Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό lazar4 » Τρί 01 Απρ 2014, 00:59

RoMaN έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Εγω πάντως μ αυτο τον ντόρο που δημιουργήθηκε πριν εχω την αίσθηση οτι δε θα θελήσει να προκαλέσει ο Βουβαλάκης .Δε θα θελήσει* να δώσει κι άλλο πάτημα σ αυτούς που φωνάζουν.Μπορεί τα σπόρια (φαουλ ,οφσαιτ) να παίξουν λιγο για γαύρο αλλα δε νομίζω να το κάνει απροκάλυπτα.Πιστεύω γενικά οτι θα το πάει στα ίσα ποντάροντας και στη δική μας ασχημη κατάσταση.Αν στραβώσει η δουλειά και καίγεται ΟΝΤΩΣ για το μαστραπά(τα φράγκα του ΤΣ.Λ τον ενδιαφέρουν κυρίως) υπάρχει και το 2ο παιχνίδι.


* εκτος κι αν αισθάνεται τοσο σιγουρος για τον εαυτό του ή ειναι τοσο παχύδερμο :mrgreen: .



Αν είναι να μας σφάξουν, θα γίνει κάτω.
Αν μας σφάξουν εδώ, θα ανοίξουν μύτες, κεφάλια, πόδια, αυτοκίνητα, δεν ξέρω κι εγώ τι...
Εγώ αν ήμουν ο χοντρός, θα έκανα τα αδύνατα δυνατά να καθαρίσω την πρόκριση σπίτι μου με full διαιτησία (πχ 4-0, 5-0 κτλ), ώστε και 2-0 να χάσω στη Τούμπα, να μη με νοιάξει.

ΛΑΘΟΣ!!!!!! και κάτω να μας σφάξουν (εαν) τα ιδια και χειρότερα πρέπει να ανταποδώσουμε ΕΔΩ!!!κεφάλια πόδια κλπ.... και άστους να παίξουν (εαν περάσουν) με βάζελο σακατεμένοι... 8-)
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ
Άβαταρ μέλους
lazar4
 
Δημοσιεύσεις: 640
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2013, 03:08
Τοποθεσία: θεσσαλονίκη

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Τρί 01 Απρ 2014, 06:22

Απίστευτη γκάφα της ΕΠΟ


Αναρτήθηκε στις: 2014-04-01 01:47:27 | Συντάκτης: inpaok

Το έκανε και πάλι το… θαύμα της η ΚΕΔ της ΕΠΟ αποδεικνύοντας ότι χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Όπως είναι γνωστό η ΚΕΔ όρισε τον Ανδρέα Παπά ως α΄ επιπρόσθετο βοηθό στον ημιτελικό του ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ την Τετάρτη στον Πειραιά. Το αστείο -ή μήπως κάτι άλλο- της υπόθεσης είναι ότι διαιτητής δεν έχει δικαίωμα να διευθύνει το συγκεκριμένο παιχνίδι καθώς είχε διευθύνει τον αγώνα Κυπέλλου ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Παναθηναικό στο Ηράκλειο.

Σύμφωνα με τον ΚΑΠ ένας διαιτητής δεν μπορεί να διευθύνει δυο αγώνες της ίδιας αγωνιστικής. Το παιχνίδι ΟΦΗ-Παναθηναικού και το παιχνίδι ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ θεωρούνται και είναι ίδια αγωνιστική στην διοργάνωση του Κυπέλλου.

Αυτό σημαίνει ότι η σύνθεση της διαιτητικής ομάδας είναι παράτυπη και η ΚΕΔ θα κληθεί υποχρεωτικά να αντικαταστήσει τον Παπά. Ωστόσο προκύπτουν ένα σωρό ερωτήματα για τους λόγους που η ΚΕΔ παρατύπησε ορίζοντας τον Παπά εκθέτοντας ουσιαστικά ανεπανόρθωτα τον εαυτό της και το κύρος της.
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Τρί 01 Απρ 2014, 06:54

Θελω 11 κομαντο. Δεν με ενδιαφερουν τα ονοματα και ποιος θα παιξει. Θελω να δω καταθεση ψυχης. Θελω να δουν το παιχνιδι ματς επιβιωσης. Θελω ματια να βγαζουν λάβα απο την τρελα. Θελω να τους γ@μησετε παιχτες του ΠΑΟΚ. Τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 01 Απρ 2014, 09:06

Εγώ απλά θέλω ένα 0-4, ούτε γαμήσια ούτε τίποτα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 01 Απρ 2014, 09:15

RoMaN έγραψε:Αν είναι να μας σφάξουν, θα γίνει κάτω.
Αν μας σφάξουν εδώ, θα ανοίξουν μύτες, κεφάλια, πόδια, αυτοκίνητα, δεν ξέρω κι εγώ τι...
Εγώ αν ήμουν ο χοντρός, θα έκανα τα αδύνατα δυνατά να καθαρίσω την πρόκριση σπίτι μου με full διαιτησία (πχ 4-0, 5-0 κτλ), ώστε και 2-0 να χάσω στη Τούμπα, να μη με νοιάξει.


Και μετά πώς θα περάσουν τα Τέμπη ρε Ρομαν?Δε νομίζω να θελει να ανέβει σε μια Τούμπα μεσα σε πολεμική ατμόσφαιρα.Εκει θα χει πρόβλημα και στο να ρθεί αλλα και στο να φύγει.Αν κανει το χειρουργείο εδώ (οπως το χουν ξανακάνει πολλές φορές) το πρόβλημα θα ναι μονο στο να φύγει.Ειδικά αν το κανει μετά το 60-70 '.Αν ξαναλέω τον ενδιαφέρει ο μαστραπάς.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 01 Απρ 2014, 09:55

Τότε ο κόσμος τραγουδάει τον Ύμνο του Π.Α.Ο.Κ. ("Σε γνωρίζω απ'τη φανέλα") στο 75', βγαίνουν όλοι από το γήπεδο και εμποδίζουν διαιτητές και παίχτες του γαύρου να φύγουν. Κι ας φέρουν και ελικόπτερα και ό,τι θες...


Και μετά ξύπνησα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 01 Απρ 2014, 10:11

kataramenos5 έγραψε:
Και μετά πώς θα περάσουν τα Τέμπη ρε Ρομαν?Δε νομίζω να θελει να ανέβει σε μια Τούμπα μεσα σε πολεμική ατμόσφαιρα.Εκει θα χει πρόβλημα και στο να ρθεί αλλα και στο να φύγει.Αν κανει το χειρουργείο εδώ (οπως το χουν ξανακάνει πολλές φορές) το πρόβλημα θα ναι μονο στο να φύγει.Ειδικά αν το κανει μετά το 60-70 '.Αν ξαναλέω τον ενδιαφέρει ο μαστραπάς.


Θα φύγει πανάνετα (αν έρθει).
Αν κάνει εδώ το χειρουργείο και γίνει κάνα ντου, αποχαιρέτα τον κόσμο για τα playoff, οπότε χάνεις και λεφτά και την 1η θέση, ψιλοχαλαρά.

Εικόνα
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό lefis » Τρί 01 Απρ 2014, 10:25

Sick Bastard έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Αν κάνει εδώ το χειρουργείο και γίνει κάνα ντου, αποχαιρέτα τον κόσμο για τα playoff, οπότε χάνεις και λεφτά και την 1η θέση, ψιλοχαλαρά.

να σου θυμισω sick η διοργανωση ειναι της επο και οι αποφασεις της αργουνε πολυ. το πολυ πολυ μια τιμωρια για του χρονου.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 01 Απρ 2014, 11:32

Αγώνας αποδείξεων ο αυριανός.Κατά με δεν πρέπει να παρεκκλίνουμε του μεγάλου και πιο ουσιαστικού στόχου,που κάθε φιλόδοξη ομάδα,οφείλει να'χει.Προκριματικά τσουλού.Οπότε,θέτω προ των ευθυνών τους τους διοικούντες για όσα θα συμβούν στους αγώνες με τις τζιβιτζιλούδες εκ Πειραιώς!Δεν επιτρέπεται ηομάδα να διακινδυνεύσει να απωλέσει,κυρίως για το γόητρο,την ευκαιρία,έστω και με σχετικά λίγες πιθανότητες,να αλλάξει επίπεδο!Θα προκληθούμε,ΔΕΔΟΜΕΝΟ.Πρέπει να το διαχειριστούμε όσο ψυχραιμότερα γίνεται.Το δέον.Αυτά υποστηρίζω πριν αρχίσει ο αγώνας.Τι θα γράφω αύριο περί τις 9+ μεγάλο αίνιγμα.
Αγωνιστικά,να σταθούν στο ύψος της περίστασης οι παίχτες.Όσο τους επιτραπεί,τέλος πάντων.Στο μουλωχτό να περάσει όσο πιο ανώδυνα η ώρα!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 01 Απρ 2014, 11:57

Σικ, χωρίς παρεξήγηση, με κατέστρεψες πρωινιάτικα. Αναγούλιασα με την εικόνα στο ποστ σου, ρε φίλε. Επίσης,


















Γ@ΜΗΣΤΕ ΤΟΝ Π@ΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπι@κό
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 01 Απρ 2014, 11:59

ότι και να γίνει αύριο, παίχτες του ΠΑΟΚ να ξέρετε ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ. Εκκατομύρια ψυχές θα είναι δίπλα σας, θα τρέχουν μαζί σας, θα ματώσουν μαζί σας, θα παλέψουν μαζί σας. ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ μόνο το αποτέλεσμα. Μας νοιάζει να δείξουμε ότι ΕΜΕΙΣ, είμαστε η δύναμη της κάθαρσης, η δύναμη αυτή που θα κάνει το δυνάστη να ματώσει. Και αυτό θα το κάνει με το πάθος της, την αγωνιστικότητα της, την αυταπάρνηση της.

be my mirror, my shord, my shield, my missionaries in a foreign field......

"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 01 Απρ 2014, 12:04

lefis έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Αν κάνει εδώ το χειρουργείο και γίνει κάνα ντου, αποχαιρέτα τον κόσμο για τα playoff, οπότε χάνεις και λεφτά και την 1η θέση, ψιλοχαλαρά.

να σου θυμισω sick η διοργανωση ειναι της επο και οι αποφασεις της αργουνε πολυ. το πολυ πολυ μια τιμωρια για του χρονου.


Να σου θυμίσω lefis, ότι είμαστε σε πόλεμο με την ΕΠΟ, τη Λίγκα και το Μαρινάκη.

Ale έγραψε:Σικ, χωρίς παρεξήγηση, με κατέστρεψες πρωινιάτικα. Αναγούλιασα με την εικόνα στο ποστ σου, ρε φίλε. Επίσης,

Γ@ΜΗΣΤΕ ΤΟΝ Π@ΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπι@κό


καμία παρεξήγηση, απλά οφείλω να ενημερώσω ότι έχω κι άλλη, απ τον Μαρινάκη, αηδιαστικότερη.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Τρί 01 Απρ 2014, 12:15

Sick Bastard έγραψε:Εγώ απλά θέλω ένα 0-4, ούτε γαμήσια ούτε τίποτα.

Το 0-4 ειναι εξωπραγματικό και καβάλημα καλαμιού!Το 0-2 είναι ορθολογικό και συνάμα πιό παθιάρικο(έτσι το βλέπω εγώ)!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 01 Απρ 2014, 12:15

Εικόνα

Μαντούρο - Κατσουράνης η μια αλλαγή, οι άλλες δυο ανάλογα την εξέλιξη.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 01 Απρ 2014, 12:19

Κι εγώ θα καλύπτω τον Κατσουράνη αύριο στο ακυρωθέν γκολ μας....

Άντε πάμε γερά...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης