20.Liam Lawrence

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό _sleeper » Δευτ 13 Αύγ 2012, 20:05

Sladjan Spasić έγραψε:Εικόνα


Για να το πω με βρετανική προφορά: Τσίζας φόκιν κράιστ.

Καταρχήν έχει εκ προοιμίου την συμπάθειά μου για δύο λόγους:

α) Τον λένε liam
β) Είναι τρελο-Ιρλανδός

Όπως τον έκοψα φαίνεται να έχει καλό σουτ, και δυνατό και τεχνικό, είναι προφανώς τούμπανο κι όχι σαν το τσάκνο τον ΓΓ, οπότε έχουμε να δούμε επικές μάχες με τα αντίπαλα σέντερ μπακ. Τον κόβω να κουμπώνει σε ιδιοσυγκρασία με τον Παυλάρα και να ξαναχτίζεται το Γαλατικό χωριό σιγά-σιγά, μέχρι το Γενάρη να έχει μακρύνει το μαλλί με κορδέλα στην κεφάλα. Όπως έγραψα και στην κεντρική, το μόνο που με φοβίζει είναι ότι παραείναι ομορφόπαιδο και φοβάμαι μην τον ξεζουμίσουν οι δικές μας οι τσούπρες. Επίσης, δεν έχω δει πουθενά ιστορικό τραυματισμών, πράγμα πάρα πάρα πολύ καλό για έναν 30χρονο ποδοσφαιριστή που έπαιζε Αγγλία.

Τα υπόλοιπα στο γήπεδο κι ελπίζω παιχταρά να παίξεις μπάλα. Υγεία και καλή αρχή.
fuck you, i won't do what you tell me..
Άβαταρ μέλους
_sleeper
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιούλ 2008, 13:40
Τοποθεσία: fuck

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Δευτ 13 Αύγ 2012, 20:31

μολις ειδα οτι επαιξε σε φιλικο με πορτσμουθ-μπολτον 3-0 και εβαλε και γκολ 4/8/2012 μαλιστα
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Δευτ 13 Αύγ 2012, 20:39

Καλο αυτο αρ εχει κανει προετοιμασια,
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Αύγ 2012, 20:40

ασχετο πλεον αλλα απο πορτσουμουθ εμεινε ελευθερος και ο Μπεν χαιμ που ναι αμυντικαρα.. :cry:


θα παιξει αυριο ο ιρλανδος κριμα που δε θα το δω...περιμενω αναλυτικο σκαουτιγκ λαμογια...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Ivan_4 » Δευτ 13 Αύγ 2012, 21:43

Καλός παίκτης. Τον είχα πετύχει σε κάτι παιχνίδια της Εθνικής του και από ότι ψιλοθυμάμαι ήταν καλούτσικος. Φαίνεται ότι το 'χει και σίγουρα είναι πολύ καλό deal. Με τα ίδια χρήματα, δεν νομίζω πως θα μπορούσαμε να βρούμε κάποιον καλύτερο. Επίσης είναι θετικό πως αγωνίζεται σε πολλές θέσεις.
Καλή πορεία να έχεις παιχταρά μου και κυρίως μακριά από τραυματισμούς.
PS Μεθυσμένος μου φαίνεται πως θα παίζει καλύτερα :D
Άβαταρ μέλους
Ivan_4
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Σάβ 29 Μάιος 2010, 02:05

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Santana4 » Δευτ 13 Αύγ 2012, 22:15

MANIAKOS έγραψε:ασχετο πλεον αλλα απο πορτσουμουθ εμεινε ελευθερος και ο Μπεν χαιμ που ναι αμυντικαρα.. :cry:


θα παιξει αυριο ο ιρλανδος κριμα που δε θα το δω...περιμενω αναλυτικο σκαουτιγκ λαμογια...

Καλα σας λεει ρε θελουμε σκαοτινγκ εμεις που δε θα το δουμε!
United We Stand
For PAOK We Fight
Άβαταρ μέλους
Santana4
 
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 12:34

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 13 Αύγ 2012, 22:20

Πιθανότατα θα έχουμε ραδιοφωνική κάλυψη απο το Paokmania Πάντως... Εκτός αν μας κάνει μαλακίες πάλι ο σέρβερ...
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13136
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Santana4 » Δευτ 13 Αύγ 2012, 22:40

μονο οι ρ/σ των αρδ με σωζουν γαμωτο.. Εκει που παω δεν εχει ουτε ιντερνετ.. θα αρρωστησω που δε θα δω την ομαδαρα ρε %¿@& μου!
United We Stand
For PAOK We Fight
Άβαταρ μέλους
Santana4
 
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: Παρ 12 Αύγ 2011, 12:34

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Αύγ 2012, 23:13

oi της καρντιφ πανηγυριζουν που εφυγε,, :cry: :cry: :cry:

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://cardiffcityforum.co.uk/viewtopic.php?f=2&t=89143


http://www.cardiffcityforum.co.uk/searc ... wrence&fid[]=2


βεβαια κτ που δεν καουστηκε πουθενα

Lawrence is a very good player. Some people need to realise, when he came on loan, he was just returning from injury. But as his loan spell progressed, you can see he was getting better after each game. Last season we suffered ...

οταν τον ππηραν πανηγυριζαν βεβαια...εδω

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.cardiffcityforum.co.uk/search.php?st=0&sk=t&sd=d&keywords=lawrence&fid[]=2&start=1410
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Sladjan Spasić » Τρί 14 Αύγ 2012, 00:13

Μπορεί να είχε απλώς μια θλάση και να επηρεάστηκε,όπως ο Etto πέρσι.Αν ήταν σοβαρός τραυματισμός,πιστεύω θα το μαθαίναμε.
Απ'ότι βλέπω από τα σχόλιά των βρετανών,έπαιρνε καλά λεφτά στην Cardiff City.Άρα μάλλον το συμβόλαιό του πρέπει να είναι καμιά 300χιλ. και όχι 150χιλ όπως ακούγεται(αλήθεια,που γράφτηκε αυτό το ποσό που αναφέρατε κάποιοι,γιατί εγώ δε βρήκα κάποιο δημοσίευμα που να το επιβεβαιώνει).

Εγώ βρήκα ένα forum οπαδών της Leeds United,που δείχνει ότι θα ήθελαν να αποκτήσουν τον παίκτη,αλλά δεν έχει σημασία.Για ''του γραφομένου το αληθές'':
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://silverfox.infopop.cc/eve/forums/a/tpc/f/2126055102/m/71520759963/r/93620759963

Άλλωστε είναι πολλές οι περιπτώσεις καλών(ακόμα και μεγάλων) παικτών,που δεν πιάνουν σε όλες τις ομάδες τις καριέρας τους.Το ζητούμενο είναι να υπάρξει χημεία με την ομάδα και με το κλίμα της χώρας γενικότερα,αφού είναι και η πρώτη φορά που βγαίνει από το νησί.
Άβαταρ μέλους
Sladjan Spasić
 
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Πέμ 14 Απρ 2011, 03:26

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Τρί 14 Αύγ 2012, 00:21

Παιδιά ένα είναι το σίγουρο... Από τα βίντεο δεν μπορούμε και δεν πρέπει να βγάζουμε συμπεράσματα! Απόδειξη;






Θέλετε κι άλλα...;
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Thanix » Τρί 14 Αύγ 2012, 00:37

Ο σακης φετος 10 γκολ...χαλαροτατα
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Photis » Τρί 14 Αύγ 2012, 00:39

Κορυφαίες μορφές!!!! :lol: :lol: :lol:
Αλλά ας μείνουμε ον τόπικ παρακαλώ.
PS.Για τον Μελίσση παρακαλώ λίγα λόγια γιατί πολύ χρήμα σου έφερε!!!
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό stavrospgr » Τρί 14 Αύγ 2012, 10:15

Sladjan Spasić έγραψε:Μπορεί να είχε απλώς μια θλάση και να επηρεάστηκε,όπως ο Etto πέρσι.Αν ήταν σοβαρός τραυματισμός,πιστεύω θα το μαθαίναμε.
Απ'ότι βλέπω από τα σχόλιά των βρετανών,έπαιρνε καλά λεφτά στην Cardiff City.Άρα μάλλον το συμβόλαιό του πρέπει να είναι καμιά 300χιλ. και όχι 150χιλ όπως ακούγεται(αλήθεια,που γράφτηκε αυτό το ποσό που αναφέρατε κάποιοι,γιατί εγώ δε βρήκα κάποιο δημοσίευμα που να το επιβεβαιώνει).

Εγώ βρήκα ένα forum οπαδών της Leeds United,που δείχνει ότι θα ήθελαν να αποκτήσουν τον παίκτη,αλλά δεν έχει σημασία.Για ''του γραφομένου το αληθές'':
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://silverfox.infopop.cc/eve/forums/a/tpc/f/2126055102/m/71520759963/r/93620759963

Άλλωστε είναι πολλές οι περιπτώσεις καλών(ακόμα και μεγάλων) παικτών,που δεν πιάνουν σε όλες τις ομάδες τις καριέρας τους.Το ζητούμενο είναι να υπάρξει χημεία με την ομάδα και με το κλίμα της χώρας γενικότερα,αφού είναι και η πρώτη φορά που βγαίνει από το νησί.


Φίλε, καλά το είπες... 350.000 ευρώ γράφει ο paok24... κι εγώ που νόμισα ότι ψωνίσαμε με 150... Τέλος πάντων, ας ελπίσουμε ότι είναι τόσο καλός όσο λέω ο Γεωργιάδης...
http://www.paokmania.gr/στήλες/μμε/item/32463-ο-ποιοτικός-λόρενς-και-το-χαμηλό-κασέ-ελέω-συζύγου
Άβαταρ μέλους
stavrospgr
 
Δημοσιεύσεις: 344
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 23:42

Re: 20.Liam Lawrence

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 14 Αύγ 2012, 10:24

Oi! Mate! Welcome.Now, go fuck some athenian pussies. :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες