Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
1
1%
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΛΙΝΟ
1
1%
ΚΙΤΣΙΟΥ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
15
13%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
4
4%
ΛΟΥΚΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΤΟΧ
4
4%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
5
4%
ΒΟΥΚΙΤΣ
79
69%
ΜΑΡΤΕΝΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΝΙΝΗΣ
1
1%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
3
3%
 
Σύνολο ψήφων : 114

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:15

black death έγραψε:
Ο τεχνικός του Απόλλων αρχικά είπε τα εξής: «Καταλαβαίνω ότι ο Απόλλων είναι μια μικρή ομάδα και ο ΠΑΟΚ μια μεγάλη ομάδα. Και σε αυτή τη φάση οι μικρές ομάδες πρέπει να φύγουν και να μείνουν οι μεγάλες ομάδες. Είναι η χειρότερη απόφαση διαιτητή (δεν έδωσε κόκκινη στον Γλύκο στο πρώτο λεπτό κάνοντας χέρι εκτός περιοχής) που έχω δει στη ζωή μου, μια απόφαση που άλλαξε τη ροή του αγώνα. Πρέπει να ντρέπεται ο κόσμος που το είδε. Πριν έρθω στην Ελλάδα, μου είπαν ότι όταν παίζεις εκτός έδρας με τους μεγάλους δε θα παίρνεις σφύριγμα. Δεν τους πίστεψα, τώρα τους πιστεύω. Αν ο ΠΑΟΚ έπαιζε με δέκα παίκτες από το 1ο λεπτό, χωρίς τον τερματοφύλακα του, θα μπορούσαμε να κερδίσουμε. Αν έχουμε διαφορετικούς κανόνες στην Ελλάδα, δεν ξέρω».

:shock:

Τι 'ναι πάλι αυτό το φρούτο ρε;



πρεπει να ναι κατι σε καρπουζι αλλα αγουρο!!!
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1922
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Othin » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:15

Πολύ όμορφη ατμόσφαιρα σήμερα, πραγματικά θύμισε τις παλιές καλές εποχές και προοιωνίζεται τις ακόμα καλύτερες που θα έρθουν. Καιρό είχα να δω την 4, όπως την είχα μάθει με παλμό, συνεχές τραγούδι, πάμπολλα συνθήματα, έναυσμα για διάλογο με τις υπόλοιπες κερκίδες, ακόμα και τα πορτοκαλί καπνογόνα και (μην με κράξετε γι αυτό) τις κροτίδες. Αρκεί τα τελευταία φυσικά να λείψουν από τα ευρωπαϊκά παιχνίδια.

Στα του αγώνα είδα ένα εύκολο τρίμπαλο, που μας αφήνει μάλιστα παραπονεμένους, και δύο κλόουν, έναν με τζαμαρία στον πάγκο των Αθηναίων κι έναν σαπιοκοιλιά με σφυρίχτρα. Το τρίμπαλο επετεύχθη παρότι είχαμε Κλάους, Λούκας και Στοχ σε μέτρια μέρα. Κορυφαίοι ο τεράστιος παρτιζάνος και ο πιτσιρικάς Κάτσε, που πάλι μασούσε σίδερα και έτρεχε ασταμάτητα. Απροσπέλαστος, άνετος, σίγουρος και μόνιμο στήριγμα στο κέντρο και ο Μαντούρο, δεν τολμώ να τον φανταστώ όταν πιάσει το μέγιστο της απόδοσής του.Θετικοί Τζαβέλλας, Γλύκος και Λίνο, πολύ μέτριοι οι Κίτσιου και Κατσούρ.

Αρνητικό της υπόθεσης ότι η ταρίφα αρχίζει να πέφτει: 5 η γριά, 4 η Βέροια, 3 ο Απόλλων, δεν πάμε καλά. :o Κόλκα κάνε κάτι, γιατί θα το χάσουμε το τσάμπιονς λιγκ. :mrgreen:
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:15

black death έγραψε:
Ο τεχνικός του Απόλλων αρχικά είπε τα εξής: «Καταλαβαίνω ότι ο Απόλλων είναι μια μικρή ομάδα και ο ΠΑΟΚ μια μεγάλη ομάδα. Και σε αυτή τη φάση οι μικρές ομάδες πρέπει να φύγουν και να μείνουν οι μεγάλες ομάδες. Είναι η χειρότερη απόφαση διαιτητή (δεν έδωσε κόκκινη στον Γλύκο στο πρώτο λεπτό κάνοντας χέρι εκτός περιοχής) που έχω δει στη ζωή μου, μια απόφαση που άλλαξε τη ροή του αγώνα. Πρέπει να ντρέπεται ο κόσμος που το είδε. Πριν έρθω στην Ελλάδα, μου είπαν ότι όταν παίζεις εκτός έδρας με τους μεγάλους δε θα παίρνεις σφύριγμα. Δεν τους πίστεψα, τώρα τους πιστεύω. Αν ο ΠΑΟΚ έπαιζε με δέκα παίκτες από το 1ο λεπτό, χωρίς τον τερματοφύλακα του, θα μπορούσαμε να κερδίσουμε. Αν έχουμε διαφορετικούς κανόνες στην Ελλάδα, δεν ξέρω».

:shock:

Τι 'ναι πάλι αυτό το φρούτο ρε;



πρεπει να ναι κατι σε καρπουζι αλλα αγουρο!!!
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1922
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:15

Αφου δεν ηταν χερι εκτος περιοχης ρε φιλε, μεσα στην περιοχη ηταν. Τι μας λες;;;



Στις δηλωσεις του τεχνικου του Απολλωνα αναφερομαι.
Τελευταία επεξεργασία από adamroxas και Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1268
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:16

Νομιζω οτι ο Κατσε με το συνεχες τρεξιμο και το πρεσιγκ δινει αλλες δυνατοτητες στην ομαδα.
Σημερα μου αρεσε πολυ η κερκιδα...επιτελους.... :opaokara:
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:18

ABALAEA2 έγραψε:Την ψαλιδάρα που θα ήταν το γκολ της δεκαετίας ποιός την έκανε??

Είμαι ο μόνος που του άρεσε ο Μαντούρο?? Παίζει να μην έκανε ούτε ένα κοντρόλ παίζοντας συνεχώς τη μπάλα με τη μία...


Μαρτενς
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1268
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:22

paoktzis έγραψε:
PanKan έγραψε:Αν και ψήφισα τον Βούκαρο, πιστεύω ότι μετά από καιρό MVP ήταν ο λαός! :opaokara:


απιστευτη ατμοσφαιρα σημερα και δεν ξερω προς τι αυτη η μεγαλη αλλαγη. Σαν εκκλησια ειμασταν ολη την χρονια


Πήγα μια φορά και ανέβηκε η κερκίδα.. :mrgreen:
Πάντως το "ουυ" στον Σαλπιγγίδη δεν το ξέχασαν (στην 5 απαντήσαμε "Σαλπιγγίδης οεοεοε")... Αν και δεν άκουσα τίποτα άσχημο για Kace, ίσα ίσα!

MVP ο Vukic, από κοντά ο Kace. O Lino είναι νγκαύλα. Γενικώς όλη η ομάδα ήταν ορεξάτη, αν και οι αλλαγές δεν έκαναν κάτι το ιδιαίτερο (Σαλπιγγίδης & Νίνης).
Είδα μια ομάδα με διάθεση από το πρώτο λεπτό να πατήσει τον αντίπαλο (delete).
Είδα μια ομάδα με διάθεση "πούλα τους τρέλα για να τους *αμήσουμε, να μη σηκώσουν κεφάλι ποτέ!".
Ο διαιτητής ό,τι να 'ναι. Πιο troll και από τον "μεταφραστή" στη τελετή για το θάνατο του Mandela. Στο ημίχρονο πρέπει να διάβασε στα γρήγορα το "10 ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ".

30'-40' πριν τον αγώνα, έρχονται 3 άτομα και κρεμάνε πανό "No Garcia No party No fight". Μετά από λίγο πέρασε ένας και ρωτούσε ποιος κρέμασε το πανό, ήρθαν οι 3 τους, λέω "ωχ μη γίνει καμιά φασαρία", αλλά ευτυχώς το συζήτησαν δυο λεπτά και κατέβηκε το πανό.. Και δίκιο είχε αυτός, ο Garcia δεν είναι πλέον παίχτης του Π.Α.Ο.Κ.! Φτάνει!

Ήρεμο βράδυ..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ZamanFou » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:29

Πριν λιγο γυρισα και εγω απο τον ναο..
Με εξεπληξαν σχεδον ολοι(πλην κιτσιου και κατσουρανη) θετικα και η ομαδα μου εβγαλε κατι πολυ θετικο για την συνεχεια.. :nairepaok:
Θελω να πιστευω πως εδω και 2-3 ματσ εχει αρχισει η ανοδικη πορεια της ομαδας μας και πως θα φορμαριστουμε πληρως στα ματσ με μπενφικα και γαυρο..
Με το καλο να μπουνε και οι νεοι μεσα να εγκληματιστουν και να γουσταρουμε μπαλιτσα ευρωπαικων προδιαγραφων..
Πολυ καλη και δυναμικη κερδικα σημερα μετα απο αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα..

Τι σου κανουν τελικα 4-5 μεταγραφες επιπεδου,εεε..?
Οι ηδη υπαρχοντες παιχτες τρεχουν σαν σκυλια να μην χασουν την θεση στην βασικη εντεκαδα και ο λαος αφηνει στην ακρη διχονοιες και μιζεριες και γουσταρει οπως παλι..
Μακαρι να συνεχισουμε ετσι και καλυτερα..
ΒΟΥΚΙΤΣ ΑΛΑΝΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΤΡΕΛΕ :pano:

Υ.Γ..:η κυρια νατχο απο κοντα ειναι επιπεδου C.L. :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Τι εισαι για μενα...........κανεις δεν ξερεις
Άβαταρ μέλους
ZamanFou
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιαν 2014, 22:15

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Othin » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:39

RoMaN έγραψε:...
Πάντως το "ουυ" στον Σαλπιγγίδη δεν το ξέχασαν (στην 5 απαντήσαμε "Σαλπιγγίδης οεοεοε")... Αν και δεν άκουσα τίποτα άσχημο για Kace, ίσα ίσα!
...


Αδερφέ, επίτηδες δεν ήθελα να αναφερθώ σε αυτό, αν και την άκουσα την μαζική γιούχα της 4 (ήμουν στην 3), έστω και μειωμένη από τα χειροκροτήματα (για τον Κλάους αλλά και για τον Σάλπι), που κρατούσαν ακόμα. Το σύνθημα που φωνάξατε από την 5 δεν το άκουσα και νομίζω, πως το καλύτερο για όλους και ειδικά για την ενότητα του λαού είναι να μην ακούγεται κανένα σύνθημα για τον παίκτη. Όποιος θέλει ας χειροκροτήσει, όποιος θέλει ας γιουχάρει, αλλά ας εκλείψουν τουλάχιστον τα συνθήματα που πυροδοτούν εντάσεις. Πραγματικά έχω κουραστεί με αυτό το θέμα, ας σταματήσει επιτέλους τουλάχιστον η φραστική διαμάχη.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Πέμ 30 Ιαν 2014, 23:45

Γύρισα πολύ χαρούμενος για την κερκίδα. Έτσι πρέπει να φωνάζουμε όλοι μαζί κι όχι να πλακωνόμαστε μεταξύ μας.
Βούκιτς παιχτούρα, βγήκαν κάτι μαγικοί συνδυασμοί στο πρώτο ημίχρονο. Από κοντά σε απόδοση ο Κάτσε, σκύλος πραγματικός, ειδικά σε μια φάση κάνει μια απίστευτη κούρσα και κόβει την επίθεση του Απόλλωνα.
Θα δούμε ωραία πράγματα, πολύ ωραία..

Υ.Γ. Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν ο Τζαβέλλας κάνει πολεμικές τέχνες; Το διώξιμο ουπτσάκι σήμα κατατεθέν. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:00

Othin έγραψε:
RoMaN έγραψε:...
Πάντως το "ουυ" στον Σαλπιγγίδη δεν το ξέχασαν (στην 5 απαντήσαμε "Σαλπιγγίδης οεοεοε")... Αν και δεν άκουσα τίποτα άσχημο για Kace, ίσα ίσα!
...


Αδερφέ, επίτηδες δεν ήθελα να αναφερθώ σε αυτό, αν και την άκουσα την μαζική γιούχα της 4 (ήμουν στην 3), έστω και μειωμένη από τα χειροκροτήματα (για τον Κλάους αλλά και για τον Σάλπι), που κρατούσαν ακόμα. Το σύνθημα που φωνάξατε από την 5 δεν το άκουσα και νομίζω, πως το καλύτερο για όλους και ειδικά για την ενότητα του λαού είναι να μην ακούγεται κανένα σύνθημα για τον παίκτη. Όποιος θέλει ας χειροκροτήσει, όποιος θέλει ας γιουχάρει, αλλά ας εκλείψουν τουλάχιστον τα συνθήματα που πυροδοτούν εντάσεις. Πραγματικά έχω κουραστεί με αυτό το θέμα, ας σταματήσει επιτέλους τουλάχιστον η φραστική διαμάχη.


Η αλήθεια πως δεν γουστάρω γενικά πρωσοπολατρεία, ούτε το φώναξα "επιθετικά" προς την 4.. Απλώς συνόδευσα τις 6-7 παρέες τριγύρω μου που το ξεκίνησαν..χωρίς ιδιαίτερο πάθος (εγώ)..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:21

Είδα σήμερα και το παλικάρι που έδειραν τις προάλλες (τον ανεγνώρισα από τις φωτογραφίες που ανέβηκαν μαζί με τις δηλώσεις του).
Δεν γίνεται να μην καταλάβεις ότι είναι τυφλός ο άνθρωπος. Έλεος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:43

RoMaN έγραψε:Είδα σήμερα και το παλικάρι που έδειραν τις προάλλες (τον ανεγνώρισα από τις φωτογραφίες που ανέβηκαν μαζί με τις δηλώσεις του).
Δεν γίνεται να μην καταλάβεις ότι είναι τυφλός ο άνθρωπος. Έλεος.

Τραβα να μαστουρωσεις και ελα πες μου αν φαινεται :lol: :lol:
Αφου τα παιδακια αντι για ραδικια τρωνε αλβανο ρε τι να λεμε τωρα
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:49

ήρεμα ρε roman, πήγες μια φορά γήπεδο και μας τάραξες στα τοστ :lol: :lol: :lol: :lol:

πέρα από την πλάκα, σήμερα το σημαντικότερο ήταν η θετική αύρα που εξέπεμπε η κερκίδα. Κοιτάζοντας λίγο ψυχρά τον αγώνα θα έλεγα ότι η απόδοσή μας ήταν χειρότερη από ότι με γριά και Βέροια και όμως η κερκίδα ήταν αποφασισμένη να βγάλει γούστα και φωνή.
Ίσως να φταίει ότι βρήκαμε γρήγορα τον αντίπαλο, αφού στο 6ο λεπτό (κοίταξα τον φωτεινό πίνακα) βρίζαμε εν χορώ το κοράκι. Ευτυχώς από την 4 έπεσε σύνθημα για την Αθήνα και δεν είχαμε διακοπή του αγώνα. Το καλό κλίμα δε χάλασε ούτε με την είσοδο του Σάλπι, όταν τα γνωστά ου αντιμετωπίστηκαν με έντονο χειροκρότημα από την 5-6. Χειροκρότημα είχαμε και σε κάθε ενέργεια του Κάτσε, συνθήματα εναντίον του δεν άκουσα.
Τέλος, το κλίμα στην κερκίδα ήταν τόσο καλό που είχαμε μέχρι και το γνωστό χειροκρότημα μετά την ανταλλαγή συνθημάτων μεταξύ των θυρών.

Όσον αφορά στον αγώνα, ωραία τα τακουνάκια, τα τριγωνάκια και οι πασούλες, αλλά το αποτέλεσμα το έδωσαν τα στημένα.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Απολλων Σμυρνης 3-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Latin » Παρ 31 Ιαν 2014, 00:51

Ο Κάτσε με την επιθετική άμυνα το ασφυκτικό πρέσινγκ και τα απίστευτα πνευμόνια
έχει δώσει στον ΠΑΟΚ άλλον αέρα από τότε που γύρισε.Αν μπει μεσα και ο σκύλος
ο Ισραηλινός βλέπω τους αντίπαλους μέσους να δηλώνουνε παράιτηση μαζί μας..

Βέβαια ψήφισα Βούκιτς ως πολυτιμότερο γιατί καλά τα συστήματα,τα τρεξίματα
και η τακτική αλλά η τέχνη της ζωγραφικής στο γήπεδο είναι το κάτι άλλο..
Άβαταρ μέλους
Latin
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Κυρ 22 Δεκ 2013, 22:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης