Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
7
7%
Σκόνδρας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσικάς
1
1%
Ινσαουράλδε
1
1%
Σπυρόπουλος
2
2%
Κάτσε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Νάτχο
46
43%
Σαλπιγγίδης
1
1%
Λούκας
30
28%
Μάρτενς
2
2%
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
6
6%
Γεωργιάδης
4
4%
Xούσεν
6
6%
 
Σύνολο ψήφων : 106

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:16

Θα κρατησω την κυκλοφορια της μπαλας του πρωτου μισαωρου....και την ελλειψη ομαδικοτητας του Χουσεν.

Τον Κατσικα,τον ξερω...δεν τον εμαθα,χθες.Τον Σπυροπουλο,επισης.Η μεταξυ τους διαφορα ειναι πως ο δευτερος μπορει να κανει και ενα-δυο καλα παιγνιδια μεσα στη χρονια...

Θελω επισης να σημειωσω πως ειναι απαραδεκτο να χαλαρωνει ενας παικτης στο...30....!Γιατι,εαν,οπως χθες,στραβωσει το ματς....δεν μπορει να επανελθει και να παιξει οπως πριν...

Απο κει και περα....θελω να πιστευω πως ο μονος λογος που ο Γεωργιαδης εβγαλε τους συγκεκριμενους παικτες,ειναι για να μην τους επιβαρυνει περισσοτερο-τι να κανω...δικαιολογιες ψαχνω για να μην αρχισω να κοπαναω το κεφαλι μου στον τοιχο-...Τωρα...για το ποιους εβαλε....

Κριμα γιατι ετσι οπως ξεκινησε το ματς,θα μπορουσε να εξελιχθει σε ενα περιπατο με σκορ που θα εδινε ενθουσιασμο και καλη ψυχολογια,ενοψει gayρου.

Για μενα ολη η ιστορια για φετος-για να μη χαθει,εντελως,αλλη μια χρονια-ειναι τα ματς με τα μ@υνοπανα του Πειραια.

ΥΓ.Την προηγουμενη φορα που συνεβη....ημουν μεσα στο γηπεδο........στην Πατρα.Ευτυχως,χθες,δεν ειχε πολλους μεσα!....
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dtown » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:17

joshua έγραψε:Οντας πιο ηρεμος σημερα και με καθε επιφηλαξη που προκυπτει απο την κακη θεση στο γηπεδο και τους 4-5 τυπικους παππουδες απολλωνιστες γυρω μου ας πω και εγω 2-3 πραγματακια για την εικονα της ομαδας.Θελετε δεν θελετε καποιοι κολλημενοι στην προσωπολατρεια σας,η ομαδα στα τελευταια παιχνιδια θες ειτε λογω αλλαγης προσωπικης διαθεσης των παικτων θες λογω προσπαθειας του Γεωργιαδη να προσθεσει καποια στοιχεια στο παιχνιδι,βγαζει στο γηπεδο εντονα σημαδια βελτιωσης καθως αν μη τι αλλο προσπαθει να αναπτυχθει ορθολογικα χρησιμοποιωντας ολες τις γραμμες τις και ολο το γηπεδο.Χτες η ομαδα ηταν προφανες οτι ξεχειλιζε απο επιθετικο ταλεντο ακομα και με την παρουσια του Ολλανδου Τοργκελε μπροστα και σε πολλα σημεια του παιχνιδιου εβγαλε γουστα που περιμεναμε καιρο,αυτη ομως η ικανοτητα μπροστα αφηνε την ομαδα να αμυνεται ουσιαστικα με μολις 5 παικτες και οταν ο ενας εξ αυτων ειναι ο φιλοτιμος αλλα ανεπαρκης σωματικα Κατσε τα προβληματα καθε φορα που ακομα και αυτος ο Απολλων αποφασιζε να βγαλει παικτες μπροστα ηταν πολλα και καπου εκει εστιαζονται οι 2 ισχυροτεροι προβληματισμοι μου.Ειναι προφανες οτι ο Νατχο ξερει πολλα κανταρια μπαλλα και αποτελει οαση για την αναπτυξη της ομαδα δεν παυει ομως και αυτον να τον συνοδευει ενα αλλα.Ο ισραηλινος τελικα μοιαζει να ειναι περισσοτερο 8-10ρι παρα 6-8ρι,μαρκαρει ελαχιστα και αντιστοιχα δεν ειναι τοσο καλο στα τελειωματα ισως ομως για το δευτερο λογω και κακων ανασων απο την υπερπροσπαθεια.Αυτο δημιουργει την αναγκη για υπαρξη επιπλεον μεσου σκυλι σε συστημα με 2 οκταρια κατι που δεν εχει η ομαδα και δεν εχει εκτος των αλλων λογω και της εκπληκτικης παρουσιας Μαντουρο.Οσο σκεφτομαι οτι ο Ολλανδος με εχει κανει να νοσταλγω τον Τζιολη και οσο σκεφτομαι οτι τον αφησε ο Στεφενς ελαφρα τη καρδια για να εχουμε στη θεση του μια κακη απομιμηση μεχρι και αυτου τρελαινομαι οπως τρελαινομαι οταν σκεφτομαι οτι ο Στεφενς,ο Μαντουρο,ο Χουσεν και ο Μαρτενς κοστισαν μονο για φετος στην ομαδα οσο ολοκληρο το μπατζετ του Ατρομητου η του βαζελου για να εχουν την προσφορα που εχουν.Οσο για ον Μαρτενς που ξεχασα να σχολιασω το παλικαρι μπορει να ξερει μπαλλα αλλα ειναι τοσο απιστευτα σοφτ που μπορει να προσφερει μονο σε συγκεκριμενου στυλ παιχνιδια κατι που δρν δικαιολογει επουδενι το κασε του.


Κανενας Στεφενς δεν αφησε ελαφρα τη καρδια τον ξενοδοχο απο την Κατερινη.ΜΟΝΟΣ του εθεσε θεμα μεταγραφης οταν ειδε οτι αποκτηθηκε παικτης στη θεση του,μην αντεχοντας τον επικειμενο ανταγωνισμο.Απορω με οσους υπερασπιζονται αυτον τον λιγοψυχο τυπο που προτιμησε να παει στον Ρουλη της Τουρκιας απο το να παλεψει για τη θεση του στην ομαδα.
dtown
 
Δημοσιεύσεις: 887
Εγγραφή: Πέμ 30 Σεπ 2010, 20:24

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:25

mpafos4 έγραψε:Γ.Την προηγουμενη φορα που συνεβη....ημουν μεσα στο γηπεδο........στην Πατρα.Ευτυχως,χθες,δεν ειχε πολλους μεσα!...



Μαζευομαστε βλεπω σιγα-σιγα.... :mrgreen:

Εχθες πηρε το "βαπτισμα του πυρος" η νεα γενια των καρδιοπαθων ΠΑΟΚτσηδων....Εχθες εγινε η παραδοση -παραλαβη των υπογλωσσιων στις νεοτερες γενιες ....
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:28

Ειναι απο τις λιγες φορες που δεν διαβασα τι εχει γραφει μεχρι στιγμης...

Ηταν και αλλοι απο δω μεσα?..
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:42

giapas έγραψε:Καρχαρία ήσουν μέσα στη Πάτρα με τη Παναχαϊκή? Νιώθω καλύτερα, φεύγει το βάρος από πάνω μου. Θα φύγει εντελώς αν βρω και κάποιον άλλο εκτός από μένα που να ήταν στο γήπεδο και στη Πάτρα και χτες... μέχρι να τον βρω , θα πάω για ξεμάτιασμα

Επίσης ξεκίνα το περσυνό τροπάριο γιατί η όλη φάση μας οδηγεί στο "βοήθα Παναγιά"

Σικ , η πίκρα μιλάει και τα νεύρα απο την ήττα. Δεν είναι δυνατόν να μου λες για πεσίματα κλπ και να με χρεώνεις επειδή πιστεύω ότι ο Χούσεν έχει στοιχεία τα οποία λείπουν απο την ομάδα και πιστεύω ότι θα βοηθήσει. Τη λάθος νοοτροπία τη διορθώνεις σταδιακά με νίκες και με καθοδήγηση από το πάγκο. Δε κατάφερα να τη χτίσω με Στέφενς, θα έχω την απαίτηση από το ΓΧ σε 2 μήνες? Θα ξαναρχίσω να έχω απαιτήσεις το καλοκαίρι με νέο κανονικό προπονητή ... μέχρι τότε κάνουμε το σταυρό μας.


Φίλε, να χαρείς, σε θεωρώ σωστό γενικά κι ας μην συμφωνούμε πάντα, να χαρείς μη με τσιτώνεις άλλο με τα παιδιά της ζάχαρης. Δεν μπορεί να έρχεται ματς από 0-3 σε 3-3 ενώ είναι για 0-5. Κι άντε, δε γαμείς, πες γίνεται. Αλλά δεν μπορώ να διαβάζω την άλλη μέρα, για το πόσες τελικές έκανε ο ΠΑΟΚ, τι καλά που έπαιξε τακτικά και μ@λ@κίες τούμπανα. Όχι από σένα ή εδώ μέσα, γενικά μιλάω. Εγώ πιστεύω ότι φτάνει με την συνεχή κάλυψη των πάντων, με τις μαλακίες περί μισογεμάτου ποτηριού και αρχίδια καπαμά.Το ποτήρι είναι αυτό που είναι, δεν έχει αισθήματα, είτε κρατάει το υγρό μέσα του είτε όχι. Ε, το δικό μας δεν κρατάει τίποτα, δεν μπορώ να διαβάζω, ''ναι δεν κρατάει, αλλά να όπου να ναι έρχεται ο μάστορας να το περάσει μια σιλικόνη'', τα ακούω αυτά 5 χρόνια τώρα. Επιτέλους δηλαδή, ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟ.
Ναι, φωνάζω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 28 Μαρ 2014, 12:48

Όταν λέμε ότι η ομάδα έπαιξε καλά μεσοεπιθετικά σημαίνει ότι δημιούργησε 8 ευκαιρίες και έγραψε τις 4. Όταν δημιουργείς 15 και γράφεις τις τρεις δεν είναι καλή μεοσεπιθετική απόδοση.
Όσο για τον Hoesen που χαρακτήρισα πανάχρηστο, ήταν πράγματι δύο κλάσεις χειρότερος του φετινού Σαλπι (αναφέρομαι στην χθεσινή του απόδοση), εκτός και αν πήρε εντολή να μην βάλει γκολ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό souniotis » Παρ 28 Μαρ 2014, 13:12

πεζει να μην θελουμε να βγουμε δευτεροι;γιατι τριτοι αρχηζουμε ευροπη τελη αυγουστου ενω αλιος τελη ιουλιου με την τριτη θεση η με το κυπελο παμε κατευθειαν ομιλους. αλιος δεν εξηγητε τετοια αποτελεσματα. το προταθλημα. το χασαμε με της θεοριτικα. μικρες ομαδες
souniotis
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 02:04
Τοποθεσία: Hamburg

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Παρ 28 Μαρ 2014, 13:26

Σε όποιον δεν αρέσει η τριγωνομετρία , μπορεί να μάθει καλά το σημείο και την ημιευθεία στη Στουτγκάρδη για να μη χάσει τη χρονιά.
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 28 Μαρ 2014, 13:27

mitsotakis έγραψε:Μια ερώτηση για τα Στεφενόσκυλα που περιμένουν στη γωνία τη στραβή για να κράξουν. Το ότι την ομάδα που δεν μπορούσε να αλλάξει μια πάσα , τώρα τη βλέπεις να κάνει τρίγωνα , τετράγωνα και πολύγωνα δε σας ικανοποιεί; Δεν είναι άξιο αναφοράς. Μόνο οι αλλαγές σε ένα αδιάφορο ματς που μπορεί και να το δώσαμε;

Συνέχισε ρε ΓΧ και μην ακούς κανέναν


Μάλλον μας μπερδεύεις με την ομάδα του Σούλη.Κι επειδή έχεις αδύναμη ή επιλεκτική μνήμη να σου ξαναθυμίσω το παιχνίδι του α' γύρου με τις 30 τελικές απέναντι σε μια ομάδα που έστησε λεωφορείο(καμιά σχέση με το χθεσινό)
[dailymotion]x185tyu_%CF%80%CE%B1%CE%BF%CE%BA-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CF%89%CE%BD-%CF%83%CE%BC%CF%8D%CF%81%CE%BD%CE%B7%CF%82-0-0-14%CE%B7-%CE%B1%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE_sport[/dailymotion]
προφανώς αυτα που βλέπαμε πχ απ το 2:15 και μετά δείχνουν οτι δε μπορούσαμε να αλλάξουμε πάσα

Θα συμφωνήσω μόνο στο κομμάτι για τον ΓΧ.Οπως και ο ΜακηςΧ κάποτε κλήθηκε να κουμαντάρει ενα καράβι μεγαλύτερο απ τα κυβικά του οπότε ΜΗ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΤΕ.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Παρ 28 Μαρ 2014, 14:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 28 Μαρ 2014, 13:28

souniotis έγραψε:πεζει να μην θελουμε να βγουμε δευτεροι;γιατι τριτοι αρχηζουμε ευροπη τελη αυγουστου ενω αλιος τελη ιουλιου με την τριτη θεση η με το κυπελο παμε κατευθειαν ομιλους. αλιος δεν εξηγητε τετοια αποτελεσματα. το προταθλημα. το χασαμε με της θεοριτικα. μικρες ομαδες




θελουμε να βγουμε 2 για να παλεψουμε για ομιλους τσ λου
και να μην μπεις σημαινει εσοδα προοπτικες και αλλα
και στον 1 γυρο να αποκλειστεις παιζει πλειο οφ για γιουροπα

επισης καμια θεση πλξν του πρωταθλητη δεν σε παει σε ομιλους
αν βγουμε 3 η παρουμε κυπελο
θα παιξουμε πλει οφ για να μπουμε στους ομιλους

μην λεμε οτι θελουμε
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Παρ 28 Μαρ 2014, 13:45

ΣΙΚ κανένα πρόβλημα , κουβέντα κάνουμε ( αλλιώς δε θα απαντούσα καν).
Νομίζω ότι το δέχομαι το πρόβλημα νοοτροπίας , άλλωστε επισημαίνω κιόλας τι ( κατά τη γνώμη μου) χρειάζεται για να αλλάξει. Ο λόγος που δε πολυτρελαίνομαι είναι απλός... Από τέτοια ματς μπορώ να δω τι είναι ικανή η ομάδα μου να κάνει ΑΝ πετύχει να είναι συγκεντρωμένη και να έχει μια σωστή νοοτροπία σε όλο το παιχνίδι... Για μένα το αδύνατο , είναι να ζητήσεις από τον άμπαλο παίκτη να μάθει μπάλα.. Όμως το να ζητήσεις/απαιτήσεις από μια καλή τεχνικά ομάδα, με καλές μονάδες να έχει 100% συγκέντρωση στο παιχνίδι της και τη νοοτροπία ότι παίζω μόνο για να κερδίσω και να πατήσω τον αντίπαλο.... Δεν είναι τόσο δύσκολο αν είσαι δυνατός διοικητικά και στο πάγκο. Οκ θα τους πιάσει κάποιος προπονητής στα μπινελίκια , θα τρίξει τα δόντια και ο Σαββίδης , που θα πάει θα στρώσει αυτή η κατάσταση.

Δε ξέρω αν το λέω σωστά , αλλά το χτεσινό το "σύμπτωμα" δεν είναι ανίατο.. Γιατρεύεται και σχετικά εύκολα. Η αμπαλίαση και η έλλειψη υλικού είναι που δε παλεύεται και παιχνίδια σαν το χτεσινό με κάνουν να πιστεύω ότι δεν υπαγόμαστε σε αυτή τη περίπτωση. Όταν πχ ο Λούκας χτες κένταγε στο γήπεδο σε ότι έκανε ( αυτός για μένα ήταν μακραν ο mvp ) μου δείχνει τις δυνατότητές του και με κάνει αισιόδοξο ότι ΑΝ βρω το κουμπί του θα έχω ένα πολύ καλό παίκτη στο ρόστερ μου. Αν μπορέσω σαν οργανισμός να τον κάνω να παίζει έτσι σε κάθε παιχνίδι , θα είμαι καλά.


mpafos4 , ήμουν και εγώ εκει ( και στα 2 ) !....
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Παρ 28 Μαρ 2014, 14:02

Το παιχνίδι χτες είχε ένα άτυχο-περίεργο-ανάποδο-τρελλό-γελοίο αποτέλεσμα (ας βάλει ο καθένας ότι λέξη θέλει).
Λογικό είναι κάποιοι να γκρινιάζουν κ να τους φταίνε διάφορα από πίκρα.
Δλδ φταίνε οι παίκτες, φταίει ο προπονητής , το κουτσάρισμα, οι αλλαγές κλπ κλπ .
Επίσης είναι λογικό κάποιοι να θέλουνε να χρυσώσουνε το χάπι (στον εαυτό τους) βλέποντας καλά στοιχεία κ καλή ανάπτυξη μεσοεπιθετικά κ τριγωνάκια κλπ κλπ.
Δλδ καλή ανάπτυξη όταν παίζεις με Απόλλωνα, που παίζει ανοιχτά κ εσύ μπροστά έχεις Μάρτενς, Νατχο, Στοχ, Λούκας, Χούσεν. Μάλιστα...
Πέρα από τις 2 παραπάνω απόψεις υπάρχει κ η πραγματικότητα.
Που λέει ότι έχουμε μπροστά μας 12 παιχνίδια που πρέπει να πάμε "τραίνο".
Κ εμέις βρίσκόμαστε με μια ομάδα που δεν είχε ολοκληρωθεί το χτίσιμο της (είτε καλό είτε κακό ήταν αυτό).
Βρισόμαστε να μην έχουμε προπονητή κανονικό.
Ε κάπου εδώ συμφωνώ με τους φίλους που μιλάνε για "δεήσεις στον ύψιστο", για "βοήθα παναγια", έστω για "έχει ο Θεός".
Και δεν το λέω καθόλου ειρωνικά ή περιπαιχτικά.
Ας ελπίσουμε ότι μια κάποια ανώτερη δύναμη θα μας κάνει να βρούμε ξαφνικά συνολική ομαδική λειτουργία και σωστή νοοτροπία.
Και να μην χτυπιόμαστε μετά από κάθε παιχνίδι για το γκολ που έχασε ο επιθετικός μας ή για τον επιθετικό τους που έχασε ο αμυντικός μας.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Παρ 28 Μαρ 2014, 14:04

Δεν βλέπω κάτι παραπάνω από κακή νοοτροπία παικτών (και όχι όλων) .
Εμένα αυτός ο Π.Α.Ο.Κ κατά διαστήματα με έκανε να λέω πως έχουμε ομαδάρα και σε τρία - τέσσερα στημένα με έκανε να λέω ότι ήμαστε χωριό. Σε γενικές γραμμές και με λίγο αισιοδοξία θα έλεγα ότι εντάξει τα καλά ήταν περισσότερα και αυτό με κάνει να ελπίζω και για τους επόμενους αγώνες.
Εκτός και εάν οι πολλές και ωραίες φάσεις που είδα εγώ δεν ήταν τόσες πολλές και τόσο ωραίες.
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 28 Μαρ 2014, 14:24

Sick Bastard έγραψε: να χαρείς μη με τσιτώνεις άλλο με τα παιδιά της ζάχαρης.

:lol: :lol: :| :(

giapas έγραψε:Δε ξέρω αν το λέω σωστά , αλλά το χτεσινό το "σύμπτωμα" δεν είναι ανίατο.. Γιατρεύεται και σχετικά εύκολα. Η αμπαλίαση και η έλλειψη υλικού είναι που δε παλεύεται και παιχνίδια σαν το χτεσινό με κάνουν να πιστεύω ότι δεν υπαγόμαστε σε αυτή τη περίπτωση. Όταν πχ ο Λούκας χτες κένταγε στο γήπεδο σε ότι έκανε ( αυτός για μένα ήταν μακραν ο mvp ) μου δείχνει τις δυνατότητές του και με κάνει αισιόδοξο ότι ΑΝ βρω το κουμπί του θα έχω ένα πολύ καλό παίκτη στο ρόστερ μου. Αν μπορέσω σαν οργανισμός να τον κάνω να παίζει έτσι σε κάθε παιχνίδι , θα είμαι καλά.


Και γιατι παιδευόμαστε τέσσερα χρόνια τώρα αγαπητέ giapas?Συμφωνώ κι εγώ δεν είναι θέμα αμπαλίασης αλλα νοοτροπίας .Οσο όμως αυτή η νοοτροπία συνεχίζεται για καιρό δυστυχώς τείνει να γίνει μόνιμη κατάσταση.Και δε βλέπω (απ τη διοίκηση) τη ΘΕΛΗΣΗ ν αλλάξει αυτό.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26757
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Απόλλων - Π.Α.Ο.Κ. 3-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Παρ 28 Μαρ 2014, 14:25

Σημείωση: τα 3/4 της άμυνα ήταν αλλαγμένα με τα 2/4 να ειναι ότι χειρότερο διαθέτουμε φέτος.
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες