Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 27 Σεπ 2016, 14:39

Ναι ρε .... καλά που το ξεκαθάρισες γιατί είχα παρεξηγηθεί .... χοντρά!!!!
:lol: :lol:
:lol: :lol:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τρί 27 Σεπ 2016, 14:45

:opaokara: :lol:
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό nasos66 » Τρί 27 Σεπ 2016, 15:20

Παιδια εγω βλεπω ότι ειμαστε καλα, κ σαν σοβαρο αντιπαλο φετος, βλεπω το βαζελο.Θα γινει λιγο χαμος όμως,γιατι είναι πολλα τα ντέρμπυ κ οι αγωνες,και οι μικροι θα βαλουνε δυσκολα.Η ομαδα είναι καλυτερη από περυσι,και οι παιχτες μοιαζουνε πιο σοβαροι.Ο Γκαρυ πιστευω ότι θα γινει πιο καλος στα τελειώματα του,ενω ο Ματος είναι καθαρα παιχτης ομαδας.Πιστευω σε μια καλη η πολύ καλη χρονια.
nasos66
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2015, 09:56

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 04 Οκτ 2016, 11:26

Βλέπω το τόπικ του αγώνα με τη Βέροια έχει 22 σελίδες and counting. Beautiful. Που να χάναμε δηλαδή και να ήταν και αδιάφορη η ομάδα και να μας έπαιζε και κανα μονότερμα ο αντίπαλος.
Είμαι χάλια, τσακώθηκα και με γυναίκα κι ο λόγος δεν είναι που δεν κέρδισε ο ΠΑΟΚ μας, αλλά γιατί συναντώ αυτή την απαξίωση, την απώλεια αίσθησης της ελληνικής ποδοσφαιρικής πραγματικότητας, την καταστροφική αφελή αθωότητα.

Δεν έχει νόημα να γραφτούν τα απωθημένα μου στο τόπικ του αγώνα αφού αφορούν γενικά τον οργανισμό του ΠΑΟΚ. Θα επαναλάβω κάποια λόγια αδερφών, χωρίς να θυμάμαι ποιος τα πρωτοείπε, ήμουν τόσο φορτωμένος τις πρώτες 2 μέρες που δεν είχα τη δύναμη να τα βάλω σε μια σειρά.

Ποιά ομάδα ρε καρντάσια κερδίζει 30 αγώνες πατώντας μονίμως τους αντιπάλους της παίζοντας 24/7, 8 μήνες το χρόνο στα κόκκινα; Πείτε μου μία.
Με Ξάνθη (που την πάτησες) δε σε έδωσε αντίστοιχη χερούκλα με αυτή που πήρες δικαίως στην Τσεχία. Να σε πω τι θα έγραφαν οι εφημερίδες;
¨Έκανε τα εύκολα δύσκολα ο ΠΑΟΚ με τις ευκαιρίες που έχασε, ανάγκασε την Ξάνθη να κάνει πέναλτυ ¨
Η Βέροια σου έκανε φάση το 1ο ημίχρονο; Να σε πω τι θα έγραφαν οι εφημερίδες;
¨Επαγγελματική εμφάνιση ΠΑΟΚ ξεκούρασε βασικά στελέχη με μαεστρικό ροτέισον, ξεκλείδωσε την άμυνα της Βέροιας με τον σπεσιαλίστα για τέτοια παιχνίδια Περέιρα. ¨.

Η Κούλα πέρσυ (που τη θαυμάζαμε για την αποτελεσματικότητά της) σάμπως γαμούσε κι έδερνε;
Τα πέναλτυ του βάζελου τα είδατε; Να πως ξεπερνέται η κούραση από τα ευρωπαϊκά κορόιδο ΠΑΟΚτσή.

Κάποιος ανέφερε τη σεζόν 2009-10 και τους παιχταράδες εκείνης της σεζόν. Όλοι στεκονται στο ματς με σκουλήκι ξεχνώντας τα παιχνίδια με Νιόνιο κι άλλο ένα (δε θυμάμαι ποιο) στην αρχή της σεζόν που σου ακυρώθηκαν κανονικά γκολ, γιατί έτσι γούσταρε το κοράκι. 3 βαθμοί στο παιχνίδι με Ρούλη (αν κέρδιζα, που δεν είχαμε μέρα) 4 κανονικοί βαθμοί που σε αφαιρέθηκαν κα ικανένας δεν τους αναφέρει.
Αλλά κλάιν μάιν, ΠΑΟΚ είσαι, με τον go village τι άλλο έκανες, πόσες ευκαιρίες είχες;

Δεν ανέχομαι, με προσβάλει τη νοημοσύνη μου, ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟΚ να πρέπει να είναι οδοστρωτήρας, αλλιώς να ανοίγουν οι ασκοί του Αιόλου.
Με προσπερνάει παντελώς η λογική να μου αρνούνται αυτά που έχω κερδίσει στο γήπεδο επειδή δεν ήμουν καταιγιστικός, να μου ακυρώνουν με το έτσι και το θέλω κανοκό τέρμα και αντι να τους φάω ζωντανούς ως περιούσιος λαός να τα βάλω με την ομάδα μου.

Κι εσύ φίλε συνοπαδέ, που πιστεύεις πως αν ο Ιβάν έφαιρνε τον φορ των 2 ηπείρων και 5 θαλάσσων, το ιερό δισκοπότηρο της ΠΑΟκτσήδικης αναζήτησης, τον κίλλερ, τον ξεκολιαστή, τον δεν ξερω γω τι άλλο, ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΔΕ ΣΦΥΡΙΖΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΌ ΦΑΟΥΛ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΑΜΥΝΑ;
Το έκαναν και πέρσυ με τον Μπερμπάτοφ, είσαι τόσο αγαθός να πιστεύεις πως τον νέο σούπερ ντούπερ φορ θα τον αφήσουν να ξεμαρκάρεται όπως ο Μπεεεεεεε πχ;

Και βλέπεις τα κοράκια να σε πουλάν τρελίτσα και να σε φυστικώνουν στο φυσικό σου χώρο και μετά να πηγαίνουν με γελάκια να κάνουν τσεκιν στο Μακεδονία να γυρίσουν σπότι τους εκεί χάμου, ή να παίρνει το αμάξι του χαλαρός να περνάει όλη την Εγνατία.

Αλλά φταίει κι η διοίκησή σου, που αφήνει την ομάδα ξεκρέμαστη και φέτος και πρόπερσι επί ΑΑ και επί επανάστησης. Άντε να πεις οι της ρεβολουσιόν χρωστάγανε ..
Φταίνε και τα δικά σου ΜΜΕ, που αντί να αντιγράψουν την επιχειρηματολογία των συναδέρφων τους.

Έχει περιθώρια βελτίωσης η ομάδα;
Προφανώς.
Ας την υποστηρίξουμε γαμώ την πανακόλα μου και ας μην είμαστε τόσο large. Κανένας δεν είναι.
Γιατί να είμαστε τόσο εύκολα θύματα;

Σόρρυ για το σεντόνι.
Τελευταία επεξεργασία από tolis01 και Τρί 04 Οκτ 2016, 12:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 04 Οκτ 2016, 12:00

tolis01 έγραψε:Βλέπω το τόπικ του αγώνα με τη Βέροια έχει 22 σελίδες and counting. Beautiful. Που να χάναμε δηλαδή και να ήταν και αδιάφορη η ομάδα και να μας έπαιζε και κανα μονότερμα ο αντίπαλος.
Είμαι χάλια, τσακώθηκα και με γυναίκα κι ο λόγος δεν είναι που δεν κέρδισε ο ΠΑΟΚ μας, αλλά γιατί συναντώ αυτή την απαξίωση, την απώλεια αίσθησης της ελληνικής ποδοσφαιρικής πραγματικότητας, την καταστροφική αφελή αθωότητα.

Δεν έχει νόημα να γραφτούν τα απωθημένα μου στο τόπικ του αγώνα αφού αφορούν γενικά τον οργανισμό του ΠΑΟΚ. Θα επαναλάβω κάποια λόγια αδερφών, χωρίς να θυμάμαι ποιος τα πρωτοείπε, ήμουν τόσο φορτωμένος τις πρώτες 2 μέρες που δεν είχα τη δύναμη να τα βάλω σε μια σειρά.

Ποιά ομάδα ρε καρντάσια κερδίζει 30 αγώνες πατώντας μονίμως τους αντιπάλους της παίζοντας 24/7, 8 μήνες το χρόνο στα κόκκινα; Πείτε μου μία.
Με Ξάνθη (που την πάτησες) δε σε έδωσε αντίστοιχη χερούκλα με αυτή που πήρες δικαίως στην Τσεχία. Να σε πω τι θα έγραφαν οι εφημερίδες;
¨Έκανε τα εύκολα δύσκολα ο ΠΑΟΚ με τις ευκαιρίες που έχασε, ανάγκασε την Ξάνθη να κάνει πέναλτυ ¨
Η Βέροια σου έκανε φάση το 1ο ημίχρονο; Να σε πω τι θα έγραφαν οι εφημερίδες;
¨Επαγγελματική εμφάνιση ΠΑΟΚ ξεκούρασε βασικά στελέχη με μαεστρικό ροτέισον, ξεκλείδωσε την άμυνα της Βέροιας με τον σπεσιαλίστα για τέτοια παιχνίδια Περέιρα. ¨.

Η Κούλα πέρσυ (που τη θαυμάζαμε για την αποτελεσματικότητά της) σάμπως γαμούσε κι έδερνε;
Τα πέναλτυ του βάζελου τα είδατε; Να πως ξεπερνέται η κούραση από τα ευρψπαϊκά κορόιδο ΠΑΟΚτσή.

Κάποιος ανέφερε τη σεζόν 2009-10 και τους παιχταράδες εκείνης της σεζόν. Όλοι στεκονται στο ματς με σκουλήκι ξεχνώντας τα παιχνίδια με Νιόνιο κι άλλο ένα (δε θυμάμαι ποιο) στην αρχή της σεζόν που σου ακυρώθηκαν κανονικά γκολ, γιατί έτσι γούσταρε το κοράκι. 3 βαθμοί στο παιχνίδι με Ρούλη (αν κέρδιζα, που δεν είχαμε μέρα) 4 κανονικοί βαθμοί που σε αφαιρέθηκαν κα ικανένας δεν τους αναφέρει.
Αλλά κλάιν μάιν, ΠΑΟΚ είσαι, αφού δεν ήσουν ισοπεδωτικός, τι άλλο έκανες;

Δεν ανέχομαι, με προσβάλει τη νοημοσύνη μου, ΜΟΝΟ Ο ΠΑΟΚ να πρέπει να είναι οδοστρωτήρας, αλλιώς να ανοίγουν οι ασκοί του Αιόλου.
Με προσπερνάει παντελώς η λογική να μου αρνούνται αυτά που έχω δείξει στο γήπεδο επειδή δεν ήμουν καταιγιστικός, να μου ακυρώνουν με το έτσι και το θέλω κανοκό τέρμα και αντι να τους φάω ζωντανούς ως περιούσιος λαός να τα βάλω με την ομάδα μου.

Κι εσύ φίλε συνοπαδέ, που πιστεύεις πως αν ο Ιβάν έφαιρνε τον φορ των 2 ηπείρων και 5 θαλάσσων, το ιερό δισκοπότηρο της ΠΑΟκτσήδικης αναζήτησης, τον κίλλερ, τον ξεκολιαστή, τον δεν ξερω γω τι άλλο, ΠΟΙΟΣ ΣΕ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ ΔΕ ΣΦΥΡΙΖΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΌ ΦΑΟΥΛ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΑΜΥΝΑ; Το έκαναν και πέρσυ με τον Μπερμπάτοφ, είσαι τόσο αγαθός να πιστεύεις πως τον αφήσουν να ξεμαρκάρεται όπως ο Μπεεεεεεε;

Και βλέπεις τα κοράκια να σε πουλάν τρελίτσα και να σε φυστικώνουν στο φυσικό σου χώρο και μετά να πηγαίνουν με γελάκια να κάνουν τσεκιν στο Μακεδονία να γυρίσουν σπότι τους εκεί χάμου, ή να παίρνει το αμάξι του χαλαρός να περνάει όλη την Εγνατία.

Αλλά φταίει κι η διοίκησή σου, που αφήνει την ομάδα ξεκρέμαστη και φέτος και πρόπερσι και επί επανάστησης. Άντε να πεις οι της ρεβολουσιόν χρωστάγανε ..
Φταίνε και τα δικά σου ΜΜΕ, που αντί να αντιγράψουν την επιχειρηματολογία των συναδέρφων τους.

Έχει περιθώρια βελτίωσης η ομάδα;
Προφανώς.
Ας την υποστηρίξουμε γαμώ την πανακόλα μου και ας μην είμαστε τόσο large. Κανένας δεν είναι. Γιατί να είμαστε τόσο εύκολα θύματα;

Σόρρυ για το σεντόνι.


RESPECT!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 04 Οκτ 2016, 12:51

Θενκς.
Θα ανοίξω και τόπικ για το πως φανταζόμαστε τον δικό μας φαντασιακό μονόκερο, τον τρομαχτικό φορ που μας λείπει ντε, αλλά ταυτόχρονα να βάλουμε και ταμπελίτσα με τιμή για να ξέρουμε τι λέμε.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 04 Οκτ 2016, 12:58

ωραίος tolis. στήριξη μάγκες, είναι πολύ νωρίς ακόμα για οτιδήποτε άλλο.

ναι, κριτική, αλλά με θετική αύρα μόνο. άντε ρε ΠΑΟΚτσάκια μου να χαρώ γμτ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 12 Οκτ 2016, 13:13

bane1980 έγραψε:
desperando έγραψε:
joshua έγραψε:Παιρνεις Κυριακο Παπαδοπουλο,ποιο πολλες πιθανοτητες εχει πλεον να αναστησει την καριερα του στον ΠΑΟΚ παρα στην λειψια,Νατχο και Αντριαν Λοπεζ και κλεισαμε.

Και δικαιώνεται ο Μάτος που μίλησε για ουεφα, μιας και με αυτές τις προσθήκες το σηκώνουμε


Και πιο πιθανό τελικά φαίνεται να σηκώσουμε το ουέφα, παρά τίτλο στη χώρα της μίζας, της πουστιάς, και της μαφίας.

Νομίζω οτι ειδικά φέτος πρέπει όλα για όλα να δοθούν στην Ευρώπη.



Αν και θεωρητικά μέσω συμμετοχής σε ΤσουΛου ανεβαίνεις επίπεδο, επειδή βρισκόμαστε εδώ που βρισκόμαστε συμφωνώ και επαυξάνω.
Κάεν την πορεία σου μέχρι π.χ. τους 8 στο Γιουρόπα κι άσε τους έγκυρους να αυτοεξευτελίζονται με αυτά που θα λένε
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τετ 12 Οκτ 2016, 14:00

ΜΑζί σου. Έτσι κι αλλιώς, ακόμα δεν είμαστε έτοιμοι για ομίλους ΤΣ.Λ., tbh.

Οπότε κάνε το όνομά σου στο ΕΛ, να σε ξέρουν και άλλα παιχτάκια, να γίνεις πασαρέλα να πουλήσεις και μερικούς και όταν θα μπορείς ρεαλιστικά να μπεις ομίλους ΤΣ.Λ., τότε, ναι, να σκιστείς για να βγεις 1ος-2ος. Μέχρι τότε...οφσάιντ σκριν και πεναλτάκια γαργάρα...

Κοίτα να δεις που φέτος θα το πάρει για ξεκάρφωμα και να να κάτσει ήσυχος μετά ο λαγός, τώρα ειδικά που δεν μπαίνει απευθείας ομίλους.

Μπορώ να κάνω ό,τι έκανε ο μπασκετικός γαύρος; Να σκίζω στην Ευρώπη και ας με σφάζει ο εκάστοτε χαλίφης εδώ; Γιατί δυστυχώς πια είμαι πεπεισμένος οτι απλά θα αλλάξει χρώμα ο χαλίφης εάν αλλάξει, όχι συνήθειες.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 12 Οκτ 2016, 14:03

+ 1...παρ ότι ήδη χιλιοειπωμένα... ;)

"Η επανάληψις είναι η μήτηρ της μαθήσεως" γαρ... :)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 12 Οκτ 2016, 14:14

bane1980 έγραψε:ΜΑζί σου. Έτσι κι αλλιώς, ακόμα δεν είμαστε έτοιμοι για ομίλους ΤΣ.Λ., tbh.

Οπότε κάνε το όνομά σου στο ΕΛ, να σε ξέρουν και άλλα παιχτάκια, να γίνεις πασαρέλα να πουλήσεις και μερικούς και όταν θα μπορείς ρεαλιστικά να μπεις ομίλους ΤΣ.Λ., τότε, ναι, να σκιστείς για να βγεις 1ος-2ος. Μέχρι τότε...οφσάιντ σκριν και πεναλτάκια γαργάρα...

Κοίτα να δεις που φέτος θα το πάρει για ξεκάρφωμα και να να κάτσει ήσυχος μετά ο λαγός, τώρα ειδικά που δεν μπαίνει απευθείας ομίλους.

Μπορώ να κάνω ό,τι έκανε ο μπασκετικός γαύρος; Να σκίζω στην Ευρώπη και ας με σφάζει ο εκάστοτε χαλίφης εδώ; Γιατί δυστυχώς πια είμαι πεπεισμένος οτι απλά θα αλλάξει χρώμα ο χαλίφης εάν αλλάξει, όχι συνήθειες.


Με αρέσουν οι παρομοιώσεις σου
:pano:
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 17 Οκτ 2016, 13:52

Tolaros έγραψε:Προσωπικά ούτε με νοιάζει τι θα κάνουμε στο Καραμπάκ, ας κατέβουν ρεζέρβες.
Την άλλη εβδομάδα μπαίνεις στο κόλπο


Σε κανένα κόλπο δεν μπαίνουμε, από τη στιγμή που στην επόμενη κατάλληλη στιγμή κάποιο κοράκι θα σφυρίξει βήματα στο Γλύκο, άλλος πως απαγορεύεται το νταμπλ-τιμ κ πάει λέγοντας και θα σε ακυρώνουν γκολ γιατί έτσι.
Υποχρέωση να καθαρίσει η υπόθεση πρόκριση στους 32 του Γιουρόπα όσο πιο νωρίς γίνεται.
Δυστυχώς, στο Ελλάντα μόνο αν κάνουμε συμπαθητικότατη ευρωπαϊκή πορεία στο Γιουρόπα μπορούμε να ακυρώσουμε τα όποια επιχειρήματα των οχτρών.
Προφανώς πρέπει να πάμε και να ξεβρακώσουμε τους απόγονους του στόλου.

ΥΓ: Δεν αναφέρομα ιπροσωπικά σε σένα συνονόματε, προς Θεού.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 17 Οκτ 2016, 14:08

Με πρόλαβες φίλε Τόλη, τα έγραψα και στο μάλλον off νήμα του Βλάντο:

Όσο ο βόθρος εδώ δεν καθαρίζει (και πια δεν πιστεύω οτι είμαστε έστω κοντά), η Ευρώπη πρέπει να είναι αυτοσκοπός του ΠΑΟΚ.

1) Βαθμοί για μελλοντικές κληρώσεις
2) Χρήματα
3) Πασαρέλα παικτών
4) Πρεστίζ
5) Κρατάς ζεστούς τους φιλάθλους όταν τους μαμάει την ψυχολογία ο κάθε στημένος επόπτης ή κόρακας
6) Ψυχολογία για παίκτες - χτίσιμο νοοτροπίας
7) Απόδειξη ικανοτήτων

Θυσιάζουμε την Ευρώπη για πχ 2 εγχώρια ντέρμπυ και έρχεται μετά ο Λ@μπρόπουλος και σου βάζει το τείχος μέσα στο τέρμα σε ένα από τα 50 φάουλ που θα δώσει στο γαύρο ή σε κάποιο παράρτημά του και πέταξε το πουλάκι και στις δύο διοργανώσεις.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4076
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 17 Οκτ 2016, 14:22

tolis01 έγραψε:
Tolaros έγραψε:Προσωπικά ούτε με νοιάζει τι θα κάνουμε στο Καραμπάκ, ας κατέβουν ρεζέρβες.
Την άλλη εβδομάδα μπαίνεις στο κόλπο


Σε κανένα κόλπο δεν μπαίνουμε, από τη στιγμή που στην επόμενη κατάλληλη στιγμή κάποιο κοράκι θα σφυρίξει βήματα στο Γλύκο, άλλος πως απαγορεύεται το νταμπλ-τιμ κ πάει λέγοντας και θα σε ακυρώνουν γκολ γιατί έτσι.
Υποχρέωση να καθαρίσει η υπόθεση πρόκριση στους 32 του Γιουρόπα όσο πιο νωρίς γίνεται.
Δυστυχώς, στο Ελλάντα μόνο αν κάνουμε συμπαθητικότατη ευρωπαϊκή πορεία στο Γιουρόπα μπορούμε να ακυρώσουμε τα όποια επιχειρήματα των οχτρών.
Προφανώς πρέπει να πάμε και να ξεβρακώσουμε τους απόγονους του στόλου.

ΥΓ: Δεν αναφέρομα ιπροσωπικά σε σένα συνονόματε, προς Θεού.


Εύχομαι κανείς στη ομάδα να μην έχει την νοοτροπία αυτού του πόστ
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Συζήτηση περί στόχων και ανάπτυξης του Π.Α.Ο.Κ μας

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 17 Οκτ 2016, 14:33

Tolis δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου, φυσικά κ η ΕΟ σε καθαρίζει με δύο ορισμούς κ φυσικά δεν είπα αδιάφορη την Ευρώπη. Απλά θεωρώ ο ΠΑΟΚ θα περάσει ότι κ να γίνει μεθαύριο.
Από την άλλη διπλό την Κυριακή είναι υποχρέωση να το κυνηγήσει ομάδα που θέλει να λέει πως κάνει πρωταθλητισμό. Κ αυτό πρέπει να κάνει ο ΠΑΟΚ κ πρέπει να το πιστεύουν κ οι παίκτες κ εμείς.
Διπλό την Κυριακη θα γεμίσει την Τούμπα.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες