ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 31 Οκτ 2013, 10:02

dtown έγραψε:Δυστυχως πιστευω οτι η παρουσια του Κασελακη στο 3 χαλαει πολλα πραγματα.Εκει θελεις σουτερ φονια(βλεπε Στιβενσον παλια του Αμαρουσιου).Ο Κασελ ειναι απιστευτα διστακτικος και οποτε επιχειρει σουτ συνηθως ειναι τουβλο.


το έχω ξαναπεί: o Κασέλ πρέπει να κατέβει στο 4. τέτοια 3αρια χωρίς ball handling και χαμηλό κέντρο βάρους δεν επιβιώνουν ούτε στην Κύπρο πλέον. 3 ο payne για 29' και άλλο ένα 11' ο Δέδας ο οποίος νομίζω κάποια στιγμή θα τα βάλει τα 2 τρίποντα που πρέπει (κυρίως από τις γωνίες).


dtown έγραψε:Αμυντικα υπαρχει μεγαλο προβλημα.Δεν υπαρχουν γρηγορα ποδια στην περιφερεια,δεν υπαρχει σκιαχτρο στην ρακετα,δεν υπαρχει ριμπαουντερ(εκτεθηκε σημερα ο Μπογρης απο τον Γκολουμποβιτς)Ισως πρεπει να συμβιβαστουμε με την ιδεα οτι θα ειμαστε ομαδαὁσα βαλουμε και οσα φαμε"που δεν με χαλαει για να ειμαι ειλικρινης


θα διαφωνήσω με την έκθεση του Μπόγρη. ο Μπόγρης είναι ένας κακός 1-1 αμυντικός στην πλάτη. Δεν θα τα φάει από τον Golubovic ο οποίος είναι παίκτης Ευρωλίγκας (πέρυσι έπαιζε Laboral και γενικά στα 27 του - αν και ολίγον γυρολόγος- έχει πολύ καλά νούμερα ειδικά στην Τουρκία)?

τώρα όσον αφορά τον παίκτη που αναμένουμε? ε εντάξει κλαιν. γιορτάζουμε χάλογουιν-χριστούγεννα τα πάντα όλα εμείς και προσφέρουμε 10+ επιθετικά σε κάθε αντίπαλο. τι να λέει??? Προπάντων μη χαθεί η ισορροπία!!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 31 Οκτ 2013, 11:15

η άποψη μου για το μάτς μπορεί να περιγραφεί κάπως έτσι:

Εικόνα

Κατα τα άλλα, νόμιζα ότι παίζαμε φιλικό έτσι όπως ήταν οι κερκίδες........
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Πέμ 31 Οκτ 2013, 12:42

Δυστύχώς όπως είχα πεί και παλιότερα, αν τα πηγαίνουμε πόντο-πόντο στο τέλος κάποια στιγμή θα χάναμε και κάποιο ματς... Πάντως ήταν πραγματικά απίστευτο με μία άμυνα ζώνης να χάνουμε τα αυγά και τα πασχάλια στο 2ο ημίχρονο... Έτσι θα σε παίξουν και άλλη αντίπαλοι και πρέπει να έχεις έτοιμες λύσεις για τέτοιες άμυνες...

Αλητεία των διαιτητών που ο ψηλός τους τελείωσε με 1 φάουλ....

Βάλτο ρε Κούπερ να τους πάρουμε στην παράταση...

Μπράβο σε αυτούς τους λίγους που πήγαν γήπεδο...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 31 Οκτ 2013, 12:50

..και δε θα ξαναπάνε παρα το οτι πήραν το πακετάκι των 3 αγώνων.Ακόμα δε μπορώ να ηρεμήσω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΟΚ - TED Ankara, 75-77, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 31 Οκτ 2013, 13:36

23 πόντους διαφορά άκουσα. Δεν υπάρχει δικαιολογία. Τι πάθανε και χάσαμε δικό μας παιχνίδι. Δεν μπόρεσα να βρω Λίνκ για το παιχνίδι δεν μπόρεσα.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης