Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:03

κατ 5 η επιθεση που εχει δεχτει και ηπια ειναι και οχι αδικη. δεν θελω να θυμισω τα περυσινα που ειχαμε. δεν θελω.

τεσπα. με οριζοντα τις 31 μαϊου (άπλας γαρ...) εχουμε ακομα 88 και σημερα.......

αρχιζω τις χαρακιες στον τοιχο.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:15

Το θεμα για μενα ειναι να βλεπω οτι ο προπονητης προσπαθει να κανει την ομαδα να παιξει κατι. Ενα συγκεκριμενο ποδοσφαιρο ρε παιδι μου. Οταν το βλεπω αυτο ακομα κι αν δεν ερχονται τα αποτελεσματα, δεν θελω να φυγει ο προπονητης. Ή εστω να εχει την ευελιξια να καλυψει την ομαδα οσο αυτη δεν μπορει να παιξει το ποδοσφαιρο που θελει.

Δηλαδη αν ο Αγγελος εκανε την ομαδα να παιζει οπως το πρωτο τριμηνο της σεζον κι απλα ηταν γκαντεμης και εχανε, δεν θα ηθελα να φυγει. Αλλα εχουμε δει παιχνιδια μετα το Καραισκακη που η ομαδα δεν ξερει τι κανει μεσα στο γηπεδο. Απλα ανεβαζει ψηλα τις γραμμες και περιμενει με ενα μαγικο τροπο η ομαδα να παιξει μπαλα, με 10αρι τον Κλαους και δεξι εξτρεμ τον Σαλπι. Ε, αυτο πως να το στηριξεις;

Το ξαναλεω, οταν ο βαζελος δεν πηγαινε καλα και ακουγοταν οτι μπορει να διωξουν τον Αναστασιου τους θεωρουσα βλακες, γιατι εβλεπες οτι τουλαχιστον ο βαζελος προσπαθει να παιξει ενα συγκεκριμενο ποδοσφαιρο εδω και 2 χρονια.
Και οταν ο βαζελος ηταν φοβερα ντεφορμε το φθινοπωρο στην Τουμπα, ηρθε και εκατσε πισω να παιξει με αντεπιθεσεις. Ο βαζελος, που περσι στον δευτερο γυρο μας ειχε κανει γιο-γιο και εμεις θεωρητικα ειχαμε χειροτερους παιχτες σε σχεση με περσι. Αλλα ο Αναστασιου καταλαβε οτι αν ανεβαζε ψηλα τις γραμμες απεναντι στον ΠΑΟΚ του φθινοπωρου μπορει να ετρωγε και 4, γι αυτο δεν το εκανε.

Και οχι οτι θεωρω καναν φοβερο προπονητη τον Αναστασιου, αλλα τουλαχιστον κανει μια συγκεκριμενη δουλεια.

Και πραγματικα δεν θεωρω οτι ολοι οι προπονητες φερνουν διχασμο στον ΠΑΟΚ, αλλα πιστευω οτι ο ΠΑΟΚ δεν ξερει να διαλεγει προπονητες.

Δηλαδη να τους παρουμε εναν εναν μετα τον Σαντος:
-Μπερετα: :lol: Μπορει να ειναι και προπονηταρα ποτε δεν θα το μαθουμε.

-Δερμιτζακης: τελειως αστοχη επιλογη. Ειχες αποδυτηρια γεματα προσωπικοτητες και "περιεργους" τυπους και εφερες εναν ανθρωπο που θεωρω οτι δεν ειναι γι αυτα τα κυβικα.

-Χαβος: αποδειχθηκε οτι ειναι καλος προπονητης, αλλα οταν ηρθε στον ΠΑΟΚ δεν ειχε καθολου εμπειρια. Μια ζωη αναποδα ολα σε αυτην την ομαδα. Ας εκανε πρωτα αυτα που κανει τωρα στον Παναιτωλικο και μετα ας ερχοταν στον ΠΑΟΚ. Δηλαδη δεν μπορει το βιογραφικο ενος προπονητη να ειναι: Αγροτικος Αστερας, ΠΑΟΚ, Βεροια, Παναιτωλικος. Το φυσιολογικο ειναι Αγροτικος Αστερας, Βεροια, Παναιτωλικος, ΠΑΟΚ. Να δειξει στις μικρες ομαδες τη δουλεια του, να κανει εκει οποια λαθη ειναι να κανει και μετα ας ερθει στον ΠΑΟΚ.

-Μπολονι: Επειδη τον συμπαθω πολυ δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικος. Απο τη μια κι αυτος εδωσε δικαιωματα (σαν να μην καιγοταν και τοσο με την προπονητικη) απο την αλλη εφαγε τρελο πολεμο απο τον Βρυζα και τους Κολκες, Τζορμπατζογλου, ενω ειχε την μεγαλυτερη αποδυναμωση ροστερ στα μεσα της σεζον. Θα τον ηθελα ενα χρονο με Σαββιδη, αλλα επειδη εχει λιωσει στην Αραβια, θεωρω οτι δεν κανει πλεον για τον ΠΑΟΚ.

-Δωνης: Πρωτα απο ολα, μονο ο Ζησης Βρυζας θα μπορουσε να φερει στον ΠΑΟΚ προπονητη που το 60%-70% των οπαδων δεν τον συμπαθουσε πριν ερθει. Δηλαδη ειναι σαν να φερνεις τον Σακη Τσιωλη ενα πραμα. Απο εκει και περα λιγο οτι αποκλειστηκε απο την Ευρωπη, λιγο οτι τα εβαλε με τον Γκαρσια, λιγο οτι υπηρχε απο πριν μια αντιπαθεια, λιγο οτι θεωρει τον εαυτο του τον Ελληνα Μουρινιο, ε δεν θελει και πολυ.

-Στεφενς: Ο Στεφενς ειναι κοπια του Μιτσελ που ειχε ο γαυρος. Δεν ειναι προπονητης, ειναι διαχειριστης. Δωστου καλο ροστερ και θα σου κανει μια χαρα σεζον. Και ροτεισον ξερει να κανει και να καλυπτει τρυπες στο ροστερ. Αλλα αμα του δωσεις ενα μετριο κακοφτιαγμενο ροστερ, δεν μπορει να κανει δουλεια. Οπως την πατησε κι ο Μιτσελ στο γαυρο φετος. Απο τον Στεφενς αυτοματισμους δεν θα δεις + οτι ο ιδιος πλεον ξεκαθαρα μαζευει φραγκα για την συνταξη. Ε, ολοι περιμεναμε τον υπερπροπονητη και μας ηρθε καποιος που ξεκαθαρα ηρθε για το χρημα.

Για τον Αγγελο δεν λεω τιποτα ολοι τον ξερουμε. Το μονο μεγαλο αρνητικο που ειχε αντικεμεινικα (δηλαδη αν δεν ηταν ο Αγγελος και ηταν ενας ξενος, ο Αναστασιοδοβιτς πχ) ειναι οτι ειχε να κοουτσαρει μεγαλη ομαδα μια 10ετια. Θα επαιρνε ο ΠΑΟΚ προπονητη που ειχε να κοουτσαρει μεγαλη ομαδα πανω απο 10ετια αν δεν ηταν ο Αγγελος; Μαλλον οχι.

Και για να το τελειωνω γιατι εγραψα τεραστιο σεντονι :mrgreen: , θεωρω οτι ο ΠΑΟΚ πρεπει να παρει ξενο προπονητη (για να εχει αυτο το τριμηνο που επειδη δεν τον ξερουμε, δεν τον κραζουμε), να ειναι γυρω στα 45 μεχρι 50 (να εχει ορεξη για δουλεια και φιλοδοξια να πετυχει πραγματα στην καριερα του), να εχει δουλεψει σε σοβαρες ομαδες, δηλαδη να εχει να δειξει κατι στο βιογραφικο του και να παιζει ενα συγκεκριμενο στυλ ποδοσφαιρου (για να μην ακουμε τα γραφικα "δεν δουλευει τακτικη" κλπ).
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:18

Για ολα αυτα που αναφερεις υπαρχει τεραστια διχογνωμια.Για τα αγωνιστικα συμφωνω.Απ τα υπολοιπα αυτο που ξερω ειναι οτι εφαγε τον Τζαβελλα και του τον εφερε πισω η διοικηση(κακως).Για Μαντουρο εχουν ακουστει χιλιαδυο πραγματα.Η γνωμη μου ειναι οτι και να τον ειχε φαει αν δεν ειχε παικτες στη θεση του καλα εκανε και τον επανεφερε γιατι μπορει να μην τον γουσταρω παικτικα αλλα δεν φαινεται παικτης που θα σου δημιουργησει προβλημα με τον χαρακτηρα του.
Εμενα προσωπικα αυτα δεν με πολυενδιαφερουν με ενδιαφερει να μη διαλυθει η φετινη ομαδα οπως η περσινη.Θα ειναι πολυ κριμα ομαδα που με μερικες προσθηκες θα πεταει να διαλυθει και να ξαναρχισουμε παλι απ την αρχη.
Γι αυτο και θελω ηρεμια στη μεταβαση της ομαδας στη νεα χρονια κι οχι να παρθουν αποφασεις μεσω φωνων κι αφορισμων.
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:20

Εικόνα
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:32

K-geo για τον ΑΑ μπορεις να εχεις οτι αποψη θελεις ,να κανεις κριτική.Αυτους που εχουν διαφορετική αποψη με σενα ομως δε μπορεις να τους λες ορκ.Απαράδεκτο.Οσο για τα περσινά που λες, αυτο λεω κι εγω και θυμάσαι με ποιο στρατόπεδο ήμουν.Καθε χρονο τα ίδια,οσο παει καλα η ομάδα μια χαρά είμαστε,οταν στραβώνει η δουλεια φταιει ο προπονητής(ο Στεφενς ο Μπολονι,ο ΑΑ) γιατι εχασε λεει απ το χωριο .Ο γαυρος με τα κοράκια δικά του, 100-0 διατησιά απο ποιους εχασε βαθμούς?Ο Ζέλος που εχει το νεο Μουρινιο στο πάγκο?Ήττες απο κατώτερες ομάδες γινονται σε ολα τα υγιη πρωταθλήματα.Μονο ο ΠΑΟΚ απαγορεύεται να χάνει.
Μολις αρχίσουν οι στραβες αρχιζουμε να θυμόμαστε οτι χασαμε το στοχο του κύπελλο νωρις ασχετα αν το Νοέμβρη λεγαμε "γ@μα το Κυπελλο, δε μας νοιάζει" και ξεχνάμε την κοπωση που φερνουν τρεις διοργανώσεις. Ξεχνάμε οτι λεγαμε για μεταβατικη χρονια,για ελλείψεις στο ρόστερ κλπ.Ξεχναμε,σβήνουμε οτι λεγαμε πριν 3 μήνες γιατι δεν αντέχουμε οτι χαθηκε αλλη μια χρονιά και σε καποιο πρεπει να κρεμάσουμε κουδούνια.Εμεις που βλεπαμε τον"νεο πρωταθλητή",την "ομαδα που κερδίζει διαιτητές" απ το καφε και στη Τουμπα ηταν 8.000 κορόιδα μες στο κρύο.Οσο συνεχιζουμε το ιδιο τροπάρι ,προκοπή δε θα δούμε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:38

Να κάνουμε μια σελίδα, όπως είχαν τα σκουλήκια τότε που δεν τους έδιναν πέναλτι!
Να μετράει πόσο έκατσε ή πόσο θέλει για να φύγει για να είναι όλοι ευχαριστημένοι!
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:46

wtf???????????????????????????????????????

ειπα ποτε κανεναν ορκ και δεν το ξερω; χακαρε μηπως ο αερανθρωπος το λογαριασμο μου;;;;; :lol:

κατ5, εχεις την αποψη σου, εχω την αποψη μου και βαση αυτης λεω : 88 και σημερα!

οβερ εντ αουτ/.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Τρί 03 Μαρ 2015, 11:53

Πηγαίνετε στο τόπικ Ανάλυση προβλήματος Π.Α.Ο.Κ., μόλις έβαλα κάτι εύθυμο και διδακτικό ;)

http://forum.paokmania.gr:8080/viewtopic.php?t=6271&p=932400#p932400
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Μαρ 2015, 13:07

kataramenos5 έγραψε:K-geo για τον ΑΑ μπορεις να εχεις οτι αποψη θελεις ,να κανεις κριτική.Αυτους που εχουν διαφορετική αποψη με σενα ομως δε μπορεις να τους λες ορκ.Απαράδεκτο.


περιμενω να δω ποτε το ειπα αυτο που λες γιατι σε ειχα για πιο.... κυριο στις αντιπαραθεσεις σου!

αλλωστε ειναι γνωστη η ικανοτητα σου να κανεις τον ντεντεκτιβ ποστ οποτε ειμαι σιγουρος οτι αν ποτε ειπα ή υπονοησα κατι τετοιο, θα με βγαλεις στον τακο! :mrgreen:

ισα ισα η ειρωνια απο Αγγελομαχους εδω μεσα παει συνεφφο, οταν περυσι παλι εμας τους... ντεμεκ χουμπομαχους η ειρωνια πηγαινε παλι συννεφο. ε δεν γινεται ειτε ετσι ειτε γιουβετσι να ειμαστε παντα οι στην απεξω, οι εχθροι του ΠΑΟΚ κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ.

δεν γινεται.

και δεν το συνεχιζω γιατι παρα πολλα θα μπορουν να υποθουν για το ρολο μερικων σε συναρτηση με την Αγγελομανια φετος. ανθρωποι που γραφουν στο φορουμ ΚΡΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΗ την ομαδα και ΟΛΟΥΣ τους διοικουντες, εκτος απο τον Τρελαγγελο. γνωστοι και ιπταμενοι αλλωστε.

ειπαμε. απο τουτο το τοπικ οβερ εντ αουτ. 88 και σημερα.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 03 Μαρ 2015, 14:52

K_geo έγραψε:wtf???????????????????????????????????????

ειπα ποτε κανεναν ορκ και δεν το ξερω; χακαρε μηπως ο αερανθρωπος το λογαριασμο μου;;;;; :lol:

κατ5, εχεις την αποψη σου, εχω την αποψη μου και βαση αυτης λεω : 88 και σημερα!

οβερ εντ αουτ/.


Βρε Κ-γεο τα προηγούμενα ποστ δε τα διαβάζεις?Δε πηγαιναν σε σενα τα περι ορκ.Στο ποστ του ace79 πηγαινε που εκανα παραθεση. :D :D
Χμμ ..καλα τωρα που το ξαναδιαβάζω φταιω κι εγώ sorry.


ΥΓ Καλο ειναι οταν απανταμε στον πχ giapa να μην εχουμε στο μυαλο μας τι ειπε ο διαστημάνθρωπος ή καποιος αλλος και να απαντάμε βαση αυτού.Δεν ειναι ολοι το ιδιο.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Τρί 03 Μαρ 2015, 15:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Τρί 03 Μαρ 2015, 15:00

Παραταση θα πάρει το πρωτάθλημα ...
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Μαρ 2015, 15:01

ενταξει. 10 μερες πανω, 10 κατω σιγα τωρα. αν δεν ειναι 88 και ειναι 100 δεν χαθηκε ο κοσμος. εδω περιμεναμε 100 μερες τον παπανδρεα και στο τελος πηραμε την....τροϊκα... :mrgreen: :mrgreen:

κατ5 αν ετσι οκ, αλλα απο οτι καταλαβες ηταν ευκολα παρεξηγησιμο. :) :) :)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό stephanos » Τρί 03 Μαρ 2015, 15:32

Περιπτερος έγραψε:Παραταση θα πάρει το πρωτάθλημα ...


Οπότε θα το πάρουμε στην παράταση. Να έχει και σασπένς σαν το μπάσκετ. :lol:
Ειδικά τώρα που οι αντίπαλοι έπαιξαν μεταξύ τους και έχασαν και οι δύο (αυτό, πώς δεν το σκέφτηκε κανείς μέχρι τώρα; Μας έφαγε η εσωστρέφεια).
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 03 Μαρ 2015, 16:26

Edit .

...
Τελευταία επεξεργασία από giapas και Τρί 03 Μαρ 2015, 17:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 03 Μαρ 2015, 17:12

stephanos έγραψε:
Περιπτερος έγραψε:Παραταση θα πάρει το πρωτάθλημα ...


Οπότε θα το πάρουμε στην παράταση. Να έχει και σασπένς σαν το μπάσκετ. :lol:
Ειδικά τώρα που οι αντίπαλοι έπαιξαν μεταξύ τους και έχασαν και οι δύο (αυτό, πώς δεν το σκέφτηκε κανείς μέχρι τώρα; Μας έφαγε η εσωστρέφεια).


Ale έγραψε:
pisakaipoupoula έγραψε:οι πουτάνας γιοί τι ώρα παίζουν?πλέον ευχόμαστε να χάσει η βαζέλα?

Ευχόμαστε να πάνε στα γ@μίδια και οι δύο.


8-)
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης