Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό prist64 » Σάβ 14 Μαρ 2015, 00:41

kataramenos5 έγραψε::lol: Τρολαρει κι ο Αποστόλης.Τι συγκριση να γινει αναμεσα σε Δον και ΑΑ?Μήλα με πορτοκάλια..


Παντως εχουν ενα κοινο.
Και τα δυο ειναι....................................φρουτα.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7025
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 14 Μαρ 2015, 01:09

Τερμα λογικος και σοβαρος ο ένας,τερμα συναισθηματικός και "παλαβός" ο άλλος θα λεγα αλλα δε μαμεις...
Φρουτα,αμπαλοι, τουρίστες .... διαλεχτε τι βολεύει.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Σάβ 14 Μαρ 2015, 01:49

Kostas_Peraia4 έγραψε:O Kαμορα ελεγε σε σοβαρο τονο οτι ο Αγγελος θα ανανεωσει!!!!

Εεεε αν το είπε ο Νο2 αντιπαοκτσής(Νο1 ο σκουλικάκης) μάλλον κάτι θα ξέρει και σίγουρα
ΚΑΙ αυτός θέλει το καλό του Π.Α.Ο.Κ. :oops:
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Σάβ 14 Μαρ 2015, 05:16

Δλδ δεν ξέρετε ποιός τον έφερε ?

Δλδ Δεν ξέρετε ποιός έφερε κ έδιωξε τον Στέφενς ?

Δλδ Τι δεν ξέρετε ?

Πολύ τα αθώα στρουμφάκια παριστάνετε μερικοί.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Σάβ 14 Μαρ 2015, 07:40

Πάλι θεούς κ παναγιες ανακατεύει σε δηλώσεις του. ... στα παπαρια μου, ας τον ανανεώσουν. ...ποσώς με ενδιαφέρει.
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 14 Μαρ 2015, 10:21

Οπως ειπες η τριπολη θα παραταχθει αμυντικα ψαχνωντας την κοντρα γί'αυτο και εσυ θα παιξεις με 2 χαφ στον αξονα,τον σαλπι δεξια για να ανοιξει την αντιπαλη αμυνα και τον Κλαους πισω απο τον Περειρα για να βγαλει την καθετη,α να μην ξεχασω και την αμυνα στο υψος της σεντρας για να μην βγουν μπαλιες πισω απο την αμυνα στις κοντρα επιθεσεις του αστερα. :shock: :? :o :?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 14 Μαρ 2015, 11:19

κοιτα Τζος. θεωρητικα στην Τουμπα λες ναι, να παιξω 442, αλλα οταν εχεις να κανεις με μια απο τις ομαδες που παιζουν καλυτερα τη κοντρα, τοτε πιστευω πρεπει λιγο να επαναπροσδιορισεις τα σχεδια σου και να θωρακισεις την κατοχη και το κεντρο.

πιστευω οτι σημερα το κεντρο μας θα ειναι οι Κατσε-Νοβοα και Γκολασα. οτιδηποτε αλλο θα το θεωρησω υπερβαλλον και αχρειαστο ρισκο. μπορεις να το γυρισεις σε 442 μετα το 60-70 αν δεις οτι μεχρι τοτε δεν....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 14 Μαρ 2015, 12:17

Αυτά τα θεωρητικά μας φάγανε. :mrgreen:
Ούτε καν φαβορί δεν είμαστε γι αυτό το ματς, εκεί καταντήσαμε
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 14 Μαρ 2015, 13:20

Η αληθεια δυστυχως ειναι πως ενω καποιος θα ελεγε οτι με μικρες ομαδες μπορεις να παιξεις 4-4-2 στην Τουμπα,η τριπολη δεν ειναι μια απο αυτες.Εγω επισης εχω πει επανειλημενα οτι για μενα δεν υπαρχει πλεον συστημα 4-4-2,βαρια βαρια για ωρα αναγκης και για κανα 20λεπτο max.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό blackjack80 » Σάβ 14 Μαρ 2015, 13:31

ας το παρουν οι παικτες πανω τους ,αφου βλεπουν οτι ο αα την ειδε δον κιχωτης και κυνηγαει ανεμομυλους ,ας μας λυπηθουν λιγο και εμας και τον σαββιδη που τους πληρωνε στην ωρα τους,αλλα ξεχασα αφου ειπε ο ερπετοπουλος δεν πιστευει οτι εβαλε 30 εκ οι παικτες απο τον αερα πληρωνονται,ασχετο αλλα τι μαλακιες ακουγονται στον αερα της πολης δεν εχουν προηγουμενο.Ελεος ρε κλαους μαζεψε τους και πες "παιδια δεν παει αλλο κατι πρεπει να γινει να κερδισουμε,να μην ανεβαινουμε σαν τα ντουγανια ολοι μπροστα ας κρατησουμε μπαλα ,και το 1-0 μια χαρα σκορ ειναι"
blackjack80
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2015, 15:54

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 14 Μαρ 2015, 13:41

Ενα κομβικο Γεγονός ποθ συνδυάζεται με την κατακόρυφη πτώση μας ειναι η απουσία μακ που έβαλε 2 φορ μεσα και έβγαλε χαφ, τα ρίσκα που παίρνουμε κακώς μπροστα όντας ομως άμπαλοι και οτι ορισμένοι παικτες κλειδιά ποτε δε γύρισαν όπως ράτς μακ ΚΑΤ ουσιαν και τζιολης αναμένεται ακομα


Για μένα τέσσερα χαφ οχι καν 3 με παίκτη κόφτη μπροστα από τα Σέντερ Μπακ που να μην πολυκουνιεται απο κει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 14 Μαρ 2015, 15:51

joshua έγραψε:Η αληθεια δυστυχως ειναι πως ενω καποιος θα ελεγε οτι με μικρες ομαδες μπορεις να παιξεις 4-4-2 στην Τουμπα,η τριπολη δεν ειναι μια απο αυτες.Εγω επισης εχω πει επανειλημενα οτι για μενα δεν υπαρχει πλεον συστημα 4-4-2,βαρια βαρια για ωρα αναγκης και για κανα 20λεπτο max.

ενταξει. πολλες μεγαλες ομαδες παιζουν μονιμα 442. μεγιστο παραδειγμα η ατλετικο μαδριτης. αλλα ακομα και εκει, το ενα εξτρεμ ειναι ο κοκε ωστε να δινει βοηθειες στο κεντρο αλλα να κανει και τον πλει-μεικερ. δλδ πολλες φορες βλεπει κανεις οτι "ατυπα" το γυρναει σε 442 με ρομβο ή σε 433 με τον Τουραν δεξια.

γενικα, το 442 για να το παιξει καλα μια ομαδα πρεπει πρωτα να εχει ομοιογενεια και χρονια μαζι αλλιως δεν....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό mbison » Σάβ 14 Μαρ 2015, 16:08

Σήμερα ο Αγγελος τελειωνει.
Καλοσωριζουμε το κομμαντο ΓΧ για ειδικές αποστολες και αναμένουμε τον επόμενο προπονητη το Μάιο.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5174
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Σάβ 14 Μαρ 2015, 20:15

ΦΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7334
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Άγγελος Αναστασιάδης (II)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 14 Μαρ 2015, 20:16

φτανει ρε πουστη μου μας ξεφτυλισες οσο μας ξεφτυλισες φτανει ημαρτον λυπησου μας λιγο...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες