5.Pablo Gabriel García Pérez

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:14

Και μονο που παραδεχομαστε ολοι τι προσωπικοτητα ειναι και συνεχιζεται καποιοι να στηριζετε επιλογη δοδονη , σημαινει πως πρεπει να τα πειτε με τον εαυτο σας.

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:15

eorptol έγραψε:
barlow4 έγραψε:ο γκαρσια ειναι η μονη σημαια που δεν του περασε καν απο το μυαλο να σε πουλησει ποτε.ποσο μαλλον να το κανει.

Ιωσηφιδης Σαραφης τεράστιοι παικτες ....ο γουναρης της γενιάς τους το έκανε .....
Μην απαξιωνετε έτσι εύκολα την ιστορια μας ο Γκαρσια ειναι μέσα σε αυτούς μέσα οχι πάνω απο αυτούς


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ

αλλο μεγαλοι παικτες που κοσμησαν τον ΠΑΟΚ και αλλο σημαια.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:18

angelheart έγραψε:Χαλαρά παιδιά. Ο άνθρωπος
1 αυτό πιστεύει και δικαίωμά του να το λέει όσο δε προσβάλει κάποιον ή
2 τρολάρει οπότε δεν τσιμπάμε

Eίναι θεμιτό να trollάρει;
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:18

Και χαρακτήρες ηταν τεράστιοι δεν μπορω να πω το ίδιο για Γουναρη που ηταν και αυτος σπουδαίος παίκτης το σημαία ειναι ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΣΗΜΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ .....μήπως θες να πεις σημαιοφόρος του ΠΑΟΚ ; Και σημαιοφόρους είχαμε στον ΠΑΟΚ αρκετούς στο παρελθόν ....


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:20

παιζεις με τις λεξεις.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:20

psykoman έγραψε:Εγω προτεινω προς στιγμην να κανουμε μια σιγη στο φορουμ για αυτο το συγκεκριμενο θεμα...
Εχουμε ματς αυριο...σημαντικο και παγιδα συγχρονος....


++
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό angelheart » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:24

guardian4 έγραψε:Και μονο που παραδεχομαστε ολοι τι προσωπικοτητα ειναι και συνεχιζεται καποιοι να στηριζετε επιλογη δοδονη , σημαινει πως πρεπει να τα πειτε με τον εαυτο σας.

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ


Ρε Guard
εγώ ήπια τα ούζα, αλλά εσύ μου φαίνεται λειτουργείς στο light. Που τα διαβάζεις ρε φίλε πάλι αυτά. Ποιος περίσσεψε πλέον να στηρίζει ΓΔ. Εγώ και ο Dani μείναμε. Και αν βγάλεις και εμένα που έχω το κόλλημα με το οτι ΚΑΝΕΝΑΣ προπονητής γενικά δεν υποστηρίχτηκε όσο έπρεπε (άντε εξαίρεση ο Ζαγόρ τον Σάντος) και όχι κάτι ιδιαίτερο με τον ΓΔ in particular, όλοι οι άλλοι θέλουν να τον φάνε.

ΥΓ : Ήπιες και συ ;
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό angelheart » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:25

DigitalFan έγραψε:
angelheart έγραψε:Χαλαρά παιδιά. Ο άνθρωπος
1 αυτό πιστεύει και δικαίωμά του να το λέει όσο δε προσβάλει κάποιον ή
2 τρολάρει οπότε δεν τσιμπάμε

Eίναι θεμιτό να trollάρει;


Focus kid. Το [ή] είναι διαζευτικό :D :D :D
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Κυρ 03 Φεβ 2013, 01:33

angelheart έγραψε:Focus kid. Το [ή] είναι διαζευτικό :D :D :D


Εγώ κατάλαβα τι είπες... Εσύ δεν κατάλαβες τι είπα εγώ...

angelheart έγραψε:Χαλαρά παιδιά. Ο άνθρωπος
1 αυτό πιστεύει και δικαίωμά του να το λέει όσο δε προσβάλει κάποιον ή
2 τρολάρει οπότε δεν τσιμπάμε (απλά...)


DigitalFan έγραψε:Eίναι θεμιτό να trollάρει;
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό tad » Κυρ 03 Φεβ 2013, 02:16

Ουδείς στην ιστορία του ΠΑΟΚ μπορεί να σταθεί δίπλα σε αυτό που σημαίνει στην καρδιά μας ο τεράστιος Παμπλο Γκαρσια. Ισως μόνο ο μεγάλος ηγέτης Γιώργος Παντελακης.

Η μαγκιά, η αγωνιστικότητα, η έμπνευση προς συμπαίκτες, ο σεβασμός των αντιπάλων, η εξυπνάδα, η ικανότητα βελτίωσης μειονεκτηματων του προς όφελος της ομάδας, η ειλικρίνεια, η απαξίωση των χρημάτων μπροστά στην αγάπη του κόσμου, η τεράστια ποδοσφαιρική αξία, η σπουδαία προσωπικότητα, η ανάδειξη του καλώς ενοουμενου ανδρισμου, η ταύτιση του με την καλή έννοια του τι σημαίνει ΠΑΟΚ και Παοκτσης έχουν συνυπάρξει αρμονικά σε αυτόν τον μεγάλο Ουρουγουανο ποδοσφαιριστή ... Για αυτό τον αγαπάμε ... Ετσι απλά !!!

Οποίος δεν σέβεται αυτήν την αγάπη απλά τον μπουλο !!!

Είναι πολύτιμη και αδιαπραγμάτευτη !!!

Ακόμα και για τον ίδιο !!!

Αυτός όμως έχει δείξει με πολλά μικρά παραδείγματα ότι και το γνωρίζει και το σέβεται !
Το ίδιο να κάνουν και οι άλλοι
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Κυρ 03 Φεβ 2013, 02:20

Λέτε να υποκρινόταν...; Να έλεγε ψέματα...; Τόσο μ@@@@ς...;

Τελευταία επεξεργασία από DigitalFan και Κυρ 03 Φεβ 2013, 02:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 03 Φεβ 2013, 02:31

Ελπίζω όχι γιατί τότε δεν θα ήταν "Μ@@κ@ς" όπως λές αλλά κάτι χειρότερο....... Δεν μπορώ να το γράψω θα αυτομπαναριστώ αν το κάνω!
Ελπίζω όχι
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Κυρ 03 Φεβ 2013, 02:51

Mόνο με αυτό το video που ανάρτησα, σε περίπτωση αποχώρησης από τώρα του Garcia... στοιχειωθετείται απόλυτα η απόλυση ή η παραίτηση του Δώνη! Ίσως όμως δεν αφορά μόνο τον Δώνη αυτό, αλλά και τον Βρύζα...!
Τελευταία επεξεργασία από DigitalFan και Κυρ 03 Φεβ 2013, 03:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 03 Φεβ 2013, 03:00

Το τόπικ έφτασε τις 500 σελίδες.
Κάποιος μοντ να το κλειδώσει και να ανοίξει το επόμενο ... άυριο. Μετά τις 9 το βράδυ.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 5.Pablo Gabriel García Pérez

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Κυρ 03 Φεβ 2013, 03:11

angelheart έγραψε:
guardian4 έγραψε:Και μονο που παραδεχομαστε ολοι τι προσωπικοτητα ειναι και συνεχιζεται καποιοι να στηριζετε επιλογη δοδονη , σημαινει πως πρεπει να τα πειτε με τον εαυτο σας.

ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ


Ρε Guard
εγώ ήπια τα ούζα, αλλά εσύ μου φαίνεται λειτουργείς στο light. Που τα διαβάζεις ρε φίλε πάλι αυτά. Ποιος περίσσεψε πλέον να στηρίζει ΓΔ. Εγώ και ο Dani μείναμε. Και αν βγάλεις και εμένα που έχω το κόλλημα με το οτι ΚΑΝΕΝΑΣ προπονητής γενικά δεν υποστηρίχτηκε όσο έπρεπε (άντε εξαίρεση ο Ζαγόρ τον Σάντος) και όχι κάτι ιδιαίτερο με τον ΓΔ in particular, όλοι οι άλλοι θέλουν να τον φάνε.

ΥΓ : Ήπιες και συ ;


Νταξει δροσισα και εγω ο φτωχος το λαρυγγι μου, τι να κανω. :lol:
Απο αυριο τη νυχτα θα ειναι ετοιμος και ο μεζες.

ε οχι ενγκελ μην εισαι ταπεινος, στο κλαμπ σας παραμενει και ο εορτπολ, αλλα και καποιοι νεοφωτιστοι. δλδ 5 ειστε σιγουρα. Α,και ο κολκας 6.
Ε, αν βαλουμε και αυτους που το παιζουν ψυχραιμοι ακομα, αρα εχουμε ακομα δρομο :lol:

Εγω ουτε τον Δερμι δεν εκραξα να φανταστεις. Νταξει τον χαβο σιγουρα, και μετα τον δονη, αλλα τουλαχιστον ο χαβος, αναγνωριζε την ανυπαρξια του και, αφηνε τους παικτες να διαλεγουν το συστημα, ο νυν, καμία τσιπα ρε παιδι μου :lol: . Ολα δικα του τα θελει. Ε, θες και να φας τον Παμπλο. Νταξει θες και τιποτα αλλο ... ? :shock: :lol:

πως θα το κανουμε δηλαδη?

Υ.Γ Dani αυριο να πας εκκλησια και να εξομολογηθεις, εχει θολωσει το μυαλο σου και λες παραξενα πραματα. Σε πειραζει ο πονηρος.
Υ.Γ. 2 Εσυ angel , τι ενγκελ, χεσε .μεσ. , και συ χερι χερι με τον Dani αυριο αφου αναψετε κερι να σωθει η βεροια, :lol: , και μετα σειρα εξομολογηση και αγιασμο στους σερβερ με ολη την αντμιν παρευρισκομενη, να φυγει το μπερδεμα, και ο δωνης.
Υ.Γ. 3 Ολα για καποιο λογο γινονται, ημασταν σαν λαος τυφλοι με ζαγορακηδες τρωγαμε παπαδες, και τωρα ειδαμε το φως, αλλα για να θυμομαστε το λαθος μας , ο Θεος μας εστειλε τον Δωνη, για να μην ξεχνιομαστε και να θυμομαστε πριν την αναγεννηση της ομαδας τι κολλυρια πειναμε και να μην μεγαλοπιαστουμε.

τα παντα ο Θεος με σοφιαν επιησεν.

Υ.Γ .4 Που θα με πεις αν ηπια
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης