Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
2
2%
Ινσαουράνδε
9
7%
Βίτορ
5
4%
Τζαβέλας
14
11%
Σκόνδρας
10
8%
Κάτσε
3
2%
Κατσουράνης
1
1%
Νάτχο
23
17%
Στοχ
46
35%
Λούκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθαναδιάδης
16
12%
Σαλπιγγίδης
1
1%
Γεωργιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 132

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 17 Μαρ 2014, 19:58

Πάντα εύστοχος ο stephanos.

Μόνο τα αβατάρ του δε στεριώνουν...είτε φεύγουν είτε τραυματίζονται διαρκώς...

:lol:
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Δευτ 17 Μαρ 2014, 21:25

Το πέναλτι στον Κατσούρ μόνο εγώ το είδα ρε παιδιά?
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Athens » Δευτ 17 Μαρ 2014, 21:32

μια μικρη ομαδα με την ανοχη ενος πιο μικρου διαιτητη προσπαθησε να κοψει το ποδοσφαιρο απο καποιους επαγγελματιες ποδοσφαιριστες...
καποιοι δε οπαδοι απαιτησαν να βαλουν τα ποδαρια τους οι επαγγελματιες παικτες γιατι σε αντιθετη περιπτωση ειναι τιτικες..
απιστευτοι ολοι, αρειανοι, κομινης αλλα και συνοπαδοι μου με παραλογες απαιτησεις
Υ.Γ, δεν ξεχναω την επιθεση απο ασπρομαυρα σαιτ επειδη ο ΠΑΟΚ δεν κερδισε μεσα στο χαριλαου και γιατι "μιλησαν κλαους και τζαβελλας¨"
ολοι τραγικοι...Ο ΠΑΟΚ ομως δεν θα σας κανει το χατιρι, θα προχωρησει θελετε δεν θελετε...
οι καλοπροαιρετοι ας συμπλευσουν με την ομαδα και τον Ιβαν
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4539
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 17 Μαρ 2014, 21:37

Othin έγραψε:Στα της τραγικής και αξιολύπητης παράστασης που παίχτηκε στο μπουρδέλο της Παπαναστασίου δεν αξίζει να αναφερθώ. Ο αγώνας ήτανε λίγο-πολύ διαδικαστικού χαρακτήρα στο μυαλό κάθε λογικού φιλάθλου ανεξαρτήτως οπαδικής προτίμησης. Όσο κι αν επεδίωξαν διάφοροι ανύπαρκτοι ποδοσφαιριστές και διαιτητές να λάβουν ανθρώπινη υπόσταση και αξία μέσω της αρνητικής προβολής, μάλλον απέτυχαν.

Ο πουστοκόρακας πιθανότατα δεν θα έχει και πολύ μέλλον, αφού είναι υπερβολικά ηλίθιος, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να σφάξει με το βαμβάκι ή με τρόπο και να γίνεται γελοίος δημόσια, εκθέτοντας και τους εντολοδόχους του.

Τα δε κωλόπαιδα της πλέον αποκρουστικής ομάδας της Ελλάδας χαίρομαι που θα φεσωθούν από τους τωρινούς εργοδότες τους κι ελπίζω να είναι και ανασφάλιστοι όταν τους σπάσουν τα πόδια με τάκλιν πανομοιότυπα των χτεσινών τα νταβραντισμένα τσαμπούκια επαρχιωτόπουλα, τα οποία θα αντιμετωπίζουν από τη νέα σαιζόν.

Στο διάολο για πάντα κι οι διοικητικοί σας κι οι (καραγκιοζο)παίχτες σας και όποιος βλάκας αποτελεί τον σκατολαό σας βρωμοσκούληκα. Μείνετε για πάντα στα σκατά μέχρι τον οριστικό αφανισμό σας από κάθε άθλημα. Ευκαιρία να ξεβρωμίσει η πόλη καθήκια.

:nairepaok:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tsapgeo » Δευτ 17 Μαρ 2014, 22:02

Othin έγραψε:Στα της τραγικής και αξιολύπητης παράστασης που παίχτηκε στο μπουρδέλο της Παπαναστασίου δεν αξίζει να αναφερθώ. Ο αγώνας ήτανε λίγο-πολύ διαδικαστικού χαρακτήρα στο μυαλό κάθε λογικού φιλάθλου ανεξαρτήτως οπαδικής προτίμησης. Όσο κι αν επεδίωξαν διάφοροι ανύπαρκτοι ποδοσφαιριστές και διαιτητές να λάβουν ανθρώπινη υπόσταση και αξία μέσω της αρνητικής προβολής, μάλλον απέτυχαν.

Ο πουστοκόρακας πιθανότατα δεν θα έχει και πολύ μέλλον, αφού είναι υπερβολικά ηλίθιος, με αποτέλεσμα να μην μπορεί να σφάξει με το βαμβάκι ή με τρόπο και να γίνεται γελοίος δημόσια, εκθέτοντας και τους εντολοδόχους του.

Τα δε κωλόπαιδα της πλέον αποκρουστικής ομάδας της Ελλάδας χαίρομαι που θα φεσωθούν από τους τωρινούς εργοδότες τους κι ελπίζω να είναι και ανασφάλιστοι όταν τους σπάσουν τα πόδια με τάκλιν πανομοιότυπα των χτεσινών τα νταβραντισμένα τσαμπούκια επαρχιωτόπουλα, τα οποία θα αντιμετωπίζουν από τη νέα σαιζόν.

Στο διάολο για πάντα κι οι διοικητικοί σας κι οι (καραγκιοζο)παίχτες σας και όποιος βλάκας αποτελεί τον σκατολαό σας βρωμοσκούληκα. Μείνετε για πάντα στα σκατά μέχρι τον οριστικό αφανισμό σας από κάθε άθλημα. Ευκαιρία να ξεβρωμίσει η πόλη καθήκια.

Γειά στο στόμα σου άνθρωπέ μου
Βόρειος Πόλος
tsapgeo
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2009, 18:32
Τοποθεσία: Thessaloniki , Panorama

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Δευτ 17 Μαρ 2014, 22:26

Εικόνα
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 17 Μαρ 2014, 22:39

black death έγραψε:Και άλλες 2 ψήφους ο Κάτσε, κι άλλες δύο ο Γλύκος. Γι' αυτούς δεν είπες τίποτα.

2 ψήφοι δικαιολογούνται λόγω βλακείας, τρολιάς ή κάτι τέτοιου. Οι 10 είναι πολλές.

Καμία φανέλα βασικού δεν είχε ο Κίτσιου σπίτι του. Ο ένας είχε 36 συμμετοχές κι ο άλλος 17, και μάλιστα προτιμήθηκε στα δυσκολότερα παιχνίδια όπως στη λεωφόρο και το τηγάνι. Απλά ο μικρός είχε περισσότερες συμμετοχές, και με βάση αυτά που βλέπουμε στο γήπεδο, δικαιολογημένα.

Δεν χρειάζεται να είσαι οπαδός του Κίτσιου για να το πεις αυτό. Κι εγώ μέχρι το Σεπτέμβρη-Οκτώβρη φώναζα "βάλε και λίγο το Σκόνδρα", αλλά αφού δεν, μέχρι τώρα, πώς να το κάνουμε; Τι κανονικός και ακανόνιστος; Πάλι καλά που ξεπετάχτηκε ο μικρός απ' το πουθενά να λες κι έχουμε μια επιλογή ακόμα.

Έτσι
Ο Σκόνδρας δεν....σε άμυνα και επίθεση
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 17 Μαρ 2014, 22:50

koylispontios έγραψε:Το πέναλτι στον Κατσούρ μόνο εγώ το είδα ρε παιδιά?


Όχι.
Απλά μέσα στην αναμπουμπούλα δύσκολα το βλέπεις (όχι ότι θα το σφύριζε αλλά λέμε τώρα). Είναι σα τη μπουνιά που έριξε ο δικός μας στον παίκτη του ΟΣΦΠ. Στην τηλεόραση φυσικά φάνηκε πεντακάθαρα.
Όσο για τα υπόλοιπα : Αφού αυτός δεν λέει τίποτα, εγώ γιατί να πω ; αδερφός του είμαι ή μάνατζέρ του ;
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό lazar4 » Δευτ 17 Μαρ 2014, 22:55

koylispontios έγραψε:Το πέναλτι στον Κατσούρ μόνο εγώ το είδα ρε παιδιά?

νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που το ειδα :roll: τραβηγμα φανέλας καθαρό...
ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΟΝΕΙΡΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ
Άβαταρ μέλους
lazar4
 
Δημοσιεύσεις: 640
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2013, 03:08
Τοποθεσία: θεσσαλονίκη

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Simewn » Δευτ 17 Μαρ 2014, 23:10

Εγώ είδα πολλά θετικά, αντέξαμε στο αντιαθλητικό ποδόσφαιρο, είχαμε πάθος και πάλι και ο Βίτορ με τον Ινσαουράλδε κράτησαν καλά πίσω. Του χρόνου να πάρουμε και ένα κανονικό δεξί μπακ και θα είμαστε αρκετά καλά πίσω. Ο Νάτκχο όσο ανεβάζει στροφές θα γίνεται καλύτερος. Εκνευριστικές και άστοχες οι αλλαγές του ΓΧ. Το ματς φώναζε οτι με έναν γρήγορο στα άκρα ή στην επίθεση αντί του Κλάους που είχε φάει πολύ ξύλο και υπήρχε κόπωση θα άλλαζε το παιχνίδι. Ειδικά ο Χούσεν θα μπορούσε να κυνηγήσει μπαλιές με τους κουρασμένους αντιπάλους του.
Άβαταρ μέλους
Simewn
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: Κυρ 17 Φεβ 2008, 18:51
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Δευτ 17 Μαρ 2014, 23:36

Το μόνο που θα θυμόμαστε απο αυτό το παιχνίδι είναι πως...δεν ήταν παιχνίδι.

Δεν υπάρχει το οτιδήποτε, η οποιαδήποτε στιγμή που να σε κάνουν να μιλήσεις για ποδόσφαιρο.
Κάποιοι παίκτες του Ρούλη δεν πρέπει να ξανασχοληθουν με το άθλημα επαγγελματικά.

Δεν μιλάμε για ένα μαρκάρισμα να σου σπάσει το τσαμπουκά, μια γροθιά εκτός φάσης, για μπινελικι κτλ.
Αυτοί είχαν βαλθεί να καταστρέψουν παίκτες.

Τα χτυπήματα στον Στοχ με έκαναν να πιαστεί το στομάχι μου...
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό epitropos » Τρί 18 Μαρ 2014, 00:50

κι εγω ψηφισα κατσουρανη γιατι μου εδειξε οτι δεν εχει θεση στον ΠΑΟΚ που ονειρευομαι..ειδικα στα χαφ.. στην κανονικη του θεση.. καρατομιστε με.. λιγο σοβαρα ρε παιδια, αν μαλωνουμε για ψιλου πηδημα στα σοβαρα θα βγουνε οπλα.. ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε (νομιζω και ελπιζω) και ειναι πολυ φυσικο να εχουμε μεταξυ μας και αποκλινουσες αποψεις.. αυτη η διαφορετικοτητα και η ΜΗ συμπνοια σε ολες τις περιστασεις, μας ξεχωριζε παντοτε απο αλλους που σαν προβατα ακολουθουν καποιον που παιζει τη φλογερα!! την αποψη μου για το ματς και για τον MVP την ειπα σε προηγουμενο ποστ :opaokara: :opaokara: :opaokara:
epitropos
 
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:14

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 18 Μαρ 2014, 08:28

Gimnistis έγραψε: Κάποιοι παίκτες του Ρούλη δεν πρέπει να ξανασχοληθουν με το άθλημα επαγγελματικά.



Μην ανησυχείς, μπορεί να πέσουν στη Γ'.. ;)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 18 Μαρ 2014, 12:28

Κι επειδή με τις ανακοινώσεις ξεχαστήκαμε και δε το χαρήκαμε..

ΚΑΛΟ ΑΦΑΝΙΣΜΟ

μ αυτή την ευχή νομίζω πως πρέπει να κλείσει και το τοπικ οταν έρθει η ώρα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Άρης – ΠΑΟΚ 1-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 18 Μαρ 2014, 12:41

kat5 νομίζω έχω καλύτερο για....καλό κατευόδιο.... :mrgreen:



τωρα ναι, μπορεί να κλείσει. 8-)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης