Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Συμφωνείτε στην σύνταξη και αποστολή επιστολής προς τον Ιβάν Σαββίδη;

Το δημοψήφισμα λήγει στις Κυρ 10 Σεπ 2017, 20:18

ΝΑΙ
30
68%
ΟΧΙ
14
32%
 
Σύνολο ψήφων : 44

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 26 Αύγ 2017, 21:05

Jairo έγραψε:Δέν λέει ακόμα τίποτα η επιστολή, δέν έχει κάτι να του πεί.. παλέψτε το

Θες να βοηθησεις?
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό και 1 επισκέπτης » Σάβ 26 Αύγ 2017, 21:12

συμφωνώ με την ιδέα της επιστολής. υπογεγραμμένη από π.χ. 40 μέλη του forum που συμφωνούν, ώστε να μην δεσμεύονται όλοι. Πρέπει να αποφασιστει γρηγορα ομως, να γραφτεί από έναν (τον Κώστα όπως ειπωθηκε) και να γίνουν διορθώσεις και παρατηρήσεις.
Άβαταρ μέλους
και 1 επισκέπτης
 
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τρί 01 Σεπ 2015, 15:11

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Jairo » Σάβ 26 Αύγ 2017, 21:37

Δέν το έχω με τον λόγο φίλε Παοκόβιε, αλλά πολύ σωστά επεσήμανες την δομή που πρέπει να έχει.
Πρέπει να έχει τους προβληματισμούς μας, τις προτάσεις μας απαραίτητα, και...τις ευχαριστιες μας.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Σάβ 26 Αύγ 2017, 21:40

Απο την μερια μου προτιθεμαι να βοηθησω στην συνταξη της επιστολης ή εστω να συνυπογραψω ΕΦΟΣΟΝ και ΑΝ το περιεχομενο της θα εχει κριτικο χαρακτηρα αναφορικα με τη σημερινη κατασταση του οργανισμου. Διχως συνεχεις αναφορες στο ποσο πολυ εχει βοηθησει την ομαδα μεχρι τωρα κλπ κλπ.

Αν θελουμε να εχει εστω και μια μικρη σημασια η επιστολη μας θα πρεπει να τονιζεται μεσω αυτης η δυσαρεσκεια μας για ολα αυτα τα θεματα που μας απασχολουν σε καθημερινη βαση εδω μεσα.

Να ειναι στην ουσια μια περιληψη οσων αποψεων εχουν εκφραστει εδω μεσα. Γνησια, αυθεντικη, ωμη και να μην εξιδανικευει την πραγματικοτητα.

Εαν η επιστολη προκειται να εχει απολογητικο χαρακτηρα δεν θα συμμετασχω.(χ€στηκατε βεβαια :lol: αλλα ως μελος του φορουμ θα ηθελα να παραθεσω και γω την δικη μου αποψη)

Αυτα.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 27 Αύγ 2017, 14:02

Δεν υπάρχει καμία αντίρρηση να ετοιμάσεις μια δική σου Επιστολή αδερφέ, την οποία θα μας παραθέσεις εδώ...
Άλλωστε στο πρώτο post του εν λόγω thread αυτό ζητάω από όποιους συμφορουμίτες ενδιαφέρονται να το κάνουν!!
Την αναμένουμε λοιπόν με ενδιαφέρον, ώστε να γίνουν και κάποιες παρατηρήσεις σε όσα τυχόν δεν συμφωνούμε...

Προσωπικά εκτιμώ ότι δεν υπάρχει ιδιαίτερη βιασύνη στο να γίνει η Επιστολή μέχρι την Δευτέρα, όπως γράφτηκε...
Νομίζω ότι έχουμε χρονικό περιθώριο, όχι όμως μεγαλύτερο απ το τέλος της μεταγραφικής περιόδου, μιας και το δικό μας ζητούμενο δεν είναι η πίεση για άμεσες εξελίξεις, αλλά κοιτάζοντας ολόκληρο το κάδρο κι όχι τις πινελιές...

Π.Α.Ο.Κ. 1926 - 2017...91 χρόνια Π.Α.Ο.Κ.!!!!
:pano:
91 χρόνια Ιστορίας, πάντα προχωράμε μπροστά!!!!

:nairepaok:


Υ.Γ. Λογικό πέραν του πασιφανούς φυσικά, το ότι απαιτείται κοσμιότητα στις εκφράσεις μας/σου... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Κυρ 27 Αύγ 2017, 15:01

Με βιασύνη δεν βγαίνει τίποτα... Και εγώ αν κάτσω σήμερα θα σας γράψω μέχρι το βράδυ μια επιστολή... Όταν την ξαναδιαβάσω όμως αύριο θα διορθώσω κάτι, μεθαύριο κάτι άλλο και πάει λέγοντας ώσπου στο τέλος δεν θα λέγεται επιστολή αυτό το πράγμα... Ας κάνει την αρχή ένας που νιώθει έτοιμος να το κάνει και οι πινελιές είναι το μόνο εύκολο... Δεν είμαστε δικαστές... Μη παρασυρθούμε... Όλοι θέλουμε το καλό του Π.Α.Ο.Κ. μας... Άλλος κρατάει όμως και το καρπούζι και το μαχαίρι... Να τον ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ θέλουμε και ψάχνουμε όχι να τον ΔΙΩΞΟΥΜΕ!!! Ξέρω πολύ καλά τι λέω... ΠΡΟΣΟΧΗ.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Κυρ 27 Αύγ 2017, 15:29

Παιδιά εγώ προτείνω κάτι άλλο.

Αντί για μια επιστολή να γίνει μια μεγάλη έρευνα από το ΠΑΟΚμάνια, σε στύλ γκάλοπ, που θα εκφράζει όσον τον δυνατόν περισσότερο κόσμο. Δηλαδή να είναι σύνολο 3-4 ερωτήσεις στα βασικά θέματα της ομάδας και απαντήσεις, είτε σύντομες είτε περιληπτικές από τον καθένα. Πιστεύω ότι έτσι πετυχαίνουμε:

1. Μεγαλύτερη ανταπόκριση και πιο πολλές απαντήσεις
2. Μια πιο ευρεία αντίληψη το τί πιστεύει ο κόσμος
3. Δεν μπαίνουμε στη διαδικασία να συντάξουμε ένα κείμενο και μια θέση η οποία μπορεί να μην εκφράζει την μάζα.
4. Δείχνουμε ότι υπάρχει δημοκρατία απόψεων και όχι μερική έκθεση απόψεων.
5. Επίσης το ΠΑΟΚμάνια δεν είναι σύνδεσμος, αλλά ένα σαιτ που απόψεις και ερωτήματα, καθώς και ενημέρωση έρχεται από ποικίλες πλευρές του κόσμου.
6. Πρέπει να δείξουμε ότι δεν έχουμε ακραίες τοποθετήσεις.

Απ` όλα τα παραπάνω μου φαίνεται πιο λογικό να γίνει μια αρχική συγκέντρωση των απόψεων μας. Εάν γίνεται να μαζέψουμε σαν σαιτ έναν πλήθος πληροφοριών από το που προκύπτουν όλες αυτές οι υποθέσεις μας για την ομάδα. Ίσως να καταλάβουμε καλύτερα κάποια πράγματα.

Ξαναναφέρω ότι σαν οπαδοί δεν έχουμε όλες τις πληροφορίες για το τί γίνεται στον ΠΑΟΚ. Έχουμε ελλειπή ενημέρωση σε πολλά θέματα και δε μπορούμε να μπούμε σε μια διαδικασία ανυπόστατων κατηγοριών. Το μόνο που έχουμε καθαρό είναι το γήπεδο και μια κακή αγωνιστική κατάσταση της ομάδας.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 27 Αύγ 2017, 15:37

Δεν έχω συνέλθει ακόμα από προχθές, τώρα το είδα το τοπικ.
Ακόμα και 100% να συμφωνώ με το περιεχόμενο πάλι είμαι κατά. Δεν είναι αυτή δουλειά μας. Είμαστε ένα σάιτ από οπαδούς για οπαδούς, όχι να συμβουλεύουμε μεγαλομετόχους.

Επιστολή έστειλε η θύρα 4 και τα είπε μια χαρά και με το παραπανω. Και με σαφώς περισσότερο κύρος "θεσμικά" από ένα σάιτ, όσο επισκεψιμότητα και αν έχει, όσο και αν αγαπάμε τον ΠΑΟΚ.

Σαν paokmania ας κάνουμε μια μαζική αγορά διαρκείαςτου χρόνου και βλέπουμε
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 27 Αύγ 2017, 15:58

Προσωπικα πιστευω οτι μια τέτοια κίνηση δεν έχει κανένα λόγο να γίνει και προφανώς δεν θα έχει και αποτελεσμα.
Το να λεμε οτι στείλαμε μια επιστολή και προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε την ομαδα με αυτον τον τρόπο,
είναι πως να το γραψω ρε παιδι μου..."φτωχο" ισως.
Μπορουμε να βοηθησουμε δίνοντας το παρον και την φωνη μας στην Τουμπα.
Να τραγουδησουμε ενα ευρηματικο συνθημα για την επικαιροτητα της ομαδας.
Να στηριξουμε καποιον που πανε να τον φάνε μπαμπεσικα αν ισχυει κατι τετοιο.
Πχ αν φωναζε η Τουμπα στο τελευταιο αγωνα Βλανταν Ιβιτς ισως και να μην εφευγε.
Το να στελνουμε επιστολες δεν πιστευω οτι εναπόκειται στις "αρμοδιοτητες" μας ως φορουμ.
Οπως είπε και ο αδερφος παραπανω
"Επιστολή έστειλε η θύρα 4 και τα είπε μια χαρά και με το παραπανω. Και με σαφώς περισσότερο κύρος "θεσμικά" από ένα σάιτ, όσο επισκεψιμότητα και αν έχει, όσο και αν αγαπάμε τον ΠΑΟΚ."
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 27 Αύγ 2017, 17:38

Παιδιά το ΠΑΟΚ μανία δεν είναι σύνδεσμος. Το φόρουμ είναι ένα είδος καφενειου. Ακούγονται διάφορες απόψεις ρίχνουμε κάνα μπινελίκια που και που πανηγύρια όταν κερδίζουμε κτλ. Τις επιστολές και τις ανακοινώσεις τις κάνουν οι σύνδεσμοι. Το ΠΑΟΚ μανία δεν είναι σύνδεσμος. Δεν πληρώνουμε συνδρομή. Ευτυχώς για τον ΠΑΟΚ υπάρχουν δεκάδες σύνδεσμοι με λόγο και έργο και οι απλοί οπαδοί ακολουθούν αν θέλουν και συμφωνούν.

Με μια τέτοια κίνηση επιστολή όπως θέλετε πέστε το νιώθω ότι καπελωνομαι. Εγώ είμαι εγώ και κάνεις άλλος και φιλοξενουμενος στο φόρουμ. Και το φόρουμ δεν με εκπροσωπεί. Όπως και εγώ δεν εκπροσωπω το φόρουμ και το σαιτ.

Ήδη έχει βγει μια καλογραμμενη ανακοίνωση από την τέσσερα. Και η θύρα 4 είναι νομίζω ο μεγαλύτερος σύνδεσμος του ΠΑΟΚ. Και αυτά που γράφει νομίζω πως όλοι οι παοκτσηδες είμαστε σύμφωνοι. Αυτά από μένα. Και στο κάτω κάτω δε νομίζω πως η συγκεκριμένη επιστολή θα φτάσει μέχρι τα χέρια του Ιβάν να τη διαβάσει.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 27 Αύγ 2017, 21:39

Tolaros έγραψε:Δεν έχω συνέλθει ακόμα από προχθές, τώρα το είδα το τοπικ.
Ακόμα και 100% να συμφωνώ με το περιεχόμενο πάλι είμαι κατά. Δεν είναι αυτή δουλειά μας. Είμαστε ένα σάιτ από οπαδούς για οπαδούς, όχι να συμβουλεύουμε μεγαλομετόχους.

Επιστολή έστειλε η θύρα 4 και τα είπε μια χαρά και με το παραπανω. Και με σαφώς περισσότερο κύρος "θεσμικά" από ένα σάιτ, όσο επισκεψιμότητα και αν έχει, όσο και αν αγαπάμε τον ΠΑΟΚ.

Σαν paokmania ας κάνουμε μια μαζική αγορά διαρκείαςτου χρόνου και βλέπουμε



Νομίζω ότι ταυτίζομαι, κι ας είσαι κLannister.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46404
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 01 Σεπ 2017, 14:29

Εκτιμώ ότι το παρακάτω κείμενο ίσως πρέπει να μείνει σαν βασικό θέμα της κεντρικής σελίδας του PAOKmania για όλη την σεζόν 2017-2018, ώστε να το διαβάζουν καθημερινά όλο και περισσότεροι Π.Α.Ο.Κ.τσήδες...και όχι μόνο!!
Να διαπιστώσουν όλοι ότι ο Π.Α.Ο.Κ.τσής είναι γενναιόψυχος μεν, αλλά δεν είναι πρόβατο, λύκος μονάχος είναι!!!
:nairepaok:

.................................................................................................................................................................

Ε, είσαι τρελός εσύ!

Παρασκευή, 01 Σεπτεμβρίου 2017 12:27...

Ούτε μία στο εκατομμύριο να κάνω λάθος! Είσαι τρελός, ρε Ιβάν!

Για μια ακόμα φορά έβαλες βαθιά το χέρι στην τσέπη και απέδειξες έμπρακτα το πόσο πολύ πονάς αυτήν την ομάδα, το πόσο ψηλά γουστάρεις να την φτάσεις! Εκτόξευσες τις προσδοκίες μας στο ζενίθ και γέμισες με χαμόγελο την καρδιά και την ψυχή του κάθε παοκτσή.

Ρέι, Λεβέκ, Μακ, Ελ Καντουρί, Μαουρίτσιο, Ζαμπράνο και φυσικά η καψούρα μας, ο μοναδικός, ο δικός μας Αντελίνο Βιεϊρίνια που επέστρεψε στο σπίτι του, συνθέτουν τον κορμό του νέου ΠΑΟΚ. Του ΠΑΟΚ που με τη δική σου θέληση και αποφασιστικότητα θέριεψε σε τέτοιο βαθμό, ώστε η κατάκτηση του πρωταθλήματος φέτος να φαντάζει στόχος εφικτός και όχι κάποιο απόμακρο όνειρο για ρομαντικούς...

Έχεις όραμα και θέληση. Και το απέδειξες! Και δεν είναι η πρώτη φορά. Όχι μόνο όταν εξοφλούσες τα χρέη, αλλά εδώ και πέντε χρόνια η βοήθειά σου είναι ανεκτίμητη.


Είσαι τρελός!

Αποφασίζεις και ενεργείς με οδηγό το ποντιακό σου πείσμα, τον εγωισμό και το παρορμητικό σου ταπεραμέντο. Δίχως άλλο, ευεργέτης του συλλόγου μας. Οφείλω, σαν οπαδός, να σου πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα. Από καρδιάς!

Πέρα από το ευχαριστώ, κάνεις και λάθη, όμως Ιβάν. Άθελά σου, πάνω στην προσπάθεια να βοηθήσεις, δεν ξέρω... κάνεις και λάθη, ρε φίλε!

Δεν πιάνονται χεράκι-χεράκι με αυτούς, που, όπως έχει ήδη καταλάβει, περιμένουν στη γωνία για να σε μαχαιρώσουν. Ούτε με αλαφούζους, ούτε με τίγρηδες, ούτε με κανέναν. Λυκοφιλίες! Μόνοι μας είμαστε, Ιβάν! Πάντα μόνοι μας ήμασταν. Φιλίες με ύαινες είναι ετερόκλητες, παράταιρες και αχρείαστες.

Ούτε η πολιτική έχει θέση στον ΠΑΟΚ. Οι πολιτικοί είναι αυτοί που έχουν σακατέψει τη χώρα και οποιαδήποτε διασύνδεσή τους με την ομάδα μόνο κακό μπορεί να κάνει. Μακριά και όχι αγαπημένα! Με κανέναν τους!

Εσύ κι εγώ είμαστε οπαδοί. Άσχετοι, δηλαδή, με τα καθαρά τεχνικά θέματα του ποδοσφαίρου. Εσύ επιλέγεις τα επιτελεία που θα στελεχώσουν την ομάδα και αφού το ψάξεις καλά και φέρεις στελέχη εγνωσμένης αξίας, οφείλεις να τους δώσεις το χρόνο και τα μέσα να εργαστούν. Εσύ βάζεις τα φράγκα, περιορίζεσαι σε αυτόν το ρόλο και τους αφήνεις να δουλέψουν. Ούτε αχρείαστες παραπανίσιες δηλώσεις, ούτε τίποτα...

Είσαι ηγέτης. Οφείλουν να σε σέβονται. Και ποιοι μιλάνε δηλαδή! Μιλάνε υποτιμητικά οι υπόδικοι για Ρώσους και ρωσικά περίεργα συμφέροντα. Τολμούν και εσκεμμένα αποκρύπτουν την ελληνική σου εθνικότητα σου και τα εκατό κιλά ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΑ κάκαλα που κουβαλάς! Σε διαφθείρουν, σε πολεμούν και θα συνεχίσουν να σε πολεμούν.


Βράχος εσύ! Σκίστους τα πρέκια! Έχεις μαζί σου όλους εμάς!

Δεν ξέρω εάν ξέχασα να σου το πω... Είσαι τρελός, ρε Ιβάν!

Ευχαριστούμε... για όλα!

ΥΓ. Να πω ότι δεν συγκινήθηκα με την επιστροφή του Αντελίνο, ψέματα θα πω! Ο ΑΡΧΗΓΟΣ Αντρέ! ΑΡΧΗΓΑΡΑ, γμ την τατιάνα μου... δεν το συζητώ!


Ντίνος Λαζαρίδης

ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω ΜΟΝΟ για σένα ομαδάρα μου !

.................................................................................................................................................................

Ντίνο...Μιλάς ακριβώς μέσα στην καρδιά...Γνήσια, καθαρά και με έναν μόνο φόβο αλλά και μονάχα μία ελπίδα...
Τον Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Μιλάς με Π.Α.Ο.Κ.τσίδικη καρδιά, ευγνωμοσύνη και γενναιοψυχία, δίχως όμως στρουθοκαμηλισμούς για κανέναν!
Σέβας αδερφέ μου!!!!
:pano:


Υ.Γ. Αυτό είναι το πνεύμα που ζητούσα εξ αρχής να επικρατήσει στην προτεινόμενη Επιστολή μας στον Ιβάν...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 01 Σεπ 2017, 15:07, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Παρ 01 Σεπ 2017, 14:48

;)

Ο Πόντιος έχει αγριέψει για τα καλά! Τα χώνει για την ομάδα με τη σέσουλα.

Δεν ξέρω, αλλά πιο πολύ από κάθε άλλη φορά ελπίζω φέτος στον τίτλο.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 01 Σεπ 2017, 14:54

Dinos_Liverpool έγραψε:;)

Ο Πόντιος έχει αγριέψει για τα καλά! Τα χώνει για την ομάδα με τη σέσουλα.

Δεν ξέρω, αλλά πιο πολύ από κάθε άλλη φορά ελπίζω φέτος στον τίτλο.


++
Στους τιτλους Ντινο,ΝΤΑΜΠΛ γιατι οχι.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5470
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Επιστολή μελών PAOkmania στον Ιβάν...

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 01 Σεπ 2017, 14:59

Ντίνο και Τέο...
Εύχομαι να ναι η φετινή χρονιά αυτή που, με το τελικό της αποτέλεσμα, θα επιβεβαιώσει την σοφή αρχαία ρήση:

"Ουδέν κακόν αμιγές καλού"...και για τον Π.Α.Ο.Κ.!!!! ;)

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες