9.Zvonimir Vukić

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 10:22

Νομίζω ότι ζήτησε περισσότερα από πέρυσι, περίπου τα διπλά. Και αυτός και ο Lino.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 11:05

:o :o :shock: :shock:
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:00

Μάλιστα! Σύμφωνα με το ΠΑΟΚ24 600 χιλιάρικα ετήσεις απολαβές ζητάει η πλευρά Vukic. Αν είναι αλήθεια ένα έχω να πω: Ψάξτε αλλού για κορόϊδα!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Realcon » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:14

Απόστολε...
Από εκλεκτό σε εκλεκτό το πας :lol: :lol: :lol:


“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:34

Με όλη την επιφύλαξη της πληροφόρησης που έχω, αλλά πάνω-κάτω τα ίδια γράφουν τα παοκσάϊτς (24, ola, inpaok, paokrevolution). Ο παίκτης γύρισε Βελιγράδι γράφουν χωρίς να έχει επιτευχθεί συμφωνία.
Θεωρώ απαράδεκτo το να ζητάει τόσα πολλά χρήματα. Θα πρέπει να καταλάβει ότι μπορεί να τον αγαπούμε όλοι, αλλά προορίζεται πλέον για να παρέχει λύσεις όταν υπάρχει δυστοκία και πάντως θα αγωνίζεται μετά το 60΄. Είναι παράλογο να ζητάει τα χρήματα που θα δώσουμε σε έναν μάχιμο που θα παίζει σε όλους τους αγώνες από την αρχή.
Τελευταία επεξεργασία από ΑποστόληςΑ και Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:38

Πολλα τα λεφτα zvonimir με αυτο δειχνεις οτι δεν πολυκαιγεσαι να συνεχισεις να παιζεις ποδοσφαιρο.
Ευχαριστουμε για ολα,παμε στον επομενο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 12:51

Αν όντως ισχύει είναι κρίμα και είναι λογικό να μην του δώσουμε τα χρήματα που θέλει.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό astronaut » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 13:17

Να σας πω εγώ τι πιστεύω?

Ο Βούκιτς είναι επιλογή του Ιβάν. Όπως και ο Τσίτσι και ο Χουμπ...
Μου φαίνεται πολύ λογικό να θέλουν οι διοικητικοί μας να τον φύγουν γιατί ο Βούκαρος ερμηνεύει τα (αγωνιστικά) δρώμενα στον Ιβάν υπό διαφορετικό πρίσμα απ'αυτούς. Δε λέω ότι είναι ρουφιάνος, λέω ότι είναι λογικότατο να έχει άμεση επικοινωνία με τον Ιβάν.
Διαρρέουν τώρα στα αρδάκια τους ότι ο Σέρβος ζητάει 500 χιλιάρικα και δημιουργούν κλήμα δικαιολογημένης απομάκρυνσής του.
Έλα όμως που ο Ιβάν τον εκτιμά για τα κονέ του σε Σερβία, Ουκρανία & Ρωσία (με παίχτες & ομάδες) και τον θέλει στην ομάδα...
Ας μη ξεχνάμε ότι ο ίδιος ο Βούκιτς είχε δηλώσει ότι η σεζόν που τελείωσε θα ήταν η τελευταία του και ότι έπειτα θα συνεργαστεί με τον ΠΑΟΚ για την προώθηση ταλέντων & παικτών.

** Ο Βούκαρος είναι ΑΚΡΙΒΩΣ στην ίδια φάση όπως όταν κρέμασαν τα παπούτσια τους οι Βρύζας, Ζαγοράκης, ΓουΧου & Σβούρας. Ε, είναι λογικό να αγχώνονται κάποιοι εξαυτών μη τους φάει τη θέση...
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό DASKALOS4 » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 13:36

Φημες λενε οτι ζητησε δυο εκατ. Το χρονο...
Τι να πω ντροπη του τι μας περασε. Ωπα. Σωστα. Γι αυτο μας περασε. Γι αυτο που ειμαστε. Ποιο? αυτο που παιρνει εφτακοσια τον λουκας και μετα τα σκορπαει.
Το σπυροπουλο.
Το νινη.
Ατυχια μεγαλε βουκα..δεν ειχες καταληξη ιδης να χεις κλειστο ως τα 36 600.000 και μπονους, να μη βγαζει αχνα κανεις.
DASKALOS4
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:36

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 13:36

Ρε συ αστροναυτη το μαμησες εντελως,απιστευτα σεναρια πλαθει το μυαλο σου.
Μονος σου το λες ο Βουκιτς ειναι επιλογη Σαββιδη αν θελει να μεινει στην ομαδα θα μεινει.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 03 Ιούλ 2014, 13:54

Οι ΑΡΔ λένε ότι ο Ιβάν έδωσε εντολή στον Ζήση να πει τα συγκερκιμένα πράγματα στον Βούκαρο (δηλ. μέχρι 200 χιλιάρικα).
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 03:07

Ολα αυτα να ξερετε παντως, έργα κοντού ειναι, ο οπο'ιος θελει αυτος να παρει το βαρος του πιο ακριβωπλρομενου ποδοσφαιριστη στα αποδυτηρια ωστε ο αδερφος του, βουκιτς, να μην εχει το ανγχος αυτο ολη την χρονια.
Του λεει κατσε καλα βουκτις θα με δηλωνουν εμενα 600,ε, σου μιλάω ρε, εσυ να περνεις 300, και εγω , κατω απο το τραπεζι ρε συ, εγω θα σε δινω τα υπολοιπα 300 ρε, μητσος ξύγας ρε σε λεω. Βουκιτς λεει,κοντε, Κατσε καλα κοντε εγω ειμαι σερβος ποιον πας να κοροιδεψεις ρε? .Επειδη εμαθες και κοροιδευεις κατι παιδακια με πρασινα βρακια, ηρθες εμενα να με πουλησεις προλογο τώρα? Τι ειμαι εγω ρε? Κανας χθεσινος? Ποιο θα δωσεις ρε κοντε τωρα και καλα σε μενα 300 κατω απ το τραπεζι, που εφυγες με το πρωτο ξημερωμα και κατηφορησες για αγνωστα λημερια αμαν αμαν, και δεν πηρες ουτε ενα βρακι μαζι σου? Ποιον ρε, εμενα ρε? Κατι τετοια τα λενε καποιοι καποιοι που φευγουν απ τις πισω πορτες των αεροδρομίων, και προσπαθουν με κανα τετοιο προλογο να πιασουν κοτσο κανα τριφυλλακι ρε και να του φαν τα λεφτα. Ρε εγω 35 χρονων ρε, και την ωρα που κανω τσαλιμακια και τα παστελώνω , σε ενα μισάωρο μεσα, εσυ ακομα προσπαθεις να ξεμπλεχτεις απ τα διχτυα. Ρε οταν εγω βγαζω καθετη εσυ εισαι ακομα στο κεντρο και προσπαθεις με τον κολο να παρεις φάουλ ρε. Ρε ασε ρε τωρα ρε. Τι κατω απο το τραπεζι ρε. Ρε βλακα ξερεις γκρομπαρι με νεαπολη τουμπα μακεδονες καβαλα καθε μερα μαζι ειναι ρε, εμενα πας να τα πουλησεις αυτα. Κατσε καλα και ασε τον προλογο. 600 καταρχην δεν θελω αυτα τα εβγαλαν οι ΑΡΔ και κατι αλλα σάιτ που σε φεραν εδω μετα βαίων και μαθαιναμε και ποτε ξυπνουσε το μωρο μητσο . Θες να ελαφρυνει το μπατζετ για να μην κανουμε μειωση, έ νουμερο 14? Κατσε καλα κοντε και φωναξε και τον αλλον τον δικο σου τον τρυπιο να υπογραψουμε , και με περιμενει γυναικα στη χαλκιδικη, αλεο σε λεω. Αντε

Και αιωρειται τωρα αυτο το πραμα πανω απο τα γραφεια της τουμπας, και εμεις περιμενουμε
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό PAOK_RT » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 04:33

Ε ναι γιατί παίχτης με παρόμοια ή και καλύτερα προσόντα,σε μικρότερη ηλικία και με λιγότερα χρήματα δεν υπάρχει στον πλανήτη...άκου εκεί 600...
PAOK_RT
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιούλ 2014, 04:27

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 08:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


"τον δικό σου τον τρύπιο"!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Πρόκληση: κάν'το ποίημα :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 09:04

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε guardian4 η συνδεση με τον σαλπι.........απιστευτη

δεν υπαρχει λεμε

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες