25.Costin Lazăr

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό aisiodoksos » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 09:27

και αλλος παραπονιαρης...ολοι φευγουν με πικρα παντως...ο κοινος παρονομαστης και για λαζαρ , λινο και βουκιτς ηταν οτι οταν μιλησαν ανεφεραν παντοτε τον κ. Βρυζα..δεν ξερω...πολυ περιεργα πραγματα συμβαινουν..παλια οταν εφευγε παιχτης παρεμενε πολυ ευχαριστημενος κτλ κτλ..τωρα το αντιθετο..δεν αξιοποιουμε καν αυτους που φευγουν και δυστυχως εχουν και αρκετες γνωριμιες...τελος παντων..σε ευχαριστουμε για ολα κοστιν ησουν παρα πολυ καλος παιχτης και τιμησες τα χρωματα της ομαδας αν και σε μερικα παιχνιδια στο προσφατο παρελθον με τις ενεργειες σου με εκανες εξω φρενων :lol: :lol: :lol: καλη συνεχεια! ;)
ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ
Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΕΤΗ
Άβαταρ μέλους
aisiodoksos
 
Δημοσιεύσεις: 1136
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 23:45
Τοποθεσία: Θεσσσαλονίκη

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Pr.Jon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 09:47

Ε ναι άμα του είπε ο Βρύζας μείνε με εκατό + συμμετοχές μπορεί να το θεώρησε προσβολή.
Σε λέει έχουν λέφτα αυτοί. Φραγκάτοι γαρ. Άλλωστε τα χρέη αυτός θα τα πληρώσει.

Παλιά, τους λέγαμε 200.000 ήξεραν δεν ειχαμε γκαφρά οπότε με παζάρια έκλειναν στα 250.000 :P

Εντάξει. αν εξαιρεσεις τον Λινάρα, δεν έγινε να χαίρονται όλοι, ομάδα είμαστε επαγγελματική όχι παιδική χαρά όποιος δεν παίζει, κλαίει.
Pr.Jon
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2014, 14:30

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό black death » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:05

Με τον συγκεκριμένο, το λάθος ήταν ότι του έγινε ακόμα κι αυτή η "μικρή" αρχική πρόταση.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4389
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:10

Πνέει μένεα ο Λάζαρ κατά Βρύζα! Ο οπαδός του Ολυμπιακού, τον έδιωε κακήν κακώς...

Ο Κοστίν Λάζαρ πρέπει να θεωρείται, πλέον, δεδομένο ότι δεν θα μείνει στον ΠΑΟΚ. Ο ίδιος νιώθει μάλιστα μεγάλη απογοήτευση για τον τρόπο που τον αντιμετώπισαν οι επιτελείς τού “Δικέφαλου”. Ο Ρουμάνος χαφ έδωσε συνέντευξη στην εφημερίδα «ΣΠΟΡ του Βορρά».
Αναλυτικά:
“Όπως ήρθαν τα πράγματα, θα κάνω περισσότερες διακοπές φέτος. Θα έχω την ευκαιρία να γνωρίσω ακόμη καλύτερα τη Χαλκιδική μαζί με την οικογένειά μου. Είναι πανέμορφο μέρος…”, είπε αρχικά χαριτολογώντας.
-Κοστίν, πού βρίσκεσαι αυτές τις μέρες;

-“Στο σπίτι μου στην Περαία. Έχει τελειώσει το συμβόλαιο που είχα στον ΠΑΟΚ και, πλέον, είμαι ελεύθερος να πάω σε όποια ομάδα θέλω. Είμαι ελεύθερος, αλλά και απογοητευμένος, γιατί θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ δεν με σεβάστηκε καθόλου στις επαφές που είχαμε για πιθανή παραμονή μου στην ομάδα. Εγώ ήθελα να μείνω, αλλά οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ δεν με ήθελαν και μου έκαναν μία πρόταση για να με διώξουν”.
-Τι πρόταση σου έγινε;
-“Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, απλά να αναφέρω ότι μ’ αυτά που μου πρότειναν ήταν σαν να μου έδιναν τα παπούτσια στα χέρια για να φύγω. Από την αρχή των επαφών μού έδειξαν ότι δεν ήθελαν να με κρατήσουν όσο ήθελα εγώ να μείνω και αισθανόμουν ότι ήμουν εναλλακτική επιλογή χωρίς να μου ξεκαθαρίσουν τα πράγματα. Θα ήταν καλύτερο να μου έλεγαν από την αρχή την αλήθεια. Είμαι 33 ετών και τα τελευταία τρία χρόνια τίμησα όσο καλύτερα μπορούσα τον ΠΑΟΚ. Άξιζα μία καλύτερη τύχη”.
-Δείχνεις πολύ πικραμένος;
-“Είμαι πολύ πικραμένος. Και τώρα καταλαβαίνω καλύτερα πώς ένιωσαν ο Γκαρσία, ο Λίνο και κάποιοι άλλοι παίκτες που έπαιξαν με όλη τους την καρδιά για τον ΠΑΟΚ, έδωσαν και την ψυχή τους για την ομάδα, αλλά, τελικά, δεν τελείωσαν στον ΠΑΟΚ όπως θα ήθελαν…”.
-Η διαφορά σου με τον ΠΑΟΚ ήταν οικονομική;
-“Δεν είναι μόνο αυτό το θέμα, το οικονομικό, αλλά περισσότερο ο τρόπος που με αντιμετώπισαν. Επειτα από τόσα χρόνια στα γήπεδα με έκαναν να νιώσω ότι δεν αξίζω τίποτα. Απογοητεύτηκα να περιμένω μία καλύτερη προσφορά από την αρχική που ήταν πολύ μικρή και με αγνόησαν. Είναι άσχημο να συμπεριφέρονται έτσι σε παίκτες που έχουν ματώσει τη φανέλα του ΠΑΟΚ. Όταν η ομάδα είχε σοβαρά οικονομικά προβλήματα, μπορούσα να κάνω προσφυγή, να πάρω όλα τα χρήματα και να φύγω ως ελεύθερος. Αυτό το υπενθύμισα και στον Βρύζα όταν μιλήσαμε.
Αλλά εγώ έμεινα στα δύσκολα στην ομάδα και πάλεψα γιατί δέθηκα με τον ΠΑΟΚ. Είναι πολύ περίεργο αυτό που συμβαίνει μ’ αυτήν την ομάδα. Ξέρω ότι δεν είμαι ο μόνος που έχω νιώσει τόσα πολλά για τον ΠΑΟΚ, αλλά θα περίμενα καλύτερη αντιμετώπιση από τον σύλλογο. Και φυσικά παράπονο έχω μόνο από τους επιτελείς της ομάδας. Ο κόσμος μου φέρθηκε φανταστικά και θα τον έχω πάντα στην καρδιά μου. Το ίδιο και την ιδέα της ομάδας…”.
- Κανένα από τα συμβόλαια που έληξαν φέτος το καλοκαίρι δεν ανανεώθηκε στον ΠΑΟΚ! Αυτό δεν είναι περίεργο;
-“Δεν ξέρω τι να πω. Η ομάδα ξόδεψε πολλά χρήματα τα τελευταία χρόνια, αλλά χωρίς να πετύχει κάτι καλύτερο από ό,τι πριν έρθει ο Σαββίδης με τα εκατομμύρια. Αυτό πρέπει να προβληματίσει όλους τους ιθύνοντες του συλλόγου”.


http://www.balladoros.com/nea.php?news=4513
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:24

Προτείνω οι σύνδεσμοι που έχουν κάνει παλιότερα ανακοινώσεις για διάφορα ζητήματα, αυτή την φορά απλά να στείλουν μήνυμα στην ΠΑΕ για την πλήρη ενημέρωση προς τον λαό του ΠΑΟΚ και όχι μόνο μιας και η ομάδα περνά την χειρότερη διαφήμιση προς τα έξω, μέχρι εχθές παίκτες του ΠΑΟΚ

Σύμπτωση που επαναλαμβάνεται τρις... Παύει να είναι σύμπτωση!
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:30

Αυτόν λες οπαδό του Ολυμπιακού ...
Δηλαδή πφπφπφ...ΕΛΕΟΣ!


Εικόνα
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:37

Realcon έγραψε:Αυτόν λες οπαδό του Ολυμπιακού ...
Δηλαδή πφπφπφ...ΕΛΕΟΣ!


Εικόνα


Γιατι εκπλησσεσαι; Το τι ψηφιζει στις ψηφοφοριες της σουπερ λιγδας δεν σου κινει υποψιες; Χαχα. Οσοι τον εζησαν οταν ηταν εφηβος αυτο λενε, οτι ηταν ολυμπιακος. Για το ζαγορ λενε οτι ειναι αεκ.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:43

Καλό καλοκαίρι φίλε μου!!!
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 11:50

fn1m έγραψε:
Realcon έγραψε:Αυτόν λες οπαδό του Ολυμπιακού ...
Δηλαδή πφπφπφ...ΕΛΕΟΣ!


Εικόνα


Γιατι εκπλησσεσαι; Το τι ψηφιζει στις ψηφοφοριες της σουπερ λιγδας δεν σου κινει υποψιες; Χαχα. Οσοι τον εζησαν οταν ηταν εφηβος αυτο λενε, οτι ηταν ολυμπιακος. Για το ζαγορ λενε οτι ειναι αεκ.



Και για σενα λενε οτι εισαι αρης δεν εισαι ομως. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό fwtis » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:01

Και εγω τους ευχαριστω για αυτα που πρόσφεραν στην ομάδα
Και θα τους θυμάμαι.(Lino lazar boukaros)

Και εγω προσφέρω στη δουλεια μου και στο αφεντικό μου
Αλλα αν έρθει ενα νέο αφεντικό με πολυ χρήμα και
Του ζητήσω τα διπλάσια λογικό ειναι να μην
Με κρατήσει αν και θα μου έχει προτείνει κατι παραπάνω απο πριν
Έτσι το βλεπω εγω.
(Αν και δεν ξέρουμε τι ποσά τους πρότειναν)
caer esta permitido levantarse es obligatorio
Άβαταρ μέλους
fwtis
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Σάβ 09 Μάιος 2009, 13:36
Τοποθεσία: Athina-Mpraxami

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:08

Θα δεις σε λίγο να σου λένε, φίλε μου δεν είναι το θέμα τα χρήματα. Θα δεις... :mrgreen:
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Athens » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:10

φιλε Λαζαρ σε ευχαριστουμε για τις ωραιες στιγμες που μας προσφερες...
ομως ηταν λιγες ρε αδερφε....
περισσοτερα μπινελικια ριχναμε οταν επαιζες...
σωστη η αποφαση να φυγεις...
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Realcon » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:11

Δεν έφυγε... Τον έστειλαν με τον τρόπο τους αν δεν κατάλαβες
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό fwtis » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:13

Realcon έγραψε:Θα δεις σε λίγο να σου λένε, φίλε μου δεν είναι το θέμα τα χρήματα. Θα δεις... :mrgreen:

:mrgreen:
caer esta permitido levantarse es obligatorio
Άβαταρ μέλους
fwtis
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Σάβ 09 Μάιος 2009, 13:36
Τοποθεσία: Athina-Mpraxami

Re: 25.Costin Lazăr

Δημοσίευσηαπό Azrael » Σάβ 12 Ιούλ 2014, 12:14

καλη συνεχεια στον Ρουμανο αλλα δυστυχως ηταν ελαχιστα τα καλα του παιχνιδια για να μεινει
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4680
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης