Pc support

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Δημοσίευσηαπό Steenage » Τρί 22 Ιούλ 2008, 20:12

maikopoulos έγραψε:Φίλε μου είναι κλασικό πρόβλημα με κάποιο adware που έχει εγκατασταθεί στο pc σου. Εάν χρησιμοποιείς κάποιο antivirus ενημέρωσέ το και σκανάρισε τον υπολογιστή. Πιθανότατα θα το βρει και θα το διαγράψει. Εάν όχι, κατέβασε κάποιο (π.χ. το Ad - aware της Lavasoft, www.lavasoft.com ,είναι και τζαμπέ) εγκατέστησέ το και σκανάρισε το σύστημα για να το βρει και να το διαγράψει.
το παταω κ μου λεει οτι η ιστοσελιδα δεν ειναι διαθασιμη..οταν λες σκαηστι εννοεισ?
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Τρί 22 Ιούλ 2008, 20:16

Steenage έγραψε:
maikopoulos έγραψε:Φίλε μου είναι κλασικό πρόβλημα με κάποιο adware που έχει εγκατασταθεί στο pc σου. Εάν χρησιμοποιείς κάποιο antivirus ενημέρωσέ το και σκανάρισε τον υπολογιστή. Πιθανότατα θα το βρει και θα το διαγράψει. Εάν όχι, κατέβασε κάποιο (π.χ. το Ad - aware της Lavasoft, www.lavasoft.com ,είναι και τζαμπέ) εγκατέστησέ το και σκανάρισε το σύστημα για να το βρει και να το διαγράψει.
το παταω κ μου λεει οτι η ιστοσελιδα δεν ειναι διαθασιμη..οταν λες σκαηστι εννοεισ?


Δοκίμασε ξανά. Από το κουτάκι με downloads πάνω δεξιά το τρίτο στη σειρά θα κατεβάσεις (το πράσινο που είναι free).
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 22 Ιούλ 2008, 22:08

Mia apanthsh?
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τρί 22 Ιούλ 2008, 22:56

gika έγραψε:Παιδια έχω έναν υπολογιστη για αναβαθμηση. Ημουν έτοιμος να τον πάω στο Πλαίσιο αλλα μ' αυτα που διαβάζω εδω άλλαξα γνώμη. Μηπως ξέρεται κανένα έμπιστο μαγαζί που να κάνει καλή δουλειά και να μην μου πιάνει τον κόλο άδικα???????????

Γιάννης


φιλε πηρα το πισι μου απο το πλαισιο και ακομα τραβαω τα βυζια μου, καινουργιο πισι και το πηγα 4 φορες στο σερβις τους μεχρι να ανακαλυψουν οτι και η καρτα ραμ και ο δισκος που μου δωσαν ηταν καμενα. πληρωσα και αλλα 30 ευρω για την δουλεια που καναν λολ.

απο τοτε και απο μουλτιραμα που πηρα διαφορα και απο ε-σοπ ειμαι ικανοποιημενος.
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό Steenage » Τρί 22 Ιούλ 2008, 23:29

maikopoulos έγραψε:
Steenage έγραψε:
maikopoulos έγραψε:Φίλε μου είναι κλασικό πρόβλημα με κάποιο adware που έχει εγκατασταθεί στο pc σου. Εάν χρησιμοποιείς κάποιο antivirus ενημέρωσέ το και σκανάρισε τον υπολογιστή. Πιθανότατα θα το βρει και θα το διαγράψει. Εάν όχι, κατέβασε κάποιο (π.χ. το Ad - aware της Lavasoft, www.lavasoft.com ,είναι και τζαμπέ) εγκατέστησέ το και σκανάρισε το σύστημα για να το βρει και να το διαγράψει.
το παταω κ μου λεει οτι η ιστοσελιδα δεν ειναι διαθασιμη..οταν λες σκαηστι εννοεισ?


Δοκίμασε ξανά. Από το κουτάκι με downloads πάνω δεξιά το τρίτο στη σειρά θα κατεβάσεις (το πράσινο που είναι free).
παλικαρε σιγουρα υπαρχει αυτη η ιστοσελιδα??
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τετ 23 Ιούλ 2008, 10:11

Αυτοι οι ηχοι στην αρχη σημενουν κατι.
Καθε ηχος που ακους στην αρχη σου λεει τη προβλημα υπαρχει αλλα πρεπει να ξερεις.
Κοιτα τα ανεμιστιρακια σου και μην το διακινδινεβεις.....ειναι πολυ μεγαλοι βαθμοι...86 και το pc σου δεν σβηνει?????
Αν δεν την εκαψες θα την καψεις :) :)
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό gash042 » Τετ 23 Ιούλ 2008, 12:36

THANX ABOUT YOUR CONFIRMATION BRO!
Άβαταρ μέλους
gash042
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 09:45
Τοποθεσία: fucking athens

Δημοσίευσηαπό darthnaver » Τετ 23 Ιούλ 2008, 20:49

pare ena kouba me nero kai rixtou... :)
Άβαταρ μέλους
darthnaver
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιούλ 2008, 10:55

thnx bro gash!!!

Δημοσίευσηαπό ratatoulis » Τετ 23 Ιούλ 2008, 21:13

telika gash to pc to dwsa se ena filo m kai vrike to provlhma.... pantws sevxaristw re alani!!! :shock:






*(sorry gia greeklish :wink: )
Άβαταρ μέλους
ratatoulis
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2007, 22:55
Τοποθεσία: KORDELIO

Δημοσίευσηαπό Steenage » Τετ 23 Ιούλ 2008, 21:19

gash042 έγραψε:
Steenage έγραψε:Καλησπερα παιδα οποτε παω να μπω σε ενα σαιτ με βγαζει μια πινακιδα στην μεση που γραφει.system error!attention,usersome dangerous trojan horses detected in your system.Microst windows xp files corrupted.this may lead to the destructin of imporant files n C:WINDOWS download protetion software now!clich to download the antispyware(recommended)Κ μετα εει οκ κ ακυρο...τι να κανω?????



όπως είπε και ένας άλλος φίλος ad-ware και κανά spybot.
Έχεις κολλήσει κάτι πιθανόν γιατί είμαστε ΠΑΟΚ και μας αρέσει να μπένουμε σε περίεργα sites! :)

Σε μερικές περιπτώσεις που σου εμφανίζονται τέτοια παραμύθια στην οθόνη σου το format είναι αναπόφευκτο....
Αμα σε πφιλε οτι δε καταλαβα τιποτα
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 10:59

παιδες πειτε μου σας παρακαλω μια διευθηνση που θα μπορω να παω και να κατεβασω το msn plus γιατι οταν το παταω στο google μου βγαζει παρα πολλες διευθυνσεις και δεν ξερω ποιο ειναι το σωστο.φυσικα να ειναι free το κατεβασμα.και επισης να μπορει να παιζει στα windons vista γιατι αυτα εχω.αν θελετε πειτε στο pm μου καλυτερα.πειτε πλιζ.θελω να εχω msn
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό gash042 » Πέμ 24 Ιούλ 2008, 13:41

Άβαταρ μέλους
gash042
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 09:45
Τοποθεσία: fucking athens

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Παρ 25 Ιούλ 2008, 00:03

to windows live messenger to vala kai entaksei mia xara ekana kai email sto hotmail pou den eixa.mexri edw wraia sto msn plus mou zitise akrivos ayto edw (type the phone number.area code first.tat you dialing from) edw egrapsa to tilefono mou den to dextike meta egrapsa alla nti allwn noumero kai to dextike piga sto epomeno vima kai me zitise kwdiko sto telos eixe grammeno @msn.com egrapsa ena onoma.kai apo tote otan paw na mpw sto msn me leei (invalid email or password)ti na kanw?na to kanw unistall kai meta ksana na to valw.kai meta ti?ti na kanw?ama kses pes re esu.varethika pleon 2 mines palevw na vae msn.mipws fteei pou exw windows vista
sorry gia greeklish kollise pc tha to ftiaxw

Ser el mejor que ha sucedido a mí Río cigarrillos y las drogas no se puede comparar PAOK're psychasthenia
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Παρ 25 Ιούλ 2008, 17:43

να σαι καλα ρε αυτο θα κανω οταν επιστρεψω.γιατι φευγω αυριο ακτη.οποτε το κανω θα σε πω τι εγινε.μονος μου θα ειχα διαλυσει το πισι.χαχαχαχα :wink: :wink: :wink: :wink:

Ser el mejor que ha sucedido a mí Río cigarrillos y las drogas no se puede comparar PAOK're psychasthenia
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Δημοσίευσηαπό trela_gia_ton_paok » Κυρ 27 Ιούλ 2008, 21:18

paides exo ena provlima kai konteuoun na spasoun ta nevra mou.Apopou kia na dokimaso na kano download exo eleeines taxitites.akoma kai sto youtube den mporo na do video!!!!pls help!!!!! :twisted:
trela_gia_ton_paok
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιούλ 2008, 21:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες