Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
20
23%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΙΤΣΙΟΥ
17
20%
ΒΙΤΟΡ
2
2%
ΛΙΝΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΛΑΖΑΡ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΤΖΙΟΛΗΣ
2
2%
ΣΤΟΧ
1
1%
ΛΟΥΚΑΣ
9
10%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
1
1%
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
3
3%
ΠΟΖΟΓΛΟΥ
28
33%
ΝΕΤΣΙΝΤ
3
3%
 
Σύνολο ψήφων : 86

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 13 Δεκ 2013, 18:57

Ε, πλάκα μας κάνεις, τώρα;

Ντίνος

"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 13 Δεκ 2013, 19:07

ε τώρα τι να πω; ότι μιλούσα σοβαρά ρε Ντίνο; αλλά ήταν ένα παραθυράκι στο...νόμο/./

ή τουλάχιστον έτσι ήλπιζα!! :mrgreen: :mrgreen:

:pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano: :pano:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

προχωράμε. υπάρχουν και...όμορφιες στο δρόμο μας!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Demir » Παρ 13 Δεκ 2013, 19:13

Αυτό με τα ´´παιδακια ´´ της Αλκμάαρ πρέπει να σταματήσει.. Εκτός από 2 ( το αριστερό χάφ κ Μπακ ) που ήταν 20 χρόνων οι άλλοι δεν χαρακτηρίζονται μικροί... Τα χάφ τους ήταν 25 χρόνων όπως κ ο φορ κ ο ένας στόπερ... Το Νο.22 είναι 23 κ ο σκόρερ του πρώτου γκολ 21 ...
Οπότε αυτά τα περί δεύτερης ομάδας κ under 20 είναι αστεία... Κ εμείς με κιτσιου ,κωνσταντινιδη παίζαμε κ βάλαμε ποζογλου ..κ κλαους,βιτορ,Λουκάς,Στόχ 24 είναι...
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό gabriello » Παρ 13 Δεκ 2013, 23:47

Το συγκεκριμενο παιχνιδι ηταν μια τεραστια ευκαιρια για την ομαδα να εχει βατο αντιπαλο και να προχωρησει στη φαση των 16 και ισως και ακομη περισσοτερο...Επισης ηταν μια ευκαιρια να δοκιμαστουν και καποια νεα προσωπα η να παρουν ευκαιριες παικτες που δεν ειχαν χρονο συμμετοχης...Για εμενα θα ηταν καλη ευκαιρια να δοκιμαζοταν στο κεντρο το διδυμο γκαρσια κατσε και ετσι να ξεκουραστουν και ο τζιωλης και ο λαζαρ για τη δυσκολη συνεχεια που ερχεται αλλα αμφοτεροι απεχουν απο την ομαδα για τους γνωστους λογους....Γενικα η ομαδα δεν τα καταφερε ,δεν υπηρχε κινητρο,δεν υπηρχε ορεξη ,υπαρχει μια γενικη ξενερα και δηλωσεις κλαους του στυλ "καταφεραμε και ξεπερασαμε την τεσσαρα απο το γαυρο γιατι ριξαμε τρια στο ρουλη και στην ανω μαγουλα " πλεον ειναι μονο για γελια.

Οσο για τα μεταγραφικα η ομαδα χρειαζεται εναν παικτη σε καθε γραμμη,παικτες εγνωσμενης αξιας με κινητρο να προσφερουν και να κερδισει η ομαδα μας απο πιθανη μεταπωληση.Οι περισσοτεροι παικτες που ηρθαν το καλοκαιρι εχουν ταβανι των φιλοδοξιων τους τον ΠΑΟΚ και μπορουν να μας οδηγησουν ανετα στη δευτερη θεση αλλα οχι πιο ψηλα...Αυτα και οσο περιμενουμε μεγαλυτερα πραγματα χωρις την απαραιτητη ενισχυση νομιζω τοσο θα πικραινομαστε ,θα αδικουμε τις προσπαθειες των παικτων που κανουν οτι καλυτερο μπορουν και θα εθελοτυφλουμε....
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ
Άβαταρ μέλους
gabriello
 
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 22:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 14 Δεκ 2013, 00:25

αρδιες του στυλ

τεραστια ευκαιρια
βατο αντιπαλο
ευκαιρια να δοκιμαστουν και καποια νεα προσωπα η να παρουν ευκαιριες παικτες που δεν ειχαν χρονο συμμετοχης
για τη δυσκολη συνεχεια που ερχεται
για τους γνωστους λογους
Γενικα η ομαδα δεν τα καταφερε ,δεν υπηρχε κινητρο,δεν υπηρχε ορεξη
ειναι μονο για γελια
η ομαδα χρειαζεται εναν παικτη σε καθε γραμμη
παικτες εγνωσμενης αξιας
εχουν ταβανι των φιλοδοξιων τους τον ΠΑΟΚ

θεωρώ ότι καλό είναι να τις αποφεύγεις
επίσης να χρησιμοποιείς τόνους
και πάνω από όλα
wear sunscreen

Ρε Αβόλευτε. Δώσε ρε άνθρωπε του Θεού και λίγο χώρο στο παιδί. Προσπάθησε λίγο να μπεις στη θέση του. Όλη του(ς) τη ζωή τέτοιες @@ριές ακούνε. Τι πιο φυσικό να αρχίσουν να μιλάνε και έτσι ; με το καλό, όχι αμέσως να τον αποπάρουμε κάποιον.
Angelheart
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό gabriello » Σάβ 14 Δεκ 2013, 00:33

δεκτή η παρατήρηση για τους τόνους ...τα υπόλοιπα είναι η άποψη μου και υπάρχουν πολλές όπως και κάτι άλλο

Φίλε μου στο πέρασα το σχόλιό σου αν και το "όπως και κάτι άλλο" δεν το πολυκατάλαβα. Δεν είπες κάτι κακό πριν, απλά είμαι της άποψης οτι αν αυτοί που το παίζουν σχετικοί στα ράδια και στις εφημερίδες ξέρανε πραγματικά από μπάλα, θα ήταν και στο χώρο αυτό και θα κονομούσαν τρελά. Από ελάχιστους έχεις να μάθεις κάτι.

Δεν υπάρχει θέμα, με τον αποπάνω. Με καλό σκοπό τα είπε, αλλά με λάθος τρόπο.

Angelheart
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ
Άβαταρ μέλους
gabriello
 
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 22:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 14 Δεκ 2013, 01:18

συγγνώμη, με έπιασε το πατρικό μου

Για να μην παρεξηγηθώ, δεν έκανα κανένα σχόλιο σχετικά με τις απόψεις, για το ύφος μίλησα.
Να, πάρε κι ένα δωράκι
Εικόνα
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό gabriello » Σάβ 14 Δεκ 2013, 01:41

για να μην παρεξηγούμαι δεν εχω καμια πρόθεση να μαλώσω με καποιον διαδικτυακά και ειναι σαφές οτι είναι δυσκολο να αντιληφθούμε απο ενα κείμενο τον τόνο στον οποίο γράφει κάποιος...Δε διαβάζω σχεδόν καθόλου εφημερίδες ,δεν παρακολουθώ αθλητικές εκπομπές και προτιμώ να ενημερώνομαι απο το παοκμάνια κυρίως γιατι έχει συγκεντρωμένες τις ειδήσεις που αφορουν τον ΠΑΟΚ.Η αποψη που έχω για την ομάδα εχει διαμορφωθεί απο τα αγωνιστικά τεκταινόμενα που δεν με ικανοποιούν μέχρι τώρα.Το κλείνω εδω και συγγνωμη αν εθιξα κάποιον...
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ
Άβαταρ μέλους
gabriello
 
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 22:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 14 Δεκ 2013, 12:58

Τελος και απο εδω.
Προκριση αλλα στη δευτερη θεση.
mvp ποζογλου.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης