4.Γιώργος Κατσικάς

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό PaOkArAsIrAkLiO » Δευτ 17 Οκτ 2011, 17:00

Μακαρι ρε αγορι μου, στο χερι σου ειναι.Εισαι τυχερος που ηρθες στην ομαδα τωρα που εχουμε ενα αξιο προπονητη, οποτε το μπαλακι το εχεις εσυ για την εξελιξη σου.
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι Π.Α.Ο.Κ. και πρέπει να παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ.
Βαριά βαριά του Π.Α.Ο.Κ. η φανέλα...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PaOkArAsIrAkLiO
 
Δημοσιεύσεις: 2003
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιαν 2010, 18:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 17 Οκτ 2011, 21:16

για πρώτες δηλώσεις καλά τα πήγε. Αν δεν έρθουν αργότερα και τα "ο κόσμος του ΠΑΟΚ είναι μοναδικός" και τα παρόμοια γλυψίματα θα έχει κερδίσει στο επίπεδο των δηλώσεων.

Όσον αφορά τον ποδοσφαιριστή, οψόμεθα.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό karl » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:16

Lord_GayrosSlayer έγραψε:«Θέση στην ενδεκάδα…»


Σε ερώτηση για την παρουσία του στην Τούμπα ως παίκτης του ΠΑΟΚ αφού είχε έρθει και σαν αντίπαλος, ανέφερε: «Έχω έρθει και σαν αντίπαλος. Πιστεύω ότι στην καριέρα μου θα συνεχίσω και σε άλλες ομάδες έτσι ώστε να ξαναέρθω στην Τούμπα». Πηγή: ΠΑΟΚ24

:nairepaok:


Περίεργη δήλωση! Πραγματικά δε καταλαβαίνω τι θέλει να πει.
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:18

η ερμηνεία που δίνω είναι ότι είναι επαγγελματίας ποδοσφαιριστής και η δουλειά του είναι να παίζει όσο καλύτερα μπορεί σε επαγγελματικές ομάδες. Τον ΠΑΟΚ ούτε τον παντρεύτηκε, ούτε τον ονειρευόταν. Θα πληρωθεί, θα παίξει μπορεί να φύγει και να έρθει ως αντίπαλος.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:26

Lord_GayrosSlayer έγραψε:«Θέση στην ενδεκάδα…»


Σε ερώτηση για την παρουσία του στην Τούμπα ως παίκτης του ΠΑΟΚ αφού είχε έρθει και σαν αντίπαλος, ανέφερε: «Έχω έρθει και σαν αντίπαλος. Πιστεύω ότι στην καριέρα μου θα συνεχίσω και σε άλλες ομάδες έτσι ώστε να ξαναέρθω στην Τούμπα».


Πηγή: ΠΑΟΚ24

:nairepaok:



Aκόμα κι αν εννοείς πως θέλεις να πας σε Μπαρτσελόνα,Μίλαν κλπ...

:redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard:
.

Βρε χθεσινό παλικαράκι μου χθες πάτησες τα άγια χώματα της Τούμπας με τη φανέλα του ΠΑΟΚ όνειρο για χιλιάδες κ χιλιάδες παιδιά και ο νους σου είναι πως να φύγεις κάπου για περισσότερα λεφτά κ δόξα? πάρε κανά τίτλο πρώτα με τον ΠΑΟΚ φέρε καμιά διάκριση στη πιο ωραία ομάδα της Ευρώπης παίζεις.
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:35

Σωστός βιαζεσαι πολυ γιωργακη δωσε ότι πρέπει στον ΠΑΟΚ και πανε μετα στάς ευρωπας ...ελπίζω αυτο να μην δείχνει αλαζωνεια ...χαλάρωσε και εγω πιστεύω ότι έχεις να δώσεις αλλα εσύ κοντεψες να προβλέψεις την υπόλοιπη καριέρα σου
.........σκύψε το κεφάλι και δουλεια τα μεγάλα λόγια αστα είναι μεγάλη παγίδα..
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό karl » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:42

ABOLEYTOI έγραψε:η ερμηνεία που δίνω είναι ότι είναι επαγγελματίας ποδοσφαιριστής και η δουλειά του είναι να παίζει όσο καλύτερα μπορεί σε επαγγελματικές ομάδες. Τον ΠΑΟΚ ούτε τον παντρεύτηκε, ούτε τον ονειρευόταν. Θα πληρωθεί, θα παίξει μπορεί να φύγει και να έρθει ως αντίπαλος.


Εννοείται ότι περί αυτού ακριβώς πρόκειται - αλλα ρε με την καλημέρα να πεις κάτι τέτοιο. Τέλος πάντων!
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό moican4 » Δευτ 17 Οκτ 2011, 22:47

Ενδεχομένως να έχει απόλυτη πίστη στις ικανότητες του, για να πει κάτι τέτοιο...
Δεν είναι κακό να πιστεύεις..Πίστεύει οτι θα παίξει μεγάλη μπάλα στον ΠΑΟΚ και κάποια στιγμή θα πάρει μεταγραφή..
Δεν τον κακολογώ..
Ας δουλέψει, ας βοηθήσει τον ΠΑΟΚ τα μέγιστα, και ας φέρει μια καλή πρόταση και στην ευχή της Παναγίας..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:04

μαζί σου

από ΠΑΟΚτσηδιλίκη έχουμε χορτάσει
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό XTT » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:05

Δεν τον παρεξηγω, πατερας(και μανατζερ ταυτοχρονα) φολα Ηρακλης και το ιδιο και ο γιος. Δεν τον παρεξηγω που το πιστευει, απλα πιστευω οτι θα χρειαζοταν λιγο τακτ στη προκειμενη.

Τεσπα, στα @@ μου και αν κατσει και αν φυγει, αν ειναι να κανει παπαδες ενω ειναι σε εμας, ας δηλωνει οτι θελει.
Ας ερθει και ο μητρογλου και ας μου λεει οτι δεν μπορει να αποφασισει αν ειναι γαυρος ή σκουληκι.
Άβαταρ μέλους
XTT
 
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Σάβ 20 Νοέμ 2010, 23:08
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:12

μα δεν τον είπαμε να δηλώσει ΠΑΟΚΤΣΗΣ απλά ήταν πολυ άστοχη η δήλωση του χωρίς λόγο αναφέρθηκε στο μετα τον ΠΑΟΚ μέλλον του....ποιος ξερει ίσως τότε να έχει ανεβεί και η γριά στην σουπερ λήγκ
για να κλείσει εκεί την καριέρα του..
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:35

Σε ερώτηση για την παρουσία του στην Τούμπα ως παίκτης του ΠΑΟΚ αφού είχε έρθει και σαν αντίπαλος, ανέφερε: «Έχω έρθει και σαν αντίπαλος. Πιστεύω ότι στην καριέρα μου θα συνεχίσω και σε άλλες ομάδες έτσι ώστε να ξαναέρθω στην Τούμπα».






Επειδη τωρα διαβασα τις δηλωσεις του.....
....Τι μ@λ@κια ηταν αυτη που ειπες ρε μαγκα;... :redcard: :redcard: Ποια καριερα σου,και ποιες ομαδες;
....ωρε κλεφτοπουλο;.....
Μας ξενερωσες απο την πρωτη σου κουβεντα....[Παρτον και στον γαμο σου να σου πει και του χρονου]. :lol: :lol: ........παντα τετοια, να λες να μας φτιαχνεις.... :opaokara:

Υ.Γ.καλο θα ειναι να βγεις και να το διορθωσεις αυτο που ειπες.....
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό xristos14 » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:37

Πολύ περίεργο αυτό που είπε, ελπίζω να είναι καλά στα μυαλά του το παιδί ή να μην τα είπε ακριβώς έτσι.
Παικτικά τον είχα δει πέρσι με το γάβρο και τότε που είχε ψοφόκρυο στη Τούμπα και ήταν πραγματικά σαν τη μύγα μέστο γάλα..εντυπωσιακός..σε καμία περίπτωση δεν θα φανταζόσουνα ότι ήταν 18-19
Άβαταρ μέλους
xristos14
 
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Τρί 28 Σεπ 2010, 11:33

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Δευτ 17 Οκτ 2011, 23:57

εμένα πάλι...σαν Χούτος μου ακούστηκε... τί δηλώσεις ήταν αυτές;
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Κατσικάς

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 18 Οκτ 2011, 09:58

αστοχες δηλωσεις.....αν ελεγε για ευρωπη ενταξει....τεσπα....ας μιλησει εντος γηπεδου κι ολα καλα.....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης