Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
1
1%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
5
4%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
1
1%
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
16
12%
ΚΙΤΣΙΟΥ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
41
31%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
10
8%
ΛΟΥΚΑΣ
2
2%
ΒΟΥΚΙΤΣ
1
1%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
44
33%
ΟΛΙΣΕ
8
6%
ΤΖΙΟΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
3
2%
ΝΙΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 133

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:34

Πρόταση: Όταν κλείσει το topic, ας μεταφερθούν οι συζητήσεις αλλού (πχ στο "η οργάνωση της θύρας 4") διότι ανοίγει μια ενδιαφέρουσα συζήτηση που ΙΣΩΣ καταλήξει και κάπου...


Είμαι άσχετος με τους συνδέσμους και πάω Τούμπα όποτε με δώσουν διαρκείας ή δω χαρά στις τσέπες μου (πράγμα σπάνιο).
Οι σύνδεσμοι δεν θα έπρεπε να προστατεύουν τη Τούμπα; Αυτό δεν συζητούσαν έντονα πολλοί οπαδοί επί Ζαγοράκη και Βρύζα;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:34

εγω δεν γουσταρω τον χουμπ,τι πρεπει να κανω δηλαδη να μαι πισω απο τον παγκο και να τον ριχνω καντηλια?

στον ΝΑΟ δεν ερχεσαι να κραξεις,ερχεσαι για να φωναξεις ,να ωθησεις την ομαδα στην νικη..και γω γουσταρω και σαλπιγγιδη,και κατσε..τι να κανουμε τωρα?να χωριστουμε και να λεμε θεωριες?σαματις θα αλλαξει κανεις τα πιστευω του με αυτα που λεμε, η θα σταματησει να ερχετε λιωμα στο γηπεδο και να μην ξερει τι κανει?ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ,,,ΕΦΟΣΟΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΕΙς ,ΒΡΙΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΓΑ@Ω ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ.ξερετε ποσες φορες ειπα δε ξαναπαω γηπεδο?και ομως ολο παω ο μαμακας...για την καψουρα μας :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:38

Φίλε, δεν τον κατάλαβα καν. Όμως κοιτούσε αορίστως προς την τέσσερα και μπινελικονε αυτούς που μπινελικοναν. Δεν μου φάνηκε εντάξει. Μαλλον στο "μυαλο" υπέθεσα. Οποτε ειπα κλαιν. Ειχε μπαστούνι ασημι που ανοιγοεκλεινε και το είδα μόλις τον πλησίασε ο τύπος απο την 4. Και φτάνουμε στο συμπέρασμα και ηθικό δίδαγμα της υπόθεσης. Έπρεπε να γινει κατι τέτοιο; Σουτια πέφτουν συνέχεια και για ηλιθιες αφορμές συνέχεια. Άλλοτε πιο συχνά. Εφόσον ο τύπος και η παρέα του ηταν νορμαλ και οχι μπερδεμενοι δεν δικαιολογεί τίποτα το σκηνικό με οποιοδήποτε και να ειναι το θύμα. Πιο πολλά σουτια έπεφταν οταν η κερκίδα ηταν στα καλα της.
Και το δεν ξερω ότι ηταν τυφλός εν τελεί δεν αποτελεί δικαιολογία για εμένα. Και ειπα παραπάνω γιατι. Κάποιοι περιφρουρούσαν κάποτε και κατι τέτοιο δεν ειχε γινει στο παρελθόν θεωρώ. Εκει έρχονται οι σύνδεσμοι στην συζήτηση. Και εδώ νομίζω ότι πρέπει να κλείσει το ξεχειλωμένο αυτο θεμα.
Τελευταία επεξεργασία από efthimis_paok και Τρί 28 Ιαν 2014, 01:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:39

ντροπη να τρωει ξυλο ενας τυφλος.... αλλα ενταξει τωρα μεταξυ μας που να ξερει ο αλλος οτι ειναι τυφλος, δεν υπαρχει και ταμπελα στο μετωπο ''δεν βλεπω''

το θεμα ειναι το ξυλο μεταξυ ΠΑΟΚτσηδων....που εχει γινει ρουτινα
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:41

Προσωπικό θέμα..?
Δηλαδή κάτσε ρε φίλε νομίζεις ότι το θέμα μου είναι προσωπικό..?
Δεν πρόδωσε εμένα σαν Κρανάτο όταν έφυγε..
Τον ΠΑΟΚ έγραψε στα τέτοια του και τον Λαό του που έκανε το παν για να τον κρατήσει..
Έγραψα και πιο πάνω αδερφέ..
Ο συγκεκριμένος δεν έπρεπε ποτέ ξανά να φορέσει τη φανέλα με το δικέφαλο αετό..
Ποτέ ξανά και για κανέναν λόγο..
Εφόσον έγινε υπάρχουν κάποιες συνέπειες..
Μια χαρά τις γνώριζαν αυτοί που τον κουβάλησαν κι όμως επέλεξαν να τις αγνοήσουν..
Στο συγκεκριμένο θέμα αδερφέ να με συγχωρείς αλλά δεν κάνω ούτε βήμα πίσω..

Roman οι σύνδεσμοι δεν είναι security για να τα βάζουν με τον καθένα που την είδε ρίπτης αντικειμένων ή δεν ξέρω κι εγώ τι..
Ούτε είναι αρμόδιοι να καθαρίσουν το γήπεδο από τους "κακούς" φιλάθλους, να το γεμίσουν και πάλι με κόσμο και να επαναφέρουν τη χαμένη γκάυλα..
Πόσο μάλλον αυτή την εποχή που βάλλονται από παντού και που η μάχη με δικαιοσύνη, κράτος και μπάτσους μαίνεται..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό psykoman » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:51

Το οτι βαλλονται απο παντου κατσε και σκεψου το ΓΙΑΤΙ...οπως και το ΓΙΑΤΙ πλεον τους βλεπει απαξιωτικα η μεγαλυτερη μεριδα του κοσμου...αρα και ειναι μονοι τους σε ολο αυτο....

υ.γ.ας μην κοιταν παντου εχθρους...αλλα να βρουν ποιοι ειναι οι συμμαχοι τους...και συμμαχοι τους ειναι ο λαος του ΠΑΟΚ...που τον εχουν χασει....
Τελευταία επεξεργασία από psykoman και Τρί 28 Ιαν 2014, 01:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2626
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:52

Ευθύμη το περισσότερο ξύλο που έχει πέσει στην Τούμπα έπεσε στο ματς κυπέλλου με το σκουλήκι τότε με την πολή βροχή που έληξε 0-0 και όλη η 4 η μεγάλη, ο ένας κοπανούσε τον άλλο επί τουλάχιστον ένα 10λεπτο..
Σ'εκείνο το ματς λοιπόν υπήρχαν τα λεγόμενα σταφ τα οποία τότε απαρτίζονταν από μέλη των σ.φ.
Οπότε μη μου λες για περιφρούρηση από σ.φ.
Αν είναι να γίνει η μλκία θα γίνει..
Στο πρώτο μου ποστ επίσης καταδίκασα αυτό που έγινε και ζήτησα εκ μέρους μου συγνώμη στον αδερφό που της έφαγε..
Μου λες κι εσύ ότι δεν πήρες χαμπάρι ότι ήταν τυφλός..
Ε πως ρε δερβίση να το πάρει χαμπάρι ο άλλος που θολώνει από τα νεύρα, σαλτάρει 4 μέτρα κάγκελο, κόβει το χέρι του κ δεν το δίνει καν σημασία και πάει προς τα εκεί έχοντας ακούσει μπινελίκια για τη μάνα κ το σπίτι του..?
Ναι μαζί σου ότι απαγορεύεται ΠΑΟΚτσής να σηκώνει χέρι σε ΠΑΟΚτσή αλλά έγραψα και πιο πριν ότι ίδια ντροπή είναι και ΠΑΟΚτσής να βρίζει τη μάνα και το σπίτι ΠΑΟΚτσή..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 28 Ιαν 2014, 01:56

Το κλειδωνω.
Δεν μπαινω στον κοπο να δω τι γραψατε.Αλλα μαλλον ειστε οφ.Αυριο θα σβηστουν γιατι δε σεβεστε τους ορους και εμας.Συνεχιζοντας σημερα την αναγνωση βλεπω οτι για να αποδειχθει η αληθεια,γιατι δεν εχω λογο να αμφιβαλλω για αυτον που θελει να τη διαφωτισει επρεπε να γινουν 40-50 ποστ.
Καποιοι δε σεβεστε ουτε τους ορους του φορουμ ουτε την προσπαθεια μας σαν admin-mod team να κρατησουμε ενα καλο επιπεδο.
Δε θα το συνεχισω και δε θα μπω στη διαδικασια να σβησω τα ποστ.

Προσωπικα ειναι η τελευταια προειδοποιηση.Οποιος ξεφευγει απο το θεμα ουτε θα τον παρακαλαω ουτε τιποτα.Εκανα μια παρακληση απο την κυριακη να μην ξεχειλωσουμε το ζητημα με το περιστατικο,οχι για να μην πουνε την αληθεια,αλλα επειδη ξερω οτι θα αρχισετε να τσακωνεστε.
Δε το σεβαστηκατε πολλοι.Εγω γιατι να σας σεβαστω ρε μαγκες????
Μωρα ειστε ρε γαμωτο???Δεν καταλαβαινετε????

Τεσπα...Συνεχιζουμε με κυπελλο..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης