Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp 1-2 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp

Glykos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Skondras
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Vitor
3
5%
Tzavellas
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Raţ
2
4%
Tzandaris
4
7%
Kace
8
14%
Pereyra
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Golasa
1
2%
Salpingidis
8
14%
Athanasiadis
26
46%
Martens
3
5%
Papadopoulos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Maduro
2
4%
 
Σύνολο ψήφων : 57

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp 1-2 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 12 Δεκ 2014, 20:39

Ελάτε Παλατάκι όσοι ξενερώνετε με Τούμπα.. Έχει καλύτερη ακουστική και ειδικά αν έχει τύμπανο, είναι ΓΑΜΑΤΑ.
Και μπαίνουν πόντοι πολύ πιο συχνά, οπότε πανηγυρίζεις παραπάνω! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Με 2000 και γουστάρω... Αν μαζευτούμε 3500, η καύλα θα φτάσει ουρανό...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp 1-2 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 13 Δεκ 2014, 00:02

DarkBishop έγραψε:Κατ, δεν ξέρω αν ήσουν μέσα ή έβλεπες τβ, τα παιδιά στέκονταν στα 100μ και δεν μπορούσαν να αποφασίσουν ποιο σύνθημα να πούνε. Όταν αποφασίσανε να πούνε το εμπρός αϊτέ δεν είχαν την υπομονή να τελειώσει ο ένας για να πει ο άλλος και τα μπέρδεψαν όλα. φωνή 0, παλμός 0, τύμπανο εκτός τόπου και χρόνου, τα χέρια στις τσέπες και στο 90' ξύπνησε η Νεάπολη να πει για τους υπουργούς κλπ. Όταν στην κερκίδα σου κάνει τόση ησυχία που 5 άτομα κάνουν σύνθημα και ακούγονται πιο δυνατά από τους φανατικούς σου, όταν οι φιλοξενούμενοι που είναι καμια 100αρια άτομα ακούγονται από το απέναντι πέταλο πιο δυνατά από 15000 δικούς σου, αυτό είναι ντροπή. Απαιτήσεις από την ομάδα δεν μπορεί να έχει κανένας που έρχεται στην 4 και το στόμα του το ανοίγει για να βρίσει το Σάλπι και το Μάρτενς. Πίσω μου χθες είχε γυναικόπαιδα και ακούγονταν πιο δυνατά. Και κάτι άλλο: η ομάδα θέλει βοήθεια από την κερκίδα όταν χάνει, όχι όταν βάζει τέρμα. Κατάντια είναι φίλε μου, εγώ ντρέπομαι.


Στην 6 ήμουν και κατι τετοιο δε κατάλαβα .Ίσα ισα οπως ειπα και ειδικά στο πρώτο ημίχρονο μου φανηκε πολύ καλύτερη κερκιδα απο αρκετές μεχρι τώρα.Αυτη την εντύπωση μεταφέρω.Με φιορε ήταν τελείως χώμα.Και με καποια μικρή παλι (Γιάννεννα? ) μας πήραν 40 ατομα χθές όχι .Εγω που ήμουν στη μεση λέω οτι δεν ακουγόταν οι 100 της Γκιγκαμπ περισσότερο με τιποτα .Τες πάντων ο καθεις με την αποψή του και καμια σημασία δεν εχει πλέον.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp 1-2 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 13 Δεκ 2014, 13:18

Πονάει πολύ ένας αποκλεισμός τελικά και βγαίνουν στην επιφάνεια πράγματα που έπρεπε να μείνουν μέσα στα αποδυτήρια. Σκασμενη ομάδα, προπονητής και κόσμος και πρέπει όλοι να προχωρήσουν παρακάτω

Τέλος η Ευρώπη τώρα το μυαλό στην Ελλάδα και στην Κέρκυρα

Παση θυσία για νίκη έστω και με μισό μηδέν

Και κάτι τελευταίο για τις δηλώσεις του Άγγελου. Δυστυχώς κόουτς έπεσες πολύ στα μάτια μου, δε το περίμενα αυτό από σένα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Guingamp 1-2 MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 13 Δεκ 2014, 16:03

Τελος απο εδω.
ηττα και αποκλεισμος.
Mvp Κλαους...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης