περασει 2 ομαδες της β εθνικης ενω η αλλη ειναι η ξανθη καταφερες να μεινεις εξω απο την κερκυρα,τον πας γιαννενα και τον απολλωνα καλαμαριας.Ενω στην ευρωπη εμεινες εξω σε ομιλο με φιορεντινα.γκιγκαμπ(που θεωρω καλη ομαδα αλλα και παλι...) και μινσκ χωρις να θυμαμαι προσωπικα ουτε μια σχετικα καλη εμφανιση της ομαδας...

Απλα και λιτα τον μαιο δεν θα ειμαστε καλα οτι και αν γινει μεχρι τοτε...
adidas1926
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 21:22

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό desperando » Σάβ 07 Μαρ 2015, 18:32

kataramenos5 έγραψε:
desperando έγραψε:απο που κι ως που δικος μας ανθρωπος ο αναστασιαδης?


Με την ιδια λογικη που θεωρείστε κι εσεις ΠΑΟΚτσηδες.Επειδη το δηλώσατε.

φίλε μου καλέ- καλέ μου φίλε
εγώ και ο κάθε εγώ δεν κάναμε περιουσία μέσω του ΠΑΟΚ , αντιθέτως έχουμε ξοδέψει μια περιουσία για την καψούρα μας.
έχουμε κάνει θυσίες γι αυτά τα τέσσερα γράμματα και ότι αυτά πρεσβεύουν. κάποια αδέρφια μας άδικα έχουν χάσει το υπέρτατο αγαθό της ελευθερίας ενώ κάποια άλλα ακόμα και την ζωή τους.
ΠΑΟΚ δεν σε κάνει μια δήλωση ( ακόμα και ο Β. γκαγκατσης ΠΑΟΚ δηλώνει,δεν τον κάνει όμως αυτή του η δήλωση και αδερφό μου) ΠΑΟΚ σε κάνει η στάση και ο τρόπος που ζεις Και πάνω απ όλα η ανιδιοτέλεια για αυτό που αγαπάς.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό prist64 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 18:45

desperando έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:
desperando έγραψε:απο που κι ως που δικος μας ανθρωπος ο αναστασιαδης?


Με την ιδια λογικη που θεωρείστε κι εσεις ΠΑΟΚτσηδες.Επειδη το δηλώσατε.

φίλε μου καλέ- καλέ μου φίλε
εγώ και ο κάθε εγώ δεν κάναμε περιουσία μέσω του ΠΑΟΚ , αντιθέτως έχουμε ξοδέψει μια περιουσία για την καψούρα μας.
έχουμε κάνει θυσίες γι αυτά τα τέσσερα γράμματα και ότι αυτά πρεσβεύουν. κάποια αδέρφια μας άδικα έχουν χάσει το υπέρτατο αγαθό της ελευθερίας ενώ κάποια άλλα ακόμα και την ζωή τους.
ΠΑΟΚ δεν σε κάνει μια δήλωση ( ακόμα και ο Β. γκαγκατσης ΠΑΟΚ δηλώνει,δεν τον κάνει όμως αυτή του η δήλωση και αδερφό μου) ΠΑΟΚ σε κάνει η στάση και ο τρόπος που ζεις Και πάνω απ όλα η ανιδιοτέλεια για αυτό που αγαπάς.



Eνα δικιο το ΄χεις,πως να το κανουμε.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 07 Μαρ 2015, 18:58

Ρε μαγκες τι κουβεντα ειναι αυτη???
Που θα βγαλει αυτο το πραγμα???Το μιζερια ειναι αυτη???
Δηλαδη γιατι με το παραμικρο πρεπει να υπαρχει φυτιλιασμα???

Δηλαδη ακουγεται η εκφραση για τον αγγελο απο που δικος μας ανθρωπος για ποιο λογο???Τοτε ολοι αυτοι που περαασανε απο τον ΠΑΟΚ τοσα χρονια γιατι να ειναι δικοι μας ανθρωποι??Ολοι λεφτα δεν παιρνουν???Ακουστηκε για καποιον κατι τετοιο??

Τι μανια ειναι αυτη ρε παιδια???
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 20:01

desperando έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:
desperando έγραψε:απο που κι ως που δικος μας ανθρωπος ο αναστασιαδης?


Με την ιδια λογικη που θεωρείστε κι εσεις ΠΑΟΚτσηδες.Επειδη το δηλώσατε.

φίλε μου καλέ- καλέ μου φίλε
εγώ και ο κάθε εγώ δεν κάναμε περιουσία μέσω του ΠΑΟΚ , αντιθέτως έχουμε ξοδέψει μια περιουσία για την καψούρα μας.
έχουμε κάνει θυσίες γι αυτά τα τέσσερα γράμματα και ότι αυτά πρεσβεύουν. κάποια αδέρφια μας άδικα έχουν χάσει το υπέρτατο αγαθό της ελευθερίας ενώ κάποια άλλα ακόμα και την ζωή τους.
ΠΑΟΚ δεν σε κάνει μια δήλωση ( ακόμα και ο Β. γκαγκατσης ΠΑΟΚ δηλώνει,δεν τον κάνει όμως αυτή του η δήλωση και αδερφό μου) ΠΑΟΚ σε κάνει η στάση και ο τρόπος που ζεις Και πάνω απ όλα η ανιδιοτέλεια για αυτό που αγαπάς.

Μ αυτη τη λογικη κι ο Κλαους που θελε 700 ακατεβατα δεν ειναι ΠΑΟΚτσακι παμε να κανουμε ταναπου και το δικο του τοπικ.

ΥΓ Οι παντελονατοι αντρες χτυπάνε κάποιον στα ισα,οταν ειναι δυνατός, όχι οταν εχει πέσει.Μ αρεσει που καποιοι τοτε ,θυμώνατε για την π@@στια στο Μπόλονι.Δεν αναφερομαι προσωπικα γενικα το λέω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Σάβ 07 Μαρ 2015, 20:34

To πρόβλημα πηγάζει απο αυτον και τα αγγελοσκυλα που νομίζουν οτι είναι ποιο ΠΑΟΚ απο τους αλλους ,λες και αυτος ειναι ο μωησης του παοκ που ΜΟΝΟ αυτος θα μας παει στην γη της επαγγελιας καθ ολοι οι αλλοι ειναι οι κακοι που δεν τον αφηνουν κανένας δεν είναι ο δικός μας άνθρωπος ,εκτός απο τον Ιβάν που ΠΛΗΡΩΝΕΙ όλοι οι άλλοι είναι επαγγελματίες αυτό δεν είναι κακό αλλά να διαχωρηζουμε τις καταστάσεις .
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Σάβ 07 Μαρ 2015, 21:09

Εμένα πάλι η απορία μου είναι γιατί αυτός ο παλέμαχος ποδοσφαιριστής δεν μνημονεύευται σε κανένα τραγούδι του
Π.Α.Ο.Κ.
Σαβουλίδης,Μπέλλης,Ασλανίδης,Τερζανίδης,Αποστολίδης,Παρίδης,Φουντουκίδης,Παππαδόπουλος,Σαράφης,Κούδας
.......ακόμα και ο Μανζουράκης με την μικρή χρονική συμμετοχή στην ομάδα μας.

Αυτός γιατί είναι στην απέξω?
Μάλλον γιατί δεν θα τον γούσταραν οι στιχουργοί της εποχής .
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 21:45

MANIAKOS έγραψε:Εχει χαθεί το μέτρο νομιζω


εντελως ομως
Dimg4
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 07 Μαρ 2015, 21:47

ace79grpaok έγραψε:To πρόβλημα πηγάζει απο αυτον και τα αγγελοσκυλα που νομίζουν οτι είναι ποιο ΠΑΟΚ απο τους αλλους ,λες και αυτος ειναι ο μωησης του παοκ που ΜΟΝΟ αυτος θα μας παει στην γη της επαγγελιας καθ ολοι οι αλλοι ειναι οι κακοι που δεν τον αφηνουν κανένας δεν είναι ο δικός μας άνθρωπος ,εκτός απο τον Ιβάν που ΠΛΗΡΩΝΕΙ όλοι οι άλλοι είναι επαγγελματίες αυτό δεν είναι κακό αλλά να διαχωρηζουμε τις καταστάσεις .

Οταν θα καταλαβουμε ποτε οτι δεν υπαρχουν κομματα μεταξυ οπαδων του ΠΑΟΚ και οτι ολοι πρεπει να ειμαστε μια δυναμη τοτε μπορει να γινει κατι.

Οταν λες οτι το προβλημα ειναι τα αγγελοσκυλα εχει χαθει πλεον ολη η ουσια...

Νοοτροπια χωριου...

Εμεις οι καλοι ΠΑΟΚτσηδες που δε θελουμε τον αγγελο,τον στεφενς,τον εναν τον αλλον και εσει οι κακοι που τους θελετε.

Αν ποτε ξεκαθαρισουμε οτι μονο ενωμενοι θα παμε μπροστα μπορει να παμε μπροστα...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 07 Μαρ 2015, 21:48

ace79grpaok έγραψε:To πρόβλημα πηγάζει απο αυτον και τα αγγελοσκυλα που νομίζουν οτι είναι ποιο ΠΑΟΚ απο τους αλλους ,λες και αυτος ειναι ο μωησης του παοκ που ΜΟΝΟ αυτος θα μας παει στην γη της επαγγελιας καθ ολοι οι αλλοι ειναι οι κακοι που δεν τον αφηνουν


Αυτο που λες ισχύει για πολλούς και ειναι σιγουρα λαθος.Ολοι οι νορμαλ το καταλαβαίνουν.Εσυ ομως που το καταλαβαίνεις γιατι να απαντησεις στο λαθος με λαθος?Μονο χειροτερη θα κανεις την κατάσταση.Οσο κακο κανουν ο Αγγελος με τα κολλήματα του στην ομαδα αλλο τοσο κανει κι αυτη η φαγωμάρα στον κοσμο.Και δεν ειναι μονο θεμα αγγελόσκυλων και των σημερινων απέναντι.Τα ιδια με Χαβο,Σαντος,Μπολονι.

Κουλη ...Κουλη......Κουλη............δικιο εχεις...Αφου δε τον βαλαν στα τραγούδια......
Να γελασω η να κλάψω? :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες