Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 01 Φεβ 2021, 11:29

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε!
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 01 Φεβ 2021, 11:49

Καλημέρα! Καλό μήνα! Με υγεία!
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2963
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 01 Φεβ 2021, 11:59

Καλή εβδομάδα λαίμαι!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 01 Φεβ 2021, 12:12

Ε....αφου το λετε....Καλη εβδομαδα.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:19

Τι καλημέρα και καλή εβδομάδα;; Με ένα φτυάρι στο χέρι είμαστε, όλη μέρα!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9924
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:25

Νεκροθαφτης?....

8-)
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:26

Μπα σε καλό σου! Χαχαχαχα
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9924
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 01 Φεβ 2021, 13:42

Μαυρο Χιονι έγραψε:Τι καλημέρα και καλή εβδομάδα;; Με ένα φτυάρι στο χέρι είμαστε, όλη μέρα!


Εικόνα
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 02 Φεβ 2021, 10:05

Καλημέρα.
Όλα καλά. Όλα ανθηρά. :D
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Τρί 02 Φεβ 2021, 10:16

Γέρος έγραψε:Παιδιά τα πιο ανώφελα συναισθήματα είναι η στεναχώρια για γεγονότα του παρελθόντος και η αγωνία για το τι θα συμβεί στο μέλλον. Διότι αφενός "ό γέγονε γέγονε" και δεν αλλάζει με τίποτα, αφετέρου κανείς δεν ξέρει τι θα φέρει ο Θεός, η Αυτο Ρέουσα Ζωή, το Απόλυτα Τυχαίο -ότι αγαπά το Είναι σας- τον Μάιο Ιούνιο. Αλλά αυτά θα μας τα εξηγήσει πολύ καλύτερα ο @Priest, που σαν στραβάδι που είμαι (γράσο), δεν κατάλαβα αν είναι κληρικός ή Παπάς παπάς :D
Σε κάθε περίπτωση σου εύχομαι να σας ζήσει το πρώτο εγγονάκι, να είναι Υγιές, Καλότυχο και Ευλογημένο και να πανηγυρίσει πάρα πολλούς ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.
Σκέφτομαι ότι αν ο ΠΑΟΚ ΜΑΣ είχε άλλα χρώματα, θα έπρεπε επειγόντως να τα αλλάξουμε σε Άσπρο - Μαύρο. Ο ΠΑΟΚ έχει 25 - 30 ποδοσφαιριστές ; ίσως και περισσότερους έτσι που τους κάνουμε μασούρια. Τουλάχιστον το 40% αυτών, αν όχι οι μισοί, έχουν και αμυντικές αρετές. Δεν έχουμε πάνω ράφι 6άρι, όπως το φαντάζεται ο καθένας μας αυτό, ταχύς, ψηλός, τετραπνεύμονος, σκληρός, ακριβώς όπως ο Τσάβι ή ο Μόντριτς :lol: Βρε παιδιά ακόμη και να είχε γεννηθεί με σημάδι ένα τεράστιο 6 στην πλάτη του, Ένας θα ήταν.
Νομίζω ότι οι περίοδοι αυτοί μας αποπροσανατολίζουν από τα πραγματικά προβλήματα της Ομάδας.
Ιβάν Σαββίδης, αυτό τον άνθρωπο δεν μπορώ να τον καταλάβω, είναι έξω από κάθε λογική η συμπεριφορά του, θα σκίσω το πτυχίο από τα μεγάλα νήπια που έχω. Γιατί τα λεφτά τα έδωσε και τα δίνει ο άνθρωπος Αδέλφια, την Ομάδα οικονομικά την έχει στην πένα ο άνθρωπος Αδέλφια, κακά τα ψέματα. Χρέη πλήρωσε, Γήπεδο με το καλό θα φτιάξει.
Πήρε αθλητικό διευθυντή. Θέλω φορ πάρε 3.5, θέλω δεκάρι πάρε δύο, θέλω παικταρά πάρε άλλα δύο ανά έτος, θέλω το ένα, θέλω το άλλο. Που να ξέρει ο άνθρωπος, ότι θα φέρουν με ιδιωτική πτήση τον Τσόλακ, θα φέρουν τον Μούργκ, τον Περέιρα, τον Α τον Β. Σε 3 μήνες θέλουμε άλλους, αυτοί δεν κάνουν. Ε μπάστα κε μπάστα. Αθλητικός διευθυντής και βγαίνει ένα τσογλάνι την Κυριακή, ένα μπάσταρδο 22 χρονών και ρεζιλεύει την ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ, ΠΟΙΑΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. Ένα κακομαθημένο που το μόνο που έμαθε στη ζωή του είναι να κλωτσά το πετσί. Ο Αθλητικός διευθυντής τον μαλώνει, τον επιπλήττει λέει. Ρε άντε φύγετε από την μιζέρια μου μ@λ@κες όλοι. Καρφώστε τον μαζί με το συμβόλαιο του στο ταβάνι, στο παλατάκι. Έχεις τύχη ρε που η ΤΟΥΜΠΑ είναι άδεια και είναι μόνο οι Διευθυντές εκεί. Τι φοράς ρε το πατσαβούρι της πρώην ομάδας σου ή ... Σκατόπαιδο τις κραυγές και τις ψυχές που ακούγονται σε αυτό τον Ναό δεν τις ακούς. Συγνώμη παιδιά. Ο Ιβάν δεν ελέγχει αυτόν τον διευθυντή; δεν λέει ρε τι γίνεται; θα τα πάρει όλα επάνω του λέει. Παπάς; δεν ξέρω. Ο Μάκης; έχουμε τον Μάκη για, ο οποίος είναι βέβαια χρυσό παιδί, ξέρω και το λέω. Αλλά ρε Μάκη τί γίνεται αγόρι μου; Δεν μπορεί να συνυπάρξει ο Ιβάν με ισχυρές προσωπικότητες; έχουμε παρελθόν Άρνενσεν, Στέφενς. Δεν ξέρω, σηκώνω τα χέρια ψηλά.
Η Ομάδα έχει πολλούς ποδοσφαιριστές, πολλούς ποιοτικούς, πολλούς φιλόδοξους νέους, φυσικά έχει και κατιμά. Από όλα έχει και από όλα τα νούμερα και από όλα τα χρώματα και από όλα τα μεγέθη. Τα σημαντικότερα δεν έχει Οργάνωση, Ψυχολογία (Ηρεμία) και το κυριότερο Πειθαρχία. Ότι του φανεί του καθενός. Ότι του γκ.., ότι του γουστάρει. Με τον ήλιο τα βάζουμε, με τον ήλιο τα βγάζουμε, τι έχουν και ψοφάν τα έρμα. Τσομπάνη θέλουν ή καλύτερα θηριοδαμαστή. Πάμπλο κατ' αρχάς σε σέβομαι γιατί είσαι ΓΝΗΣΙΟΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ και υπήρξες τεράστιος ποδοσφαιριστής που μας τιμά η παρουσία σου, επίσης δεν είμαι βλάκας Τετάρτη - Κυριακή συνεχώς και τα περισσότερα αεροπλάνα, ούτε να τους μιλήσεις δεν προλαβαίνεις. Δεν μου άρεσε η αντίδραση σου με τον ανόητο την Κυριακή, στα αποδυτήρια και τρέχοντας, όχι με το κινητό και τα πόδια ψηλά στην πολυθρόνα. Άστον να κάνει και 10 σβούρες στο τέλος να μάθει τι εστί ΤΟΥΜΠΑ. Το αυστηρό βλέμμα δεν φτάνει Κόουτς, το αγέλαστο πρόσωπο σε στιγμές χαράς δεν προσδίδει σοβαρότητα. Καθίσαμε ΤΟΣΟΣ ΛΑΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΛΑΟΣ και κλαίμε γιατί δεν έχουμε εξάρι, ήρθε το τέλος. Κόουτς αν μου επιτρέπεις με όλη την αγάπη, χέστηκε η φατμέ στο γενί τζαμί. Η μπίλια έκατσε πια, δεν μπορεί να αλλάξει κάτι τώρα, μπορεί; όχι. Κατέστρωσε τα πλάνα σου, δώσε σαφείς και ξεκάθαρες εντολές του τι ζητάς από τον καθένα, ξεκάθαρες, κρυστάλλινες, πάταξε κάθε ανυπακοή σε αυτές με πραγματικές τιμωρίες. Είσαι ο Προπονητής του ΠΑΟΚ πια. Διάλεξε από τις τακτικές που έχεις στο μυαλό σου, αυτές που πιστεύεις εσύ ότι ταιριάζουν σε αυτούς που έχεις, έχε πάντα εναλλακτικές λύσεις, μην φοβάσαι να δοκιμάσεις. Παίξε καλά και χάσε, μόνο παίξε καλά. Σφίξε την αμυντική τακτική της ομάδας, μίκραινε τις αποστάσεις των γραμμών, βγάλε από το μυαλό τους ότι όλοι μα όλοι πρέπει να βάλουν γκολ, σταμάτησε την πλάκα με τις αντεπιθέσεις στην πλάτη μας, σταμάτησε το τικι τικι μέσα στην περιοχή μας, βάλε καλά στο μυαλό τους ότι δεν φτάνει να διώξω, αλλά να διώξω σωστά, όποιος ξαναδώσει την μπάλα στο τέρμα κόψτου τα πόδια, μην σπάμε τις γραμμές ειδικά την αμυντική δύο στόπερ σε απόσταση πενήντα μέτρα και στη μέση ο Καιάδας. Τι να πω άλλο, εσύ ξέρεις χίλιες φορές πιο καλά από τον καθένα μας, γιατί δεν εφαρμόζονται ρε γαμώτο;
ΤΙΤΛΟΣ πολύ δύσκολα παιδιά, εδώ μιλάμε για την Καμόρα. Είναι ικανοί και να πάρουμε τίτλο να ψηφίσουν σε μια νύχτα νόμο, απαγορεύεται η συμμετοχή σε ομάδα με έδρα που η απόσταση της από την χαβούζα είναι πάνω από 450χμ και φορά ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΑ. Οι άνθρωποι είναι εγκληματίες, η πλάκα είναι ότι μας κυβερνούν. Αδίστακτοι. Μην ρίχνουμε ευθύνες στον Ιβάν, δεν μπορεί να κάνει τίποτα αν και τον φτύνουν κατάμουτρα. ΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ. Ο Ιβάν είναι αυτό που λέει : Στα ξένα είμαι Έλληνας και στην Ελλάδα ξένος. Τον νιώθω πολύ πολύ καλά.
Σας κούρασα, ζητώ συγνώμη. Αν τιμωρηθώ για τυχόν απρέπειες, ζητώ επιείκεια. Δεν έχω που να τα πω, δεν θέλω ούτε συμπεθέρια, ούτε γαμπρούς, ούτε νύφες δεν θέλω κανέναν. Δεν ντρέπεσαι λένε στην ηλικία σου να κάνεις σαν
μωρό παιδί. Έτσι είμαι τι να κάνω.

Καλημερα σε ολους. Θα πιαστω απο τα χρωματα μας που εχουν την μεγαλυτερη αντιθεση μεταξυ τους κ ταυτοχρονα τα κανει τα πιο ομορφα του κοσμου ετσι κ εγω θα παω αντιθετα στο ρευμα κ θα κανω λιγο τον δικηγορο του διαβολου στα λεγομενα του γερου που οφειλω να αναγνωρισω οτι εχουν βαση αλλα δεν με βρισκουν συμφωνο παρ οτι μου αρεσει να τον διαβαζω. Ξεκινωντας να πω οτι σε βρισκω αρκετα μοιρολατρικο . Οτι εγινε στο παρελθον πρεπει να εξεταζεται προσεκτικα γιατι ειναι ενα σημαντικο εργαλειο να λειτουργησεις με μεγαλυτερες πιθανοτητες επιτυχιας στο μελλον. Κανεις δεν ξερει το μελλον αλλα πρεπει να κουνησουμε κ εμεις το χερακι μας "συν αθηνά και χείρα κίνει" . Η χρησιμη εφαρμογη της σωστης αξιολογησης για τα λαθη του παρελθοντος θα ειχε λειτουργια κ στο κομματι του τεχνικου διευθυντη καθως καλως λες οτι δεν ειχε πολλες ευστοχιες. Εδω ερχεται η ευθυνη του ιβαν ,περα απο το αν δεχεται ισχυρες προσωπικοτητες , πρεπει να δινουμε χρονο στους επαγγελματιες που επιλεγουμε να διευθύνουν το "μαγαζι" μας , να καταλαβουν που ειναι(κ χωρα κ ομαδα) ,πως λειτουργει ο οργανισμος (παικτες , διοιηκηση , προπονητικη ομαδα κλπ) κ οχι καθε χρονο φτου κ παλι απο την αρχη (εννοειται πως καποιος εχει εξ αρχης δειγματα οτι δεν κολλαει με την ομαδα ή οτι ειναι τελειως ασχετος τον καθαριζεις αμεσως) . Ετσι συμβαινει νομιζω παντου, οταν μας εδωσαν χρονο κ εργαλεια τα καταφεραμε καλυτερα σε αυτο που καναμε ή οταν δωσαμε εμει χωρο κ χρονο σε επαγγελματιες που πηραμε στη δουλεια μας. Καπως ετσι ειναι τα πραγματα κ για τον Παμπλο. Κ αυτος μαθαινει καλως ή κακως κ αν θελουμε να κυνηγησουμε την πιθανοτητα να τα καταφερει πρεπει να του δωθει κατ αρχας χρονος .Τωρα για το πως επιβαλλει ο καθενας πειθαρχεια στη δουλεια του κ αυτο ποικιλει. Τα ορια πρεπει να μπαινουν κ σε αυτα να ειμαστε αυστηροι , οταν μιλας με τον υφισταμενο η με τον προϊστάμενο δεν μπαινει στη μεση το συναισθημα 1+1=2 τελος. Ο βουρδουλας δεν φερνει τα επιθυμητα αποτελεσματα . Ο σεβασμος , η δικαιη μεταχειρηση , ο διαλογος (επεξηγηση του τι ζηταω κ θελω απο τον καθενα) , ο επαγγελματισμος κ στο κατω κατω αν με καποιον δεν ταιριαζουμε εφοσον ειμαστε επαγγελματιες πρεπει να βρουμε κ μια σοβαρη λυση για να μην χρειαζεται να ανεχεται κανενας κανεναν. Στο τελος της ημερας για να αποδώσεις καλα στη δουλεια σου πρεπει να αισθανεσαι κ καλα , αν οχι λες κυριοι εγω μεχρι εδω μπορω δεν μου κανει ο παικτης η αν εισαι ο παικτης λες αντιο ομορφα κ ωραια εφοσον δεν δενεις με την ομαδα με τον τροπο που θεωρεις σωστο.
θα συμφωνησω οτι οσο εχουμε να κανουμε με τη μαφια δυσκολα θα κερδισουμε τιτλο αλλα οσο δεν βλεπουμε τα λαθη του παρελθοντος προσπαθωντας να τα διορθώσουμε δυσκολα θα διεκδικουμε κιολας. Η δικη μου οπτικη οπως ειπα ειναι οτι δεν υστερουμε αριθμητικα στα χαφ αλλα στην ποιοτητα ποιοτητα . Αν π.χ, αντι τσιγγαρα , νινουα κ μουργκ ειχαμε ολιβειρα, μαουρισιο (προ 3ετιας) και σακχοφ η ακομα κ κανιας (προ 3ετιας ) συν καγκαουα καντουρι σβαμπ ουαρντα νομιζω οτι δεν θα βλεπαμε κανενα.
Οπως κ να εχει κανενας μας δεν εγινε ΠΑΟΚ για τους τιτλους κ δεν με νοιαζει αν κ ποτε παρω πρωταθλημα. Ειμαι ΠΑΟΚ γιατι δεν μπαινω σε καλουπια, για δεν τρωω αμάσητη τροφη , γιατι εχω αξιοπρεπεια , γιατι ο σκοπος δεν αγιαζει τα μεσα, γιατι οπου κ αν ειμαι ειμαι προσφυγας γιατι δεν με νοιαζει να βαλω τρικλοποδια αλλα δεν θα ανεχτω να μου βαλει κ κανενας γιατι αυτοι ειναι οι τιτλοι μου κ θα ειμαι για παντα πρωταθλητης σε αυτα κ κανεις ποτε δεν μπορει να μου παρει αυτους τους τιτλους παρα μονο αν εγω προδωσω τον εαυτο μου κ την ιστορια μου.
Στηριξη στον ΠΑΟΚ , στον προπονητη , στον ΤΔ , στους παικτες , στην "τελευταια" καθαριστρια κ φυσικα στον Ιβαν και στο Γιωργη που μας εκαναν πραγματικότητα πολλα ονειρα μας αλλα κ αυστηρη κριτικη.
σορρυ για το σεντονι.
Τελευταία επεξεργασία από dragon και Τρί 02 Φεβ 2021, 10:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4551
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Τρί 02 Φεβ 2021, 10:21

Καλημέρα σε όλους / όλες!
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2963
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 02 Φεβ 2021, 10:30

Καααααααλημερα
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Τρί 02 Φεβ 2021, 10:42

Παλικάρια καλημέρα
Μου ήλθε μία φλασιά για μεταγραφή χαφ.
Giannelli Imbula παραμένει ελεύθερος.
Δίδυμο αυτός με τον Kagawa μπορούν να κάνουν τρομερά πράγματα .

Παίκτης που κάποτε είχε αξία 30 εκ. , 28 ετών.
Αν τον συνεφέρουμε θα έχουμε χτυπήσει ποδοσφαιρικό θησαυρό.
https://www.youtube.com/watch?v=8uh_hhggfkk
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 02 Φεβ 2021, 11:09

Μας έχουν σκάσει.,..Ψάχνουμε όλοι χαφ.... :lol: ...

Καλημέρα.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Καφενείο ΠΑΟΚμάνια ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Περιπτερος » Τρί 02 Φεβ 2021, 11:19

mpafos4 έγραψε:Μας έχουν σκάσει.,..Ψάχνουμε όλοι χαφ.... :lol: ...

Καλημέρα.


Καλημέρα αδελφέ
Δεν βλέπω στους ελεύθερους κοινοτικούς κάποιον άλλο που έρχεται από υψηλό επίπεδο.
Η απορία παραμένει, αλλά έχει γίνει κανόνας μετά τα εγκλήματα του τελευταίου 1,5 χρόνου.
Να προσευχόμαστε να μην χτυπήσει βασικό χαφ. Να προσευχόμαστε να εξελιχθούν άμεσα ο Τσιγγάρας και ο Νινούα.
Να ξέρουμε τι μπορούμε να πάρουμε από αυτούς τους παίκτες και να αντιλαμβανόμαστε ότι κάτι λείπει.
Εκτός του "Τσιγγαράκου" σοβαρή αμυντική διάσταση δεν έχει το παιχνίδι κανενός.
Παίκτη με σύνθετα χαρακτηριστικά χρειαζόμαστε. Να το έχει και με το μαρκάρισμα και με την ταχύτητα.
Ο Imbula όπως ήταν, με τον Kagawa σε καλούτσικη κατάσταση θα ήταν ανίκητο δίδυμο.
Τους "βλέπω" στο γήπεδο να συνδυάζονται. Ο ένας να κόβει και να κουβαλάει - σφαίρα και ο άλλος να οργανώνει διαλύοντας τις άμυνες.
Άβαταρ μέλους
Περιπτερος
 
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: Παρ 13 Ιουν 2014, 07:04

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες